בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סאדיסט?

Adonasuy​(שולט)
לפני 18 שנים • 21 במאי 2006

סאדיסט?

Adonasuy​(שולט) • 21 במאי 2006
זה עלה בשיחה עם ט., אחרי המשחק והזיונים וההצלפות.
האם אנחנו באמת סאדיסטים?
ניתוח ששמעתי פעם מפסיכולוג שם את הסאדיזם על הרצף האוטיסטי. "סאדיסט", כך שח הלה, "מתייחס לסביבה כאל מגרש משחקים מלא בחפצים שנועדו לשימושו והנאתו. הוא לא מתייחס כלל לרגשות של הסובבים אותו ולוקח הכל כמובן מאליו, עם אלמנטים פיזיים חזקים שמגרים אותו מינית".
ניסינו לבחון את עצמנו בחוכמת המעשה. האם מעבר לתחום הזמן המוגדר של הסשן אנחנו סאדיסטים? האם בראותנו זקנה במעבר חציה נדחוף אותה אל מתחת לרכב עובר כדי להנות מקול הפצפוץ של גופה בפגשו את מכסה המנוע? האם נסטור לנערה ונגזול ממנה את הגלידה שלה כדי להנות כפליים? האם נשאיר מישהי לדמם אחרי סשן בחוסר אכפתיות לגורלה?
התשובה היתה "לא". אנחנו לא נהנים מסבל אנושי מעבר לגבולות הזירה שתחמנו לנו. התרסקות מטוס או תאונת רכבת אינה מעלה חיוך על פנינו, שמתרחב כשמתחילות להגיע תמונות הזוועה.
לא מסוגלים לחבוט בסאבית "עם רצח בעיניים, בחוסר אכפתיות לתוצאות" כפי שט. הגדיר.
גם כאן, בכלוב, מעבר לכאב ולהשפלות ישנה אכפתיות. פרה ואפטר קייר. אכפתיות שמתבטאת לעיתים בקנאה ל"רכוש". לא אצל כולם- אבל אצל רבים, רבים.
אם יש מישהו שאחרי התובנות האלו מגדיר את עצמו כסאדיסט - אשמח לקרוא את תגובתו. וגם את תגובת בת זוגו- מה עושה להם הסאדיזם הטהור?
הוא​(שולט)

עבורי

הוא​(שולט) • 21 במאי 2006
זה סוג של חופש וביטוי ארוטי
עוד דרך לנונקונפורמיות לטיפול אישי בטאבו מוסכמות ופרות קדושות.
בלי להכנס לפילפול סמנטי כל עוד יש לאדם צורך להכאיב או לגרום אי נוחות סבל השפלה
ולקבל הנאה מכך הוא סאדיסט גם אם הוא רק מעביר נוצה על ישבנה של אשתו כל ראש חודש
רק רצוי שהיא תצחק מזה.

זו סקאלה שבנקודה מסוימת הסאדיזם הופך להפרעה מעבר לנקודה הזו אין הסכמה
ויש סיכון חיים.

סאדיסט "טהור ואמיתי" יתכן רק עם DDT
lady @in black​(שולטת)

Re: עבורי

lady @in black​(שולטת) • 21 במאי 2006
הוא כתב/ה:
רק רצוי שהיא תצחק מזה.

ויש סיכון חיים.

מסכימה עם כל מילהicon_smile.gif
ואני חושבת שכשאדם דוחף זקנה בכביש שתידרס זה אדם שצריך טיפול רציני במוסד מקצועי..
Minnet

Re: עבורי

Minnet • 21 במאי 2006
הוא כתב/ה:
רק רצוי שהיא תצחק מזה.

ויש סיכון חיים.

icon_redface.gif לא אוהבת לחשוב על השולטים כסאדיסטים.
אני חושבת שאם הם עושים את הדברים בהסכמה ויודעים שהצד השני נהנה אי אפשר להגדיר אותם כסאדיסטים כי אין "סבל" כשהאישה רוצה.
גם "ההשפלה" היא רק אם האישה רוצה את המשחק הזה.

אני חושבת שזה עניין של מהות ולא סמנטיקה וההבדל הוא בצורך לפידבק חיובי של הצד השני.

הגדרת הסאדיזם שהוא ציטט מדגישה את חוסר האכפתיות לרגשות של הסובבים וזה דבר שונה לגמרי בעיני.

אני חושבת שמעט אנשים יהנו מסבל או כאבים של אנשים זרים שלא קשורים אליהם.

Marinnet
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

Re: סאדיסט?

