בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האים למלכות בתשלום אין זכות קיום באתר

גון קונור מקלאוד​(נשלט)
לפני 18 שנים • 25 ביולי 2006

האים למלכות בתשלום אין זכות קיום באתר

" ויאם תחתו ךאותי- לא אדמם"
הסוחר מוונצייה

אני בכוונה לא מזכיר שמות כי זה מעבר לסתם אדם זה או אחר

חלקכם מכירים אותי יותר גם אישית וחלקכם פחות לפחות וירטואלית

הפעם הוקדשה הסיאה בגלל הודעה אישית שראיתי בפורום מסויים

ושהופנה אל מישהיא שאיכפת לי מימנה
בזמנונ עד לפני כשנתיים וחצי לערך
הכרתי מספר מלכות בתשלום והייתי משועבד לאחת מהן לפני כשנתיים אומנם נתקלתי בכול מיני תופעות כמו גם ניסיונות ציניים לניצול אבל ראבאק
זה פשוט מוגזם- אשית למדתי כלל פשוט לא וב לך אל תלך אף אחד לא מחזיק לך אקדח על הראש

ולכן אי חייב לפרוק את זה

אומנם יש שיגידו כי אני משוחד נכון יתכן שכן
היות ואני משועבד למלכה ספציפית בכול נימי נפשי

ובכול זאת
האים מקובל שבן אדם יפנה למישהי שאת הפרופיל שלה הוא ראה בפורום זה או אחר

וכאשר כתוב במפורש שהיא מלכה בתשלום

אותו פוחז ישאל שאלות - ויקבל תשובה למרות שהוא נודניק

ובסוף יקרא לה : " זונה עים שוט"

ועוד יאיים עליה בגירוש מהפורום- כלומר שהוא ידאג

שמנהל אותו פורום יחסום אותה וכול זאת

בשל העובדה שיתכן והוא פשוט סתום

כלומר האים עצם העובדה שהוא אמר ,שיחשוף את שקריה ברבים"
אינה מהווה עילה לתביעה בשל הוצאת לשון הרע.

ראבאק בן אדם

לא טוב לך אל תכתוב אליה אל תדבר איתה ואל תאיים
עליי אישית זה לא מקובל
isolde​(שולטת)

כמה השגות

isolde​(שולטת) • 25 ביולי 2006
א. להיות מלכה רצינית זה דבר שגוזל זמן ואנרגיה ומשאבים כלכליים לביגוד הנעלה וציוד ולו חלקי.
המעט שעבדים יכולים לעשות חוץ ממסג' בכפות הרגליים זה לשלם לנו. רצוי גם על מוניות ארוחת ערב איזה דרינק או שניים וארוע תרבות בדסמי מדי פעם.
חלקנו אומניות דלפונות וזה תמיד נחמד למצוא פטרון, רצוי קשור ברצועה ועם כיסוי עיניים.
אה ומבקר עם גאג.
מי אתם שתחליטו מי יכול לכתוב מה ואיפה? אז מה אם זה אתר מסחרי, האינטרנט הוא מרחב פתוח וחפשי שאפשר לכתוב ולהציע בו הכל, כולל עבדים וחלקי עבדים להשכרה ומכירה, תוספת על משלוח למרחקים ארוכים בדואר חבילות, ואקסטרה תוספת על מלונות, כולל הסגר של חודשיים.
לארונות קבורה עטופים בדגל ישראל נא לפנות במייל.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
האם זה מקובל לקרוא למלכה זונה עם שוט? תלוי את מי שואלים. יש כאלו שיגידו שזה כך הואיל והן מוכרות שירותים מיניים, ויש כאלו שיגידו אחרת.
גירוש מהפורום מצריך סיבה. למיטב זכרוני כלובי אינו אוסר את נוכחותן של מלכות בתשלום באתר ולכן הפרט הזה אינו עילה לגירוש. לשון הרע פירושה אמירת שקרים על אחר הפוגעים בו. אם היא באמת מלכה בתשלום לא מדובר על לשון הרע.

