לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם גברים באמת מסוגלים לחשוב לא רק על עצמם?

isolde​(שולטת)
לפני 18 שנים • 6 בינו׳ 2006

האם גברים באמת מסוגלים לחשוב לא רק על עצמם?

isolde​(שולטת) • 6 בינו׳ 2006
המלצות לספרים על הפסיכולוגיה של הגבר ושל העבד בפרט? פרוזה או פסיכולוגיה.
או שהם רק רודפי ריגושים בין אם וניליים מזוכיסטיים או שאר ירקות.
באמת אכפת להם מאיתנו ומה אנחנו רוצות וגורם לנו עונג? לוניליים אי פעם יש יכולת להעניק ולא רק להסתובב לידינו כמה שנים כי צריך להתחתן וזה סקס מנקה ומבשלת בחינם, למזוכיסטיים יש באמת רצון עז לענג ולשמח גבירה ולא רק לחוות סאב ספייס?
האם יש שוני באישיות בין עבדים שונים?
הם לא מחזירים כלום אף פעם.
אנחנו משקיעות מחשבה בדרכים יצירתיות להתעלל בהם פיזית או מנטלית, באיך לאלף אותם טוב יותר, זמן ןמאמץ בלמידת שימוש בכל החפצים בחדר העינויים וזהירות פן יפגע לצמיתות גופו ובריאותו של העבד והם לא עושים כלום חוץ מלשלוח כמה משפטים שטנציים ועילגים במייל או בצ'טים וכולם אותו דבר
אנחנו כותבות בלוגים וסיפורים ומשקיעות מחשבה בתחום והם זורקים כמה מילות חנופה ברמה של חיבור בכיתה ג'.
האם אני לא באמת ביץ' אדישה אגואיסטית צינית נצלנית וחסרת אחריות כמו שמלכה צריכה להיות?
זה כמו בקשרים וניליים נשים שאוהבות הן אלו שתמיד מנצלים והרעות שיודעות לשחק אותה תמיד זוכות בטובים ובכסף ומגיעות לעמדות נחשקות בחיים? האם אני עדיין חנונית ולא יצאתי מזה?
ועוד אחרי כל המאמץ והזמן, ושיחשבו רק כמה זמן לוקח לנפות אותם, הם גם מסרבים לשלם.
הזמן שלנו יקר. הם מנצלים את מיטב שנותינו.
איך לקבל יותר מקשר ומעבד? וגם מה"סטוצים" חובבי הריגושים.
תוסיפו לזה שהם מצפים מאיתנו להיות מסכת רוע וקרירות לא אנושית, וכל שביב של אנושיות שמוקרנת גורמת להם לפרש את זה כחולשה.
וגם קשה מאוד להעניש עבד, מפני שעונשים או השפלה או כאב או נטישה וריחוק וכעס נחווים על ידיהם כהנאה
איך אני אעניש? על ידי יחס ונילי? סתם לזרוק אותם ? אחרי כל הזמן שאני משקיעה.
נמאס לי גם לכתוב בחינם, הם הרי נהנים מהפנטזיות הרהוטות והליריות שלי בחינם.
יש לי כישרון ודמיון, שישלמו.
מה שמחזיר אותי למציאות ולזה שהעולם שייך לאנשי עסקים כוחניים, ואומניות כמוני תמיד מנוצלות בו והגיע הזמן למהפכה שבה יפלן הרבה מאוד ראשים, רובם של גברים ונשותיהם הכוסיות הזונות המעצבנות.
סתם כמה דברים שהטרידו אותי.
Blondie the good​(מתחלף)

הדברים שכתבת מאוד מקוממים

Blondie the good​(מתחלף) • 6 בינו׳ 2006
למה להכליל? מניין כל היאוש הזה?
עשית כל כך הרבה הכללות, השמצות וירית אשפות שלמות של חצים בפוסט אחד.

אני מבין שכל התסכול הזה בא כתוצאה הרבה חוויות רעות אבל חבל...
אם את אמנית ענוגה כפי שאת מעידה על עצמך, מדוע כל הכעס והפסימיות הזו.

