לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אתם חושבים?

עינבר
לפני 18 שנים • 31 במאי 2006

מה אתם חושבים?

עינבר • 31 במאי 2006
על אדון שאף פעם לא נותן לסאבית שלו להתחלף איתו?
אפילו לכמה הצלפות?

האם זה אומר שהוא לא באמת אוהב אותה?
שהוא לא מוכן לממש את הצרכים שלה?

שהוא לא מספיק בטוח בעצמו כאדון?
שזה מוכיח שהוא מפחד מנשים?

אדון אמיתי, ע"פ פרק י"א בספר החוקים של הBDSM,
לא צריך להיות מסוגל להבין גם את הצד השני?

(תקציר : למה לעשות דרמה מכל דבר? )
Adonasuy​(שולט)

אני אומר-

Adonasuy​(שולט) • 31 במאי 2006
שהוא דום, לא מתחלף.
ואין לו שום צורך להיות מוצלף או מושפל , שום רצון לקבל כאב. מוזר, אבל יש גם דומים כאלה...
וורדה רזיאל היתה מייעצת- אם את כל כך רוצה להצליף, צרפו עבד או שפחה לסשן אחד וכל תאוותך ההצלפות שלך תבוא על סיפוקה.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 31 במאי 2006
לא צריך בהכרח לענות על הגדרה של מתחלף כדי להשתעשע עם הסאבית ולו פעם אחת.
יכול להיות שהוא ..אפעס, 'כבד ' קצת..? icon_rolleyes.gif

או שזה פשוט לא הסגנון שלו, לא ספל התה שלו icon_cool.gif
נוריתE
נוריתE • 31 במאי 2006
יכול להיות שזה לא מעניין אותו
או לא הסיגנון שלו
או, שהוא מרגיש יותר מידי אדנותי בשביל זה..

בכלל העיצה הזאת לדומים להתנסות גם בצד השני,היא תמיד מומלצת
אבל עדיף שהם ילכו לאיזו מלכה מוכרת להם ומנוסה,כדי לעשות את זה.
אבל היא לא חובה מנדטורית,תלוי אם הוא רוצה או מתעניין או שלא.

ואם יש לך החשק להתחלף לפעמים, אולי באמת כדאי לצרף מישהו או מישהי כתת עבד/שפחה, בשבילך.
Madame T​(שולטת)

Re: אני אומר-

Madame T​(שולטת) • 31 במאי 2006
Adonasuy כתב/ה:
שהוא דום, לא מתחלף.
ואין לו שום צורך להיות מוצלף או מושפל , שום רצון לקבל כאב. מוזר, אבל יש גם דומים כאלה...

מסכימה איתך בהחלט. לצד השולט יכולה להיות אמפתיה, הבנה והתחשבות בצד השני תוך עירנות לתגובותיו במהלך הסשן. זה עדין לא אומר שהשולט רוצה או מרגיש צורך להתחלף, להיות מושפל, לחוש את ההצלפות או כל דבר אחר על בשרו. להבדיל, כמובן, רופאים, למשל, לא צריכים להתנסות בעצמם בכל המחלות שבעולם כדי להבין ולהזדהות עם המטופלים שלהם. (סתם דוגמה שעלתה בדעתי כרגע...) כל אחד עושה רק מה שנכון ומתאים עבורו.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 31 במאי 2006
האמת, שלי זה נשמע קצת "כבד". בסדר, הוא לא חייב להנות מזה, אבל אם הוא מסרב לגמרי, אפילו לשניה, אז או שהוא ממש מפחד מכאב, או שהוא ממש מפחד מהרעיון...
אבל מה אני יודעת...

פעם ביקשתי מהדום שלי רשות להעיף לו כמה ספנקים בתחת. הוא שאל אם זה ישעשע אותי. אמרתי שכן. הוא אמר בבקשה. אחרי שפרקתי קצת אגרסיות, הסתכל עלי בסבלנות ושאל אם כבר סיימתי...
עינבר

מה קרה ?

עינבר • 31 במאי 2006
תגובות הגיוניות? בלי דרמות? בלי ציניות? אני בפורום הנכון?
(רמז: אני ידעתי שמותר שיהיה מישהו שלא נהנה משסן עד כדי כך שהוא לא מוכן אפילו פעם אחת)

אז מה בדיוק ההבדל בין הבדל בטעמים כאן ובפוסטים אחרים?
Master of Senses

Re: מה קרה ?

Master of Senses • 31 במאי 2006
עינבר כתב/ה:
תגובות הגיוניות? בלי דרמות? בלי ציניות? אני בפורום הנכון?
(רמז: אני ידעתי שמותר שיהיה מישהו שלא נהנה משסן עד כדי כך שהוא לא מוכן אפילו פעם אחת)

אז מה בדיוק ההבדל בין הבדל בטעמים כאן ובפוסטים אחרים?

icon_smile.gif מה אנחנו יכולים לומר? icon_rolleyes.gif

גם אני שולט ולא מתחלף ואם הסאבית שלי תגלה רצון עז להצליף במישהו אתן לה את ברכת הדרך לנסות לממש באופן חד פעמי את שאיפותיה מהיצע העבדים הנרחב שבכלוב.

אם היא תגלה שהרצון הלא ממומש הזה חזק ממנה היא מוזמנת להיות עם אחד העבדים שמצאה באופן קבוע ואני אמצא סאבית שהנטיות שלה יתאימו לשלי.

אני חושב שאני אמפטי ומבין גם בלי להתנסות בכל דבר שהיא מבקשת לעצמה.

בפעם האחרונה שהצצתי בה היא היתה בנויה לגמרי אחרת ממני והעובדה לא הפריעה לקשר ביננו. icon_rolleyes.gif להיפך.

icon_lol.gif icon_lol.gif
God's Daughter​(מתחלפת)

בתור אחת ש...

God's Daughter​(מתחלפת) • 31 במאי 2006
מאמינה שבתוך כל אחד ואחת מאתנו יש מתחלף, ברמות כאלו ואחרות, אני חושבת שזה עניין של הגדרת היחסים. אני לא מעוניינת להתחלף כמשהו קבוע או אפילו ל*סשן* חד פעמי. ולא כי אני כולי דומית נפוחה, יש בי צד מתחלף, אבל כי כך אני מגדירה את זה.
אני חושבת שיש להבדיל בין "אני רוצה לנסות להצליף לך קצת בטוסיק (לא משנה באיזה אביזר) לבין אני רוצה ממש לסשן, עם קשירה + הצלפה והשפלות ושכאלה... יש הבדל מהותי, במקום המנטאלי, לדעתי, וכאן זה גבול מבחינת השולט (לדעתי)
כשיום יבוא ואמצא נשלטת לטעמי, לא אסרב שתשלוט באחרים, ולא אסרב אם תרצה להספינק לי על התחת לשעשוע שלה, לא בתור השפלה / חינוך / סשן ממשי, למה?
לא כי אני תרנגול נפוח, אלא כי זה לא מסתדר לי במערכת היחסים איתה.
עם בן זוגי למשל אני כן מתחלפת, אז האמירה שדום שלא מוכן שהנשלטת שלו תסשן אותו דווקא מפחד מכאב או כאלה איננה נכונה, אלא שלרוב, אני מאמינה שהוא פשוט לא רואה עצמו הנשלט שלה (מבחינה מנטאלית)

הסתיימה המגילה.....