צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה זה כ"כ קשה?

Jimmy​(נשלט)
לפני 18 שנים • 2 בספט׳ 2005

למה זה כ"כ קשה?

Jimmy​(נשלט) • 2 בספט׳ 2005
למה זה כ"כ קשה למצוא מלכה ואני אחד שרציני באמת אני רואה את זה כהתממשות,לא איזה בלבול או סקרנות משו שאני רוצה ואני מוכן להשקיע הכל
ולהתייחס למלכה שלי ממש כמו למלכה לרכוש לה כבוד עצום ולעשות מה שהיא רוצה וצריכה מתי שתרצה אפילו כל השבוע, אחריי שהסתובבתי בכמה פורומים הסבלנות שלי כבר פוקעת ואני מחפש מלכה שאני אהיה עבדה הנאמן ואני ישרת אותה ללא תנאים אני משתגע אני כל הזמן חושב על זה על מלכה שאני אוכל לשרת היא יכולה להשפיל אותי לדרוס אותי לנצל אותי להשתמש בי מה שהיא רוצה
למה אין העינות? אני מרגיש זהו יעודי לרשת מישהי

מקווה למצוא מישהי ולעשות אותה כי מאושרת ושמחה אפילו על חשבוני
feet​(נשלט)
לפני 18 שנים • 3 בספט׳ 2005
feet​(נשלט) • 3 בספט׳ 2005
הבעיה היא שאין איזון,

יש המון עבדים, ומעט מאוד מלכות.
אשת לפידות{a}

Re: למה זה כ"כ קשה?

אשת לפידות{a} • 3 בספט׳ 2005
מה אתה אומר?
עבר יום אחד שלם, 24 שעות תמימות icon_rolleyes.gif מאז שהצטרפת ועוד לא מצאת אף אחת לשרת?? icon_cry.gif
כמה נורא.

שנית-
סימני פיסוק, ידידי,סימני פיסוק.
שלישית-
חוסר סבלנות היא תכונה נוראית.
רביעית (וכאן אני הופכת להיות מועילה, כן כן)-
ניסית משהו מעבר ללקרוא בפורומים ולשלוח הודעה פה ושם? ניסית לדבר בצ'אט? ניסית לפרסם
בבלוג? היית במועדונית?
אני משערת שהתשובה לכל הנ''ל היא ''לא'' (למרות שבטח תאמר לי שיש לך הספק נורא מדהים,
פשוט לא זכור לי שיש ערבי קהילה במועדונית בימי שישי, כך שבטוח שלפחות את זה לא הספקת לעשות)
אז הייתי ממליצה לך להפסיק להתלונן (גם בכיינות זו תכונה לא נורא מושכת) ולהתחיל לעשות.

חוזרת וגורסת ושונה ואומרת- סבלנות..

אה, והשקעה.
לא יזיק.
אני לא מדברת על השקעה כלכלית ניכרת (למרות שבטוח יהיו כאלו שיתנגדו למה
שאמרתי הרגע icon_wink.gif). העניין הוא-שכמו שבחיים הוניליים גם לא פשוט כלכך למצוא בת/בנזוג, וזה
דבר שדורש השקעה וסבלנות, על אחת כמה וכמה בכלובנו הקט.

בהצלחה בכולופן
ועדת-קבלת-פנים-ומאור-עיניים-בנחמדות-מאוד-לא-אופיינית-לה
(ולא, ראבאק, זה לא תקציר!!)
אשת.
מUחדת

אשת לפידות...

מUחדת • 3 בספט׳ 2005
את אלופה. בהחלט וללא כל ספק.

ישננו לעצמם כל סאבי העולם {וגם כמה אדונים..המממ}-
סבלנות כערך עליון! {ויצירתיות, הגדלת ראש וכו' וגו' גם}
Blondie the good​(מתחלף)

שוויע שוויע

Blondie the good​(מתחלף) • 3 בספט׳ 2005
לאן אתה רץ תגיד לי?

ראשית כל הרשה לי לחזק את דבריה של אשת לפידות.

שנית אני אתן לך דוגמא אישית.
כשלראשונה נרשמתי לאתר לפני כשנה, הייתי חייל בן 19 עם 0 ניסיון בבדסמ
לכאורה סיכויי למצוא מלכה היו אפסיים.
בהתחלה כתבתי לא מעט בפורומים, ביקרתי כמה פעמים במועדון, ודיברתי בצ'אט.
גם הגישה שלי הייתה שאני בא לפגוש ולהכיר אנשים, (הגישה שלי עדיין כזו) ולא בא למצוא בת זוג.
פגשתי והכרתי המון אנשים נהדרים פה, כי הרי כולנו בני אדם מורכבים ובדסמ הוא רק רובד באישיותנו.
למזלי הטוב, פגשתי אשה מקסימה, מבוגרת ממני ביותר מ10 שנים, שעל אף שהתחלנו כידידים, היא נהייתה לי למלכה ולימדה אותי המון.
על אף שאיננו זוג עוד היא עדיין ידידה טובה שאני מעריך ואוהב מאד.
מה המסקנה? אל תקפוץ ותתלונן על זה שקשה למצוא מלכה.
תתחיל להכיר אנשים פה, דומים דומיות סאבים סאביות, תכנס קצת לקהילה ומי יודע? אולי יתמזל מזלך ותפגוש אישה שיחדו תוכלו ליצור משהו מיוחד.

