לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עניין נשי כזה

לוליפוט
לפני 18 שנים • 11 במרץ 2006

עניין נשי כזה

לוליפוט • 11 במרץ 2006
איך אנחנו מופיעות לפגישה לעומת איך הם מופיעים לפגישה.

אני לא רוצה שזה יהפוך לבלגן ריבי אני רק רוצה לשתף ולשאול אם רק אצלי זה ככה.

מנסיוני עם מספר דומים אני מוצאת שלרובם יש ציפיות לגבי ההופעה של האישה, ולרוב אני לא מצליחה לטפס לרף הגבוה.

זה לא שאני לא מתרחצת, מתבשמת, מורטת את שערותי ולובשת את מיטב מחלצותי. אני גם נראית די טוב בסך-הכך, כך נדמה לי.

אלא שהם רוצים תחתוני חוטיני לפעמים, כוס גלוח כשל פיפי של תינוק, חצאית מתנפנפת וחולצה חובקת וחושפת.
ולמרות גופי המתוק ממש יש כאלה שאף יבקשו שבטני תהיה שטוחה כשל ספורטאית בת 17.
ואני אוהבת את זה!
כלומר אוהבת שהגבר חושב איך הוא רוצה אותי ואכפת לו.
אני גם מתעלמת ברוב רגישות מזה שלרוב כולם רוצים אותו הדבר ומבכרת לחשוב שאלו דרישות שהותאמו במיוחד בשבילי.

אבל, וכאן האבל הגדול.
אני כבר לא מדברת על ציפורני הרגליים הלא נאות שאני נאלצת לעיתים ללקק, לא על הכרס (ע"ע בטן שטוחה) שמפריעה לחיבוק, ולא על השערות הקשות והשחורות (ע"ע פיפי של תינוק) שעוטפות את גופם. לאלה אני מתייחסת כאל עוד השפלה שאני צריכה לעבור icon_cool.gif

אלא אני מדברת על מה שאפשר לתקן בקלות:
הם יכולים להגיע לפגישה מיוזעים, וזה לא רטיבות של קרם שלא יבש, זה מלוח (כן, אני אוהבת ללקק צוואר) בדיוק כמו הטעם של.
הם יכולים להגיע לפגישה עם בגדים של עבודה מרופטים ולא מחמיאים.

הם פשוט לא מלבבים.

עכשיו תגידו לי בבקשה, זאת אני?
משהו בי משדר שאפשר לבוא אלי ככה, ואני מיד אפול על הברכיים בתודה?
מאי
מאי • 11 במרץ 2006
חחחחחחחחחח
תיאור מלבב של המציאות.
במקרה שלי הוא ריחני ונקי, אבל מכירה כ"כ הרבה מקרים שזה ככה.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 11 במרץ 2006
אני איתך, לוליפוט.
אני אוהבת את זה.
אני אוהבת את זה שאני מתכוננת לדייט שעתיים בדרך כלל, והוא בא לי ישר מהעבודה. מקסימום אולי התקלח קודם. אם הוא ממש משקיען- אז הוא גם התגלח.
אני אוהבת את זה שאני באה חרדה כל כך מאיך הוא ישפוט את המראה שלי, והוא- משדר שלא אכפת לו בכלל. הוא הרי יודע שאצלי- החיצוניות לא משנה כל כך הרבה. אני רק רוצה שיראה "נורמלי".

אני אוהבת אותם קשוחים, לא נשיים... טיפה מיוזעים (לא מסריחים מזיעה!), עם ריח של אלכוהול וסיגריות.
גבר המרלבורו שלי.
אולי זה נשמע לחלק כאן קצת מגעיל, אבל יש בזה משהו. משחק לי על הפנטזיה של הצייד, אולי. אני יודעת??? icon_cool.gif

פוסט מתוקי, לוליפוט }{
יערה​(נשלטת){SEAMASTER}

חבל

יערה​(נשלטת){SEAMASTER} • 11 במרץ 2006
בשבילך שיצא לך להתקל דווקא בגברים מהסוג הזה

אבל אני יכולה להעיד מנסיוני הפרטי שיש רבים שתובעים מעצמם לא פחות משהם תובעים מבנות זוגםלגבי הטיפוח והמראה

ואני מכירה רבים שהם כמו הבן זוג שלי

מאחלת לך שתמצאי את שיענה על דרישותיך
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 11 במרץ 2006
אין לי מושג מה את משדרת אבל לא כל השולטים כאלה.
וכנראה שאלה שלא טורחים להשקיע קצת בעצמם לפני פגישה, אינם מתאימים לך.

יש הרבה דברים שיכולים לגרום לנשלטת להגיד ששולט אינו מתאים לה. וזה אחד מהם.
Zarial​(מתחלפת)

Re: עניין נשי כזה

Zarial​(מתחלפת) • 11 במרץ 2006
לוליפוט כתב/ה:
איך אנחנו מופיעות לפגישה לעומת איך הם מופיעים לפגישה.

