שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעה מוזרה

New Horizon{ביישנית}
לפני 18 שנים • 3 במרץ 2006

תופעה מוזרה

New Horizon{ביישנית} • 3 במרץ 2006
כתבתי את ההודעה גם ב"הבנות על הבנים" אבל נראה לי נכון להפנות את השאלה גם לסוויצ'ים.

שמתי לב לתופעה מוזרה בכלוב, בקרב חלק מן השולטות.

ישנן לא מעט שולטות, שמציינות בפרופיל שלהן, שהן מחפשות מישהו מבוסס כלכלית, שיוכל "לפתוח את הארנק בשבילן", ש"הן לא יאלצו לעבוד", שהן תוכל "לגהץ לו את כרטיס האשראי", ועוד כל מיני הגיגים מעין אלה.

ולעומת זאת, לא ראיתי דרישה דומה של שולט מסאבית.

לדעתי זה מראה על תפיסה שונה מהותית של השולטים את עולם השליטה בניגוד לשולטות.

השולטים והסאביות רואים בדמות השולט מעין מישהו מנחה, ששליטתו הפיזית ו/או המנטאלית מהווה מעין סוג של "חינוך" או "דמות מענישה".

ולעומת זאת השולטות רואות בסאב דמות מנוצלת ומושפלת ולא רואות את עצמן כמחנכות או מובילות. ובכלל - כל העניין הכלכלי נראה לי כאן מיותר לחלוטין. לא חושב שניצול כלכלי הוא מהות השליטה אלא מהות הטמטום. איזה גבר ירצה להיות מנוצל כלכלית ? איזה גבר ירצה שיגהצו לו את כרטיס האשראי ? גם נפשי חשקה לא לעבוד כל חיי ולחיות על חשבון מישהו אחר אבל לא עלה בדעתי מעולם שכך אשלוט בסאבית שלי !

ובכלל - עושה רושם, שמלכות מתבטאות ביתר וולגאריות כאשר הן מציינות בפרופילים דברים כמו "נשפיל אותך", "תהיה עפר לרגליי", "ארמוס אותך", ושאר ביטויים, שמי שקורא את זה מהצד היה יכול אפילו לפרש את זה כ"שנאת גברים". אני מתאר לעצמי שאתן לא שונאות גברים אבל זה משום מה מתפרש ככה. ואם זה לא ככה - אז מה הפוזה ?

ולעומת זאת השולטים מתבטאים בפחות וולגאריות על ההשפלה, אלא יותר על הכניעה.

אני היחיד ששם לב לזה ?
לבנה​(נשלטת)
לבנה​(נשלטת) • 3 במרץ 2006
באמת תופעה מאוד מוזרה: גברים שונים מנשים. צריך לעשות על זה ספר. אני חושבת שאקרא לו:"נשים מנגה-גברים ממרס".

סתם-אל תקח אותי קשה. אני במצב רוח ציני היום icon_wink.gif .
יהלום
יהלום • 3 במרץ 2006
לא אתה לא היחיד...
אבל בוא נאמר שיש גם הבדל בין סאביות לסאבים.
ויש הבדל גם בתפיסה של מלכות את עצמן, מאשר איך שאדונים תופסים את עצמם.
לרוב
מדובר על עולמות שונים, אל תקח את זה קשה, פשוט תנסה למצוא את מי שמתאימה לך.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 3 במרץ 2006
אכן קיים הבדל בתפיסה, אבל הוא נובע מהבדל אחר: יחסי ההיצע-ביקוש. מלכות פשוט יכולות להרשות לעצמן להיות נצלניות. יש המון עבדים ומעט מלכות, אז מישהו כבר יהיה מוכן לפרנס את הוד מעלתה הזנותית.

חוץ מזה, יש גם הקשר חברתי רחב יותר. למרות השוויון היחסי, עדיין התפיסה הרווחת היא שהגבר הוא המפרנס והאשה, במקרה הטוב, היא משכורת שניה. זה מאד לא "אדנותי" מצד דומים (וגם לא גברי במיוחד מצד סאבים) לצפות שהאשה תפרנס אותם. לאשה יש יותר לגיטימציה תרבותית לבוא בתביעות כלכליות.
Queeny​(מתחלפת){being}

יוצאים מן הכלל?

Queeny​(מתחלפת){being} • 3 במרץ 2006
הפוסט הזה העלה בזיכרוני שני אנשים שהפרופיל שלהם עסק בדיוק בדברים האלה, והם דווקא גברים:

אל השקט והכסף
http://www.thecage.co.il/profile,16687.html
עבדומט
http://www.thecage.co.il/profile,1607.html

שני

[B.]גברים[/B] משני צדדים שונים של המטבע...

