צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משתתפים לסרט תיעודי

yael.documentary
לפני 18 שנים • 2 בנוב׳ 2005

משתתפים לסרט תיעודי

yael.documentary • 2 בנוב׳ 2005
שלום לכולם,

אני מנצלת את הפורום הזה, ומתנצלת מראש אם זה לא הולם, אך נראה לי כמו המקום הטוב ביותר לעשות זאת...

אני מחפשת גברים / נשים שיהיו מוכנים לשוחח איתי ולחלוק את סיפורי חייהם, בדגש על מקומם בעולם ה- BDSM - חוויות, מחשבות, תהיות וכולי - במטרה ליצור סרט תיעודי שמבוסס על סיפוריהם האישיים.

למעוניינים, אנא פנו אלי לכתובת האימייל YAEL.DOCUMENTARY@GMAIL.COM
ואני אחזור אליכם.

תודה,
יעל.
yael.documentary

לכוכב הנולד

yael.documentary • 2 בנוב׳ 2005
מצחיק אתה...

אין אודישנים, אבל אם אתה באמת מעוניין לספר על עצמך כדי שעוד אנשים בישראל יתוודעו לתופעה שנקראת BDSM ולא יחשבו שזו סטייה נוראה, אתה מוזמן לכתוב אליי...
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 2 בנוב׳ 2005
סטייה?!

לדעתי ברוב מערכות היחסים "בעולם" יש את בן/בת הזוג היותר דומיננטי/ת ואת הפחות דומיננטי/ת. כך ש- "יחסי שליטה" זה עניין יחסי.

התפתחות התקשורת ובעיקר האינטרנט ואתרים כגון זה מאפשרים לאנשים למצוא את החצי השני באופן המושלם ביותר, בין אם זה קשר זמני או קבוע.
זאת להבדיל ממי שמדחיק את יצריו ונטיותיו ואח"כ מחפש ריגושים מחוץ לזוגיות (מה שמביא גם לפירוק הזוגיות).

אבל את יכולה לגלות זאת בקלות בעצמך, הכל כאן "על השולחן".

עם כל הרצון הטוב לא אשתתף בסרט, מה אני אוהב ואיך זה עניין אישי ודיסקרטי ואני לא מרגיש שום צורך להסביר את עצמי או "לשכנע מישהו" שאני נורמלי או בסדר.
חוץ מזה אני חתום אצל הסוכנת שלי על הסכם מאוד נוקשה.

בהצלחה.
yael.documentary
לפני 18 שנים • 3 בנוב׳ 2005

אין שום בעיה

yael.documentary • 3 בנוב׳ 2005
אני מכבדת את רצונך לשמור על פרטיות (וכן את יחסיך ההדוקים והנאמנים עם הסוכנת...), אך מאמינה שישנם אנשים רבים אחרים שיהיו מעוניינים לחלוק את סיפורם.

בניגוד אולי למה שאתה חושב, רוב האנשים בישראל לא יודעים בכלל מה זה BDSM ולא מודעים לאופציות שעומדות בפניהם, ורבים מהם מחזיקים בדעות קדומות לגבי התופעה. אני לא אומרת שהסרט שאני רוצה לעשות הוא בגדר שליחות שאמורה לשנות זאת, אבל נראה לי שלהביא למודעות של אנשים שזה קיים, יכול להפחית את הבורות ולהגדיל את אפשרוית הבחירה של כל אחד ואחד בחייו.

בהצלחה לך!

יעל
לבנה​(נשלטת)
לבנה​(נשלטת) • 3 בנוב׳ 2005
ואיזה אינטרס יש לך "להגדיל את אפשרוית הבחירה של כל אחד ואחד בחייו"? מה אכפת לך מאפשרויות הבחירה של אחרים? הרי בעצמך העדת שאת לא רואה בזה שליחות.
בואי תודי שיש לך אינטרס אחר בזה, ואל "תמכרי לוקשים". את רוצה ליצור סרט מענין שיזכה לציון טוב בחוג לקולנוע? את רוצה ליצור סרט שיזכה לרייטינג טוב בטלויזיה? זה לא תשדיר שרות. את יודעת זאת, וגם אנחנו.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 3 בנוב׳ 2005
קטנה,
למה הגישה המגעילה?

אם בא לך תשתתפי, אם לא אז לא.

למה תמיד עוינות?
לבנה​(נשלטת)
לבנה​(נשלטת) • 3 בנוב׳ 2005
חשבתי על השאלה שלך, והחלטתי לענות ברצינות ובפרוט, כי כנראה באמת יצאה לי תגובה עוינת (תמיד, דרך אגב? מתי עוד?)
נראה לי שמה שמפריע לי היא הצביעות - הנסיון להציג זאת כאילו מטרת הסרט היא לעזור לאחרים.

וחוץ מזה (וידוי): אני שונאת תקשורת icon_evil.gif
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 3 בנוב׳ 2005
התנצלותי הכנה קטנה, לא התכוונתי ספציפית אליך ב"תמיד". icon_rolleyes.gif
SORRY

ואני אסכים איתך על צביעות כדבר מפריע אבל אני חושבת שחשיפה מהסוג הזה לתחום שלנו היא מבורכת, להזכירך ביטלו לנו מפסיטל שלם בתואנה של ''באתר היסטורי לא יהיו הצלפות" שלמשל לקהילה ההומו-לסבית, זה לא היה קורה היום.

אני מברכת חשיפה חיובית שכזו.
מUחדת

ואני אומרת- בהצלחה עם הסרט.

מUחדת • 3 בנוב׳ 2005
בין אם זה בשביל ציון, בין אם זה לתקשורת העוינת, בין אם סתם מתחשק לך לראיין אנשים-
אומנות זה דבר נפלא וטוב שיש יוצרים צעירים שמוכנים לעשות דברים מקוריים ולא ישר ללכת (כמו כל העולם ודודתו המקופחת) לעיירת פיתוח לעשות את סרט הגמר שלהם.{ולא. אין לי בעיות עם עיירות פיתוח- אחרי הכל אני מחולון}.

בהצלחה,
בטח יהיה מעניין. icon_rolleyes.gif