לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה קצת ביזארית אבל חשובה...

מיתוסית​(שולטת)
לפני 18 שנים • 24 בנוב׳ 2005

שאלה קצת ביזארית אבל חשובה...

מיתוסית​(שולטת) • 24 בנוב׳ 2005
טוב, אז הנה שאלה קצת ביזארית אבל חשובה...

מישהו פה ראה אי פעם סרט סנאף (נקרא גם "סרט לבן")?

אמיתי או מבוים?

איך זה נראה? מה גרם לו לצפות בזה? אתם מכירים מישהו שראה כזה דבר? מה זה עשה לכם?
icon_rolleyes.gif
electro-z
לפני 18 שנים • 25 בנוב׳ 2005
electro-z • 25 בנוב׳ 2005
חדירת אמצעי תיעוד ויזואלים הפך את המדיה האלקטרונית לסנאף אחד גדול.
מדובר בסרטים המתעדים מעשים אלימים במיוחד כמו רצח ואונס, לעיתים המעשים הללו מתבצעים במיוחד לשם תיעוד.

סרטי אל קעידה משספי הגרונות הם סנאפ לכל דבר, אולי אפילו בשיאו. הם מבוימים ובאותו הזמן אותנתים להחריד.

לא מעט איטמים חדשותיים יכולים להכנס גם הם לקטגוריה, במיוחד סיקורי אסונות או אזורי לחימה.
אני זוכר איטם במבט שהראה הוצאה להורג ביריה שבויים בסרביה או קרואטיה בזמן הלחימה שם, פשוט העמידו אנשים אל הקיר עם עיניים קשורות וירו בהם. זה שודר בטלויזיה הישראלית בפריים טיים.

שידורי אסון התאומים גם הם כאלה, גם התמונות הלא מצונזרות שזרמו למסכים מאתרי פיגועים בארץ, במיוחד בתחילת הפיגועים הגדולים של אמצע שנות ה 90, בהם חלקי גופות כיכבו על המסך בשעות הבוקר או אחרי הצהריים ללא שום רגישות לגבי צנעת הפרט, כבוד המת או נזק לצופים פוטנציאלים (כמו ילדים או קרובי משפחה).

לכן אפשר לאמר שרובינו נאלצנו לצפות בסנאף במודע או שלא במודע.

מצד אחד זה מזעזע את עמקי הנשמה. ברור לך זו לא המחזה הוליוודית, הדם הוא לא קטשופ. זה אמיתי לחלוטין ואכזרי לאין שיעור.
מצד שני, התנהגות קיצונית וברוטאלית של בני מיננו תמיד מהווה מקור משיכה וסקרנות, אחרת האלימות ודם נשפך לא היו כאלה כוכבי על בסרטים.

להבדיל (או לא) מאייטמים חדשותיים קיימת תעשיית סנאף לשמה, זו תעשיה מחתרתית מטבע הדברים ומזעזעת. רק לחשוב שיש טיפוסים בעולמנו שמסוגלים לאנוס או לרצוח אך ורק לשם תיעוד המעשה והפצת התיעוד הזה היא זוועה בפני עצמה. לרוב הקורבנות נבחרים באקראי.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 25 בנוב׳ 2005
ההבדל שסנאף נועד לשם גירוי מיני בניגוד לסרטים של אל קעידה למשל שמשספים גרון של בוגד או חטוף מול עיני העולם...
electro-z
המלכה הכחולה כתב/ה:
ההבדל שסנאף נועד לשם גירוי מיני בניגוד לסרטים של אל קעידה למשל שמשספים גרון של בוגד או חטוף מול עיני העולם...

ןמאיפה הקביעה הזו?
מיתוסית​(שולטת)
electro-z כתב/ה:
המלכה הכחולה כתב/ה:

ןמאיפה הקביעה הזו?

זה מה שהבנתי. ה-סרטים לסדיסטיים אמיתיים
מזה הם מתגרים, מכפייה אמיתית, מדם, מאלימות לשמה..
ישנה תעשיה שלמה של סרטים שנעשים באורח לא חוקי ובו אונסים ואף רוצחים נשים ומוכרים בשוק השחור.

