לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כניסת בנות פחות מ18 לתחום הבדס"מ

ונילי בדסמי​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 15 באוג׳ 2006

כניסת בנות פחות מ18 לתחום הבדס"מ

ונילי בדסמי​(מתחלף) • 15 באוג׳ 2006
השרשור על הבחירות של הסאביות כבר עבר את כל הגלגולים האפשריים וכעת יוספוס העלה שאלה חדשה והיא כניסת בנות פחות מ 18 לתחום הבדס"מ.

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=15660&start=130

Yosefus כתב/ה:
פרנקי כתב/ה:
מיוחדת. כתב/ה:
מישהו מוכן לעדכן אותי על מה הוא עכשיו? icon_rolleyes.gif

אבל אי שם בעמוד הראשון פרנקי כתבה:
"..ואני שואלת את עצמי בעצם
האם כולן יודעות מה הן מחפשות כשהן פונות לבדסמ?
איפה מתחילה ומסתיימת האחריות של סאבית על בחירותיה בבדסמ ?

ואולי יום אחד נראה אצבע מאשימה ונשמע
"הוא הרביץ לי!" - ואני בכלל לא בקטע של כאב"
חשבתי שכן, אבל לא "

ואם אלו השאלות- אז לא.
לא כולן יודעות מה הן מחפשות בבדס"מ כמו שלא כולן יודעות {או יודעים} מה הן מחפשות בוניל או בכל תחום אחר בחיים. מדובר, בלא מעט מקרים, בניסוי וטעיה.
ישנה משיכה לדבר וישנה התנסות- שבמקרה הטוב צולחת ובמקרה הרע עלולה להיות בעייתית, בלשון המעטה.
אין 100% ידיעה על שום דבר, כפי שאף אחד/ת לא יכול לדעת איך מרגישה נשיכת שוט לפני שספג אותה על בשרו. לא כל בחורה שמוצאת משיכה ל-BDSM תמצא עצמה נהנית עד כלות ממכות שוט. זה עושה אותה לא כשירה בדס"מית?

האחריות בבדס"מ זהה לאחריות שיש לקחת בכל תחום אחר. אבל לא רק בבדס"מ אנחנו עלולים לאבד שליטה ולא לנהוג באחריות על עצמנו- ע"ע השתכרות, שימוש בסמים, נהיגה פרועה בכביש וגם,כן, בחירת בני הזוג שלנו לעניינים כאלו ואחרים.
עדיין אין בכך לומר שמי שנכנסת לעולם הבדס"מ אמורה לספוג כל דבר שקיים על סקאלת הסאבית האולטימטיבית.
אם היא חשה שמשהו עושה לה רע וגורם לה להבין שכן, יש דברים שהם לא בקטע שלה, זה בסדר גמור- גם אם קודם חשבה שירגיש לה ההיפך.

כמו שמסרבת לתמוך בדעה שכל סאבית ניתנת לניצול מעצם היותה סאבית, כך אני חולקת עליך פרנקי, שגורסת שמעצם זה שמישהי היא סאבית ותו לא- היא אמורה לאכול את כל החרא גם אם היא תגלה, רחמנא ליצלן,שגם ביזאר זה לא הקטע שלה..

מסכימה איתך בענין ניסוי וטעיה ולקיחת סיכונים בבדסמ כמו בכל דבר בחיים.

אציין רק , שכשפתחתי את הפוסט לא ממש הבעתי דיעה אישית אלא ניסיתי לעורר דיון .
ואם דעתי בכל זאת עולה בין השורות אז פירשת אותה לא נכון.
"כך אני חולקת עליך פרנקי, שגורסת שמעצם זה שמישהי היא סאבית ותו לא- היא אמורה לאכול את כל החרא גם אם היא תגלה, רחמנא ליצלן,שגם ביזאר זה לא הקטע שלה.."

אף אחד, אבל ממש אף אחד לא צריך לאכול חרא או לעשות דברים שגורמים לו נזק.
לא ברור וממש מצמרר , על סמך אילו מתגובותיי הסקת מסקנות כאלה לגבי דעתי .
צריך לדעת להתרחק מהחרא כשמריחים ולא להעורר פתאום עמוק בחרא אחרי שמתרגלים לריח.

אביע כעת את דעתי באופן הכי מפורש וברור ככל שאוכל
בדסמ זה לא תבלין לסאביות חדשות ומי שנכנסת לתחום זה ללא ציפיות ברורות צריכה לקחת בחשבון שהיא נכנסת לרכב לנהוג ללא רשיון וגם ללא השיעור. האם על זה היא לא צריכה לקחת אחריות ?

