שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט/ת עם ריבוי נשלטים/ות

צ'יטה​(שולט)
לפני 18 שנים • 22 במרץ 2006

שולט/ת עם ריבוי נשלטים/ות

צ'יטה​(שולט) • 22 במרץ 2006
בנושא הזה עסקו פה רבות. בכל זאת אני רוצה לשתף אתכם במשהו משלי, מנקודת ראות אחרת.

לתקופה ממש קצרצרה, היו לי שתי נשלטות. רוצה לשתף אתכם בדימיונות שווא שפקדו אותי בזמן הזה. הייתי מתעורר עם זעה קרה, מדמיין אותי נכנס עם שתיהן לדאנגן.
כאילו מה נהייה ? מה זו הפלצנות הזו שלי ? מה נהייה לי ?
וחשבתי לעצמי, בדימיונות הללו, שאם ארגיש שאפילו אחת מהן, לרגע קט, תרגיש, אפילו נורא טיפה, טיפה לא נוח עם הסצינה הזו. אני מה זה אתבייש. לא בשבילי, בשבילה.
איזה מקום מסריח זה, הפלצנות המתנשאת הזו. כאילו מי אני בכלל, שככה נכנס כמו מלך סעודי, עם הרמונו.
פיחס.

אמרה לי אחת מהן, אז, שאם אני ארגיש ככה, אחולל תחושת אי נוחות אצלן.
ועניתי: שרק בכוחן, להרגיש עם זה נוח, ולתת לי תחושה ממש טובה עם זה. שהרי אחרת ארגיש ממש מחורבן שם. ממש בוש ונכלם. מהמקום שלי שם, מהמקום שלהן.

אז זהו, שזה לא ממש ככה. אבל רק אם הנשלטות הללו, מרגישות עם זה נוח לגמרי, אין להן ולו שמץ של תחושת אי נוחות.
ואו אז,
זה מקסים, זה לא פלצני, זה נכון. עבור אותם הם שזה ככה אצלם.

ולמה בכלל היו לי שתי נשלטות ? למה לא עצרתי אחרי הראשונה ? למה הפכתי כזה ?
זה פשוט קרה ככה. וזה היה נכון לזמן ההוא. וזה בסדר.
אין בזאת כדי לומר שאני בכלל רוצה יותר מנשלטת אחת. לא נכון בכלל. אין בזאת כדי לומר שטוב לי עם שתיים, או למישהו אחר עם שלוש. זה פשוט קורה ככה, ולא צריך לעצור את זה. לא בגלל הסיבות הלא נכונות, אלא בגלל אלה, שכן נכונות. בגלל שבאה הנכונה, ברגע הנכון, וזה פשוט נכון, לאותו רגע.

אבל למה בעצם לפסול את זה על הסף ? מה לא בסדר בזה בעצם ?
זה פשוט יותר קשה להצליח.
ואם מישהו מצליח בזה. ולדעתי באדי הוא דוגמא טובה. אז הכל בסדר גמור.
הכל טוב שם. ולכן אין בעייה בכלל. תפרגנו למקרים האלה, כשזה מרגיש לכם נכון. אל תעסקו בקינאת חינם, ובעוד יצרים מונוגמיים מושרשים הנעוצים בחינוך.
ויש עוד הרבה כאלה בקהילה הזו שיש אצלם מקרה כזה. הוא פשוט לא מתוקשר כל כך. ואולי אפילו לא עוסקים בו כנושא. וזה גם בסדר.

לסיכום. כשזה בסדר, אז זה בסדר. וכשזה בסדר לא צריך לעשות מזה עניין, שזה לכאורה לא. זה פשוט בסדר וזהו.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 22 במרץ 2006
לא כל כך הבנתי מה רצית לומר, מלבד העובדה שעלה בידך לצבור לך זוג נשלטות.
אפשר תקציר?
צ'יטה​(שולט)

לזאלופון

אתה הרי כבר מכיר אותי קצת ויודע כבר שאני לא כזה.
לגבי הצבירה, אני בכלל לא צברתי כלום ואני לבד בכלל.
עכשיו תגיד: אה, זה בעצם מודעת חיפוש. אז זהו, שגם לא.
קח את דברי כפשוטם. זה נושא מעניין ושנוי במחלוקת. שגרם לי ללבטים. ואני משתף בהם.
מה, לא טוב ?
משום מה, לגבי הצורך שלך בתקציר. אני כבר מכיר אותך קצת מכל מיני שירשורים. משום מה אני די משוכנע שיש לך יכולת טובה מאד בהבנת הנקרא, וגם במה שמסתתר מאחוריו.
היתה קצת רישעות בתגובתך. מעניין למה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 22 במרץ 2006
קודם כל אתה צודק, היתה קצת רשעות בתגובתי. אני קצת רשע ולפעמים זה פורץ החוצה icon_smile.gif

אבל לא היתה רק רשעות. היו גם שתי נקודות מהותיות:
1. באמת לא לגמרי הבנתי מה ניסית לומר. שאם בנקודת זמן מסוימת למישהו מתאים שיהיו לו שתי נשלטות, שלהן לא מפריע לחלוק בו, והוא גאה בהיותן שלו וכולם מאושרים - אז זה בסדר? אם כן, אז אחלה. אבל מי טען שזה לא בסדר?

