צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אפקט הפחד

שבירה​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 25 באוג׳ 2005
שבירה​(נשלטת) • 25 באוג׳ 2005
לפחד אצלי יש מקום חשוב ומרכזי בסקס, אבל (לצערי icon_smile.gif ) רק ברמת הפנטזיה. אני אדמיין פחד ואדמיין חוסר אונים, כי זה "עושה לי את זה", כמו שהאדון שלי מדמיין הפחדה. האם אני באמת מפחדת ממנו? כמובן שלא - הרי ברגע שאני אבקש להפסיק, נפסיק.

אז אני מסכימה עם נריסה, אבל חייבת להודות שהלוואי וכן הייתי מפחדת.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 25 באוג׳ 2005
שבירה כתב/ה:
לפחד אצלי יש מקום חשוב ומרכזי בסקס, אבל (לצערי icon_smile.gif ) רק ברמת הפנטזיה. אני אדמיין פחד ואדמיין חוסר אונים, כי זה "עושה לי את זה", כמו שהאדון שלי מדמיין הפחדה. האם אני באמת מפחדת ממנו? כמובן שלא - הרי ברגע שאני אבקש להפסיק, נפסיק.

אז אני מסכימה עם נריסה, אבל חייבת להודות שהלוואי וכן הייתי מפחדת.

יש משהו במה שאת אומרת, שבירה.
כן - כפנטזיה. וגם אני אגיד "הלואי ש" ובאותה נשימה "רק שלא יתממש.." (כמו שאנחנו עושות, אולי, עם פנטזיות אונס לדוגמה)
נוריתE
נוריתE • 25 באוג׳ 2005
הפחד אכן קיים אצלנו כגורם התרעה.
אם אני אתחיל לפחד ממישהו ,זה הסימן והזמן לעזוב.

אפשר לפחד מאקטים מסוימים ,אבל זה חלק מהמישחק וניתן להיתגבר על הפחד הזה, אם לא מיתגברים עליו,אז צריך לחשוב לאיפה הלאה, אם בכלל.

אני דוגלת בכבוד ויראת כבוד לאדון, לא פחד ממנו.

אדון שרוצה ששפחתו תחייה בפחד מתמיד ממנו, צריך לבדוק את עצמו.
שפחה שחיה בפחד מתמיד מהאדון שלה, בטח שצריכה לבדוק את עצמה.
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 25 באוג׳ 2005
בדסמ עימת אותי מול פחדים שונים אבל כשהשליטה קיימת בידי אדם חכם ואנושי היא עשויה להיות בונה ולהביא לידי היתגברות על פחדים .
מעולם לא פחדתי מאדוני, אני יודעת בבטחה שהוא לעולם לא ירע לי , אבל לא פעם פחדתי במיסגרת סשנים מסויימים אם זה מחוסר הידיעה מה הולך לקרות לי בעוד רגע ,מתי תבוא ההצלפה או הכאב המסויים שממנו פחדתי ועד הפחד מהשפלה , פחד מהיתמסרות ,היחשפות ,פומביות , כניעה ועוד...
ברור לי שבכל פעם בו הייתי זקוקה לאומץ היה שם פחד שהיתמודדתי איתו .
לא יודעת מה אחרות או אחרים אבל אני עשויה מהסוג שאוהב שקשה לי בבדסמ , שיציבו בפני אתגרים , שיעמתו אותי עם כל מה שקשה לי - רק שזה לא יהיה לי קל .
Bent
לפני 18 שנים • 31 באוג׳ 2005

מקפיץ

Bent • 31 באוג׳ 2005
עוד ?
נירוונה
לפני 11 שנים • 23 באוק׳ 2012

Re: מקפיץ

נירוונה • 23 באוק׳ 2012
bent_wordsmith כתב/ה:
עוד ?

מי שמאמין לא מפחד!