אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חברים אני משתף אתכם בחוויה שעברתי ולמה אני הגעתי לכאן

hairman​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 4 באוג׳ 2003

חברים אני משתף אתכם בחוויה שעברתי ולמה אני הגעתי לכאן

hairman​(מתחלף) • 4 באוג׳ 2003
משתף אתכם בחוויה שחוויתי לפני כמה ימים:

אחרי ארוחת ערב נחמדה , וכשהיין עוד נשאר בפה וריחו החזק , הלכתי לישון ככה ב-1:00
פתאום אני מקבל צילצול - "הצילצול הגואל" , על הקו מישהי שבסך הכל החלפתי איתה טלפונים באיזה מועדון בירושלים "ולמבינים אין הרבה מועדונים בירושלים" , הזמנתי אותה אלי למחרת , היות והייתי שפוך ואני חושב שלא הייתי מסוגל לבצע כלום וגם לא אקט מיני למי שחושב שעל זה אני מדבר.

למחרת - בסביבות 23:00 היא מגיע אלי עם תיק.
טוב אמרתי לעצמי כבר מה יש לה בתיק , בטח סתם תיק של בנות - אך לא כך הדבר, זה היה תיק שחור בינוני שכזה- שאפשר להעמיס עליו די הרבה דברים.

אחרי שפטפטנו קצת ושתינו , ישבנו במרפסת - החלטי לפעול ולנשק אותה , היא לא הססה לרגע וישר התנשקנו , הבחורה ממש חיה רעה - הייתה להוטה התחילה לנשוך אותי בשפתיים , ואני ממש ממש לא הבנתי מה כוונתה.

לאחר מכן זזנו למיטה - חיבוקים וקצת נשיכות בחזה , חשבתי יהיה לי אקט מיני סוער.
חכו חכו - תקשיבו מה קורה עכשיו:

היא אמרה לי לשכב על הבטן , טוב יתהפכתי - חשבתי היא בטח בקטע של רימינג - למי שיודע מה זה ,

פונה אלי במבט אכזר - וקושרת לי את העיניים במטפחת שחורה , טוב אמרתי יעלה נתן לה למה לא היה לי יום מבאס בעבודה - ארןך ומגעיל קצת להנות למה לא?? הרפתקני שכזה!!

אמרה לי חכה רגע , טוהב אני מחכה -היא כנראה הוציא מהתיק השחור שלה איזה משהו כזה אני לא יודע את השם - ביצה עם קשירה והתחילה לקשור אותה בפה שלי - אמרתי לה אני ממש לא נושך כריות - הססתי בהתחלה - אבל לרגע חשבתי כל החיים לא היה לי אף פעם קטע כזה אז למה לא לנסות פעם אחת ?? , גם היא הייתה רזה וחמודה שכזו- 1:70 אם מבט כז של ילדה מבית טוב ? מבינין אותי חברים?

טוב היא שמה עלי תדבר הזה שאני ממש לא יודע מה השם של זה .
התחילה בללטף אותי בגב ולעשות נעים ממש בגב - חשבתי בקטע רומנטי ומעים זאתי!!
פתאום אני מרגיש הצלפה !!! ואני לא צוחק - הצלפה קטנה כזו בגב - נעימה ואללה!!!
היא ממשיכה ןשואלת אותי - מעוניין שאני ימשיך - לא הססתי - פשוט היה כיף היא הרגישה שליטה בי ואני לא התנגדתי כי הירא לא ממש הכאיבה לי - אולי קצת קצת, היה מדגדג ונעים.

אחרי כמה דקות היא מתחילה ללקק לי בחלק התחתון - רגליים - בתחת - ואז ישר ידעתי היא בקטע רימינגי - מלקקת טוב לא רע!!
רצתה לשים לי ויברטור בתחת - לא הסכמתי (הרי אני ירושלמי - אתם יודעים!!)
אז היא אמרה לי להתפתח קצת - לנוע לזרום קצת - אמרתי לה שבחיים שלי לא הסכמתי לבחורה לזיין אותי כביכול - אני רק בקטע של ליקוק בתחת עם כבר.

אבל אמרתי לה - יש לי תרושם שאת מנוסה בזה וממש נעים לי איתה - היא ממש ממש הכניסה לי משהו קטן ולא רציני, היה נעים בהתחלה , אך לאט לאט נעשה כואב לכמה רגעים - לאחר מכן באמת היה נעים - חברה אני לא צוחק אני לא הומו אך אני בטוח שהמון גברים אוהבים את זה.

היא יזמה כל הזמן - טזה ממש הדהים אותי - הרי אני בד"כ יוזם לא יודע מה גרם לי להיות פסיבי??

חברים - לאחר מכן היא המשיכה בליקוקים והצלפות בישבן , פשוט שחקה איתי,
היה מדהים , רציתי לזיין אותה או שלפחות תמצוץ לי - אני ממש גמרתי אחרי 10 ד' הנאה.

לאחר מכן היא בקשה ממני לתפוס אותה בישבן ולהצליף לה , אז הצלפתי לה , וליקקתי לה בחור עד ש.... היא בקשה חזק יותר - ולהחדיר לה ויברטור - הויברטור היה זהוב שכזה ובאמת ארוך,
יותר מהזיו שלי אני מודה - החדרתי לה עד שהיא גמרה.

ואוווו כאן מסתיים החוויה שעברתי ביום חמישי האחרון , פששש מדהים , אאמנם אנחנו עדיין בקשר - אבל מאז לא יצא לנו להפגש שוב, אולי היום מי יודע??
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 4 באוג׳ 2003
מי יודע?
אולי היום תחלום עוד חלום רטוב icon_lol.gif
רויטל
רויטל • 4 באוג׳ 2003
>שתיקה< icon_lol.gif
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 4 באוג׳ 2003
סבבה לך, היירמן. זוכרת את הוונילה קינקי הראשון שלי- זה היה כמו חלום שהתגשם icon_biggrin.gif
lihi
lihi • 4 באוג׳ 2003
icon_surprised.gif
Demi
Demi • 4 באוג׳ 2003
ברוך הבא
אחרי שעושים את זה פעם אחת ונהנים... פשוט אי אפשר להפסיק. icon_cool.gif
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
אחלה חוויה..........

אבל שמישהו יעדכן אותי-האקדמיה לשפה העיברית בשביתה?
icon_rolleyes.gif
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 4 באוג׳ 2003
אחפנית, זה כמו מה שאתגר קרת עשה, כתיבה מזוית הראיה של ילד ובשפה שלו.

ניתן לראות שהכותב לא תמים כמו הדובר בסיפור לפי ה"גלישה" הקטנה. הבבחורה משכיבה אותו על הבטן, ועל מה הוא חושב? מסאז? לא, היא בטח רוצה ללקק לו את התחת.

מצד שני, אולי לא icon_rolleyes.gif
slave for ever​(נשלט)
לפני 20 שנים • 5 באוג׳ 2003
slave for ever​(נשלט) • 5 באוג׳ 2003
היירמן- סיפור נחמד.
בטח התכוונת לגאג.

רחפנית ותאיר אתם גדולים.
חצי אדון
לפני 20 שנים • 5 באוג׳ 2003

מעוד נאנטי לכרוע (עופס...)

חצי אדון • 5 באוג׳ 2003
14 קומות