ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאפיינים של שליטת נשים בנשים

amy_​(נשלטת)
לפני 21 שנים • 18 ביולי 2003

מאפיינים של שליטת נשים בנשים

amy_​(נשלטת) • 18 ביולי 2003
כל שולט/ת ונשלט/ת הם שונים. זה מובן מאליו. אבל שמתי לב שלכל סוג שליטה יש סגנון ותחושה קצת אחרים. אני מדברת כאן על יחסי שולטים גברים ונשלטות נשים, לעומת יחסי שולטות נשים ונשלטים גברים, לעומת יחסי שולטות נשים ונשלטות נשים (בלבלתי אותכם?...) כמובן שגם ליחסי שולטים- נשלטים גברים יש מאפיינים ייחודיים, אבל על זה אני יודעת מעט מאוד (סליחה ניו בוי).

אני תוהה מהם המאפיינים הייחודיים של שליטת נשים בנשים שלא קיימים בסוגי הקשרים האחרים. בעיני זה סוג שליטה ייחודי מאוד. רך יותר? נוקשה יותר? רגשי יותר? icon_confused.gif
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 18 ביולי 2003
יחסי שליטה בין גברים לגברים
או בין נשים לנשים.

הם לפי דעתי מיוחדים ושונים מאשר יחסי שליטה בין גבר-אישה.
זה בא מכיוון אחר.

infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 18 ביולי 2003
אני אפרט את מה שאני חושבת אחרי זה , אבל קודם כל -
תום - מאיזה כיוון זה בא לדעתך ? מעניין אותי מה אתה חושב (-:
amy_​(נשלטת)
תום הלך לישון אינפי... נצטרך לחכות שיתעורר icon_smile.gif. יש לי עוד שאלה ששכחתי לרשום בשאלה המקורית.
עד כמה שליטת נשים בנשים נפוצה בכלל? מההיכרות הלא מאוד מעמיקה שלי עם הקהילה הלסבית, לא גיליתי שם בכלל משיכה לתופעה...
האם אלימות ( כן, לדעתי יש בכל זאת אלימות מסויימת בבדס"מ, גם אם זה לא תמיד מתוך סדיזם) היא תופעה שבאופן עקרוני מתקשרת יותר לגברים? icon_confused.gif
infinite​(נשלטת)
מה זה הלך לישון ??? מה נחה מה ??? מייד להתעורר ולהתייצב ! icon_biggrin.gif

איימי , מה שאני חושבת ,זה שלדעתי יש את זה ברוב האנשים ,רק שזה מתבטא בדברים שונים.
הפעילות החד-מינית באה לדעתי ממקום אחר במקצת ,כמו שתום אמר. כי יש לה אופי אחר ,בכך
שמראש - יש "שוויון כוחות" מלא . תמיד מעניין לחשוב לדוגמא , על כך שבהזדמנות אחרת או
בסיטואציה שונה בחיים , יכולתי להיות "יריבה" של אותה אישה - אם לדוגמא היינו אוהבות את
אותו הגבר. או בעבודה .או בכל מקרה אחר. זה לאהוב את "היריב" הטבעי שלך. או את הפוטנציאל ליריב , וזה מה שמיוחד בכך . כי אופי היחסים בין
אישה לגבר תמיד ילבשו אופי אחר. אה ואל תצלבו אותי - זו לא אוקסיומה ,אלא רק התחושות שלי
לגבי העניין (-:
אני לא "שוביניסטית" או משהו ...
amy_​(נשלטת)
ואינפי- מה לגבי העניין המספרי? יש לי תחושה שאין כל כך הרבה נשים בקטע של שליטה עם נשים...
infinite​(נשלטת)
סורי שלא התיחסתי ! מצטערת icon_redface.gif

אני אישית חושבת שזה לא נכון , יש את זה הרבה גם ללסביות , לאנשים שזה קרוב לנפשם .
סאדו-מאזו היא נטיה מינית לדעתי , זה דיי מולד או שבא ממשהו ,זה עמוק בפנים. (-:
היחסים הדו -מיניים והרב מיניים ,גם הם טבעיים לנו ,כי הרבה אנשים נמשכים לשני המינים ,
רק שהם לא שמים על כך דגש (-:
אבל ,אני יכולה לומר שמבחינתי העניין כל כך עמוק בתוכי שאולי אני לא תמיד יכולה להיות
אובייקטיבית וממש לנתח , כי זה פשוט שם...
pam
pam
pam • 18 ביולי 2003

אלו סוגי עוצמות שונות.

ליחסי שולט-נשלטת יש את הכח שלהם

אבל העוצמה האמיתית, לדעתי, נמצאת ביחסי שולטת-נשלטת.

לא שאני יודעת על מה אני מדברת, אבל יש לי תחושה די חזקה שאני לא טועה.

infinite​(נשלטת)
פאם , משום מה ...נדמה לי שאת צודקת (-:
amy_​(נשלטת)
גם אני מסכימה שיש משהו מאוד עוצמתי ביחסי שולטת- נשלטת.
העוצמה הנשית... icon_biggrin.gif