האינטרנט הוא אכן מרחב פתוח וחופשי לכתוב בו הכל. אבל אם בעל אתר פרטי לא רוצה שיידונו אצלו דברים מסוימים - זכותו.
אה, עוד משהו להיות מלכה רצינית זה מעבר להכל דרך חיים. ניתן להיות מלכה נערצת גם בלי להשקיע בקישוטים המסתירים אישיות חסרת בטחון או נצלנית. יש עוצמה הנקנית בכסף ויש עוצמה שבאה מבפנים. אני את השניה מעריכה יותר.
שפיץ רציני

אפילו שייק-ספיר לא היה מצליח לנסח זאת טוב יותר!!!

שפיץ רציני • 25 ביולי 2006
זה היה כל כל מרגש ...
במיוחד הציטוט מהסוחר מונציה
ואני לא מתבייש להודות שבשלב הזה ממש זלגו דמעות מעיני

ליבי ליבי עם המלכות בתשלום המסכנות
לא מספיק שהם נאלצות לגבות כסף עבור שירותיהן המיניים
הן גם נדרשות לספוג את הכיוני זונה.

אגב, למישהו פה יש ממחטה?
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 25 ביולי 2006
יכול להיות שזה יפגע בכמה אנשים אבל הבחור ביקש לשמוע דיעות, לכן לא אסתייג מדברי אלא אתנסח בצורה הכי חד משמעית שאפשר.

מלכה בתשלום הוא כינוי לאישה המעניקה שירותים מיניים בתשלום. השירותים המיניים הללו מאופיינים בשילוב אביזרים מתחום הBDSM, אך במהותם הם שירותים מיניים בתשלום.
שירותים מיניים בתשלום נקראים בשפת היום יום - שירותי זנות, וכן, אישה הגובה תשלום כספי עבור הענקת שירות מיני בעל אופי כזה או אחר, ו-BDSM בכללו, היא זונה. זונה עם שוט אם תרצו לקרוא לזה כך.

פרסום שירותי זנות מהווה עבירה על החוק, וזוהי סיבה מספיק טובה לחסום אישה המפרסמת את שירותיה באתר זה.

אם עוזבים את החוק היבש ופונים למוסר, אל תתבלבלו. זנות היא זנות. בין אם הזונה קוראת לעצמה מלכה בתשלום, נערת ליווי או נערת רחוב, או פשוט זונה. זוהי זנות, ואין שום הצדק לתמוך בזנות, וודאי שלא לתת לזנות במה באתר כל כך פופולארי, תחת כיסוי שקוף של "אני לא זונה, אני מלכה בתשלום".

לדעתי, אין סיבה לחסום מישהי רק בגלל שבחייה הפרטיים היא מעניקה שירותי זנות (היינו הך מלכה בתשלום). עם זאת, זונה המפרסמת את מרכולתה ראויה להחסם, הן מבחינה חוקית והן מבחינה מוסרית.

עכשיו - אל תקפצו לומר "אבל לא מדובר באישה שמפרסמת את שירותיה אלא..."
אני חושב שהבהרתי את עצמי לחלוטין - אם היא לא מפרסמת את שירותיה - אין סיבה לחסום. אם כבר יש טיפוסים שצריך לחסום בגלל מה שהם עושים לפרנסתם בחייהם הפרטיים - אלו עורכי דין...
אם היא מפרסמת את שירותיה - יש לחסום אותה באופן מיידי.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 25 ביולי 2006
isolde התקשרו מבלוקבסטר ובקשו את הסרט שאת חיה בו אבל אז הם נזכרו שעוד לא התחילו להפיק אותו עדיין .
ולוטוסית כרגיל מסכימה איתך בכל מילה }{
המלט

צביעות וחיות אחרות

המלט • 25 ביולי 2006
עבודת מאסטר כתב/ה:
מלכה בתשלום הוא כינוי לאישה המעניקה שירותים מיניים בתשלום.
השירותים המיניים הללו מאופיינים בשילוב אביזרים מתחום הBDSM, אך במהותם הם שירותים
מיניים בתשלום.
שירותים מיניים בתשלום נקראים בשפת היום יום - שירותי זנות, וכן, אישה הגובה תשלום כספי
עבור הענקת שירות מיני בעל אופי כזה או אחר, ו-BDSM בכללו, היא זונה. זונה עם שוט אם תרצו
לקרוא לזה כך.

