בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגובה קצרה למסע ההכפשות נגדי

דיר פרודנס
לפני 18 שנים • 22 בינו׳ 2006

תגובה קצרה למסע ההכפשות נגדי

דיר פרודנס • 22 בינו׳ 2006
נדייק בכמה פרטים (דיוק זאת מילה עדינה)

נתחיל בך כלובי - אתה טוען שבדיתי ניק כדי להכפיש את שתי הבחורות התמימות הנל. ובכן, לא הייתי נאלצת להמציא אותו אלמלא עשית לי באן מהאתר. כתבתי מפורשות שאני היא דיר פרודנס וחתמתי בשמי בהודעה, ולא כפי שאניגמטית ואתה טענתם - שהתחבאתי מאחוריו.

להתחבא מאחורי ניקים זה לא כוס התה שלי.

כשאני פירסמתי את ההודעה שלי קיבלתי תגובות בסגנון של *אם* דברייך נכונים אז הרי שזה מזעזע.

לעומת זאת, מעצם היותן של אור ואניגמטית אושיות קהילתיות, דבריהן נלקחו כאורים ותומים.

אז זהו, הן הפכו אותי לסחטנית אובססיבית, חולת נפש, על כדורים, מאושפזת.

יש פה איז בחורה חמדמדה שמחליפה זהויות כרונית אבל למה להיתפס לקטנות. זו מדינה חופשית נכון? לכל אחד מותר לפגוע באחר בשם ההפרעה שלו.

ואם כך הדבר, הרי מה הן כל מלינות על האובססיביות הכפייתית שלי? אני חולה לא? אין לי שליטה על זה?

אני כל כך חולה, שבכוחות עצמי הצלחתי להתאושש מהשלוש שנים הקשות בחיי, מאז שהכרתי את אניגמטית.

חוויתי סיוטים שנבעו מהחלפת הזהויות של אור, אותן ראיתי במציאות. תוך כמה שניות מתחלפת דמות. כל גבר שמן על טוסטוס, דימיתי שזאת אור. ואני לא אומרת את זה כדי להשימה ללעג. אילו היו הסיוטים שלי. חיפשתי עזרה מקצועית, ניסיתי לאשפז את עצמי כדי לספר את הסיפור שלי. דיברתי עם אנשי מקצוע, סיפרתי להם את הכל. הם התאפקו לא לצחוק. כולם, בלי יוצא מן הכלל, קראו לתופעה הזאת משחק תפקידים. כולם, כחמישה, בלי יוצא מן הכלל אמרו שתופעת פיצול האישיות מוטלת בספק עד לא קיימת.

הבחורות האלה שיטו בי במשך כמה חודשים בצ'אט. ביקשו ממני להתנצל בפומבי בפני בליסנה על שחשדתי שהיא אניגמטית. יש קישור ב"בנות על בנות", ובאמת אין לי כח לחפש את הפוסט.

אני עייפה מלהתגונן מול שתי אשפיות במילים. ומילים זה מקצוען.

בחשבון של dearprudence יש שלל איומים של אור השליטה וכמה דדקות אחר כך הודעות אוהבות של קלייר.

הן שיחקו בשכל שלי במשך כמה חודשים.

"גבירתי" אומרת שרצתה לעזוב אחרי שגילתה שאני חולה, שאני מטופלת בכדורים ולא לוקחת אותם...

אניגמטית, "גבירתי", רק אחרי מה שעברתי איתך ועם קלייר, אחרי ההדרדרות שלי, רק אז התחלתי לקחת כדורים. מעולם לא הזקתי לעצמי על ידי נטילת כמות מאסיבית של כדורים לפני כן, מעולם לא הואשמתי בהטרדות ואף אחד לא איים להגיש נגדי תלונה במשטרה.

הודעת הנאצה הכי "נוראית" שקיבלת היה "שתרגישי כמותי" ביום ההולדת שלך. זה מרגש אותי שאת שומרת את ההודעות שלי.