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 21 במאי 2006
Adonasuy כתב/ה:
זה עלה בשיחה עם ט., אחרי המשחק והזיונים וההצלפות.
האם אנחנו באמת סאדיסטים?
ניתוח ששמעתי פעם מפסיכולוג שם את הסאדיזם על הרצף האוטיסטי. "סאדיסט", כך שח הלה, "מתייחס לסביבה כאל מגרש משחקים מלא בחפצים שנועדו לשימושו והנאתו. הוא לא מתייחס כלל לרגשות של הסובבים אותו ולוקח הכל כמובן מאליו, עם אלמנטים פיזיים חזקים שמגרים אותו מינית".
ניסינו לבחון את עצמנו בחוכמת המעשה. האם מעבר לתחום הזמן המוגדר של הסשן אנחנו סאדיסטים? האם בראותנו זקנה במעבר חציה נדחוף אותה אל מתחת לרכב עובר כדי להנות מקול הפצפוץ של גופה בפגשו את מכסה המנוע? האם נסטור לנערה ונגזול ממנה את הגלידה שלה כדי להנות כפליים? האם נשאיר מישהי לדמם אחרי סשן בחוסר אכפתיות לגורלה?
התשובה היתה "לא". אנחנו לא נהנים מסבל אנושי מעבר לגבולות הזירה שתחמנו לנו. התרסקות מטוס או תאונת רכבת אינה מעלה חיוך על פנינו, שמתרחב כשמתחילות להגיע תמונות הזוועה.
לא מסוגלים לחבוט בסאבית "עם רצח בעיניים, בחוסר אכפתיות לתוצאות" כפי שט. הגדיר.
גם כאן, בכלוב, מעבר לכאב ולהשפלות ישנה אכפתיות. פרה ואפטר קייר. אכפתיות שמתבטאת לעיתים בקנאה ל"רכוש". לא אצל כולם- אבל אצל רבים, רבים.
אם יש מישהו שאחרי התובנות האלו מגדיר את עצמו כסאדיסט - אשמח לקרוא את תגובתו. וגם את תגובת בת זוגו- מה עושה להם הסאדיזם הטהור?

בדיוק לשם כך נועדו המלים "העברה מודעת של שליטה בהקשר אירוטי הנעשית בצרה בטוחה, שפויה ובהסכמה הדדית" בהגדרה של מהו בדסמ.
Adonasuy​(שולט)
לפני 18 שנים • 22 במאי 2006

כל מי שענה לא ממש עונה על ההגדרה...

Adonasuy​(שולט) • 22 במאי 2006
ולכן יוצאים מתוך ולתוך ההגדרות "הרכות", המקובלות.
ואותי עניין לקרוא דווקא את אלה שחורגים מהקונצנסוס. את אלה שעונים על ההגדרה המנוכרת של "סאדיסט".
נוריתE
לפני 18 שנים • 22 במאי 2006
נוריתE • 22 במאי 2006
בהגדרות האישיות שלי ישנם שני סוגי סאדיסטים.

האחד הוא בין היתר,ההגדרה שלעייל "סדיסט רע" (כזה שאולי שרף גורים בילדותו)
ומעבר לכך אחד שעשוי או עלול להיות סוציופת או פסיכופת אפילו
זה לא קשור אלינו ולסיבה שאנחנו כאן
למרות שגם לשורותינו הסתננו כאלו במסווה ובאיצטלה "חוקית" לעשות את מעשיהם.

ה"סדיסט הטוב" אלו האדונים שלצד ההכאבה והשימוש בנישלטות השביל צרכיהם הם, הם גם בניאדם.שיודעים לתת ולא רק לקחת.
ניטפיקינג​(נשלטת){מאסטרמיינד}
לפני 18 שנים • 23 במאי 2006

איי כואב

יש סאדיסטים אמיתיים, כאלה שנהנים מגרימת כאב ותו לא. מכיוון יש נשלטים שנהנים מקבלת כאב, אני מניחה שאין רע בכך, כל עוד שני הצדדים יודעים בדיוק לאן הם נכנסים.
ללא גבולות'
ללא גבולות' • 23 במאי 2006
צר לי ...
אני לא מבינה את הדיון ...
קבעת משמעות להגדרה ועכשו אתה רוצה שאנשים יגידו שהם כאלה ??
אולי נקבע שסדיסט הוא אדם שנהנה להכות נשים זקנות ועכשו נשאל מי כזה ...
הדיון הוא עקר .

אני בהחלט נהנת לנעוץ את שיניי בגבר שאני איתו לראות אותו מחליף צבעים ואז לנעוץ עוד קצת ...בנקודה מסויימת אם רק נותנים לי (ולצערי אני כנראה הסאדומזוכיסטית היחידה שפגשתי בחיי), אני לא רואה את קיומו .
אני בהחלט נהנת לחנוק את מי שאני איתו ...עד לרגע המסוכן ..
אני גם נהנת שנושכים אותי עד אובדן שליטה. עד למצב בו אני לא מרגישה את הנשיכה כלל..אלא רק את הכאב מתפשט.
אני מכירה את שני הצדדים .
לדעתי זה סדיזים מובהק.
מהסוג שהוא מוסרי תקין ואפשרי.

לפתוח דיון על האם אנחנו סדיסטים קרי נהנים לדרוס זקנות ? לעקור עיניים לתינוקות ? ועוד....נראה לי פשוט מבזה .
פייה{O}
פייה{O} • 23 במאי 2006
אני חושבת שתיארת די טוב את ההבדל בין סאדיזם מיני 'תמים' להפרעת אישיות אנטי-סוציאלית.

fishy.gif