בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סנוביות! האם זה מחייב?

סול
לפני 18 שנים • 8 באוק׳ 2005

סנוביות! האם זה מחייב?

סול • 8 באוק׳ 2005
אני לא כותב בדרך כלל יותר מסתכל, מעיר פה ושם. אבל יש משהו שקצת מציק לי ורציתי לדעת אם יש כאן כאלו השותפים לתחושה שלי.
יש כנראה איזשהי מוסכמה בידיאסאמית שאם אישה היא שולטת אז היא גם צריכה להיות סנובית.
זה נראה לכם?
דוגמא פנית למישהי. לא מתאים לה. קורהicon_smile.gif לא כולם מוצאים חן בעיני כולם אבל... תשלחי הודעה חוזרת לא מתאים לי, תודה אבל לא תודה, יחס

מוזר לי כל הנושא הזה

נ.ב שלא תטעו אני כבר הרבה זמן חלק מהקהילה ויש שולטות שממש כיף לפנות אליהן למרות הדחייה פשוט...
קוזו​(שולט)
קוזו​(שולט) • 8 באוק׳ 2005
שב פעם על מחשב יחד עם דומית.
כשתראה את כמות הפניות שהיא מקבלת,אם בהודעות ואם בפרטיות בצ'אט,אתה תבין שאם יצטרכו להשיב לכל פניה ופניה,לא יישאר להן זמן להצליף בנו והרי זו בטח לא מטרתך...
cai
cai
cai • 8 באוק׳ 2005
יש משהו במה שקוזו אומר, אבל זה תירוץ די עלוב.
קוזו​(שולט)
קוזו​(שולט) • 8 באוק׳ 2005
יש משהו או שזה תירוץ?
אני רק אמרתי שזה לא קל.
מי שעונה על הכל ובצורה מכובדת,היא מלכה אמיתית
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 8 באוק׳ 2005
כמות הפניות שמקבלות נשים באתר הן מאוד גבוהות (ללא קשר לנטייה שלהן).
הרבה פניות כל יום עבור אדם אחד.

כיוון שהן לא עובדות במחלקת שירות או תלונות ציבור או משהו כזה,
אין שום סיבה שהם יענו לכל הודעה והודעה.

תאר לך לענות ל-20 שאלות ביום של "מה קורה" ו"היי"...
גם אתה לא היית רוצה לבזבז את הזמן שלך על זה כל יום ולענות לכולם.

אם הפנייה תהיה עניינית עם אפשרות לפתח שיחה,
רוב הסיכויים שתקבל תשובה.
משהו שיעניין.
גם אם היא לא מעוניינת בקשר, היא תחזיר תשובה הולמת להשקעה שלך.

לא צריך מונולוג חיים אבל לא שתי משפטים שמסתכמים ב "בא לך להכיר?".

רצוי למשל לפתח שיחה על הודעה שנכתבה על ידה או דברים שכתבה בבלוג.
שיהיה נושא לדבר עליו.

בהצלחה.
Grey / Green
Grey / Green • 8 באוק׳ 2005
זאת אומרת שכדי להיות מלכה אמיתית, היא צריכה להיות משועבדת ולענות על כל הודעה?

אתה יודע כמה הודעות מקבלות פה בחורות? במיוחד אם אתרע מזלן להיות בלמעלה של הרשימת אתך עכשיו בכלוב?

אני די חושב שחלק מהקטע של להיות אישה בסצינה של דייטינג זה לפתח סנוביות. זה גם לא בדיוק סנוביות כמו שזה קרירות וריחוק. אני לא יודע אם זה *הכרחי* שזה יקרה -- אבל אני יודע שאחרי שכל יום חמישה-שישה אנשים שאתה לא רוצה מתחילים איתך, קשה שלא לפתח עור עבה.
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 8 באוק׳ 2005
Grey / Green כתב/ה:
זאת אומרת שכדי להיות מלכה אמיתית, היא צריכה להיות משועבדת ולענות על כל הודעה?

אתה יודע כמה הודעות מקבלות פה בחורות? במיוחד אם אתרע מזלן להיות בלמעלה של הרשימת אתך עכשיו בכלוב?

אני די חושב שחלק מהקטע של להיות אישה בסצינה של דייטינג זה לפתח סנוביות. זה גם לא בדיוק סנוביות כמו שזה קרירות וריחוק. אני לא יודע אם זה *הכרחי* שזה יקרה -- אבל אני יודע שאחרי שכל יום חמישה-שישה אנשים שאתה לא רוצה מתחילים איתך, קשה שלא לפתח עור עבה.

בשביל להיות מלכה אמיתית צריך להחזיק עבד/שפחה שיענו על כל ההודעות במקומה... לא? icon_wink.gif
(נא לקבל את זה באותו חיוך שבו זה נכתב)

זרונת
סול
לפני 18 שנים • 9 באוק׳ 2005

בולשיט

סול • 9 באוק׳ 2005
האמת אני לא אוכל את התשובה של "שב עם דומית"
יש לי כרטיס וונילי באטרף ואני מקבל פניות ולפעמים יחסית הרבה ואף פעם לא התעלמתי או משהו כזה מפניה.. ואני בטוח שמלכה פה לא מקבלת בשעה ממוצע שהיא נמצאת באתר יותר מ3 עד 5 וגם אם אני באמת אגזים מאוד אז 10 פניות בלחץ ואל תנסו לשכנע אותי אחרת כי לפי הממוצע של העבדים שנמצאים פה ברגע נתון הוא לא הרבה ואתם יודעים מה כבר הספקתי להכיר את הרשימה הבסיסית בעל פה. ומי שקיבל לא פעמיים ממלכה לא יחזור לפנות אליה שוב. אז אפשר להתייחס
Grey / Green
Grey / Green • 9 באוק׳ 2005
ציטוט: בשביל להיות מלכה אמיתית צריך להחזיק עבד/שפחה שיענו על כל ההודעות במקומה... לא? icon_wink.gif
(נא לקבל את זה באותו חיוך שבו זה נכתב)

icon_sad.gif
Aragorn​(שולט)

Re: בולשיט

Aragorn​(שולט) • 9 באוק׳ 2005
סול כתב/ה:
האמת אני לא אוכל את התשובה של "שב עם דומית"
יש לי כרטיס וונילי באטרף ואני מקבל פניות ולפעמים יחסית הרבה ואף פעם לא התעלמתי או משהו כזה מפניה.. ואני בטוח שמלכה פה לא מקבלת בשעה ממוצע שהיא נמצאת באתר יותר מ3 עד 5 וגם אם אני באמת אגזים מאוד אז 10 פניות בלחץ ואל תנסו לשכנע אותי אחרת כי לפי הממוצע של העבדים שנמצאים פה ברגע נתון הוא לא הרבה ואתם יודעים מה כבר הספקתי להכיר את הרשימה הבסיסית בעל פה. ומי שקיבל לא פעמיים ממלכה לא יחזור לפנות אליה שוב. אז אפשר להתייחס

תפתח כרטיס של דומית ואז לא תצטרך לנחש.