גם אני שמרתי את ההודעות שלך. הם נמחקו כשהנייד שלי נמחץ בתאונת דרכים שעברתי לפני חודשיים. הסיבה שהחתונה שלי בוטלה קשורה לעובדה הזאת ולא אלייך. חתיכת מגלומנית שכמותך.

וכן, רציתי שתבואי לחתונה. שלחתי לך אס אמ אס בודד אחרי כמה חודשים שלא שמעת ממני.

את אומרת שעשיתי לך גיהנום? מי תעדנה על כך? חברותייך המשוחדות?

אני קצת עייפה.

היה לי יום מוצלח בעבודה. נפגשתי עם חברה טובה. ניסיתי להגיב לפני כן אך הייתי חסומה, לא היה לי כח להתאמץ וליצור ניק נוסף.

תקראנה לי באיזה שמות שאתן רוצות, מאובססיבית עד טרוריסיטית.

את ההודעה הארוכה שלי אכתוב מחר. וזה רק אם יהיה לי מספיק מוטיבציה.

זה לא מרגש אותי לדעת שעבדים או סאביות לשעבר שלכן תומכים בכם. השטיפה המנטאלית שלכן היא כל כך חזקה שזה לא מפליא.

לצערי גם אני הייתי כזאת סמרטוט.
nerissa​(אחרת)
לפני 18 שנים • 23 בינו׳ 2006
nerissa​(אחרת) • 23 בינו׳ 2006
אני שמחה לשמוע את הצד שלך ממך אישית ולא דרך שליחים.

כמו שכתבתי שוב ושוב, כמו שאמרתי לנפשות הפועלות גם בפרטי - אף אחד לא יצא "נקי" בסיפור הזה. כולן עשו טעויות. ממש ממש לא חשובה הסיבה: אובססיביות/ריבוי אישויות/מגלומניות ושות'.

אם היה צריך איזה קלוז'ר - הוא נעשה כאן ועכשיו. בצורה רעה - אבל הגיע הזמן לסגור.

עשה לי רע לדעת ששתי נשים שאני מכירה דיברו איתי תחת ניקים אחרים. אבל זה עבר די מהר. הן הסבירו, התנצלו וקיבלתי.
עשה לי גם רע לראות אותך עושה מעשה נורא שכזה ועושה אאוטינג ופשוט כופה על מישהי לחשוף עצמה כך. את יודעת מה? אני מבינה מאיפה זה בא. לא תומכת - אבל מבינה.

ושוב. אני מאחלת לשלוש "גיבורות" הסיפור שידעו להשאיר הכל מאחור ולהמשיך הלאה. בשקט. מבלי שצד אחד יהיה מעורב בחיי הצד השני בשום צורה.

בהצלחה לכולכן.
דיר פרודנס

וכדי שתגובתי - הקצרה לעת עתה - תקבל את משקלה הראוי,

דיר פרודנס • 23 בינו׳ 2006
אפרסם אותה גם בנפרד בשרשורי זה.

ראשית, תודה נריסה על גילוי של הגינות אל מול האנשים שמרגישים צורך להיות נאמנים לבליל הניקים. לרוע מזלי אין לי כל כך הרבה תומכים פה כי מה לעשות, לא ממש השקעתי לעשות לעצמי יחסי ציבור טובים. את אלו שאוהבים אותי אפשר למצוא מחוץ לכלוב.

אביא את הדברים שכתבתי בשרשור הענק גם פה:

ואת התגובה הארוכה שלי אשתדל לכתוב בסוף היום.

כולכם מקלים ראש בריבוי הניקים (תופעה נפוצה, חלק מהם נוצרו למטרות שעשוע וכו').

אבל הפגיעה העיקרית שלי הייתה מכך שאור השליטה התחזתה במשך כמה חודשים תחת ניק אחר, דיברה איתי בצ'אט כמעט מידי יום, גרמה לי לחשוף דברים שלא הייתי חושפת בפניה אם הייתי יודעת שקלייר זאת היא. וכאמר, כל האישיות שלה כביכול מודעות זו לזו. היא סיפרה לי בפרטי פרטים על הקשר שלה, ברמות הכי אינטימיות, כשהיא מודעת שאני עדיין מעוניינת (ואני כבר לא) באניגמטית.

