שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לדו מיניות ובכלל

New Horizon{ביישנית}
לפני 18 שנים • 12 בפבר׳ 2006

שאלה לדו מיניות ובכלל

New Horizon{ביישנית} • 12 בפבר׳ 2006
יש לי שאל ה שמטרידה אותי המון זמן..
מיועדת לדו מיניות שמבינכן..
וגם לגברים שהיו במערכת יחסים עם דו מינית.

רוב הקשרים שלי היו עם בחורות סטרייטיות אבל לאחרונה יצאתי עם מספר בחורות שלא הסתירו את משיכתן גם לנשים.
השאלה שלי היא כזו : בתור אחד שהוא סטרייט, אני קצת חושש להיכנס למערכת יחסים רצינית עם מישהי שהיא דו מינית, מחשש שאאבד אותה יום אחד לטובת אישה, כלומר, שהיא תרגיש יום אחד, שהיא בעצם נמשכת יותר לנשים ושהיחסים עם גברים היו רק לשם סקס.
אני עצמי נמשך למראה שתי נשים יחד בסקס, ואפילו לאחר קשר עמוק, הייתי מוכן להכניס בחורה נוספת למיטה. אבל אני חושש שאצל דו מיניות תמיד יהיה צורך מוסווה בקשר נפשי עם אישה, ושיום אחד אני עשוי לאבד אותה בגלל זה.
אני יודע שאני עשוי לאבד בחורה גם לטובת גבר אחר אבל השאלה היא האם דו מיניות הן פחות מונוגמיות.
לי באופן אישי לא מפריע עניין הסקס, כלומר, אני מוכן להיות ליברלי בעניין, אבל ברגע שבחורה תעזוב אותי כי היא תרגיש שהיא יכולה לקבל גם סקס וגם רגש מאישה אחרת, זה יפגע בי מאד.

מה דעתכן ? האם דו מיניות מסוגלות לפתח מערכת יחסית רגשית עמוקה עם גבר ואף להינשא לו ? או שתמיד הן תרגישנה שמשהו חסר להן בקשר ?

לפעמים אני חושב שאולי גם הסטרייטיות שיצאתי עימן היו קצת דו מיניות אבל לא נתנו דרור לעצמן בעניין... אז אולי באמת עדיף לצאת עם מישהי שמראש אתה יודע שנמשכת גם לנשים ? כך הכל גלוי ופתוח ושני הצדדים מבינים אחד את הצורך של השני ?

לי, בתור סטרייט, קשה להבין את המשיכה למין זהה, כלומר, אני לא מרגיש צורך נפשי ופיזי להיות עם גבר... אבל אולי נשים בניויות אחרת מאיתנו, הגברים ?

אם יש כאן גבר שהתנסה במערכת יחסים כזו, אשמח לשמוע את דעתו, ואני לא מדבר על חוויות מיניות, כי זה ברור שחלומו של כל גבר להיות עם שתי נשים במיטה. אני מתכוון מבחינת הקשר - האם זה היה קשר מוצלח או שהדו מיניות רק היתה מכשול ליחסים טובים ?
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 12 בפבר׳ 2006
<מצביעה בנימוס>

אני דו מינית. תמיד הייתי.
כשהתחתנתי בעלי ידע על הנטיות המיניות האלה שלי, מעולם לא ראה בן איום אלא פירגן מהתחלה.
אני נשואה באושר ובסיפוק ובאהבה מזה 14 שנה.
ואני מכירה עוד זוגות רבים כמונו.

עוד מעט יצוצו עוד כמה שיספרו לך icon_lol.gif
New Horizon{ביישנית}

לנשואה באושר

והאם אתם משתפים זוגות או בחורה נוספת בסקס לפעמים ?
האם בעלך סטרייט ?
האם נוח לך לראות את בעלך עם אישה אחרת במיטה כאשר ואם אתם מצרפים מישהי ?

שאלות אישיות מעט, את יכולה לענות לי בפרטי אם בא לך, או לא לענות, אם זה אישי מדי.

תודה
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 12 בפבר׳ 2006
בעלי הוא סטרייט לגמרי.

לגבי שאר השאלות - אלו באמת דברים אינטימיים.
לי עצמי אין בעיה אבל מדובר כאן בעוד אדם וזכותו לפרטיות icon_smile.gif

אני אענה על מה שקשור אלי - אין לי בעיה לשלב חוצניים בסקס שלנו icon_wink.gif . גברים ונשים.
Bloody
Bloody • 12 בפבר׳ 2006
למה זה מטריד אותך יותר מהמחשבה שהיא תעזוב אותך לטובת גבר אחר? icon_smile.gif

אם אתה בונה קשר טוב עם הבחורה, יש ביניכם יותר מרק סקס, יש חברות, הבנה, אכפתיות הדדית, למה שהיא פתאום תזרוק את כל זה כדי להיות עם בחורה דווקא ?
ואם אין רגש, אז זה בכלל לא משנה, דו מינית, תלת מינית או כל דבר אחר...
New Horizon{ביישנית}

ל bloody

בגלל שמשיחותיי עם דו מיניות, לעתים קיבלתי את הרושם שהן למעשה "מתנדנדות" בין אהבת גבר לאהבת אישה.. ולעתים נמצאות עם גבר כי זה שהחברה שלנו מכתיבה, כי יותר קל לגדל ילדים בצורה זו, כי זה מה שהמשפחה מצפה ממנה וכו...
ואני חושש להיות עם מישהי שלא אוהבת אותי "עד הסוף" - כלומר, שהיא נמצאת איתי כי החברה שלנו עדיין לא פתוחה מספיק כדי שהיא תוכל לחיות כל החיים עם בחורה..

