שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שירות, או "שירות- דוב"?

איימי_​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 21 באוג׳ 2006

שירות, או "שירות- דוב"?

איימי_​(נשלטת) • 21 באוג׳ 2006
האם אתם סבורים שפירסום הניקים והמעללים של דומים שאנחנו מחשיבים כמסוכנים באמת מסייע למניעת מקרי התעעלות נוספים? או שאולי להיפך- הפירסום יוצר הילה מושכת סביב הדום, וגורם לשפחות להמשך אליו יותר?
מקופלת​(נשלטת){Blue eyed }
שתי התשובות נכונות.

יהיו את אלו שילכו אחרי אותו הדום
במטרה לחוות משהו "עד הסוף" או מכל סיבה אחרת.
אלו הן אותן סאביות שגם ככה יגיעו בסופו של דבר לדומים המסוכנים.
ויש את אלו שישמרו.

מה שכן,
אני לא חושבת שיש דרך להשמר באמת.
מטורפים נמצאים תמיד ובכל מקום.
גם אם לא נפגשים עם אותו אדם חצי שנה או 4 שנים
ומכירים טוב.
אף פעם אי אפשר לדעת.
85% ממקרי התקיפה והאונס נעשים ע"י אנשים מוכרים עד מקורבים
ולא בסמטה אפלה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 21 באוג׳ 2006
גם וגם לדעתי.
אבל לפחות בראייתי, זה לא מתקזז. ראשית, מפני שלא מדובר רק בהתרחקות או התקרבות לדום ספציפי אלא בהעברה שדברים מסוג כזה או אחר יכולים לקרות ויש להזהר מהם באופן כללי. לכן אני מאמין שיש הרבה יותר אנשים שיוצאים נשכרים מאשר אנשים שנפגעים.
שנית, סוג הקורבנות (אם נקרא להם כך) שנמנעים אינו זהה בעיניי לסוג הקורבנות שנוצרים. אלו שאזהרות מפורטות להן הקשיבו מנעו מהם להגיע למצב מסוכן הם "עוברי אורח תמימים", שהיו נכנסים לאיזור הסכנה מבלי לדעת כלל, אך אם מישהו מיידע אותם הם שומרים מרחק. לא כך אלו שנמשכות דווקא אל מי שהוקע כמסוכן. אלה משולות בעיניי לשחקניות רולטה רוסית. בניגוד לסוג הראשון, הן נכנסות לעניין מתוך ידיעה, לא מתוך חוסר ידיעה. כשלעצמי, תהיה בי הרבה יותר אמפתיה למי שנפגע מאש מקרית כשהלך לתומו ברחוב מאשר כלפי מי שנפגע כששיחק רולטה רוסית.
huan
huan • 21 באוג׳ 2006
אני מסכים עם זאלו...הסאביות שמחפשות להרוס,להגיע לקצה או כל דבר אחר שמושך אותם לרדוף דווקא אחרי הדומים המסוכנים יגיעו אליהם בכל מקרה או שימצאו דרך אחרת לפגוע בעצמן ואי אפשר לעשות שום דבר בנידון..ולכן צריך לנסות ולהגן על מי שאפשר או במילים אחרות על הסאביות שנכלאות לסיטואציות כאלה בעקבות מחסור במידע,אשליות או כל דבר אחר ואשר פירסום שמו של הדום הפוגע,הוקעת מעשיו וסיפוק מידע רלוונטי בהחלט יכול למנוע מהן להיכנס למצבים כאלה ולמנוע מהן להיפגע......נכון שהתרחיש האידאלי היה יכול להיות עונש אשר ירתיע את אותו דום ואשר יגרום לו להפסיק את מעשיו אבל נכון לעכשיו זה לא פרקטי ובלתי אפשרי להשגה.
נוסף על כך הוקעת מעשיו והפיכתם ללא לגיטימיים אולי תפחית את כמות הדומים המסוכנים בעתיד.
נאיבית
נאיבית • 21 באוג׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
גם וגם לדעתי.
אבל לפחות בראייתי, זה לא מתקזז. ראשית, מפני שלא מדובר רק בהתרחקות או התקרבות לדום ספציפי אלא בהעברה שדברים מסוג כזה או אחר יכולים לקרות ויש להזהר מהם באופן כללי. לכן אני מאמין שיש הרבה יותר אנשים שיוצאים נשכרים מאשר אנשים שנפגעים.
שנית, סוג הקורבנות (אם נקרא להם כך) שנמנעים אינו זהה בעיניי לסוג הקורבנות שנוצרים. אלו שאזהרות מפורטות להן הקשיבו מנעו מהם להגיע למצב מסוכן הם "עוברי אורח תמימים", שהיו נכנסים לאיזור הסכנה מבלי לדעת כלל, אך אם מישהו מיידע אותם הם שומרים מרחק. לא כך אלו שנמשכות דווקא אל מי שהוקע כמסוכן. אלה משולות בעיניי לשחקניות רולטה רוסית. בניגוד לסוג הראשון, הן נכנסות לעניין מתוך ידיעה, לא מתוך חוסר ידיעה. כשלעצמי, תהיה בי הרבה יותר אמפתיה למי שנפגע מאש מקרית כשהלך לתומו ברחוב מאשר כלפי מי שנפגע כששיחק רולטה רוסית.

