אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דומים "לא מומלצים"

מייפל​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 17 באוג׳ 2005
מייפל​(לא בעסק) • 17 באוג׳ 2005
רק כדי שיהיה ברור לכולם, ובעיקר לך מאסטר ג'יימס-
לפי מרבית הסטטיסטיקות שמקובלות היום, רק 2% מהתלונות על מקרי אונס הן שקריות.
לתשומת לבכם.
הוא​(שולט)

הגישה הזו

הוא​(שולט) • 17 באוג׳ 2005
שסביות זקוקות להגנה על ידי רשימות מריחה פטרנליזם שכן אלף רשימות לא יעזרו אם מישהי הרסנית מספיק ו"מטולטלת" מספיק כדי להקשר אחרי שיחת טלפון אחת או מסנגר
אולי גם נתפתח סימולטור "דומי" ומתחילות יחויבו לעבור אותו כי הן עדיין לא יודעות לבחור מה טוב ונכון עבורן

בסופו של יום סביות יכולות לברר על דומים גם בלי רשימות (לא מספיק לכם הדרעק שצף כאן כל שני וחמישי)

הן יודעות לנשום, לרצות ואפילו לבחור לבד בהצלחה רבה
נוריתE

Re: הגישה הזו

נוריתE • 17 באוג׳ 2005
הוא כתב/ה:
שסביות זקוקות להגנה על ידי רשימות מריחה פטרנליזם שכן אלף רשימות לא יעזרו אם מישהי הרסנית מספיק ו"מטולטלת" מספיק כדי להקשר אחרי שיחת טלפון אחת או מסנגר
אולי גם נתפתח סימולטור "דומי" ומתחילות יחויבו לעבור אותו כי הן עדיין לא יודעות לבחור מה טוב ונכון עבורן

בסופו של יום סביות יכולות לברר על דומים גם בלי רשימות (לא מספיק לכם הדרעק שצף כאן כל שני וחמישי)

הן יודעות לנשום, לרצות ואפילו לבחור לבד בהצלחה רבה

תודה על הקרדיט השיתופי שבאחת מסיר אחריות אישית וקהילתית מכל השפחות שבאתרי הקהילה.
(לא)

גם כל הרופאים וכל מערכת הבריאות הרגילה והנפשית, לא יעזרו למי שבאמת הרסני לעצמו ומבקש לפגוע בעצמו ( חלילה) זה פוסל אותם מלהיות קיימים? רק כי ישנם כאלו שלא יוכלו או ירצו להעזר בהם?

לא מדובר פה בשפחות תלויות יתר על המידה ולהוטות בלי חשבון או בלי יכולת לשמור על עצמן
מדובר בכאלו שעלולות להיפגע בפוטנציה מצד "פוגעים סידרתיים" ויש כאלו בקהילה לצערי.
אם מחוסר ידע או מחוסר נסיון או כל סיבה לגיטימית אחרת
כי הטורפים שבקירבנו למדו להסוות עצמם היטב ולהסיר אחריות מעצמם כי בסך הכל יש להם גיבוי קהילתי גורף, במימנעות שבהזהרה מראש עקב כל הסיבות המקלות שנימנו לעייל לאורך כל הפוסט.

אני לא מדברת על מערכת שיפוטית או על טירביונל אני מדברת על דברים בסיסיים
כמו שלפחות בארה''ב ובח''ול (לצערי בגלל סדרות טלוויזיה אני בקיאה בחוק שמה יותר מפה) יש הכרח לכל עבריין מין מורשע להרשם בקהילה אליה הוא בא ויש לתושבי אותו האיזור זכות וגישה לרשימות ע''מ להיזהר, כך גם כאן,
אין למי שפגע, שום זכות לפרטיות ולהגנה על עצמו כי צריך לחשוב על הקורבנות בפוטנציה,
כל אחד שניתן לו לעשות כרצונו לאחר שהוכחה אשמתו בעבר זו הפקרות .

ובאשר לרשימות תיהינה איך שתיהינה ואיפה שימאו לנכון לשים אותן, אני בטוחה שלפחות רובנו הגדול מספיק בוגרים ונבונים שלא להפיץ שקרים או לפחות לבנות מערכת שתסנן את השקרים
ולא לפסול מראש בטענות ילדותיות על "מידת סגירותו ההרמטית או לא "של פורום זה או אחר ובכך להימנע מראש ממה שחייב מתי שהוא להעשות.

ולפסול ו לאמר מראש שבינכה ישנן כאלו שלא משנה מה נעשה תיפגענה, זה עוד יותר חוסר אחריות והסרת ידיים מנושא חשוב.
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 17 באוג׳ 2005
מייפל כתב/ה:
רק כדי שיהיה ברור לכולם, ובעיקר לך מאסטר ג'יימס-
לפי מרבית הסטטיסטיקות שמקובלות היום, רק 2% מהתלונות על מקרי אונס הן שקריות.
לתשומת לבכם.

