שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

היצע וביקוש

dorbaron
לפני 19 שנים • 12 באוג׳ 2005

לזאלופון

dorbaron • 12 באוג׳ 2005
איך אומרים ביידיש?
I couldn't agree with you more

ההסבר שלך צריך להתנוסס בראש האתר בדיוק איפה שכתוב "איתך עכשיו בכלוב" שם מופים החדשים ובעיקר החדשות כאמור.
Tame
לפני 19 שנים • 12 באוג׳ 2005
Tame • 12 באוג׳ 2005
מסכים עם דורברון
ובכלל כל מה שזאלופון אומר צריך להתנוסס בראש חוצותicon_smile.gif
זאלופון​(שולט)
לפני 19 שנים • 13 באוג׳ 2005
זאלופון​(שולט) • 13 באוג׳ 2005
Tame כתב/ה:
מסכים עם דורברון
ובכלל כל מה שזאלופון אומר צריך להתנוסס בראש חוצותicon_smile.gif

אוף, אתה בסדר אתה icon_biggrin.gif
Aragorn​(שולט)
לפני 19 שנים • 13 באוג׳ 2005
Aragorn​(שולט) • 13 באוג׳ 2005
בגדול אני בדרך כלל מסכים עם זאלופון אבל הפעם יש לי כמה השגות:
1) אפשר להוכיח מתמטית שהאסטרגיה הגברית (לפנות לכמה נשים ולבחור את הטובה ביותר מבין אילו שנעתרות) יעילה יותר מהאסטרטגיה הנשית (לבחור את הטוב ביותר מבין הפונים.)
זה גם די הגיוני כשחושבים על זה.
ככה שלפני שמחליטים איזו אסטרטגיה מתאימה לאיזה מעמד בדסמי, כדאי גם לתת את הדעת על היעילות שלהן.
2) אפשר לחשוב שגברים בכלל ודומים בפרט פונים רק לבחורה אחת, מחכים לבדוק האם זה יעבוד בינהם
ורק אם לא פונים לאחרת.
בתכל'ס, כולם ממקבלים את כולם.
3) גם הגברים פה ממקבלים מערכות יחסים גם אחרי שלב ההכרויות.
אני מניח שאותן סאביות שבוחרות להסתשן עם כמה דומים במקביל
מידעות אותם על כך ואותם דומים, מצידם, יודעים איך להתיחס בהתאם לקשר בינהם.
4) אלוהים נותן אגוזים למי שאין שינים. בגדול, לנשים יותר קל להשיג מין מזדמן ולגברים יותר קל להשיג מערכת יחסים ארוכה.
דומיות התלוננו בפני שרוב הסאבים רוצים מין מזדמן וגם אם זו מערכת יחסים ארוכה אז זה פשוט מין מזדמן שנמרח על הרבה זמן ובמובן מסוים זה יותר גרוע מבחינתן מסטוץ כי זה מבזבז יותר מזמנן.
ככה שדברים שרואים מכאן לא רואים משם.
5) זה שהמדיום של הכרויות באינטרנט לא מושלם זה לא סוד.
אבל זה לא בגלל שגברים פונים להרבה נשים במקביל ונשים מקבלות פניות מהרבה גברים במקביל אלא בגלל המוגבלויות המובנות במדיום הזה.
marlena​(נשלטת){נבט}
לפני 19 שנים • 16 באוג׳ 2005
marlena​(נשלטת){נבט} • 16 באוג׳ 2005
"הנשלטת מוצאת עצמה בעמדת כוח, מדומה מין הסתם, והנסיון לבדוק דברים לעומק הוא כמעט חסר סכוי. הנשלטת עוברת מאחד לשני ללא הרף ואינה מתמקדת וכך נוצרת דינמיקה של ביזור במקום התכנסות".

?? הנחת המוצא שלך היא של כוחנות סמויה או גלויה ומאבק כוחות בין אנשים מחזרים ומחוזרים. אנחנו לא גלדיאטורים בזירה, אנחנו גברים ונשים שמדברים באתר אינטרנט.

נקודה שנייה. מה כל כך מוזר בנשלטת שנמצאת בעמדת כוח? נשלטות, כפי שכבר נכתב כאן, אינה נחיתות. כאשר היא נעשית נכון, עם הפרטנר הנכון, היא מעניקה המון כוח.

ולבסוף: הטרוניה שלך על כך שה"נשלטת" עוברת מאחד לשני מזכירה לי פשקאווילים בבני ברק. עד שלא יכונן כאן משטר אייאתולות יכולות הנשלטות הסוררות לעבור בין אדונים מכובדים כאוות נפשן. התלונה שלך מוזרה מאוד בעיני. אם אינך מצליח לבדוק דברים לעומק זה יכול להיות כתוצאה מאלף ואחת סיבות - אף אחת מהן לא הועלתה פה על ידיך.

מאסטר מיינד כתב: "אני לא יכול להבין אדון שמכשכש בזנב ליד כל שפחה. זה האיש שבידו מישהי צריכה להפקיד את חייה?"