2. "היתה קצת רשעות בתגובתך. מעניין למה".
אני אסביר: אני לא ממש מכיר אותך ואולי, כדבריך, אתה לא כזה, אבל היתה לך יותר מהודעה אחת שנראתה כמודעת חיפוש או כנסיון להתפאר בהישג בדסמי כלשהו.
יתכן שזו דרכך לתאר את הרקע לשאלות שאתה מעלה, ללא כוונה להלל את עצמך. השאלה היא אם מדובר בדרך טובה, לאור העובדה שהיא מתפרשת (ולא רק על ידי) באופנים שאולי אינם רצויים על ידך. אני מאמין שניתן היה לשתף בלבטים הללו גם בדרך אחרת.
צ'יטה​(שולט)

לזאולופון

לא נורא לגבי הרשעות, כפי שאתה שם לב, היא מתפרצת גם אצלי לפעמים icon_redface.gif . קטן עלינו.
לגבי הלא בסדר. אני מרגיש שרבים פה באתר רואים בזה ככה.
אני מסכים שדרכי להתבטא מתפרשת אצל אנשים כנסיון להתפאר. אני מאמין בלדבר על דברים לא כניתוח אנתרופולוגי מרוחק של חקר תרבויות, אלא מתוך מה שקורה לי.
אני נוהג לדבר על עצמי. מספר על מה שקורה לי. מה לא בסדר בזה בעצם ? מה, זה הישג מדהים מה שתיארתי ? זה היה הישג מרשים בעבר, שתיארתי סשן שעשיתי, או דימיינתי. כאילו מה ? מה לא בסדר בזה ?
מה הדרך האחרת ? לספר את זה בתור חוויה מרוחקת של ההוא שהכרתי ? לפתוח דיון אנתרופולוגי על יחסים לא מונוגמיים ? מה, איזו דרך ? תגיד, אשמח לשמוע לדעתך.
אנשים לוקחים את זה למקום של התהללות עצמית ויחצנות. מצטער, זו בעיה שלהם, לא שלי, ואני לא לוקח אותה אלי.
לדעתי ככה הרבה יותר שווה. וכך אני נוהג. עד שמישהו ישכנע אותי אחרת. ואגב, לא חייבים, אבל אפשר.
דבר אחרון. אני מתבטא הרבה בפומבי, ואומר דעות נחרצות, לגבי הרבה נושאים. דעתן כזה. וזה מושך אש. שימשוך, לא נוגע בי.
אני חושב שההתנהגות שלי כן ראויה וחפה ממה שתיארת, ולאורך זמן, ידעו זאת. שהרי לאורך זמן עומדים על טיבעו האמיתי של אדם.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 22 במרץ 2006
זאלופון כתב/ה:
קודם כל אתה צודק, היתה קצת רשעות בתגובתי. אני קצת רשע ולפעמים זה פורץ החוצה icon_smile.gif

.

רשע?
נההההה...
סדיזם...
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

ועכשיו לנושא:

הגבתי בבלוגך, צ'יטה, וגם כאן תקבל
בדיוק את אותה תגובה....

פלצנות?
אני מתהדר בבנות כטווס...
חושב ומרגיש שהן מקסימות
תכשיטים שלי....
אני מקווה (ברוב צניעות..)
שהן חשות גם כך...

ואני מזמן לא דוגמה למאומה...
טוב לי עם דרכי
וטוב לי עם הידיעה שאני גורם
לבנות טוב ושופע עליהן את אהבתי,
האמיתית והבדס"מית.
צ'יטה​(שולט)

לבאדי

וגם את התגובה שלי מהבלוג תקבל.

אתה כן דוגמא עבורי ואתה יודע את זה.
אני יודע שאתה מתהדר בהן. אני יודע שאין לך שם בעייה. אין בכך כדי לומר שלי אין קושי שם, ואותו סיפרתי.
אני לא רואה בפוליגמיה מחלה בכלל בכלל. וזה ניכר במה שכתבתי.
יש ים של ביקורת כלפי מי שפוליגמיסט. ויצאתי להסביר את תפיסתי שהיא לא מוצדקת.
aka BODYGUARD
אין שום דבר פסול בביקורת ובלבד שהיא
מגיעה מהמקום הנכון.
המקום הנכון הוא לא לקחת שיפוד ולחדור
לכבד של אותו אדם,אלא להציג את הדעה
האישית מבלי להתייחס לאדם כאדם.
וזו כמובן רק דעתי..
צ'יטה​(שולט)
אני ביקורת ?
נראה לי שלא הבנת את תגובתי. כנראה לא הייתי ברור מספיק. הייתי מפרגן לך.
אין לי ביקורת כלל. ובטח שלא נעצתי שיפוד בכבדו של איש. ובטח שלא בשלך.
אני רואה אותך כדוגמא לאיך אפשר לעשות פוליגמיה ראויה. ואני חושב שהיא יכולה להיות כזו.
aka BODYGUARD
חמודי...
אתה לא הבנת את תגובתי כי היא לא כוונה אליך..
וזו בדיוק התגובה שלי..
כולם רגילים שהתגובה נועצת שיפוד..
וגם אתה נפלת במלכודת הדבש... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

עוד שיעור?