בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היי חדשה! והבאתי לכם סיפור שכתבתי לא מזמן על אונס

חתלתולה מסניפה טופי
לפני 18 שנים • 3 ביוני 2006

היי חדשה! והבאתי לכם סיפור שכתבתי לא מזמן על אונס

חתלתולה מסניפה טופי • 3 ביוני 2006
שעת לילה מאוחרת,היא היתה בדרכה חזרה מהצפון כאשר המכונית נתקעה,היא הביטה בלוח המכוונים,המצבר גמור..היא יצאה מהרכב שמה משולש נסתה לעצור רכבים עוברים,אף אחד לא עצר..היא לקחה את מכשיר הפלאפון, גם הוא הראה כימעט גמור,היא התקשרה.."מאסטר.אני תקועה בכביש הישן,המצבר גמור והפלא כימט נגמר גם,תגידי לי איפה את אני אתקשר לגרר..היא הספיקה למסור את מקומה והמכשיר נדם...

היא נכנסה לאוטו והמתינה..רבע,חצי, שעה,שום גרר,לא היתה גם תחנת אוטובוס בסביבה והשעון הראה אחרי חצות. היא לבד, יצאה מהרכב, נסתה שוב לעצור מכוניות עוברות,אחת עצרה,רכב מסחרי,בחור צעיר יצא ממנו, מה קורה חמודה? שאל,היא לא אהבה את הטון הגברי המתנשא אבל ענתה, המצבר גמור,אין פלא, גרר לא הגיע,דמעות התחילו לחנוק אותה...אין לי כבלים, מצטער,אבל אני יכול לקחת אותך לאן שאת צריכה...היא היססה הביטה בו,הוא נראה בסדר,צעיר מסודר,אני תל אביב,אמרה,אני רוני,הוא חייך...גם היא,הקרח נשבר,הילה,נעים מאוד ולחצה לו את היד,הם נכנסו לרכב והוא שם דיסק ,אלה פיצ"גרלד,היא אמרה וחייכה,אני אוהבת אותה,גם אני, הוא השיב,היא מצאה עצמה מזמזמת את המילים ...הילה,את תסלחי לי,היה לי יום ארוך ועוד הבטחתי לקפוץ פה לחבר במושב להביא לו משהו דחוף,אמר,עכשיו?בשעה כזאת??חבר זה חבר, מילה זו מילה,כמה דקות,מבטיח,היא הנהנה בחוסר ברירה ואחרי כמה דקות הוא פנה בצומת לכביש צדדי,איזה מושב זה?שאלה, ה...עוד כמה מטרים,הכביש היה חשוך,היא לא ראתה שום שלט,שום דבר כשהוא פנה בשביל צדדי,רוני!אין פה שום מושב,מה אתה עושה???פנס קטן האיר על שלט "חורשת ה..."