?? מפקידה את חייה?!
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 16 באוג׳ 2005
marlena כתב/ה:
"הנשלטת מוצאת עצמה בעמדת כוח, מדומה מין הסתם, והנסיון לבדוק דברים לעומק הוא כמעט חסר סכוי. הנשלטת עוברת מאחד לשני ללא הרף ואינה מתמקדת וכך נוצרת דינמיקה של ביזור במקום התכנסות".

?? הנחת המוצא שלך היא של כוחנות סמויה או גלויה ומאבק כוחות בין אנשים מחזרים ומחוזרים. אנחנו לא גלדיאטורים בזירה, אנחנו גברים ונשים שמדברים באתר אינטרנט.

נקודה שנייה. מה כל כך מוזר בנשלטת שנמצאת בעמדת כוח? נשלטות, כפי שכבר נכתב כאן, אינה נחיתות. כאשר היא נעשית נכון, עם הפרטנר הנכון, היא מעניקה המון כוח.

ולבסוף: הטרוניה שלך על כך שה"נשלטת" עוברת מאחד לשני מזכירה לי פשקאווילים בבני ברק. עד שלא יכונן כאן משטר אייאתולות יכולות הנשלטות הסוררות לעבור בין אדונים מכובדים כאוות נפשן. התלונה שלך מוזרה מאוד בעיני. אם אינך מצליח לבדוק דברים לעומק זה יכול להיות כתוצאה מאלף ואחת סיבות - אף אחת מהן לא הועלתה פה על ידיך.

מאסטר מיינד כתב: "אני לא יכול להבין אדון שמכשכש בזנב ליד כל שפחה. זה האיש שבידו מישהי צריכה להפקיד את חייה?"

?? מפקידה את חייה?!

לגבי תגובתך הראשונה מרלנה,

אני בהחלט מסכימה איתך.
אנחנו לא נמצאים כאן כלוחמים שמתכוננים למאבק כוחות.
אלא כשני מינים שמחפשים את המתאים להם ביותר מתוך הקיים, ולפעמים אפילו לא בו.

לגבי תגובתך למאסטר מיינד,
למרות שתגובתו היא תגובת אגו טיפוסית,
אני בהחלט חושבת שיש בינינו שפחות שאכן מפקידות את חייהן בידיו של אדונן,
בעיקר אם חייהן = גוף, נפש, נשמה, אמון.

לצערי, אני לא תמיד בטוחה שכל אותם אדונים שמקבלים את ההפקדה הזו, אכן יודעים להעריך כראוי את האוצר שמופקד בידיהם, אבל זה כבר דיון לשרשור שונה לחלוטין.

זרונת
marlena​(נשלטת){נבט}

זרונת

marlena​(נשלטת){נבט} • 16 באוג׳ 2005
אכן כן. ואולי זו אחת הבעיות. ייתכן שלא צריך למהר כל כך להתמסר בצורה מוחלטת וגורפת, גוף ונפש, לאדם אחר. והדומים, מצדם, לא צריכים לראות עצמם כמי שמופקדים על חייה של הסאבית שלהם. יש בזה משהו מגלומני. ייתכן שאם היומרה תהיה צנועה יותר - גם הפגיעה תהיה קטנה יותר.
זרה מוכרת

Re: זרונת

זרה מוכרת • 16 באוג׳ 2005
marlena כתב/ה:
אכן כן. ואולי זו אחת הבעיות. ייתכן שלא צריך למהר כל כך להתמסר בצורה מוחלטת וגורפת, גוף ונפש, לאדם אחר. והדומים, מצדם, לא צריכים לראות עצמם כמי שמופקדים על חייה של הסאבית שלהם. יש בזה משהו מגלומני. ייתכן שאם היומרה תהיה צנועה יותר - גם הפגיעה תהיה קטנה יותר.

אולי יקירתי,
אולי.

אבל אני לא מדברת כנראה על סוג הקשרים עליהם את מדברת.
לא על קשרי אינסטנט,
ולא על קשרים קצרי טווח.

אני מדברת על מערכות יחסים שנבנות לאט ובזהירות

ועדיין...
אין בנתינת האני הזה, שום דבר שמוריד מהשפחה/הסאבית, או אפילו מאחריותה לעצמה.

זרונת
שובה לב​(שולט)
שובה לב​(שולט) • 16 באוג׳ 2005
לא מדובר פה במתמטיקה אלא בפסיכולוגיה תהורה.
1. נשים יותר נאמנות לבן זוגן מאשר גברים שמטבעם מחפשים יותר מין מזדמן מאשר הנשים.
2. הפרום הזה עקר עיסוקו הוא במין בצורה של בי די אס אם.
2. אשר על כן תמיד נמצא יותר גברים מאשר נשים וזה לא משנה אם מדובר ביותר
דומים מאשר נשלטות או ביותר עבדים מאשר מלכות או ביותר גברים מאשר שרוצים נשים
עם שדיים גדולים מאשר נשים עם שדיים גדולים.
4. לכן אשה שהחליטה להיות ציפור דרור, תמצא גבר אחר גבר, אם זה טוב לה או רע לה?
זה סיפור לפוסט אחר.

שום מתמטיקה, רק פסיכולוגיה, כך היו הדברים לפני 2000 שנה, כך הם יהיו עוד 500 שנה.