לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלחמה

פלג​(נשלטת){ע_מ}
לפני 19 שנים • 28 ביוני 2005

מלחמה

פלג​(נשלטת){ע_מ} • 28 ביוני 2005
בהתחלה, היו הרבה פעמים מצבים שממש נלחמתי. בו. בשנינו. בכל הסיטואציה הזאת שנוצרה שבה אני למטה. מן קושי עצום לקבל את הנטייה שלי, לקבל את זה שאני רוצה שישלוט בי, לאהוב את זה...
לפעמים הוא היה נותן הוראות או סתם אומר לי לעשות משהו ולי ישר קפצה בראש המחשבה 'למה שאני אתן לו בקלות את מה שהוא יכול לקחת בכוח?'
והייתי עושה דוקא. הוא לא היה מתרגש מזה יותר מדי.. לפעמים הוא היה מתעלם מניסיון "ההתמרדות" הזה, לפעמים לא.. תלוי במצב רוח שלו.. וכל מה שרציתי לצעוק לו זה 'אני מכעיסה אותך אז תכאיב לי! עוד יותר. עד שלא יהיה לי כוח להלחם בך' – לא אמרתי את זה במילים.
פעם אחת ממש התחצפתי. ודוקא כשהייתי בטוחה שהנה אני הולכת לחטוף את זה חזק ובצורה בלתי מתפשרת הוא קם מהכסא ויצא מהחדר בלי להגיד מילה. ובאותו רגע כל ההגנות שלי קרסו.
ממש נבהלתי פתאום ממה שעשיתי. אחרי 10 דקות אולי רבע שעה אולי יותר יצאתי גם מהחדר, הוא ישב וצפה בטלויזיה ואני התרפקתי עליו עד שהתחלתי לבכות. כמו בכי של חיה. והוא ליטף לי את הראש תוך כדי ואמר 'כשאת נלחמת בי את מוותרת לעצמך'
ורק אז הבנתי שהקושי האמיתי כאן הוא להכנע ממש. שהרבה יותר קל לי להתנגד מאשר להכנע ואני כן רציתי להצליח להכנע.
והכי טוב לדעת זה שאני עדיין יכולה לקבל את זה חזק ובלתי מתפשר וחודר ועמוק וכל זאת מבלי להרגיש שאני צריכה לבקש את זה. כי זה יגיע בכל מקרה...
קליבר​(שולט)
לפני 19 שנים • 28 ביוני 2005

חייב לציין ..

קליבר​(שולט) • 28 ביוני 2005
שזה אחד הקטעים היפים שקראתי ..

icon_redface.gif
עינב​(אחרת)
לפני 19 שנים • 29 ביוני 2005
עינב​(אחרת) • 29 ביוני 2005
אני מסכימה עם קליבר.
כתיבה מאד חזקה, פלג, ואמיתית.
תודה.
עזית
עזית • 29 ביוני 2005
תיארת את זה כל כך נכון
יכולתי להזדהות עם כל מילה ...

תודה לך
פחדנית האושר​(לא בעסק)

ואוווווווווווווווווווווווווווווווווווו

עשית לי לבכות
זה כל כך נכוןןןןן

תודה
מתאהבת
ורה
ורה • 29 ביוני 2005
כן.
ורה
ורה • 29 ביוני 2005
כן.
קלמנטין​(נשלטת)

קראתי את זה כמה פעמים

קלמנטין​(נשלטת) • 29 ביוני 2005
נוגע, חזק ומוכר, כל כך מוכר.

מרוב מלחמות על החופש לפעמים שוכחים פשוט, לאפשר אותו..
Dark Artist​(שולט)
לפני 19 שנים • 30 ביוני 2005

שליטה אמיתית באה משקט

Dark Artist​(שולט) • 30 ביוני 2005
לפעמים התנצחות והתרשות מהסאבית הן מיותרות
הכוח האמיתי בא משליטה על עצמך
קור רוח וסבלנות הם המפתח
G-O-L-D​(שולט)
לפני 19 שנים • 30 ביוני 2005

ואני רק רוצה להגיד ש...

G-O-L-D​(שולט) • 30 ביוני 2005
דום שמעלה פילוסופיות סטייל "עד שלא תאבדי את עצמך, לא תמצאי את עצמך", ראוי לחפוף לסאבית שלו את שערות המפשעה כשדילדו תקוע לו בתחת.
ארסנל "משפטי החארטה" הולך ומצטמצם וכבר נשמעו כמעט כל אותם המשפטים הטוענים ל:
"שחרור, חופש, התחברות, מציאה עצמית, איבוד עצמי, איבוד לכדי מציאה, חיפוש, גילוי, ובלה בלה בלה".

בשורה התחתונה,
הכול על הקרח.