הן (בליסנה וקלייר) שכנעו אותי להתנצל בפומבי על כך שחשבתי שבליסנה זאת אניגמטית. קלייר קראה לפני כן את מכתב ההתנצלות ואישרה אותו. כל מי שהגיב לפירסום ההתנצלות וגער או קיבל את התנצלותי היו אנשים שהיו מודעים ל"פיצול" הזה שלה. קיבלתי שלל תגובות מקלייר, אור השליטה, בליסנה ואניגמטית. בליסנה בשירשורים אף הצדיקה את הצד של אניגמטית וכו'.

אבל את מה שיש לי אכתוב באריכות אחר כך. לאחר שורה של מלעיזים רבים, מי יותר בעל אינטרסים לחסות בצילן של שתי הדומיות המסוקסות הללו, ומי פחות, אכתוב את שיש לי לאמר.

את בינתיים בליסנה יכולה להמשיך ולאמר שאני מתקרבת, משקרת וכו. רק להזכירך, מי שיש לו חוש דימיון מפותח זאת את וחברתך, ולא אני.

(הקורס הזה ששלחת אותי אליו....אף אחד לא ביקש ממך לעצב את אישיותי. רציתי להיות אהובה. אני לא ניסיתי לעצב אותך. אמרת שאם לא אלך לקורס זה יהווה כיריקה בפרצוף (באלה המילים). סבלתי בקורס הזה, שתיים עשרה שעות כלל יום של שטיפת מוח במשך שלושה ימים. לא ביקשתי אותו והרגשתי חוסר נוחות ששילמת אותו. חשבתי אם להחזיר את הכסף הזה אבל החלטתי שאני לא צריכה מכיוון שאמרתי לך מההתחלה שאני לא מעוניינת בו. הודתי לך אינספור פעמים (אבל אמרת שאני כפויית טובה - כמה פעמים אמרת לי זאת). יש לי הרבה מה לכתוב על כך. הרבה מה להגיב על שקרים שכתבת, שייתכן שאת אפילו מאמינה בהם (לדוגמא : אל תהיי כה רכה עם עצמך. לא נפרדת ממני בטלפון כי אם בצ'אט).

לגבי ההודעות הרבות ששלחתי לך - אתם מוזמנים להוציא שורש ולחלק בשתיים.

הודעות נאצה - את מוזמנת לפרסם פה את כולןץ

ורק שיהיה לך ברור אניגטית, אף על פי שאת רואה בזה סוג של השפלה כנראה לפנות אלי בצורה ישירה, אני לא אוהבת אותך יותר וגם איני מעריכה אותך.

ה"יציאה מהארון" היה ספינינג מעולה אור השליטה. האאוטינג שעשיתי לכן היה שחשפתי את הניקים שלכן שבהם השתמשתן לפגוע בי. כן, מומו וג'קו ונשמה וכפרה היו למטרות שעשוע. אבל תארו לעצמכם כיצד יצירת עוד ועוד ניקים לאחר שנפגעתי ישירות מבחורות שהתחזו מולי, כיצד זה משפיע עלי?

היצירה הנוספת של ניקים, גם היא למטרות שעשוע, רק סימלה בעיני זילזול וחוסר לקיחת אחריות על חודשים של הולכת שולל בהתחזות מולי. התחזות שבמהלכה חטפתי ריקושטים מאור השליטה ומילות אהבה של קלייר. אני לא מאחלת לאף אחד ממכם לראות את זה גם במציאות. וראיתי.