האחריות של סאבית מתחילה בדברים הבאים:
לבצע מחקר מקיף ככל האפשר, ללא מגע פיזי וכניסה למערכת יחסים
לתאם ציפיות עם השולט ובעיקר להתאים ציפיות לעצמה
כי יש נטיה לצפות מדום,שהוא רק דום, להתנהג כמו בן זוג, אבא, פסיכולוג, נביא וחבר יחד - רק מעצם הקיום מערכת יחסים בדסמית . זה לא עובד כך , זה תובעני מדי .

ומי מחפשת "שליטה מנטלית" שהיא לא במסגרת הסשן, אלא בחיי היום יום , צריכה להבין שאם להרגיש סמרטוט של מישהו בשלב מסוים בחיים יכול להיות מחרמן ולהפיג מתחים אישיים, זה יכול לכאוב מאד בשלב מאוחר יותר מעצם ההשלכות או הזכרונות אפילו .

היה לי רק חשוב להבהיר, מי שנכנסת למערכת יחסים או חוויה אקראית אפילו , ומחליטה להפקיד את גופה ואת נפשה באופן מוחלט בידי אדם כלשהו, שלרוב לא מוכר לה מספיק אפילו, והבסיס העיקרי לקשר הוא בעיקר "הבדלי מעמדות " , היא צריכה לקחת אחריות על כך .
זה לא דייטינג , זה משחקים של גדולים .

להתחיל לדבר על מתי האחריות של סאבית מסתיימת , אין טעם . כי הרשימה לא תגמר. אין גבול לרשע או רשלנות .
ומה שנכתב על ידי לעיל, לא בא להפחית מאחריות של דומים . זה בא להזכיר איפה אנחנו נמצאים.
בעולם הפנטזיות על אלימות , ביזאר, השפלות. כולנו בוחרים לחצות את הגבול בין הפנטזיה למציאות למשך "סשן" או זמן ארוך יותר (מערכות יחסים קצובות ברובן ולא סתם ).

איפה עובר הגבול הזה ב"שליטה מנטלית " ? האם יש רשימה כזאת של גבולות כמו בפעילויות הפיזיות ? לא ניתן להגדיר אותה.
אולי רמת הניצול וההשפלה בעיני אנשים מסוימים היא ראויה לדום "כמו שצריך" ומסוכנת בעיני אחרים?

לכן , תזכרו תמיד מהו עולם הפנטזיות שאתם בחרתם ותהיו זהירים יותר וקשובים יותר לעצמכם . זוהי האחריות שלכם , נשים וגברים כאחד.

יפה לראות איך כל אחת כותבת ממקומה היא, ואיך ראיה של בת 30 שונה מזו של בת 25, ומכאן קצרה הדרך להבין שלמשפט "ה-בדסמ שלי זה לא ה- בדסמ שלך" יש הרבה יותר רבדים ומשמעויות ממה שנדמה במבט ראשון.
אני חושב שכולנו נסכים שבת 30 "ממוצעת" שנכנסת לראשונה לתחום, תתנהג שונה מאשר בת 20 "טיפוסית". נותר רק להכנס (שוב) לדיון האם יש מקום לבנות 18 בעולם ה-בדסמ (ומשום מה אני חושב שכמה מהצעירות השנונות בחבורה שהגנו על זכותן להמצא פה אך לפני כמה חודשים עשויות לפתע להביע דעה שונה במקצת).

מה דעתכם?
melaila​(לא בעסק)