רוני????שתקי!!!תחזור מייד לכביש הראשי תוריד אותי שמה,אני מדבר עכשיו,את עושה וסותמת,האסימון נפל...בבקשה,אל תעשה לי את זה,התחילה להתחנן,אני אעשה לך ועוד איך...היא היתה אבודה,הוא עצר בחורשה,רכב נוסף היה שם ושלשה גברים לידו,צאי,הוא פקד,היא לא זזה,הוא יצא ופתח את הדלת שלה גורר אותה החוצה, חבר"ה..הוא פנה לאחרים החגיגה מתחילה...היגיע הזמן,ענה אחד,התיבשנו פה,עוד מעט כבר לא תהיו יבשים,גם היא לא,היא עמדה, רועדת,מוקפת בכל הארבעה,נו,אין זמן תתפשטי, או שנעזור לך,פנסי המכוניות האירו את הנעשה,היא התנגדה,חושבת,רק לעבור את זה מנסה לשמור על קור רוח..."בואו נדבר על זה" תשתקי! רוני החל קורע ממנה את חולצתה כך שחזה הענק ביצבץ החוצה היא התנגדה, דחפה, השתוללה אך כלום לא עזר, בגדיה נטלשו וחולצתה נטלשה ממנה לגמרי. "כלבה פראית מצאת לנו רוני" ובחור גדול נוסף התערב והחזיק אותה כך שלא יכלה לזוז. "אוו יותר טוב" רוני החל פותח את כפתורי מכנסיה ובמהרה הוריד אותם ממנה. להפתעתו וחרמנותו הרבה היא כלל לא לבשה תחתונים והכוס שלה היה מגולח להפליא. "אני רואה שנפלנו על כלבה חרמנית, אז מה את משחקת אותה ילדה טובה? רואים שאת לא חסודה". היא התחילה לבכות בכי, בכי עדין דמעות שקטות ופתאום בלי שהבינה איך בום! כאפה אכזרית נפלה על לחייה הותירה אותה אדומה מרוב כאב... זה היה רוני. "את לא תבכי פה ותהרסי לי את החרמנות יא שרמוטה מטומטמת אני אזיין לך את הצורה ואהנה מזה ואת אל תפריעי". היא שתקה מפוחדת כולה. רוני לקח אותה העיף אותה על שולחן הפיקניק בעוד ידו אוחזת בחוזקה בשערותיה.. הוא הצמיד אותה כל כך חזק שבטנה השתפשפש מעץ השולחן... בזמן שידו האחת מחזיקה את שערות ראשה ומטה אותו אחורה ידו השניה הגיחה לתוך איברה... הוא הכניס את כל ידו בלי להתחשב שהכוס שלה יבש וזה כואב והיא פחדה לגמגם שמה לא תקבל כאפה נוספת. הוא שלף את ידו החוצה מישש את חזה הענק ואז בום! תקע את איברו הענק עמוק בתוך הכוס היבש שלה. צרחה נפלטה מפייה. הוא הניח את ידו על פיה וחסם אותו כך שלא יכלה אפילו לנשום בזמן שהזין שלו קורע את הכוס שלה עמוק מבפנים... זיין אותה חזק ובעצבים. הוא הוציא את הזין האדיר שלו מהכוס שלה ובום העלה אותו למעלה ובחוזקה דחף אותו הישר לתוך פי הטבעת שלה.. הכאבים היו עזים שכן הוא לא שימן אותו בחומר סיכה או וזלין. בהתחלה הזין לא נכנס... אבל בכח דחס אותו עמוק לתוכה והחל מזיין לה את התחת בחוזקה בזמן שחבריו החרמנים צופים ורק מחכים לתורם... חצי שעה הוא פימפם אותה עד שפתאום הרגישה שצף נוזלים ניגר לתוכה. זהו הוא גמר... הוא זרק אותה על הריצפה וזו נפלה מיד ולא יכלה אפילו לקום. רוני הלך לאוטו נשען עליו והדליק סיגרה ובחיוך אמר "חברה תורכם.." מיד הכלבלבים החרמנים מזילי הריר שקיבלו זרם חרמנות עצומה מהזיון שכרגע צפו בו התחילו לריב מי הבא שהולך לזיין אותה בזמן שהיא שוכבת על הריצפה מתה מפחד מהעתיד לבוא. כמובן שהגבר החזק והגדול שעזר לרוני להחזיק אותה מקודם ניצח. שמו היה ג'ון. הוא הרים אותה מהריצפה תפס אותה בשערותיה ודחף את הזין שלו עמוק לתוך גרונה.. היא החלה משתנקת מנסה איכשהו להימלט אך אחיזתו החזקה לא נתנה לה והזין שלו זיין לה את הפה במשך דקות ארוכות... ואז פתאום הוא הוציא אותו החוצה בלי לגמור ואמר "איכס לא עומד לי על הזונה הקטנה היא מגעילה אותי" ופתאום משום מקום בעיטה אדירה הונחתה עליה לצלעות מהבחור האכזר הזה, הוא נתן עליה יריקה והלך להישען על האוטו ליד רוני. "מה אחי לא גמרת?" שאל רוני. "לא איזה... המסריחה הקטנה לא מגרה אותי." היא שכבה על הריצפה מתקפלת מכאבים לא יודעת מה יבוא הלאה בוכה בתוך תוכה. שני הגברים האחרונים שנשארו כבר תיכננו בינתיים מה הם הולכים לעשות... הם לא יחכו ויבצעו את זמם אחד אחרי השני.. הם רוצים ביחד! עם חיוך רשע מרוח על פניהם הם הרימו את הבחורה המסכנה מהריצפה אחד בא עליה מקדימה והשני מאחורה.. היא כבר לא יכלה להחזיק את גופה עומד אבל שני הגברים תמכו בגופה העייף והחלו מזיינים אותה יחדיו אחד בכוס ואחד בתחת עמוק לבפנים חודרים לתוך מעמקי גופה העייף. לא היה לה טיפה של כח להתנגד רק מחשבות על העובדה שכל אלו חודרים לתוכה ועוד בלי קונדום... מה יגיד המאסטר.
אחרי דקות ארוכות אחד מהם השפריץ לה זרע עמוק בתוך הכוס, יצא ממנה, רכס את מכנסיו והצטרף לחבריו....
הבחור האחרון המשיך מזיין לה את התחת תוך כדי הצלפות... עד שגם הוא הגיע לסיפוקו... הוא הוציא את הזין שלו מתוכה נתן לה ליפול על הריצפה והשפריץ את הזרע שלו על כל גופה... מסמן.. אני פה הייתי.
טוב חברה נזוז אמר ג'ון?
לא. רק רגע.
רוני בא אליה ופקד, פתחי את הפה כלבה!
היא לא יכלה לזוז... ואכן לא זזה...
בום! בעיטה ענקית ישר לתוך הבטן! אמרתי לך לפתוח את הפה חתיכת זונה
היא גררה את עצמה הזדקפה על הברכיים בשארית כוחותיה ופתחה את הפה.
רוני שלף שוב את הזין הענק שלו... סיבב אותו על פניה... העביר אותו על לחייה... ואמר "אם תפספסי טיפה ממה שהולך לבוא את תצטערי"
הוא השתין ישר לתוך הפה שלה זרם צהוב והיא בעלה את כולו... אך לקראת הסוף זלגו כמה טיפות אל הריצפה.
אמרתי לך לבלוע הכל ופספסת חלק אמר רוני בפרצוף מחויך... כאילו הוא זומם משהו
היא התחננה "סליחה סליחה"
הוא לקח אותה בשערותיה גרר על הריצפה אל העץ הקרוב השעין אותה עליו בזמן שהיא יושבת... קשר את גבה וראשה בצמוד לעץ ואת שתי רגליה קשר באוויר אל ענף בצורה שהן מפוסקות להפליא. ישבנה היה מונף באוויר. היא התחננה שיוריד אותה.. אך הוא נהנה מהמצב. הוא לקח ענף והחל ומעביר אותו על הכוס שלה.. דילג מכרית לכרית תוך הצלפות קלילות בדגדגן.. כך השאירה במצב זה משהו כמו שעה.
לבסוף אמר.. אם אוריד אותך מפה את תעמדי על ארבע ולא תזוזי לא משנה מה?
היא בכתה, כן!! כן!! מבטיחה!!!
הוא הוריד אותה מהעץ וכמצוותו ביצעה. היא נעמדה על ארבע.
הוא בא עם הרגל מתחת לבטנה והרים קצת את אגנה מעלה. יופי, ככה תשארי.
הוא הלך אל האוטו והביא את הכלב שלו.. רועה גרמני.
עכשיו כלבתי את הולך לענג את בלאקי.. היא נדהמה אך פחדה לזוז מתה מפחד מהעומד להתרחש..
רוני גרר את פרצופו של הכלב ישר לתוך הכוס שלה ומהריחות מיד נעמד לו.
מיד קפץ עליה הכלב ובתנוחת דוגי החל מזיין אותה קופץ בהנאה ומזיל ריר על גבה...
רוני צפה בהנאה צוחק עם חבריו על המתרחש.
לקח את כלבו העלה אותו לרכב וכל החבורה נסעו משם מסופקים וטובי לב.. לא לפני שהעיף לה בעיטה אחת אחרונה לתוך התחת.
היא נפלה על הריצפה והתעלפה...
היא התעוררה כשיד מטלטלת אותה,הילה...תתעוררי,לא!!!!לא שוב...היא בכתה,אבל זה לא היה אף אחד מהם,אדונה עמד מעליה,מאסטר,היא התחילה לבכות מתרפקת עליו בעוד הוא מרים אותה,הם הכריחו, לא רציתי,אל תדברי חמודה,לא עכשיו,הוא אסף את חפציה עטף אותה בשמיכה ונשא אותה אל המושב האחרוי של הרכב בעוד היא מוסיפה ליבב חרדה ממה שיעשה לה... הם הגיעו הביתה והוא עזר לה להתקלח,כולו עדינות,היא ישבה על השטיח למרגלותיו,עטופה בשמיכה,הזהרתי אותך מלקחת טרמפים,נכון?אמר בקול קשוח דואג,ספרי לי מה קרה,הדמעות שבו בעוד היא מנסה לספר לו חוששת מהעונש שיבוא....הוא ליטף את ראשה....כשסיימה את דבריה, עכשיו,שפחה שלי...ספרי לי על פנטזיה נוספת שלך..
me-worship-u
לפני 18 שנים • 7 ביוני 2006
me-worship-u • 7 ביוני 2006
ברוכה הבאה
אז היא סיפרה לו את הפנטזיה הבאה שלה? את תספרי לנו גם?
דפי.
דפי. • 7 ביוני 2006
יקירתי אם כבר פרסמת תני קרדיט לכותבת המקורית של הסיפור והפנייה לסיפור כפי שפורסם מפיה.