פרסום שירותי זנות מהווה עבירה על החוק, וזוהי סיבה מספיק טובה לחסום אישה המפרסמת את שירותיה באתר זה.

אם עוזבים את החוק היבש ופונים למוסר, אל תתבלבלו. זנות היא זנות. בין אם הזונה קוראת לעצמה
מלכה בתשלום, נערת ליווי או נערת רחוב, או פשוט זונה. זוהי זנות, ואין שום הצדק לתמוך בזנות,
וודאי שלא לתת לזנות במה באתר כל כך פופולארי, תחת כיסוי שקוף של "אני לא זונה, אני מלכה
בתשלום".

לדעתי, אין סיבה לחסום מישהי רק בגלל שבחייה הפרטיים היא מעניקה שירותי זנות (היינו הך
מלכה בתשלום). עם זאת, זונה המפרסמת את מרכולתה ראויה להחסם, הן מבחינה חוקית והן
מבחינה מוסרית.

עכשיו - אל תקפצו לומר "אבל לא מדובר באישה שמפרסמת את שירותיה אלא..."
אני חושב שהבהרתי את עצמי לחלוטין - אם היא לא מפרסמת את שירותיה - אין סיבה לחסום. אם
כבר יש טיפוסים שצריך לחסום בגלל מה שהם עושים לפרנסתם בחייהם הפרטיים - אלו עורכי דין...
אם היא מפרסמת את שירותיה - יש לחסום אותה באופן מיידי.

אוקיי. אז חסמו מלכה בתשלום. אבל להגיד שהיא נחסמה כי היא מפרסמת שירותי זנות, ופרסום
שירותי זנות אסור על פי החוק -- ואין שום הצדק לתמוך בזנות -- ועוד לגייס שיקולים מוסריים -- זו
צביעות, והצבעים מרוחים בנדיבות נדירה.

ולמה זו צביעות? כי אתה תקנה עתון שיש בו מודעות בנוסח 'מסג' בודי מפנק מצעירה
ישראלית + דרושות + חניה' -- ובכך תתרום לכלי תקשורת שמפרסם שירותי זנות**, ועוד
מציב בציניות, בבחינת מס שפתיים לעיני המחוקק, מודעות דוגמת "לא יפורסמו שירותי זנות" --
ושום שיקולים מוסריים לא יטרידו אותך -- אבל כאן, ברשת, ועוד באתר בדסמי, אתה תובע במפגיע
ובקול רם את עלבונם של החוק והמוסר, כאילו שכאן, דווקא כאן, באתר הזה, חשופים החוק והמוסר
לעוולות במידה שעולה על הנדרש, ולתכלית לא ראויה icon_cool.gif

לגבי החוק. פרסום שירותי זנות אכן אסור. זה לא מפריע לעתונים הנ"ל, וזה גם לא מפריע
למספר אתרים, בהם מלכות בתשלום מפרסמות את שירותיהן תמורת תשלום לבעלי האתר. כיון
שאי אפשר לחשוד באנשים שפרנסתם על האתר שלהם, כל שכן באדונים נמרודי ומוזס, שהם
עבריינים לאור היום, יום יום, הרי שהטיעון החוקי אינו תקף: אם היה אפשר לטעון
כלפי מלכה בתשלום המפרסמת שירותי סאדו שהיא מפרסמת שירותי זנות, אפשר היה לתבוע
את בעלי האתרים הנ"ל, ועוד מגוון רחב של פרסומים מקומיים שונים, על סעיף פרסום שירותי זנות.

ברור, שאת הקביעה הזו שלך

ציטוט: עם זאת, זונה המפרסמת את מרכולתה ראויה להחסם, הן מבחינה חוקית והן מבחינה מוסרית.

לא הפנימו בעתונים הגדולים.