דעתי האישית בעניין מאוד נחרצת

melaila​(לא בעסק) • 15 באוג׳ 2006
מ"מרומי" הכמעט 24 שנותיי, אולי אין לי זכות לומר את מה שאני הולכת לומר,אבל,כמו תמיד אדגיש שאני מודדת ושופטת דברים כאלה רק על בסיס התנסות אישית ולכן מדובר בדעתי הסובייקטיבית לחלוטין.
דווקא בתור אחת שזיכרונות גיל 18 ומטה עדיין טריים במוחה אני יכולה לומר שלא,אין מקום,ולא מתוך זילזול כלשהו באינטליגנציה ,בעומק הרגשי או בבגרות הנפשית והמינית של אותן נערות( לכולנו כבר יצא להכיר "ילדות" שיכולות לעשות גם לבת ה30 הכי בוגרת בית ספר), אלה מתוך הבנה פשוטה שבגיל 18 זה עוד מוקדם, מבחינה התפתחותית ישנם בגיל הזה עוד כל כך הרבא דברים בלתי מוגמרים בנפש,כל כך הרבא בילבולים ,בלאגנים והתחבטויות, בגיל שבו עוד לא הספיקו אותן נערות "להתבשל" מספיק ולפתח פרספקטיבה נכונה לגביי החוויות שהן עוברות, אני מאמינה שבגיל כזה הסבירות להיפגע היא גדולה יותר,שהרי עולם הBDSM הוא עולם בעל רבדים רגשיים מסובכים שעלולים להיות כבדים ו"קשים לעיכול" גם לבני 30-40 ,על כמה וכמה לנערה בת 18, גם עם זו הנערה הכי אינטליגנתית ,מפותחת ומודעת שיש.
הסכנה היא לא בהכרח סכנה של ניצול מצד איזה דום "מפוקפק"( למרות שזו בהחלט סכנה מוחשית ביותר,גם בישביל בנות 30) בעיניי הסכנה היותר גדולה היא העובדה שאותה נערה עלולה להתעורר בוקר אחד ולהבין שכל עיסוקה בתחום נבע מהסיבות הלא נכונות או היה טעות, ונכון,גם בחורה ונילית יכולה לקבל טראומה מנסיון מיני כלשהו בגיל העשרה,אבל בתחום שלנו,שהוא יותר מורכב ובעל השלכות פסיכולוגיות יותר גדולות מהתחום הונילי, הטראומה שעלולה להיווצר תיהיה הרבא יותר כבדה ,מסוכנת וקשה.
לדעתי האישית אין שום צורך לחשוף נערה צעירה,בוגרת ככל שתיהיה במוחה ונפשה, לטראומה פוטנציאלית שכזו.
וזו כמובן דעתי האישית, דעה שמבוססת על הזיכרון של עצמי בגיל 17-18.
ללא שום כוונה לפגוע באיש או לשלול את זכותו להיות מעורב בכל פעילות הטובה בעינו.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 15 באוג׳ 2006
גיל הוא סוג של הכללה. בגרות נפשית לא נקבעת רק לפי מספר השנים שאדם עבר, אלא לפי החוויות שחווה, האופי שהתעצב, הבחירות שבחר. אלא שיש מתאם בין הגורמים הללו לבין גיל, ובהכללה לדעתי אפשר לומר שבני 18 הם עדיין ילדים, ברובם. לדעתי, עם או בלי קשר לצבא, יש הבדל עצום בין בני 18 לבני 21 מבחינת בגרות, אולי הבדל רב יותר מאשר בין בני כל טווח אחר של שלוש שנים.

מה שכן, אני לא שותף לראיה של בדסמ כדבר מסוכן. אני חושב שאם בני 18 יכולים לנהוג, לשתות, ללכת לצבא ולהזדיין כמו שפני אנגורה חמודים, הם יכולים גם לעשות בדסמ. הם כנראה יהיו נתונים למידה רבה יותר של סיכון מאשר אנשים בוגרים יותר, אבל המידה הזו אינה רבה דיה בכדי להצדיק שלילה של העולם הזה עבורם. לא שאני מתלהב מהתחלה מוקדמת עם בדסמ, בוודאי לא לפני שהילדון הספיק לחוות איזה קשר או שניים בחייו ולקבל פרספקטיבה על מה שהוא באמת רוצה ומחפש. אבל אם מישהו יודע שזה תמיד היה בו ומגיע בגיל 18 לנקודה שבה הוא רוצה להתחיל לחוות, אני לא רואה מניעה שיעשה כן.
אנהבל B​(לא בעסק)
אנהבל B​(לא בעסק) • 15 באוג׳ 2006
קראתי את כל מה שנכתב פה וחשבתי לעצמי..
בתור אחת שנכנסה לתחום הבדס"מ בגיל 15 ונוצלה עקב היותה תמימה למדי, אולי באמת מתחת לגיל 18 לא מומלץ להכנס לתחום, בעיקר בגלל שבגילאים אלו הידע המיני נורא מוגבל ומושפע ממה שמלמדים אותנו אחרים ולהחשף לבדס"מ בגיל שבעצם רק מתחילים (למרות שאני חושבת שגם 15 מוקדם להתחיל עם יחסי מין), עלול לגרום נזק.
כבת 18, בוגרת לגילי, אני חושבת שאין הצדקה להגיד שכל בנות ה-18 לא יכולות לעסוק בבדס"מ כי הן לא בוגרות..
אני גם יודעת שאי אפשר להגביל את העניין בגיל כי מי שרוצה לעשות משהו יעשה אותו.. מי כמונו יודעים כמה המידע נגיש לכל הגילאים..