ואני מזכירה שוב (אני אובססיבית הרי, לא?), קלייר/אור השליטה היו איתי בקשר ממושך בצ'אט, כשאני חושבת לעצמי שמצאתי חברת נפש, כשבעצם לא ידועה לי הזהות האמיתית. ומכיוון שכל הדמויות שלה כביכול, מודעות אחת לשניה, הרי היא הייתה מודעת להודעות האיום של השליטה שנשלחו אלי במקביל, כל אימת שהיה נראה לשליטה שאני כואבת יותר מידי וכאבי מפריע לשיגרת חייהן.

זכותי הייתה להביע את כאבי כשם שזכותן הייתה להביע את אהבתן.

כולכם נצמדים למילת הקסם "אאוטינג". אז הן לא פגעו בכם. יופי לכם. בי הן פגעו. וכשמעיפים אותי מהאתר טבעי שארגיש צורך לחשוף את הניקים שלהן. את ההפרעה שלה היא חשפה בעצמה.
מאסטר מיינד​(שולט)
מאסטר מיינד​(שולט) • 23 בינו׳ 2006
קראתי בעיון את הסיפור הדי-מדהים הזה, ואני מצטרף לדעתה של נריסה שאף אחד לא יוצא ממנו טוב.

לדעתי הסיבה לכך היא שאנו (כל אחד, בדרך כלל, וגיבורות הסיפור בכלל זה) סולחים לעצמנו על מעשינו בקלות רבה יותר מאשר אנו סולחים לאחרים.

אנו מבינים את עצמנו גם במונחים של "זה אני, קבלו אותי כמו שאני", אבל מתקשים לקבל את הזולת "כמו שהוא" על כל העליות המורדות והעיקולים שבמצב הרוח ובאישיות. את הזולת אנו רוצים יציב וברור הרבה יותר.

אי אפשר לומר שאדם שמרגיש רבוי אישויות (ולא משנה ההגדרה הרפואית, מדובר על תחושה) אסור לו להשתמש בכמה דמויות וירטואליות. אין גם איסור מפורש לכל אחד אחר להשתמש בכמה ניקים, אבל מי שעושה זאת צריך להבין מה זה עושה לאחרים.... ואם זה לא בא בזדון כדי להטעות אפשר , גם בלי לעשות אאוטינג עצמי למצבים רפואיים, למצוא את הדרך ליידע את הציבור שמדובר באותו אדם, או באנשים קשורים.

ובאותה מידה אי אפשר לאסור על אדם שאהבתו עזבה אותו להתגעגע ולכאוב ולנסות להשיב את הגלגל אחורה. אבל גם כאן, אדם צריך להכיר במה שהאובססיה שלו עושה לאחרים... ולנסות לסגור את הנושא בתמיכת חברים ולא בהחצנת הרגשות במעשים הנתפסים כהטרדה.

אני מאחל לכל אחת מן הכותבות ללמוד את הלקח שלה מן המקרה, לקח של קבלה גדולה יותר והתחשבות גדולה יותר - יחד עם הכרה שיש דברים שאי אפשר לפתור לבד ומוכרחים לשתף בהם חברים שישימו את הדברים בפרופורציה.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 23 בינו׳ 2006
אגיב ממש בשתיים וחצי מילים לטענות ששמעתי ממך עשרות פעמים בעבר.

את צודקת, היו איזה שתי פעמים בהן התפרצתי עלייך. את יודעת מה? נדמה לי שאפשר להכתיר אותי בתואר קדושה. אם רק פעמיים התפרצתי מול מסע ההטרדות שלך אותי ואת זוגתי, אני ישר שולחת אליי את המשאית עם המדליות.
אבל מה שממש מפריע לי עם ההתפרצויות שהיו לי מולך זה... שפאק, טרחתי עוד באותו היום להתנצל על ההתפרצויות ההן, וללבן איתך דברים, ולנסות בפעם המיליון להסביר לך שאין דבר נגדך, שכל מה שאני וזוגתי רוצות, מבקשות מתחננות לו הוא שתעופי לנו כבר מהחיים.

