אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך אתם מביעים אהבה?

OMEN{בובת זונה}
לפני 18 שנים • 25 באוג׳ 2005

איך אתם מביעים אהבה?

OMEN{בובת זונה} • 25 באוג׳ 2005
אתמול , בעת דיון פילוסופי על אהבה וזוגיות , עלתה התיאוריה הבאה:

ישנן 5 דרכים להבעת אהבה:

* מילים –
דיבורי אוהבים : "אני אוהב\ת אותך" , "קוצ'י-מוצ'י" , " כמה את\ה יפה " וכו'.

* מגע –
הבעת רגשות על ידי מגע. מדובר על מגע מיני כמו גם על מגע שאינו מיני אך מביע חום ואהבה כגון חיבוקים, ליטופים, שילוב ידיים, עיסוי וכו'.

* זמן –
בילוי זמן משותף יחד, quality time, יצירת סדר עדיפויות שמעדיף את הזמן עם בן\ת הזוג על פני פעילויות אחרות וכו'.

* מתנות –
קניית מתנות אחד לשני או הכנתן, היענות לרצונותיו (החומריים) של בן\ת הזוג.
דוגמאות: להזמין את בן\בת הזוג לארוחה, קניית תכשיטים, קניית מתנות קטנות אחד לשני בדרך חזרה מהעבודה, זר פרחים מידי פעם וכו'.

* מעשים –
ביצוע מעשים אחד למען השני- לדוגמא: בישול ארוחה, נסיעה ארוכה באמצע הלילה רק כדי לקבל נשיקה, ללוות את בן\בת הזוג לרופא, לוותר על דברים שחשובים לאחד בשביל לעשות דברים שחשובים לשני וכו'.

לפי התאוריה הזו על כל אחד מאיתנו לחשוב מהי הצורה בה הוא מביע את האהבה שלו לבן\בת הזוג, וכמו כן להכיר את הצורה בה הוא צריך שיביעו לו אהבה.
כך, לפי התיאוריה, נוכל למצוא את בן\בת הזוג האידאלים או אפילו לבצע תיקונים בתוך קשר קיים עם בן\בת זוג שאוהבים.

כמובן שאין חובה להצביע על שיטה אחת בלבד מתוך החמש, אך בהחלט כדאי להצביע על אחת או שתיים מועדפות , ואם גם זה נראה כמשימה בלתי אפשרית אז לפחות לשים בחמישיה הזו סדר חשיבות מסויים- מה חשוב יותר, ומה חשוב פחות.
שוב, מדובר גם על הצורה בה אנחנו מביעים אהבה לאחרים וגם על הדרך בה אנו זקוקים שיביעו לנו אהבה.

מעניין אותי מה אתם חושבים, על אילו שיטות תצביעו...
Tame
Tame • 25 באוג׳ 2005
מעשים ואז מילים.
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 25 באוג׳ 2005
Tame כתב/ה:
מעשים ואז מילים.

מילים כדורבנות icon_wink.gif
נוריתE
נוריתE • 25 באוג׳ 2005
חיבוק ליטוף ומגע ולעשות דברים בשביל בן הזוג,סתם, כי בא לי לעשות
מילים? מה הן מילים???
Assassin jones​(שולט)
לפני 18 שנים • 27 באוג׳ 2005

אהבה והגדרות...

Assassin jones​(שולט) • 27 באוג׳ 2005

זה מאוד פילוסופי הדיון שאתם עורכים כאן רק שהוא ככל שהוא יותר עמוק ככה הוא בעצם יותר חסר.
כי לא ניתן להגדיר הבעת אהבה. האם אתם חושבים שאנשים ונילים חושבים שהצלפות בשוט הן הבעת אהבה ראויה?. כי אני מכיר וכמה אנשים שבשבילם זה כמו לשלוח פרחים icon_smile.gif
לפעמים יש דברים שזה בסדר לא להבין ולא להכניס למסגרות . זו לפחות הדיעה שלי לגבי האהבה או הדרכים להבעתה.
OMEN{בובת זונה}
לפני 18 שנים • 27 באוג׳ 2005

אדון מנוסה

OMEN{בובת זונה} • 27 באוג׳ 2005
מנוסה, הדיון פה הוא אכן פילוסופי, ופילוסופי בלבד. ברור שלרוב קשה להפריד בין צורות האהבה השונות וגם ברור שלא תמיד יודעים או שמים לב להפרדה הזו גם אם היא קיימת.
עם זאת, בהרבה קשרים נוצר פער בין בני הזוג כאשר אחד מהם (או שניהם) מרגיש שאינו אהוב. לרוב אין זאת כך אלא מדובר בהרגשה בלבד, הרגשה שנוצרת עקב פערים בצורות להבעת אהבה . (לפחות לפי התאוריה הזו. לא אני המצאתי אותה אך מאוד נהניתי לפתוח דיון לגביה)

הדברים שכתבת גרמו לי לחשוב קצת..

האם בדסמ צריך לקבל קטגוריה נוספת כדרך להבעת אהבה? או שמא נפריד כל דבר לגופו , כלומר הצלפות זה מגע, השפלות זה מילים וכו'.
T O M​(שולט)
לפני 18 שנים • 28 באוג׳ 2005
T O M​(שולט) • 28 באוג׳ 2005
להקדיש שיר רומנטי ויפה למישהי זו דרך יפה להביע אהבה.
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 18 שנים • 28 באוג׳ 2005
מאסטר יקיר​(שולט) • 28 באוג׳ 2005
לדעתי, לא משנה באיזו דרך ובאיזה אופן
מביעים את האהבה, כל זמן שמצליחים לשדר
זאת לצד הנאהב.
לא הייתי מנסה לתחום את שיטות הבעת האהבה
בחמש הדרכים המוצעות כאן, כי ישנם כאלה
המסוגלים להביע את אהבתם בלי מעש ובלי מלל,
אלא דווקא בשתיקה תוך מבט מביע, שאיננו משתמע לשתי פנים.
וישנן עוד הרבה דרכים...

לא, בדסמ לא צריך לקבל קטגוריה נוספת כדרך להבעת אהבה,
מהסיבה הפשוטה, שאין להפריד בין בדסמ לאהבה.
למשל בשיטת המגע, זה לא משנה אם זה
ליטוף שיער הראש
או גילוח שיער הערווה,
כמו שאפשר לומר בשיטת המלים:
את הנסיכה האלוהית שלי
או את הכלבה המזדיינת שלי.

וכמו שנאמר (על ידי):
דרך שני אנשים
עובר רק קו אהבה אחד.