אני לא נגד.. ואני לא בעד..
אני פשוט חושבת שמתחת לגיל 18 אולי כדאי ומומלץ לשמור על התמימות הזאת
אבל מעל גיל 18 היא בוגרת מבחינת החוק, בחורה החשה מוכנה, אני לא מוצאת סיבה להגביל אותה בגלל שהיא עוד לא בת 20.
נוריתE
נוריתE • 15 באוג׳ 2006
לא לא לא ו-לא

בגילאים האלו
כמה שהן חושבות עצמן מתוחכמות ו"בוגרות " ו"מנוסות" מינית

הן עדיין לא בשלות להיכנס לעולם הבידיסמ
ישנן עוד כל כך הרבה התנסויות אחרות, בדרך,שהן יכולות לעבור
יש זמן.
מUחדת
מUחדת • 15 באוג׳ 2006
אנהבל B כתב/ה:
בתור אחת שנכנסה לתחום הבדס"מ בגיל 15 ונוצלה עקב היותה תמימה למדי, אולי באמת מתחת לגיל 18 לא מומלץ להכנס לתחום, בעיקר בגלל שבגילאים אלו הידע המיני נורא מוגבל ומושפע ממה שמלמדים אותנו אחרים ולהחשף לבדס"מ בגיל שבעצם רק מתחילים (למרות שאני חושבת שגם 15 מוקדם להתחיל עם יחסי מין), עלול לגרום נזק.
כבת 18, בוגרת לגילי, אני חושבת שאין הצדקה להגיד שכל בנות ה-18 לא יכולות לעסוק בבדס"מ כי הן לא בוגרות..
אני גם יודעת שאי אפשר להגביל את העניין בגיל כי מי שרוצה לעשות משהו יעשה אותו.. מי כמונו יודעים כמה המידע נגיש לכל הגילאים..

אני לא נגד.. ואני לא בעד..
אני פשוט חושבת שמתחת לגיל 18 אולי כדאי ומומלץ לשמור על התמימות הזאת
אבל מעל גיל 18 היא בוגרת מבחינת החוק, בחורה החשה מוכנה, אני לא מוצאת סיבה להגביל אותה בגלל שהיא עוד לא בת 20.

בעולם בו ילדים נחשפים בגילאים מוקדמים מאוד לתקשורת, שמבינים בגיל 8 ואף לפני אלימות מהי ובגיל 12 עוברים ניסיון מיני ראשון-
להגיד בואו נשמור על התמימות שלהם זה טיפונת נאיבי.
מצד שני אני מכירה לא מעט אנשים בני כל הגילאים שעדיין קיים בהם ניצוץ תמימות שקשורה בעיקר לאופי ובהחלט לא לגיל.

פגשתי בחיי חברה צעירים ביותר שהם כל כך מבינים, מעורבים, מתעניינים ונבונים שנדמה שלבוא ולאמר להם- אסור לכם להנסות עד גיל 18 בפעילות חוקית שכולכם רואים בה לגיטימית היא זלזול באינטלגנציה שלהם. וגם בזו שלנו, כקהילה.

אני חושבת שיש לא מעט בני 18 שיכולים ללמד לא מעט מאיתנו מאיפה הדג משתין.

ואם הם בוגרים מספיק למות בקרב, הם בוגרים מספיק להחזיק שוט.
נוריתE
נוריתE • 15 באוג׳ 2006
[quote="מיוחדת."][quote="אנהבל B"]קראתי את כל מה שנכתב פה וחשבתי לעצמי..
-----------------------------------------
אמרתי בכל דיון ודיון כזה וגם קטלו אותי ולא איכפת לי
ואגיד שוב

יש להן זמן

ולא משנה כל הלעייל

הן שומעות על בידסמ בתקשורת קוראות בעיתונים
גם הנערים
מתפתים לנסות עוד איזה "טרנד" חדש
איזה ריגוש לא מכור, זה הגיל להתנסות,נכון
אבל יש גבול!!!
מחפשות בצ'טים
ניכנסות לאתרים
חושבות שהן מסוגלות וזה מתאים להן
ובוקר אחד
הן מתעוררות ועברו להן החיים
ומה עם חבר רגיל, אהבה, התאהבויות קצרות של הגיל הזה
איך אחרי שהן תהיינה שפחות הן תוכלנה לחזור לכל זה???
איך בגיל שכזה הן בכלל מסוגלות לשלב בידסמ ווניליות??
מה עם החיים הרגילים שיש להן עוד לעבור עד שתחלטנה או עד שתהיינה בשלות לבידסמ???