היה לי קשר עם בחורה כזו, שהיתה כנראה יותר לסבית, ואני הייתי רק "סיפור כיסוי" בשביל החברות והמשפחה, היינו מעט צעירים אז, אבל בכל זאת נפגעתי.

תשמעו, זאת שאלה לא פשוטה, כי שמעתי מאנשים סיפורים על נישואין שנהרסו בגלל שהבחורה הצהירה בהתחלה שהיא דו מינית ויום אחד החליטה שהיא למעשה לסבית וכל הזמן חיה בעצם בארון..

זה נושא לא פשוט לדון בו, אני יודע.
New Horizon{ביישנית}

ןעוד

זה מאד פשוט להסביר מדוע אני "חושש" מדו מיניות יותר שיעזבו אותי :
מכיון שכאשר בחורה היא סטרייטית ויש לי קשר טוב איתה, וטוב לנו במיטה יחד, ויש ביננו דאגה, אכפתיות, משיכה ואהבה חזקה, אז למעשה לשני הצדדים יש את כל מה שהם מבקשים ומאחלים לעצמם... ואפשר לבנות משפחה וכו...
אבל כאשר הבחורה היא דו, וזו רק השערה שלי, יתכן שגם אם היא עם גבר שהיא אוהבת, ונמשכת, יתכן שגם אז היא לא מרגישה מסופקת. משהו חסר לה. האהבה שלה אינה שלמה מספיק. והיא תמיד תהיה במסע מתמשך לגילוי עצמה והחלק החסר..
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 12 בפבר׳ 2006
לדעתי זה פשוט מכפיל את הסיכוי שהיא תמצא מישהו/י אחר/ת שמוצא/ת חן בעיניה
New Horizon{ביישנית}

כן..

טוב ועכשיו סתם בצחוק :
אתה בהחלט צודק, צ'יטה, מבחינה סטטיסטית, זה אכן מכפיל את הסיכוי לבגידה...

אבל אני לא מתכוון לזה באמת למרות שזו מחשבה מעניינת.
אני חושב שבגידה הוא עניין של אופי. אני לדוגמא, טיפוס מאד מונוגמי. לא מסוגל לבגוד.
בגידה היא בגידה, לא משנה אם זה גבר או אישה.

אני מדבר כאן על עניין הרבה יותר עמוק. לאו דווקא על בגידה.
תאר לעצמך סיטואציה בראש, שאישתך מסתובבת כל היום בהרגשה שהיא עשתה טעות שהיא התחתנה. שאולי היא לסבית והיתה רוצה לחיות עם בחורה, ותהיה אומללה בגלל זה.
אני לא הייתי רוצה לחיות עם מישהי שמרגישה שהיא לא מסופקת בחייה.
זה לא עניין הבגידה, זה עניין הקשר. האם יתכן קשר טוב בין סטרייט ודו ?

ראית שיש כאן בחורה שנשואה באושר..
האם ישנן גם כאלה שלא נשואות באושר ? א לא נשואים באושר ? זאת השאלה..
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 12 בפבר׳ 2006
לא נשוי, אבל מקיים מערכת זוגית יציבה ואוהבת כבר שנתיים וחצי עם דו מינית, והעתיד נראה ורוד, אז נראה לי שאני יכול לתת את נקודת מבטי icon_smile.gif

בוא נפריד רגע אהבה ממיניות.
לדעתי אהבה קשורה יותר לאדם מאשר למינו (כל עוד הוא ממין שנמשכים אליו). מכיוון שאני יודע עד כמה הדו-מינית שלי אוהבת אותי, כאדם ולא רק כגבר, אין לי חשש קל שבקלים שהיא תעזוב אותי למען אשה, גבר או חיה אחרת. מהבחינה הזו, זה לא משנה שאני גבר ויכול להיות רק גבר ולעולם לא אשה.

באשר למיניות - אני מניח שמי שנמשכת גם לנשים ולא זוכה למימוש של המשיכה הזו בקשר שלה עשויה לחוש שחסר לה משהו, כתלות במידת המשיכה שלה לנשים ובחשיבות של המשיכה הזו עבורה. בקשר הספציפי שלי, דו המיניות של זוגתי מעולם לא היווה בעיה בקשר אלא להיפך - אפשר לנו להתנסות בדברים חדשים ולהרחיב את האהבה שלנו.
לשאלות ששאלת את נריסה: אני סטרייט לחלוטין. אנחנו מצרפים סאביות לפעמים, וזו יכולה להיות חוויה נפלאה לשנינו. זוגתי אוהבת להתבונן בי כאשר אני עם אחרת כשם שאני אוהב להתבונן בה, כי זה מאפשר לנו לראות זה את זו מזווית שונה מזו שיש לנו כשאנחנו אחד עם השניה וזה יפה ומענג למראה, וכי אנחנו יודעים שהשני נהנה ושטוב לו.

לסיכום, אני לא חושב שדו מיניות הן מונוגמיות פחות או שדו מיניות היא בהכרח גורם מפריע בקשר. בהחלט סביר ואף רצוי לדעתי שבקשר עם מישהי שמצטרפת לזוג יהיה גם אלמנט רגשי ולא רק מיני (ככה זה עובד בצירופים הכי טובים), אבל זה לא משחק סכום אפס: את האהבה שאהובתי נותנת לאחרות, אני לא מפסיד, והאהבה שהיא מקבלת מהן רק גורמת לה לאהוב אותי יותר (וכך זה פועל גם מהכיוון שלי). נראה לי שבסופו של דבר, הכל תלוי בבני הזוג, מי הם ומה טיב הקשר ביניהם.