ובאשר לטענתך ששיחקנו לך בראש.
מה לעשות. קלייר באמת האמינה בך ואהבה אותך. קלייר באמת רבה איתי ועם גברתה בגללך. קלייר באמת נכנסה לפעמים דקות אחרי שאנחנו היינו דורשות שתצאי לנו כבר מהחיים כדי לעודד אותך. היא ידעה שקשה לך, זה שבר אותה. את מבינה, קלייר באמת הייתה חברה שלך בניגוד גמור למה שאני וגבירתה חשבנו שצריך שיהיה.
אבל לקלייר יש הזכות לבחירות שלה, לחברויות שלה גם אם לא תמיד אני או גברתה מסכימות איתן. קלייר טעתה בענק - בשיפוטה אותה. באמון שהיא נתנה במילים שלך. היום קלייר כבר לא תחזור על טעות כזו.

אבל, את יודעת, בשורה התחתונה...
אנחנו כאלה בנות זונה, כאלה מניאקיות חסרות רגישות, אז למה לעזאזל את לא פשוט עפה לנו מהחיים? אנחנו לא ראויות לך. את כזו נשמה טובה, כל כך כואבת ולא באמת טרדנית אובססיבית שמתעלמת ממאות הדרישות שלנו שפשוט תעופי מחיינו. את כל כך בסדר. אז למה את ממשיכה עם הזמזום הטורדני שלך מסביבנו? לכי. את יכולה להבין דרישה אחת קטנה ממי שפעם אהבו אותך והיות מתעבים כל דבר בך, מי שפשוט דורשים שתצאי להם מהחיים.
לכי, את אישה אובססיבית, את מטרידה כרונית, את פוגעת לנו בחיים עם הרדיפות שלך שנמשכות כבר שנה וחצי. אנחנו לא יצרנו איתך קשר, את יוצרת אותו שוב ושוב. אנחנו הרעות שלא מתקשרות אלייך - את מתקשרת. אנחנו לא מקבלות תגובה לSMS שאומרת לא מעוניינת בקשר איתך ואז מתקשרות לבת הזוג שלך כדי להטריד אותה. אנחנו הרעות בסיפור, האובססיביות, אז לכי, פשוט לכי, עופי לנו כבר מהחיים.

אני נשמעת תוקפנית עכשיו? אולי כי ממש נמאס לי מהרדיפה שלך אותנו שנמשכת כבר שנה וחצי.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 23 בינו׳ 2006
ובנוגע לבלוג של מומו וז'קי.

שיט בייבי, זה כל כך לא פייר שהעולם לא מסתובב רק מסביבך, שיש לנו חיים. זה כל כך לא הוגן.
venus in our blood​(שולטת)

החיים האמיתיים

venus in our blood​(שולטת) • 23 בינו׳ 2006
השליטה כתב/ה:
ובנוגע לבלוג של מומו וז'קי.

שיט בייבי, זה כל כך לא פייר שהעולם לא מסתובב רק מסביבך, שיש לנו חיים. זה כל כך לא הוגן.

דיר- פרודנס !!!

אני גאה להיות זו שמבשרת לך : אין לך חיים !
העבודה שלך
חיי החברה שלך
תשכחי מזה, בייבי.

החיים מסתכמים בכמה שיותר יצירת בלוגים !

אי לכך ובהתאם לזאת, דיר דיררררררררררר פרודנס, ל -ך אין חיים !
לאור השליטה
ז'קי ומומו
קלייר

( אולי יבואו השאר בהמשך, ככל שיתפתחו בחיים )

להם יש חיים.

כל מה שחשבת והכרת כחיים- תשכחי מזה, בייבי.

היה מאוד חשוב להוסיף את זה, אור.
תודה לך על ההבהרה !
icon_lol.gif
קלייר​(נשלטת)
קלייר​(נשלטת) • 23 בינו׳ 2006
נגה,

אני מבינה את הרצון להחלץ להגנתה, אבל מתוקה, תקראי לפני שאת מגיבה. הבנת הנקרא היא משהו שלומדים כבר בכיתה א'.