דפי.
דפי.
דפי. • 7 ביוני 2006
ואת באמת לא חושבת שמגיע לה איזכור?
חתלתולה מסניפה טופי
חתלתולה מסניפה טופי • 7 ביוני 2006
דפי. כתב/ה:
ואת באמת לא חושבת שמגיע לה איזכור?

בדרך כלל מאזכרת הפעם ברח לי לא קרה כלום ולא נראה לי שכל כך אכפת לה
לך למעשה אכפת יותר (:
מיתוסית​(שולטת)
לפני 18 שנים • 8 ביוני 2006
מיתוסית​(שולטת) • 8 ביוני 2006
אם זה נכון אז מדובר בהפרעה בוטה של זכויות יוצרים ושל האתיקה!
icon_evil.gif

לא תמיד היוצר יודע ש"גונבים" לו יצירה;
זה אל אומר שאפשר להשתמש בחומר שלו חופשי.
Adonasuy​(שולט)

שאני אבין-

Adonasuy​(שולט) • 8 ביוני 2006
על העילגות הזו יש קרב של זכויות יוצרים?
כל יום וההפתעות שלו. icon_eek.gif
חתלתולה מסניפה טופי

Re: שאני אבין-

חתלתולה מסניפה טופי • 8 ביוני 2006
Adonasuy כתב/ה:
על העילגות הזו יש קרב של זכויות יוצרים?