יצא לי לראות במקרה קטע קטן מסרט סנאף (עדין יחסית) ונבעתתי...
וזה מסתובב באינטרנט ובהרבה מקומות..
electro-z
אנשים יכולים להתחרמן מכל דבר.

לי, באופן אישי, לראות אישה נשחטת או הומלס נורה לא ממש מעמיד את הזין.
TURN OFF מוחלט
נוריתE
נוריתE • 25 בנוב׳ 2005
ממש לא
זו הסתה לרצח.
ולא משנה לי את מי זה מגרה ומי מיתגרה מזה.
מיתוסית​(שולטת)
מקרה שהיה: לפני מספר חודשים הגעתי לבית של סאב אחד (כמובן לא אזכיר את שמו) לקחת כמה דברים. בותך כך, הוא הראה לי כמה סרטים (רגילים של בדסמ) במחשב ובמקרה הוא פתח סרט שנראה כמו סנאף.
אני הייתי המומה שהוא מחזיק דבר כזה במחשב- ראינו רק את ההתחלה ומיד היה ברור לי מה יש שם ומיד הזדעזעזתי (אני נורא רגישה בדברים האלה. כששלחו לי לפני כמה זמן למייל סרטון של איך מכינים פרווה מדביבונים לא הייתי מסוגלת לראות מעבר לכמה הדקות הראשונות של הסרט- כשדפקו להם את הראש במדרכה שיתעלפו כי להרוג אותם יהרוס את הפרווה) וביקשתי ממנו לעצור את הסרט.
שאלתי אותו למה יש לו דבר כזה, והוא אמר (במבוכה מסויימת) שמידי פעם הוא מוריד סרטים מהקאזה והאימיול עם מילות מפתח וזה ירד בטעות.
שאלתי מדוע הוא לא מחק את זה והוא אמר שהוא מוריד כמויות גדולות ואין לו זמן לסנן כל הזמן.
גם לאחר השיחה הזאת, הוא לא מחק את הסרט לנגד עיניי ולו כדי להרגיע אותי באמיתות דבריו!

הוא מבחינתו אמר שלדעתו הסרט מבוים ולכן הוא אינו רואה בכך רע. אמרתי לו שהוא אינו יכול לדעת, רואים שמדובר בסרט פיראטי המצולם באיכות גרועה במצלמה ביתית וזבה גם לא עקרוני, אדם המתגרה מחוסר אונים והסכמה אמיתיים- בעיניי משהו לא שפוי בו.

יצאנו משם ומיותר לציין שלא נפגשתי איתו שוב אחר כך.

אני חייבת לציין שמדובר בבחור בסוף העשרים שלו, משכיל, מכובד (כמובן זה לא אומר כלום, אבל זה מה שהפתיע אותוי עוד יותר), סאב, שקט וביישן.

איני יודעת בוודאות אם יש לו סרטים נוספים כאלה והאם הם באמת מגרים אותו (זה כמו כל הסרטונים האלה של התאונות שמפיצים במייל או של האל קעידה משספים גרון של מישהו מול המצלמות או תמונות של פיגועים ואנשים צופים בזה, אולי ביצר סדיסטי מסויים. האם יש הבדל אם ההנאה נובעת מגירוי מיני גם?!) אבל גם לא רציתי להתעסק עם אדם כזה ולקחת את הסיכון, למרות שהוא כביכול על תקן סאב ואני על תקן מלכה.
QגליתQ​(אחרת)
QגליתQ​(אחרת) • 25 בנוב׳ 2005
כחולתי היקרה...
חוץ מסרט שיצא לי לראות עם ניקולס קייז' לפני המון זמן לא נתקלתי בתופעה..
וגם לא רוצה!!!!!!!!!
כאלה המגיעים לגירוי מיני ע"י גרימת נזק בלתי הפיך ואף גרוע יותר ראויים לעולם בהם הם נמצאים!
בלי פשרות!!
בלי הנחות!!!!!!!!
ברררר...
האם תמו הגירויים בעולמינו??
האם לא קיימים כל כך הרבה תחומי עניין ??
האם...??
לא לטעמי...
רק אהבה וכבוד ...