בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתר ארכיאולוגי

noya
לפני 18 שנים • 23 באוג׳ 2005

אתר ארכיאולוגי

noya • 23 באוג׳ 2005
אדוני,
איש המצולות שלי,

צריכה שתחפור בי
כאילו הייתי אתר ארכיאולוגי
בן אלפי שנים
שתזיז שיכבה אחר שיכבה
של חומות
של הגנות
של כעסים
של אבק
של אדמה
של אבנים
לאט לאט
תחפור בי
ואחרי כל שכבה שהסרת
תגלה ממצא
שונה
אחר
עוד אוצר יקר ערך
ואז תעצור
תנקה אותו
תניח אותו על פיסת צמר גפן
בתוך קופסא
קרוב לליבך
ותמשיך
לחפור
לחפור בי
בן אלפי שנים
וכל פעם תגלה עוד חלק בי שהוסתר
עוד חלק שחיכה שרק יגעו בו
שרק ילטפו וינקו אותו
עוד חלק שזקוק שישמרו עליו
חפור בי
חפור בי
בן אלפי שנים
את האוצרות שתגלה בי
אני מעניקה לך
שמור אותם קרוב לליבך
כי הם שלך
הוא​(שולט)

רעיון יפה

הוא​(שולט) • 23 באוג׳ 2005
כתוב יפה
(רק שרשות העתיקות לא תשים עליך יד ארוכה)
אודאון​(שולט)
אודאון​(שולט) • 23 באוג׳ 2005
הארכיאולוג הכי טוב מתפלל שלעולם לא ימצא תגלית הסטורית. כי ברגע שהתגלית מונחת בידו, מאובקת, סדוקה ואפופה במסתורין של העבר, הוא מאבד את חשיבותו. ברגע זה, התגלית הופכת לחשובה ממנו.

אז אני מעדיף להיות דייג.
icon_smile.gif
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 23 באוג׳ 2005
כתוב נורא יפה, הרעיון מאד מעניין .
OMEN{בובת זונה}

וואו, נויה, זה אחד הטובים שלך...

OMEN{בובת זונה} • 23 באוג׳ 2005
יש בך כ"כ הרבה... איזה מזל יש לאביס שנקרתה בדרכו ההזדמנות הזו, שיכול הוא לקחת אישה מוקפת בפחדים ועכבות ופשוט להסיר אותם ממך אחד אחרי השני. בטוחני שבסופו של תהליך יגלה אותך במלוא הדר, חזקה יותר מעכשיו, גאה יותר מעכשיו, שייכת יותר מעכשיו.

מאוד אהבתי את המטאפורה לאתר הארכיאולוגי. אני גם חייב להסכים עם אודאון, שהתגלית שבסוף תהיה חשובה. יקרה מפז (וכאן אני כבר לא מדבר רק עלייך אלא על סאביות בכללי) . בימים אלו את כותבת הרבה על תכונותייך החיוביות. אני חושב שזה נהדר אחרי התקופה הקשה שעברת. רואים שאביס עושה לך המון טוב. אין לי ספק שלאחר שיסתיימו החפירות בתוכך (בכוונה השתמשת במושג הסוטה הזה?? icon_rolleyes.gif ) יהיה לך אפילו יותר טוב. יותר ביטחון בעצמך ויותר ביטחון בקשר שלכם.

שיהיה המון בהצלחה ...
sheket

Re: וואו, נויה, זה אחד הטובים שלך...

sheket • 23 באוג׳ 2005
danyu כתב/ה:
יש בך כ"כ הרבה... איזה מזל יש לאביס שנקרתה בדרכו ההזדמנות הזו, שיכול הוא לקחת אישה מוקפת בפחדים ועכבות ופשוט להסיר אותם ממך אחד אחרי השני. בטוחני שבסופו של תהליך יגלה אותך במלוא הדר, חזקה יותר מעכשיו, גאה יותר מעכשיו, שייכת יותר מעכשיו.

אוי אוי אוי- גנבו לי את המילים- אני דורשת אותן חזרה!!!!
לא?
אז אני אמצא מילים משלי:
איזה מזל יש לך שאת מוכנה להוריד עכבות, איזה תהליך של גדילה, התפתחות נפשית את עושה, איזה אושר icon_biggrin.gif איך אני שמחה שאת יודעת להוריד את כל המחסומים עכשיו מול אדונך, איזו הקלה זאת-
תמיד מחסום אחרי מחסום ופתאום את אחרת. פתאום את אמיתית מולו, עירומה לא רק פיזית, והוא רואה אותך בעירומך ויודע מי את ומה את. איזה תענוג...
אוהבת נורא!