אולי נזמין אותם לדיון?

Q
סוכן משנה מבנה

מה קרה קוויני? מצוקה תזרימית? :)

סוכן משנה מבנה • 3 במרץ 2006
מה? הארנונה? החשמל?
icon_smile.gif
אולי לא היית צריכה לוותר כל כך מהר על הישיבה בויס...
icon_smile.gif
New Horizon{ביישנית}

ל QUEENY

QUEENY,

לדעתי הדוגמא שהבאת לא סותרת את מה שאמרתי. להיפך.

הבאת גבר שולט אחד שמוכן לשלם למישהי כדי שתהיה סאבית שלו. ולא שהיא תפרנס אותו בתור סאבית כמו שמלכות רוצות. הוא בעצם הופך אותה לזונה. זה אולי משפיל אבל זאת לא דוגמא טובה.

והבחור השני שהבאת, מצהיר שהוא מוכן להיות מנוצל מינית. אין לי בעיה עם זה, והוא גם מצהיר על זה בגלוי. וזה כן מאד ולגיטימי.

נראה אותך מוצאת פרופיל של דום שאומר שהוא מחפש סאבית שהוא יוכל "לגהץ" לה את כרטיס האשראי עד שישחק, תראי מישהו, דום, שכותב בפרופיל שלו שהוא מחפש מישהי מבוססת כלכלית, כד שהוא לא יצטרך לעבוד לעולם.. (אני מצטט לך משפטים שראיתי את מלכות שונות)

הימור שלי - לא תמצאי כזה.

ועשי טובה - כדי שלא יסגרו לנו את הפוסט - עדיף לא לפרסם לינקים של פרופילים. המטרה כאן היא לא "לרדת" על אנשים אלא העליתי סוגייה כללית מבלי לתת דוגמאות ספציפיות.
בכוונה לא נתתי לינקים לאותן מלכות כי אני לא רוצה להוציא את דיבתן או לבקר אותן.
Toxic Princess

כן נו

Toxic Princess • 3 במרץ 2006
ככה זה תמיד.
רוב הנשים מחפשות מישהו מבוסס כלכלית שיוכלו לגהץ לו את כרטיס האשראי ולא לעבוד בעצמן.
גם גברים לא היו מתנגדים לזה..
אבל כמו שמישהו פה אמר, לנשים יש יותר לגיטימציה לכך. כי אנחנו עדיין תקועים בהרגשה והנורמה שגברים אמורים להרוויח יותר ולשלם על הנשים.
אז נשים מרשות לעצמן יותר בוטות בהקשר הכסף. וגם בהקשרים של השפלות כמו שכתבת..
כי פשוט.. נשים הן נשים. אנחנו מאמינות שמותר לנו הכל icon_twisted.gif
New Horizon{ביישנית}

עצוב מאד

לדעתי האישית - בחורה שכותבת דבר כזה בפרופיל מפחיתה מערכה ומערך גופה, ומערך האינטימיות שבבדסמ ומערך הנשים בכלל.

אני מאד דוגל בשוויון, ואישה חזקה שמחשיבה עצמה - מלכה - היא אישה בלתי תלויה כלכלית.

אין לי בעיה עם מלכות בתשלום. שם זה עובד אחרת. תן כסף - קבל שירות - ביי ושלום.

להכניס ניצול כלכלי בתוך מערכת יחסים זה יותר גרוע מזנות.
וגבר שמסכים לדבר כזה - הוא עוד יותר מצטייר בעיני כאדם חלש, שמרגיש שלא יוכל להשיג מערכת יחסים בדסמית אם לא יפתח את הארנק.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 3 במרץ 2006
מכירה
מבינה את הצורך של שניהם, של העבד והמלכה במקרה שזה מבטא השפלה של ממש ושייכות של "אתה וכל מה ששלך שלי", כמובן אם זה לא בקטע של ניצול נטו, אבל לא מתחברת לזה כי בעיניי כסף ודברי שווה כסף הם מתנות שבאות מהצד השני ולא עקב דרישה.

היתה פעם אחת שדרשתי מעבד לקנות פלאג, אבל לא העזתי לבקש אותו, אלא אמרתי שזה בשבילו.
אם הייתי מבקשת את זה בשבילי, הייתי מרגישה ממש רע בגלל שזה היה ישר צועק לי "ניצול" וזה משהו שמאוד מרתיע אותי, בייחוד בגלל שאני יודעת שהוא היה קונה לי כמעט כל מה שהייתי רוצה מתוך הערצה ורצון לתת.