מילא אם היית מסתפק בלהגיד 'מבחינה חוקית' אז אפשר היה לפתוח את ספר החוקים,
לעיין בדיני העונשין, ולדון על מושג הזנות, ולערוך השוואה לארצות אחרות, וכו. אבל
מאיפה בא לך הרעיון לכתוב כאן, בכלוב, במקום שהמוסריות שלו היא כל כך רעועה
בעיני החברה, עד שלא מתירים לו לשדר שידורי רדיו, ולקבוע קביעות מוסריות לגבי זנות,
שבשמה ולשמה נכתבו שירה, וספרות, ותאטרון, ונוצרה אמנות (למשל, בשבת הקרובה) ,
שתמיד היתה, תמיד הווה, ותמיד תהיה? זה כאילו שיושבת לה איזו קבוצת אנשים מסומנת,
בתוך ביצה קטנה ומלאה חרא, שאנשים, והזונות ביניהם, עוקפים אותה במעגלים גדולים רק כדי לא
להתקרב, ומציעה לחבריה ברצינות תהומית להימנע מהשחתה מוסרית על ידי הימנעות מפרסום
זנות, ולא לתמוך בזנות. ואם אני תייר מזדמן כאן בכלוב, וקורא את זה, אני חושב לעצמי: אם זו
איננה פלצנות במיטבה, איני יודע פלצנות מהי.

** מה קורה בעיסוי הזה? משלמים כסף, ומגיעים לפורקן מיני, תוך
כדי שימוש בגוף של מישהי. וכיצד מוגדרת "זנות" בישראל?

שימוש בגוף האשה בתשלום לשם סיפוק התאווה המינית

(מקור: "על הדין בפלילים" חלק ג', יעקב קדמי)

dragon fly

Re: צביעות וחיות אחרות

dragon fly • 25 ביולי 2006
[color=yellow]

אוקיי. אז חסמו מלכה בתשלום. אבל להגיד שהיא נחסמה כי היא מפרסמת שירותי זנות, ופרסום
שירותי זנות אסור על פי החוק -- ואין שום הצדק לתמוך בזנות -- ועוד לגייס שיקולים מוסריים -- זו
צביעות, והצבעים מרוחים בנדיבות נדירה.

זה פשוט מדהים אותי מחדש איך כל פעם פוסט משנה את תוכנו.......

את מי חסמו? סהכ איימו על מישהי בחסימה עי פנייה למנהל האתר.........

כל אחד מרשה לעצמו לתת פרשנות למילים שהוא רואה בפוסט ולקחת אותן להן שבא לו.......

בשביל הסוגיה של זונה בתשלום וחוק הזנות בישראל ידידי הייתי מציע לכתוב פוסט חדש

זה לא קשור כלל למקרה של ויזארד............

במקרה זה מדובר על הכפשה של אישה....(מלכה בתשלום לא בתשלום מה זה משנה?)

עומדת פה אישה עם לב רגש ונשמה.........!

לאף אחד אין זכות להכפיש אותה ברבים על לא עוול בכפה...(ואני לא נכנס לזה צודק לא צודק

הבחור...

לב רגש ונשמה..........

לך אין את זה ? סבבה אל תחשוב שגם לאחרים אין זאת........!

מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך........
dragon fly

מדע בדיוני

dragon fly • 25 ביולי 2006
[quote="בטי בום"][b]isolde[color=orange] התקשרו מבלוקבסטר ובקשו את הסרט שאת חיה בו אבל אז הם נזכרו שעוד לא התחילו להפיק אותו עדיין .

חיפשתי אותו במדע בדיוני........ לא מצאתי........

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
אנדרפוט
אנדרפוט • 25 ביולי 2006
מלכות בתשלום הן זונות, אבל אין שום דבר רע בזונות. יש מקצועות הרבה יותר גרועים ומבישים מזונה, למשל פרסומאי, סוחר הרואין או מפיק תוכניות ריאליטי בטלוויזיה.
יש מלכות בתשלום שהן גם מלכות סאדו לא רעות ויש מלכות בתשלום שאין להן שום קשר לסאדו מאזו או לפטיש, הן בחרו במקצוע רק משום שהוא רווחי מאוד והן לא חייבות למצוץ או לקבל מאחורה כמו זונה קונוונציונאלית.

יש לי הרבה כבוד למלכות בתשלום, למרות שאכלתי אותה פעמיים אצל שתי "מלכות" - הן לא ממש מבינות הרבה מהחיים שלהן אבל הן מאוד "מקצועיות" ו "מאובזרות". זה היה חרטא רציני ביותר ואני לא מתכוון ללכת עוד פעם לשירותים שכאלו. אפילו אם אגיע לתחתית המדרגה שלי כגבר וכאדם ואאלץ להסתובב עם מישהי כמו איזולדה