אנשים הם מאד מגוונים ולא שבלוניים כפי שאת מתארת. לא כל "עבד" רוצה ביצ'ית קרירה ומגעילה, לא כלך סאב רוצה רק סאב ספייס. בעיני (ואמרתי זאת המון בעבר) בדסמ לבד לא שווה כלום בלי אהבה אמיתית.

ובנימה אישית יותראני הגעתי מזמן לידיי הבנה שאינני מזוכיסט. כל ההצלפות, חדירות וכו' אינם לחם חוקתי.

לעומת זאת, עגיל_בפטמה היא חובבת הצלפות וסדיסטית מדופלמת, ובשביל לראות אותה מחייכת אני אשמח לספוג הצלפות. חוץ מזה, עגיל היא בת הזוג החמה, אוהבת, דואגת והנהדרת ביותר שהייתה לי ואני נוצר כל שנייה שאני איתה.

עצם העובדה שנתקלת בטיפוסים שאינם לטעמך, או שמשתמשים בבדסמ כדי להכנס למיטה, אין זה משליך על הכלל
שבת שלום
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 6 בינו׳ 2006
צריך לשים את הדמות הפרובוקטיבית שיצרת ב"ארץ נהדרת".
icon_biggrin.gif

במקום למשל הדמות המקופחת של עלמה זק ("פייר, זה לא פייר!)
ביחד עם תנועות הידיים המוגזמות.
או אולי במקום חלי שעכשיו אחרי ששלי עברה לפוליטיקה, זה כבר לא יהיה אותם צחוקים.
Aragorn​(שולט)

בלונדי

Aragorn​(שולט) • 6 בינו׳ 2006
אם חוסה בשלוותא יטען שקופסאת הסיגריות שהוא גורר אחריו היא כלב בשם מוקי, אז גם איתו אתה תתווכח?

"בלי להצביע" על אנשים מסוימים, החוסים בשלוותא הם "פרארים" לעומת כמה מ "חברי הקהילה" שלנו.
Blondie the good​(מתחלף)

Re: בלונדי

Blondie the good​(מתחלף) • 6 בינו׳ 2006
Aragorn כתב/ה:
אם חוסה בשלוותא יטען שקופסאת הסיגריות שהוא גורר אחריו היא כלב בשם מוקי, אז גם איתו אתה תתווכח?

"בלי להצביע" על אנשים מסוימים, החוסים בשלוותא הם "פרארים" לעומת כמה מ "חברי הקהילה" שלנו.

אני לא מכיר את הכותבת, ומעדיף להגיב לגופו של פוסט ולא לאדם.

חוץ מזה, אני גם ככה מובטל אז יש לי זמן icon_wink.gif
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 6 בינו׳ 2006
גם אני לא אבל אם תקרא את השרשור שהיא פתחה בפורום הבנות על הבנות אז יהיה לך מושג כללי.

שיהיה לך בהצלחה במציאת עבודה
וכמו שזה נשמע, אתה תמיד יכול לעשות כמה שקלים על הגב של איזו
ככה לפחות תהיה לה סיבה לשנוא אותך icon_wink.gif
המלט

לשאלת הכותרת --

המלט • 6 בינו׳ 2006
-- האם גברים מסוגלים לחשוב על משהו חוץ מעצמם, התשובה הפשוטה היא "לא".

כל מה שגברים (כוווולם) רוצים זה נחמה ופורקן. רצוי קודם פורקן, ואח"כ נחמה. בעצם, הרבה פעמים
אם יש פורקן, אז הנחמה כבר באה מאליה. לא מענין אותם (את כווווולם) שום דבר אחר. בעצם,
אולי יש כמה דברים אחרים. כסף. ג'יפ. עוד כסף. ג'יפ אחר. כן. יש כמה דברים אחרים. אבל
לא צריך להתבלבל: אמנם כשהגברים (כווולם) חושבים על כסף, הם לא חושבים באותו רגע
על עצמם, כי הרי גברים לא יכולים לחשוב על שני דברים בבת אחת, אבל המחשבה שלהם
על כסף אינה אלה שפחה נרצעת למחשבה שלהם על עצמם. הלוגיקה המפותחת שלהם,
פרי של מיליוני שנות אבולוציה, נוטעת בהם את התובנה כי כסף יקל עליהם להשיג פורקן,
ובעקבותיו, כאמור, הנחמה. כשגברים (כווולם) מגלים כאילו רגישות לצרכי אישה, זה רק
משום שהם חסרי מנוחה וזקוקים לפורקן. אחרת, וואט דה פאק? וכשגברים כותבים שירים,
זה רק משום שהם חרמנים פחד (כווולם) , וכשגברים שולחים/מביאים פרחים, זה כי הם מתכננים
עוד פורקן בעתיד.

