סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תא וידויים 2: הפנטזיה הממומשת שלכן

Belisana​(שולטת)
לפני 18 שנים • 16 באוג׳ 2005

תא וידויים 2: הפנטזיה הממומשת שלכן

Belisana​(שולטת) • 16 באוג׳ 2005
אוקיי בנות, עברנו על הפנטזיות שעוד לא הגשמנו ועכשיו אפשר לעבור לחלק המעניין לא פחות:
הכנסו בחשאי לתא הוידויים של המוודה וספרו, מה היתה הפנטזיה הכי מלהיבה שהצלחתן להגשים? איך היה? אל תפסחו על פרטים עסיסיים. וידוי צריך להיות שלם, אחרת אין כפרה icon_smile.gif
DearPrudence

אז ככה:

DearPrudence • 16 באוג׳ 2005
פעם אח שלי הנמיך בכוונה את הווליום של הטלויזיה כדי שלא אשמע. בדרך כלל הייתי פוחדת לגשת ולהגביר את הווליום אבל יום אחד, נדמה לי שרק בתקופת שרותי בצבא, אולי קצת אחרי, עזרתי אומץ וניגשתי לעברה כדי להגביר את הווליום. הוא חסם את הדרך. אני קצת התרחקתי אחורה ולקחתי תנופה, רצתי לעברו, משכתי לו בחולצה וקרעתי אותה. מה שקרה אחר-כך אני לא זוכרת אבל זאת בהחלט חווית שליטה ואחת הפנטזיות הכי מלהיבות שהצלחתי להגשם אם כי לא במלואה כי עדיין לא הצלחתי להרביץ לו.
DearPrudence

שכחתי לעשות הגהה

DearPrudence • 16 באוג׳ 2005
עזרתי=אזרתי
להגשם=להגשים
infinite​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 19 באוג׳ 2005
infinite​(נשלטת) • 19 באוג׳ 2005
אאוקייי...
icon_eek.gif הממ...

יש לי שתי פנטזיות אבל עוד לא הגשמתי אותן...על אחת מהן אמרתי בשרשור הקודם. והשנייה..
דוגרי אני דיי מתפדחת לספר עליה ,אני לא מאמינה על עצמי שזה עושה לי את זה אבל כשאני חושבת על זה זה עושה לי את זה icon_rolleyes.gif

שכנעו אותי icon_twisted.gif icon_razz.gif
קלייר​(נשלטת)
קלייר​(נשלטת) • 19 באוג׳ 2005
את הפנטזיות שלי את הגשמת לי גברתי, את חתומה על כל ההגשמות, וכולן מתוארות כבר בבלוג שלי... ממממ... אבל מה שהיה לי הכי חזק היה:
מבחן הקילור ואחריו טקס הקילור - על כל מה שהם כללו. מעבר למימוש פנטזיות שהיו שם בשפע - העיטוף, המחטים, השיחה שלך עם שפחה אחרת כשאני לרגלייך, הכסא הגניקולוגי, הכלוב... היה שם חלום שהתגשם כשלקחת אותי באופן רשמי לשפחתך.
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 19 באוג׳ 2005
ציטוט: יאללה ספרי

אני אעשה את זה בהמשכים אבל... icon_redface.gif
אם שוקו תראה את זה היא תחשוב שהתחרפנתי לגמריי
icon_eek.gif

מכירה את הקטע שאיכשהו דבר שאת שונאת או מפחדת או מרגיז אותך בסוף מסתבר שעושה לך את זה ?? ( זה כמו נגיד הומופוב שבסוף מסתבר לו שהוא הומופוב כי הוא הומו חחח או אחד שאומר שסאדו זה פוייה וזה סוטה ובלילה מפנטז על שוטרת קשוחה שמצליפה בו (: )
מכיריישן ?
קלייר​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 20 באוג׳ 2005

שפחה... סאבית...

קלייר​(נשלטת) • 20 באוג׳ 2005
אבל עוד רגע תוליכי אותנו פה על גחוננו בניסיון לשכנע אותך לדבר.

נו כבר!!! שוט! icon_smile.gif
infinite​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 20 באוג׳ 2005
infinite​(נשלטת) • 20 באוג׳ 2005
ציטוט: אבל עוד רגע תוליכי אותנו פה על גחוננו בניסיון לשכנע אותך לדבר.

נו כבר!!! שוט!

חחחח icon_biggrin.gif
זה פשוט קצת אישי וקצת מביך כזה icon_redface.gif
טוב אני אספר icon_eek.gif

ואללל דברו איתי על "זכויות של שפחה" וכמה שאני לא בסדר ובלה בלה בלה ,ככה אני .

אני מאד קנאית וכשהייתי עוד משוייכת לשוקו (ודווקא גבירתי היתה אחלה ,דיברה איתי על זה גלוי ולא פעם אחת ועשתה הכל כדי לא להוריד לי את הביטחון או להרגיש מאויימת ,להיפך להנות מזה ) בקיצור כל פעם שהיא היתה מכירה בחורה במטרת נשלטת נוספת או שתוך כדי היכרות היא היתה מוצאת חן בעיניה אני הייתי בערך עומדת כמו רוטויילר או שומר ראש עם ידיים שלובות ומנסה להפחיד את הבחורה המסכנה עם מבט קטלני שאומר "רררררר"
אם נגיד הבחורה היתה נחמדה עוד איכשהו הייתי מחבבת אותה בפנים אז הייתי פחות חרא ואפילו חיבוקים ,אבל אם לאאא הייתי מחבבת אז חבל לה על הזמן וגם ככה יש לי פתיל קצר ועל אחת מהן עיצבנה אותי אפילו כמעט העפתי שולחן חחח (טוב אחרי זה שילמתי על זה בגדול אני זו שנשארתי בחדר סמוך לנשוך את הכרית חחח)
בקיצור יש לי פנטזייה חבל"ז ...טוב...ששוקו תקשור לי את הצורה לאיזה קרוס עצבני וחוץ מלשפוך עליי שעווה או מצבטים לא תשים עליי ותעשה סשן מלא אהבה ותשוקה עם מישהי אחרת ודווקא אחת שכן מוצאת חן בעיניה שאני אצטרך להסתכל לקנא ולהתחרמן icon_redface.gif
פאקקק זה עושה לי רטוב וזה ממש פאק כי וואלה אני שרוטה בראש אם זה מה שעושה לי את זה אז למה התנהגתי כמו שרמוטה .
זה פשוט קטע שכשאני חושבת עליו אז עושה לי את זה בטירוף ,חוצמזה שזה הדבר היחיד שאני לא יודעת למה לצפות מעצמי ומהמצב שזה לא ידוע אבל מה אם אני קשורה אין לי הרבה מה לעשות וזה עושה לי את זה (:

עכשיו את מבינה למה התפדחתי לספר icon_redface.gif

זה פשוט מצב של חוסר שליטה טוטאלי בכלום במיוחד ברגשות
בעיניים כלות
לפני 18 שנים • 24 באוג׳ 2005

נו...

בעיניים כלות • 24 באוג׳ 2005
קדימה, מה קורה איתכן, איפה ערימת הפנטזיות שלכן?
(אני רק קוראת..)
icon_wink.gif