ובאשר לדברייך, אני דווקא כן קראתי אותם...
לא, מי שיש לו חיים לא מבלה את מרבית זמנו בהטרדתם וברדיפתם של אנשים אחרים. בדרך כלל מי שאין לו חיים עושה את זה.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 23 בינו׳ 2006
אני חוששת שלא אעמוד בקצב שלכן, אור\ קלייר\ רוני ( מצפה להמשך בכיליון עיניים )
אולי זה מפני שאני בורה שכזאת .
דווקא בהבנת הנקרא אני לא גרועה במיוחד..מוזר...

מי שיש לו חיים, לא מרגיש נרדף כל הזמן.
מי שיש לו חיים לא ממציא דמויות פיקטיביות על מנת לספק את בת זוגתו , על כל גחמותיה..
מי שיש לו חיים, לא נוהג לסלף עובדות ( אה, לא, סליחה, זה שייך לחלק של אינטגריטי, טוב, נו, גם את זה לא תביני )

אה, וקלייר?
אפרופו הבנת-הנקרא,
התגובה שלי הייתה מיועדת אל דיר-פרודנס.
לא אלייך.
התחלת להתבלבל?
קלייר​(נשלטת)

במיוחד בשבילך פרודנס, דברים שאת כתבת.

קלייר​(נשלטת) • 23 בינו׳ 2006
את טוענת שהפיצול הוא שקר, את אפילו גורמת לחברותייך להאמין בכך שאנחנו משקרות. אלה הדברים שאת כתבת בעקבות הקלוז'ר (והשמטתי כמה דברים שכתבת, אני לעומתך שומרת על פרטיותך):

"... ועכשיו אור שם. אני מעדיפה את קלייר. לקלייר יש תמיד מבט טוב אליי. המבט של אור חשדני...
ועכשיו אנחנו רגועות. עוד מעט נעלה לגג, רוני יצא וינגן לנו נעימות מרגיעות. אניגמטית הולכת לשרותים ותום ההילרית עושה לי "רייקי" (?) ומנסה להעלים לי כאב ראש. מי היה מאמין? שראשי יהיה מונח על ברכיה של השליטה (לכאורה) כשהיא מעסה את ראשי, מנסה להעלים את כאב הראש. קצת מביך אותי שאניגמטית תראה שהראש שלי מונח על ברכיה. אניגמטית מגיעה ואנחנו עולות לגג. פעם ישר הייתי מזנקת על מיטת הפוך ונצמדת לאניגמטית אבל לא היום. אני עוד קצת מרגישה מרוחקת. לא יודעת עד כמה מותר להתקרב ואם קירבתי רצויה. הן משתרעות על המיטה ואני מתיישבת על כסא מולן. הן קוראות לי לבוא. אני צריכה להרגיש רצויה וחשוב לי לשמוע את זה במילים. אני מתיישבת לצידה של אניגמטית. אניגמטית תמיד באמצע. שתינו זקוקות לקירבתה ללא הרף. גם אניגמטית עושה לי "רייקי" (?) עכשיו. היא מלטפת לי את השיער. רגלי מונחות על רוני (נדמה לי, כבר לא זוכרת על מי הנחתי..). ליטוף הידיים לא מספיק לי לא מספיק לי, אני צריכה להרגיש יותר מבשרה. ... רוני קם ומתיישב ממולנו ומתחיל לנגן בגיטרה. שני שירים יפיפיים, לחן מתוק, שירה עדינה. השירים בשביל אניגמטית. מעניין אם היא מרגישה עד כמה היא אהובה. אנחנו מחמיאות לו על הביצוע וקלייר מתיישבת לצידינו. "היא זקוקה לך", היא אומרת לגבירתה שמידי פעם בודקת את שלומה ועד כמה נוכחותי עלולה לסכן את שלוותה. אני מסתכלת על קלייר. היא מסוג הילדים האלו שאומרים עליהם "בוגרת מכפי גילה". אני מתביישת בעצמי שאני לא יודעת איך להודות לה. היא באמת נראית ילדה טובה."