ובכל זאת, כשאת מתאהבת, את לא מתאהבת בכוווולם; את מתאהבת בו, במיוחד, באחד והיחיד,
הרגיש, הקשוב, המתוק, שמרגש לך את נימי נימייך, שמזיז לך את הנוצות הכי רכות של ציפור
נפשך. ואז, מה איכפת לך בכלל מכל השאר.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי ינו' 06, 2006 8:36 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Mary Jane
Mary Jane • 6 בינו׳ 2006
מחד גיסא את מבקשת שישקיע את כל ליבו ומאודו בך, שיכנע ללא עוררין לצווייך באהבה חוצת גבולות ומאידך גיסא את זוממת לעשוק את תכולת ארנקו בעבור כל פירור של תשומת לב שמיימית מצידך.
אני לא מבינה למה את מתפלאת כשאת נתקלת ברודפי העונג בעודך מחזיקה בגישה כזו.
בנוגע לשאלתך, ""האם אני לא באמת ביץ' אדישה, אגואיסטית,נצלנית, וכו" , ובכן, חוששתני שהתשובה לכך היא כן, את פשוט אדישה לזולתך. או כך לפחות מצטייר.
בנוסף, לא ברור לי למה גברים ונשותיהם הכוסיות מעצבנים אותך ומסמלים משהו שיש להחריב במהפיכה. מה עניין שמיטה להר סיני?
בכל אופן, אני רוצה להדגיש שאין בכוונתי לנגח בדעותייך סתם לשם התלהמות, אלא להסיט מעט את הפרספקטיבה שלך, בעיקר לטובתך.
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 6 בינו׳ 2006
Mary Jane כתב/ה:
מחד גיסא את מבקשת שישקיע את כל ליבו ומאודו בך, שיכנע ללא עוררין לצווייך באהבה חוצת גבולות ומאידך גיסא את זוממת לעשוק את תכולת ארנקו בעבור כל פירור של תשומת לב שמיימית מצידך.
אני לא מבינה למה את מתפלאת כשאת נתקלת ברודפי העונג בעודך מחזיקה בגישה כזו.
בנוגע לשאלתך, ""האם אני לא באמת ביץ' אדישה, אגואיסטית,נצלנית, וכו" , ובכן, חוששתני שהתשובה לכך היא כן, את פשוט אדישה לזולתך. או כך לפחות מצטייר.
בנוסף, לא ברור לי למה גברים ונשותיהם הכוסיות מעצבנים אותך ומסמלים משהו שיש להחריב במהפיכה. מה עניין שמיטה להר סיני?
בכל אופן, אני רוצה להדגיש שאין בכוונתי לנגח בדעותייך סתם לשם התלהמות, אלא להסיט מעט את הפרספקטיבה שלך, בעיקר לטובתך.

ניסוח מדהים , אהבתי .

isolde אולי לא ברור לך , מי שמשלם עבור סשן או פגישה מצפה לקבל תמורה . וזה לא משנה גבר או אישה , כבש או פרה .
אנדרפוט
אנדרפוט • 6 בינו׳ 2006
אני מסכים לגמרי עם איזולדה, גברים הם חזירים
זוהי הכללה, אבל הכללה שמאפיינת די טוב את הרוב הזכרי
העניין הוא שנשים, כך מסתבר לאורך ההסטוריה האנושית
מאוד אוהבות חזירים