אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשבחורה מנבלת את הפה

איימי_​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 28 בפבר׳ 2006

כשבחורה מנבלת את הפה

איימי_​(נשלטת) • 28 בפבר׳ 2006
"אני לא אוהב שבחורה מנבלת את הפה", הוא אמר לי. "אני אוהב את הנשים שלי אציליות ועדינות. "

תגידו לי אתם- גברים וגם נשים- מה זה עושה לכם כשבחורה "מנבלת את הפה"? האם תתייחסו לכך אחרת אם בחור או בחורה עושים זאת? והאם יש סיכוי לתשובה כנה מצידכם?...
חדשה מאוד​(נשלטת)

Re: כשבחורה מנבלת את הפה

חדשה מאוד​(נשלטת) • 28 בפבר׳ 2006
איימי_ כתב/ה:
"אני לא אוהב שבחורה מנבלת את הפה", הוא אמר לי. "אני אוהב את הנשים שלי אציליות ועדינות. "

תגידו לי אתם- גברים וגם נשים- מה זה עושה לכם כשבחורה "מנבלת את הפה"? האם תתייחסו לכך אחרת אם בחור או בחורה עושים זאת? והאם יש סיכוי לתשובה כנה מצידכם?...

אז תגידי לו ככה: (בנחת.. בלי כעס)
כושיליאחתק יה מניוק, בן זונה מוצץ בתחת. אתה לא תגיד לי אך ללכלכך את הפה המטונף שלי. מי אתה בכלל חתיכת שמוק דרעק. אני אקלל, אנבל, אטנף כרצוני. ולא שמה זין קצוץ על ההערות השוביניסטיות שלך. לך יא שמוק מצוי. ואני אקלל באמא שלך הזונה הפלצנית. לא שואלת אותך... ואני אביא לך בכושיליאחתק של המיץ של התחת של המנוש של הזין הזעיר שיש לך.

אחרי זה.
נראה לי שהוא יבין את המסר.

מה זה עושה לי ? מה זאת אומרת?? אורגזמה. ברור, לא?
קליבר​(שולט)

טורט סינדרום

קליבר​(שולט) • 28 בפבר׳ 2006
זה מה שיש לה .
שוטרת*
שוטרת* • 28 בפבר׳ 2006
מתי הורידו את הגיל המינימלי לכניסה לכלוב ? icon_rolleyes.gif

איימי בובה , אדם שמנבל את פיו הוא אדם שלרוב אין לו משהו חכם לומר(ואני לא מתכוונת למלה פה ושם אחת ל..). משל לאדם שצורח במקום להבהיר את עמדתו בצורה שקולה , לכן , גבר או אישה - ניבול פה זה פעולה שמבזה אותם בעיני.
חדשה מאוד​(נשלטת)

Re: כשבחורה מנבלת את הפה - תשובה רצינית

חדשה מאוד​(נשלטת) • 28 בפבר׳ 2006
איימי_ כתב/ה:

אני אוהב את הנשים שלי אציליות ועדינות. ..
המשפט אחורי זה יהיה: מותק, את עדינה מדיי בשביל לצאת לג'ונגל שם, שבי בבית. מיידל'ה. זה בסדר שלא יאכלו אותך הקופים בחוץ. כוסססססססאמאשלו. את ברשות עצמך. ואם בא לך לקלל קללי ואם בא לך להפליץ תפליצי...
זאלופון​(שולט)

Re: כשבחורה מנבלת את הפה

זאלופון​(שולט) • 28 בפבר׳ 2006
איימי_ כתב/ה:

עניין של מינון והקשר.
איימי_​(נשלטת)
שוטרת* כתב/ה:
מתי הורידו את הגיל המינימלי לכניסה לכלוב ? icon_rolleyes.gif

איימי בובה , אדם שמנבל את פיו הוא אדם שלרוב אין לו משהו חכם לומר(ואני לא מתכוונת למלה פה ושם אחת ל..). משל לאדם שצורח במקום להבהיר את עמדתו בצורה שקולה , לכן , גבר או אישה - ניבול פה זה פעולה שמבזה אותם בעיני.

מה זה "מילה פה" "מילה שם"? אני למשל חושבת שהמילים: "לעזאזל" ו "לכל הרוחות" תורמות מדי פעם להבעתי את עצמי, אם כך אני מרגישה, ואם מישהו הוא שמוק או מנייק, לא בא לי לומר שהוא "לא התנהג בסדר"...
שוטרת*
שוטרת* • 28 בפבר׳ 2006
מתה על העדינות שלך icon_lol.gif במיוחד לאור הדוגמא החיה שקיבלת כאן לניבולי פה.
ואם מדי פעם את נתקלת באדיוט , זה לא נורא אם תיידעי אותו לגבי מצבו , למרות שאני בד"כ עושה את זה בצורה הרבה יותר מתוחכמת שלא תוריד מערכי בעיני. בד"כ לגרום לו להרגיש אדיוט זה הרבה יותר מועיל מסתם להגיד את זה..
איימי_​(נשלטת)
תודה שוטרת }{

אני חושבת שהעניין שמטריד אותי כאן הוא שאני לא אוהבת לחוש שאני תחת סמכותה של איזו "משטרת מוסר", ובמיוחד כאישה. אני לא חייבת לקלל הרבה, אבל אני חייבת שתהייה לי את הזכות לקלל. שזה יהיה לגיטימי. שלא ישלטו לי בשפה.
מUחדת
מUחדת • 28 בפבר׳ 2006
איימי_ כתב/ה:
תודה שוטרת }{

אני חושבת שהעניין שמטריד אותי כאן הוא שאני לא אוהבת לחוש שאני תחת סמכותה של איזו "משטרת מוסר", ובמיוחד כאישה. אני לא חייבת לקלל הרבה, אבל אני חייבת שתהייה לי את הזכות לקלל. שזה יהיה לגיטימי. שלא ישלטו לי בשפה.

יש דבר כזה, נו...בטח שמעתם עליו....הממ....
דרך ארץ.
הס מלהזכיר באתר סטיות איזו נורמה?
מותר "לנבל את הפה".
אבל להטיח את זה, להפוך את זה לשפת האם שלך זה דוחה. דוחה באמת רצון לקירבה.
מדליק אותך שחדשה מאוד עושה ניסוי כלים בשפה עאלק מתוחכמת?
כי נידמה לי שלגבר כזה היית קוראת ערס ולא תולה לו נוצות.