גם בגילנו זה קשה.

אם הבת שלי בת כמעט 20 תכנס לעולם הזה ,ואני אדע על כך,
תאמינו לי
חבל''ז!!!!
מUחדת
מUחדת • 15 באוג׳ 2006
[quote="laila"][quote="מיוחדת."]
אנהבל B כתב/ה:
-----------------------------------------
אמרתי בכל דיון ודיון כזה וגם קטלו אותי ולא איכפת לי
ואגיד שוב

יש להן זמן

ולא משנה כל הלעייל

הן שומעות על בידסמ בתקשורת קוראות בעיתונים
גם הנערים
מתפתים לנסות עוד איזה "טרנד" חדש
איזה ריגוש לא מכור, זה הגיל להתנסות,נכון
אבל יש גבול!!!
מחפשות בצ'טים
ניכנסות לאתרים
חושבות שהן מסוגלות וזה מתאים להן
ובוקר אחד
הן מתעוררות ועברו להן החיים
ומה עם חבר רגיל, אהבה, התאהבויות קצרות של הגיל הזה
איך אחרי שהן תהיינה שפחות הן תוכלנה לחזור לכל זה???
איך בגיל שכזה הן בכלל מסוגלות לשלב בידסמ ווניליות??
מה עם החיים הרגילים שיש להן עוד לעבור עד שתחלטנה או עד שתהיינה בשלות לבידסמ???

גם בגילנו זה קשה.

אם הבת שלי בת כמעט 20 תכנס לעולם הזה ,ואני אדע על כך,
תאמינו לי
חבל''ז!!!!

ליילה- אני מסכימה איתך שיש זמן, ואני בהחלט הייתי שמחה לא לראות כאן אנשים בני 18. אבל יודעת מה- זה לטמון ראש בחול.
בני נוער ירצו להתנסות בכל דבר כי זו מהות גיל ההתבגרות.
השאלה היא מי מנצל את התמימות הזו בסופו של דבר. ויש לא מעט כאלו.

ואם אומר לך שבת ה-18 תתנסה בבדס"מ עם בן גילה- זה לגיטימי?
ונילי בדסמי​(מתחלף)

מה בקשר: לטוח הגילאים 16-18

ונילי בדסמי​(מתחלף) • 15 באוג׳ 2006
גיל ההסכמה ליחסי מין הורד לגיל 16.

האם מי שבגיר לקיים יחסי מין בהסכמה בגיר מספיק לקיים יחסי מין מלווים בבדס"מ בהסכמה?

מה דעתכם על טווח הגילאים החוקי בין 16 עד ל18 מבחינת בדס"מ?

לי יש קוים אדומים אישיים שלי ולא רק לבדס"מ.
הקוים האדומים שלי הם מכיוון שאני כבר בן 30 ולא יכול לצאת גם עם בת 18.

יש גיל מינימום שמתחתיו אני רואה בה ילדה.
אם היא ילדה יפה ופקחית היא תשאר בעיני ילדה יפה ופקחית, אבל ילדה ולא אישה.
אנהבל B​(לא בעסק)

Re: מה בקשר: לטוח הגילאים 16-18

אנהבל B​(לא בעסק) • 15 באוג׳ 2006
ונילי בדסמי כתב/ה:
גיל ההסכמה ליחסי מין הורד לגיל 16.

האם מי שבגיר לקיים יחסי מין בהסכמה בגיר מספיק לקיים יחסי מין מלווים בבדס"מ בהסכמה?

מה דעתכם על טווח הגילאים החוקי בין 16 עד ל18 מבחינת בדס"מ?

לי יש קוים אדומים אישיים שלי ולא רק לבדס"מ.
הקוים האדומים שלי הם מכיוון שאני כבר בן 30 ולא יכול לצאת גם עם בת 18.

יש גיל מינימום שמתחתיו אני רואה בה ילדה.
אם היא ילדה יפה ופקחית היא תשאר בעיני ילדה יפה ופקחית, אבל ילדה ולא אישה.

אני עדיין מאמינה שמתחת לגיל 18, גם אם היא בגירה לקיום יחסי מין.. צריך להתחיל את זה לאט יותר מאשר מערכת יחסים בדס"מית על ההתחלה. היא בתחילת החיים המיניים שלה..

ויש יותר מידי בני 30 פלוס שיוצאים עם בנות 18..
אותי אישית זה זיעזע שחברה שלי יצאה עם מישהו בן 43 כשהיא עצמה בת 16 וקצת.