בכל מקרה אל יאוש, תמשיך לסקור את האתר הזה ואתרים אחרים ונותר לי לאחל לך בהצלחה בהמשך הדרך
Tame
Tame • 3 בספט׳ 2005
ג'ימי,
קראתי את הפרופיל שלך
נראה לי שאחד הדברים שהכי מפריע לך מהבחינה הסטטיסטית הוא גילך.
מה לעשות, היה לא מזמן שרשור בפורומים ובו ההתפלגות היתה שרוב הנשים באתר יעדיפו גבר המבוגר מהן (אני מניח שהסטטיסטיקה של השרשור תקפה לאתר כולו ואולי אפילו מעבר לזה, אבל כמו כל סטטיסטיקה זה לא מוחלט).
עצם העובדה ש18 זה גיל המינימום של כניסה לאתר אני לא חושב שנמצאות כאן נשים שאתה מבוגר מהן כלל.

זה שם אותך בבעיה כפולה, גם היחס הדמוגראפי של דומיות לסאבים משחק לרעתך וגם עניין הגיל.

אבל זה עדיין לא אומר שאתה צריך להתייאש. כמו שאמרה אשת לפידות (בין היתר), כדאי לך להתאזר בסבלנות ולא להתייאש. שום דבר אינו בלתי אפשרי ולך תדע, אולי יש דומית שדווקא מחפשת בחור בדיוק כמוך. אם תתייאש ותפרוש אתה עלול לפספס אותה.
ועד שתמצא (ואולי גם אחר כך) נשמח אם תשתתף בדיונים המעניינים בפורומים שלנוicon_smile.gif
מUחדת

הא?......

מUחדת • 3 בספט׳ 2005
אז אתה נשלט על ידי סאבית אני מניחה....

{עוד מקרה של סאב נואש}
Jimmy​(נשלט)
Jimmy​(נשלט) • 3 בספט׳ 2005
Tame כתב/ה:
ג'ימי,
קראתי את הפרופיל שלך
נראה לי שאחד הדברים שהכי מפריע לך מהבחינה הסטטיסטית הוא גילך.
מה לעשות, היה לא מזמן שרשור בפורומים ובו ההתפלגות היתה שרוב הנשים באתר יעדיפו גבר המבוגר מהן (אני מניח שהסטטיסטיקה של השרשור תקפה לאתר כולו ואולי אפילו מעבר לזה, אבל כמו כל סטטיסטיקה זה לא מוחלט).
עצם העובדה ש18 זה גיל המינימום של כניסה לאתר אני לא חושב שנמצאות כאן נשים שאתה מבוגר מהן כלל.

זה שם אותך בבעיה כפולה, גם היחס הדמוגראפי של דומיות לסאבים משחק לרעתך וגם עניין הגיל.

אבל זה עדיין לא אומר שאתה צריך להתייאש. כמו שאמרה אשת לפידות (בין היתר), כדאי לך להתאזר בסבלנות ולא להתייאש. שום דבר אינו בלתי אפשרי ולך תדע, אולי יש דומית שדווקא מחפשת בחור בדיוק כמוך. אם תתייאש ותפרוש אתה עלול לפספס אותה.
ועד שתמצא (ואולי גם אחר כך) נשמח אם תשתתף בדיונים המעניינים בפורומים שלנוicon_smile.gif

אז כ להמלכות כאן הן לא אמיתיות כי הן נרתעות מגילי הצעיר וזה צריך להיות אתגר אפילו.
אני מבטיח למי שתיקח אותי כעבד לא תתחרט על זה ואני יגרום לה להרגיש הכי מלכה שיש
ותחשבו על זה זה יכול היות משחק תפקידים מצויין עם "הנער התמים"
אז למה לא גיל צעיר?
Tame
Tame • 3 בספט׳ 2005
"למה לא גיל צעיר?"
אל תשאל אותי, גם אני לא מבין את זה. אבל מכאן ועד לקרוא למלכות שמעדיפות מבוגרים מהן "לא אמיתיות" יש הרבה הבדל. בנוסף זה לא יעזור לחיפוש לך אז למה לירות לעצמך ברגל?

ויש כאלה שכן, אמנם הן לא הרוב אבל אולי מה שקרה לבלונדי יקרה גם לך.

תמשיך לנסות ואל תתייאש, בסוף זה יגיע מהמקום הכי לא צפויicon_smile.gif
פלוציף הפנתר
פלוציף הפנתר • 3 בספט׳ 2005
נסית את המלכה של השחמט, אולי היא תהיה מוכנה לקחת אותך icon_rolleyes.gif