אני לא רוצה שזה יהפוך לבלגן ריבי אני רק רוצה לשתף ולשאול אם רק אצלי זה ככה.

מנסיוני עם מספר דומים אני מוצאת שלרובם יש ציפיות לגבי ההופעה של האישה, ולרוב אני לא מצליחה לטפס לרף הגבוה.

זה לא שאני לא מתרחצת, מתבשמת, מורטת את שערותי ולובשת את מיטב מחלצותי. אני גם נראית די טוב בסך-הכך, כך נדמה לי.

אלא שהם רוצים תחתוני חוטיני לפעמים, כוס גלוח כשל פיפי של תינוק, חצאית מתנפנפת וחולצה חובקת וחושפת.
ולמרות גופי המתוק ממש יש כאלה שאף יבקשו שבטני תהיה שטוחה כשל ספורטאית בת 17.
ואני אוהבת את זה!
כלומר אוהבת שהגבר חושב איך הוא רוצה אותי ואכפת לו.
אני גם מתעלמת ברוב רגישות מזה שלרוב כולם רוצים אותו הדבר ומבכרת לחשוב שאלו דרישות שהותאמו במיוחד בשבילי.

אבל, וכאן האבל הגדול.
אני כבר לא מדברת על ציפורני הרגליים הלא נאות שאני נאלצת לעיתים ללקק, לא על הכרס (ע"ע בטן שטוחה) שמפריעה לחיבוק, ולא על השערות הקשות והשחורות (ע"ע פיפי של תינוק) שעוטפות את גופם. לאלה אני מתייחסת כאל עוד השפלה שאני צריכה לעבור icon_cool.gif

אלא אני מדברת על מה שאפשר לתקן בקלות:
הם יכולים להגיע לפגישה מיוזעים, וזה לא רטיבות של קרם שלא יבש, זה מלוח (כן, אני אוהבת ללקק צוואר) בדיוק כמו הטעם של.
הם יכולים להגיע לפגישה עם בגדים של עבודה מרופטים ולא מחמיאים.

הם פשוט לא מלבבים.

עכשיו תגידו לי בבקשה, זאת אני?
משהו בי משדר שאפשר לבוא אלי ככה, ואני מיד אפול על הברכיים בתודה?

אני חושבת שתאום ציפיות בטלפון או במסנגר יסדר לך קצת את העניין הזה
מותר לך ואפילו רצוי להביא דעה משלך איך את אוהבת את הגבר\שולט שלך
ככה תחסכי מעצמך אכזבה
מסכימה עם הבנות שדברו קודם, לא כולם אותו דבר ולדעתי אם תגדירי את הציפיות שלך בשיחות לפני הפגישה יהיו לזה תוצאות טובות

בהצלחה
לוליפוט

לא להיות כל-כך כבדים

לוליפוט • 11 במרץ 2006
תאום ציפיות זה עסק כבד:
אז כשאתה בא, דע לך שאני אוהבת שאני הכלבה חומית, לא אוהבת כאב בפטמה הימנית, אוהבת צריבה בתחת השמאלי. הכי אני לא אוהבת שהגבר מגיע עם זיפים בצוואר וחולצה שבגב שלה יש קמטים וסימני זיעה.
Zarial​(מתחלפת)

לא יודעת עד כמה זה כבד לך

Zarial​(מתחלפת) • 11 במרץ 2006
אבל לדעתי תאום ציפיות של מראה, אם ככה יותר נוח לך הרבה יותר קל מלראות גבר מזיע עם זיפים

אבל זו רק אני icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
ליהי_​(נשלטת)
ליהי_​(נשלטת) • 11 במרץ 2006
תחנכי אותם במתיקות וחינניות.icon_twisted.gif

את לא חייבת לצוות עליהם סדר פעולות הגייניות שעליהם לבצע על פי הוראותייך טרם יפגשו עימך, אבל את בהחלט יכולה לציין כדרך אגב שמראה חיצוני וטיפוח מאוד חשובים לך... שלריחות יש המון חשיבות בעינייך, שלמגע של העור שלו יש המון חשיבות, שאלו דברים שיכולים לגרום לך להתמכר אליו... זו שיטת המקל והגזר, תשאירי לו את המקל ותשתמשי היטב בגזר שלך icon_lol.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 11 במרץ 2006
לא יודע איך גברים אחרים, אבל לי קוסם הרעיון שאשה תראה אותי בפעם הראשונה, ותגיד 'וואו'. לדפוק הופעה, להשקיע... ולצוד כמו שצריך, כי אחרת מה הטעם?

אחרי שהיא שלך כבר לאורך זמן, אפשר כבר להפסיק להשקיע כל-כך הרבה, ולהתחיל להתנהג קצת יותר כמו גבר ופחות כמו פיגורה.