אני מכיר את המספר הזה ולמיטב ידיעתי הוא מתיחס להטרדות מיניות ולא לאונס (=יחסי מין בכפיה)
מה שאני לא יודע זה איך הוא חושב:
* על סמך איזה בסיס נתונים?
* מה היו שיטות המחקר?
* באיזה מאמר הוא הופיע?
אם את יודעת אז אני אשמח אם תאירי את עיני.

אי רוצה להדגיש שאני לא טוען ש 41% מתלונות האונס בישראל הן תלונות שווא
משטרת ישראל לא משחררת את הנתון הזה ואף אחד מלבדה לא יודע אותו.
ד"ר קנין טוען שבעיר קטנה בארה"ב במשך תשע שנים 41% מתלונות האונס היו תלונות שווא.
עד כמה שהבנתי מהמאמר תלנות שווא היא מושג מוגדר היטב בחוק האמריקאי
ומי שמתענין רצוי שיקרא את המאמר ויבין למה בדיוק מתיחס המונח תלונת שווא.
מייפל​(לא בעסק)
מאסטר ג'יימס.
הנתונים הם מהמשטרה.
באמת משנה לך מה הן שיטות המחקר?
אני אישית משתדלת לא להתעסק בשיטות מחקר מחוץ לאוניברסיטה.
Aragorn​(שולט)
מייפל כתב/ה:
מאסטר ג'יימס.
הנתונים הם מהמשטרה.
באמת משנה לך מה הן שיטות המחקר?
אני אישית משתדלת לא להתעסק בשיטות מחקר מחוץ לאוניברסיטה.

אני באופן כללי מאמין לך
גם בגלל שזה נשמע לי עקרוני
אבל בכל זאת הייתי רוצה לראות את זה כתוב איפשהו עם פירוט
כמו במאמר שאני הבאתי.
מייפל​(לא בעסק)
אני מצטערת. אני לא יכולה להביא לך את זה כתוב.
אני יודעת את זה מתוך העיסוק שלי בנושא.
תאלץ להאמין לי. או שלא.
Aragorn​(שולט)
מייפל כתב/ה:
אני מצטערת. אני לא יכולה להביא לך את זה כתוב.
אני יודעת את זה מתוך העיסוק שלי בנושא.
תאלץ להאמין לי. או שלא.

אני יודע שיש לך נגיעה לנושא
ואני גם לא מפקפק באמינות שלך
ולכן אני נוטה להאמין לך

אבל אני מאמין שבאופן עקרוני בן אדם צריך להיות ביקורתי ולא להסתמך על אנשים "שמבינים"
כי תמיד קיימת האפשרות שהם הוטעו/הבינו לא נכון
ולכן אני מעדיף לראות במו עיני נתונים רשמיים + הסברים מפורטים על דרך האיסוף שלהם
ורצוי גם שזה יפורסם בכתב עת מוכר.
אבל, לצערי, זה אכן לא בנמצא.
מייפל​(לא בעסק)
אם הנושא מעניין אותך אתה מוזמן לפנות למרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בתל אביב בטלפון 03-5176176. הנתונים נמצאים אצלן ואני משערת שהן ישמחו לחלוק אותם אתך. אם תתקל באיזו בעיה אתה יכול לפנות אלי ואני אעזור לך.
Aragorn​(שולט)
מייפל כתב/ה:
אם הנושא מעניין אותך אתה מוזמן לפנות למרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בתל אביב בטלפון 03-5176176. הנתונים נמצאים אצלן ואני משערת שהן ישמחו לחלוק אותם אתך. אם תתקל באיזו בעיה אתה יכול לפנות אלי ואני אעזור לך.

תודה
אבל האמת היא שזה היה רק פרט שולי ואם היתי יודע שהוא יתפוס את מרכז הבמה הייתי נמנע מלציין אותו
אם נחזור אחורה, אז מה שאני אומר זה שרשימת הדומים המסוכנים צריכה להתפרסם פה בכלוב ולא בפורום סגור לסאביות בלבד מהסיבות הבאות:
1) לכלוב יש את התפוצה הרחבה ביותר בקרב המתענינים בנושא ולכן פרסום בו יהיה יותר אפקטיבי.
2) פרסום בפורום פתוח יחיב הבאת עובדות והתיצבות של שם מוכר מאחרי ההאשמות כפי שראוי שיעשה.
3) הדום יהיה מודע להאשמות נגדו ויוכל להגיב להם וכך אנשי הקהילה יזכו לשמוע את שני הצדדים.
4) מכיוון שזה יעשה בדרך ראויה צפוי שאנשים יתיחסו לרשימה ברצינות רבה יותר.
5) אם בן אדם מסוים פוגע בסאביות אז יש דומים שירצו לנתק איתו את הקשר ולכן זה מעניין גם אותם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אוג' 17, 2005 7:50 pm, סך-הכל נערך פעם אחת