אני מסכימה עם זאלופון שאין התקזזות.
סוג הקורבנות שימנעו מהסכנה כאשר ידעו עליה מעורר גם אצלי יותר אמפתיה.
אני רואה חשיבות גם בחשיפת שיטת הפעולה של הדום כי משיטת הפעולה אפשר להסיק הרבה דברים.
לומדים ממנה הרבה יותר מאשר רק ההתרחקות מהדום הספציפי.
הרבה מחקרים מצביעים על זה שמספר הבנות שהפרסום הזה ישפיע עליהן לבדיקה והתרחקות גבוה בהרבה ממספר הבנות מהצד השני.
אני חושבת שהסיפורים על מספר הבנות הרב שנמשכות לסכנה ומגיעות לדום רק כי הוא דום מסוכן הוא אגדה אורבנית וגם הן נזהרות אחרי שהן יודעות את הסיפורים.
אנחנו קוראים הרבה בלוגים ופוסטים.
בנות מספרות בכנות גם דברים לא נעימים להן כי הן רוצות לשתף באמת.
כמה בלוגים ופוסטים קראנו על בנות שסיפרו שהמוטיבציה שלהן להכרות היא בגלל הסיפורים על דום מסוכן?
YaHav​(נשלטת)
YaHav​(נשלטת) • 21 באוג׳ 2006
בואי רק נגיד שאני לא אהיה מופתעת בכלל
אם אותו "דום מסוכן" שרבים פה מדברים על כמה שהוא מסוכן
לא מוצף בימים אלה בפניות של בחורות כאלה או אחרות.
אני לא אהיה מופתעת בכלל.
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 21 באוג׳ 2006
כשמדובר בסאביות בעלות נטיה להרס עצמי, סביר להניח שלמרות האזהרות הן ינסו בכל זאת.
אני לא מאמינה שמישהי בעלת הרס עצמי קמה בבוקר ומחליטה שנורא בא לה עכשיו להזיק לעצמה
באמצעות מישהו שהוא דום מסוכן, מה שכן קורה שהיא תיכנס לקשר מתוך אמונה שהיא תצליח לשנות את אותו דום, שהיא תוציא ממנו מה שאחרות לא הצליחו. הן גם עשויות להרגיש הזדהות עם אותו דום מסוכן שמוקע.
אני לא רואה למה לא לחוש אמפטיה גם לסאבית כזו. כל הנטיה הזו של הרס עצמי ברוב המקרים היא לא מודעת ודרוש המון אומץ ועבודה עצמית קשה בכדי לצאת מהמעגל הזה.
Dark Artist​(שולט)

מאוד נכון TOOT

Dark Artist​(שולט) • 21 באוג׳ 2006
TooT כתב/ה:
כשמדובר בסאביות בעלות נטיה להרס עצמי, סביר להניח שלמרות האזהרות הן ינסו בכל זאת.
אני לא מאמינה שמישהי בעלת הרס עצמי קמה בבוקר ומחליטה שנורא בא לה עכשיו להזיק לעצמה
באמצעות מישהו שהוא דום מסוכן, מה שכן קורה שהיא תיכנס לקשר מתוך אמונה שהיא תצליח לשנות את אותו דום, שהיא תוציא ממנו מה שאחרות לא הצליחו. הן גם עשויות להרגיש הזדהות עם אותו דום מסוכן שמוקע.
אני לא רואה למה לא לחוש אמפטיה גם לסאבית כזו. כל הנטיה הזו של הרס עצמי ברוב המקרים היא לא מודעת ודרוש המון אומץ ועבודה עצמית קשה בכדי לצאת מהמעגל הזה.

יש בעייתיות אם כל הקשור לשרשורי "דום מסוכן" למיניהם
הרי באמת ישנן הרבה נשלטות אשר חוו או ניסו לחוות יחסים עם דומים "פרווה" למיניהם
וחוו עקב כך אכזבות ולכן רצו לנסות את הדבר האמיתי עם אותם דומים,כיון שיש להם הילה
שרק גודלת מפרסום לפרסום
אומרים שפרסום שלישי הוא גם פרסום טוב,והאמת שבמקרה הזה זה נכון
הרבה פעמים הרצון להרס עצמי מוביל את אותן נשלטות לבצע מעשי שטות ולחפש את חברתן של אותם גברים ולו רק בגלל שהן רוצות לחוות כאב,רוצות להיפגע
אולם אין זה משום הסרת האחריות של אותו דום. דום נחשב לבעייתי בעיניי כשהוא מודע לתכונות אלו אצל הנשלטת שלו,אך לא עושה כלום בנידון ואף מנצל זאת להנאותיו שלו וסיפוק יצריו כאשר הוא יודע או לא יודע שדבר זה יגרום לאותה נשלטת תסביכים נפשיים,טראומות נפשיות וכו'
אני לא רואה לנכון לפרסם כל כך הרבה שרשורים כנגדם אבל כן יש צורך להעלות מודעות בנוגע לסיכון שיש כנשלטת יוצאת עם דום זה או אחר.
ישנן סאביות שלא משנה כמה פעמים תגידו להם שהדום הנ"ל מסוכן,הן עדיין ילכו איתו,כי עד שהן לא יחטפו סטירה בפרצוף זה לא ישנה. מה שניתן לעשות בשבילן זה להיות לצידן ולשמור איתן על קשר רציף ולעזור להן לקום לאחר שהן נופלות
מאסטר סול

לטעמי לא זו השאלה..

מאסטר סול • 21 באוג׳ 2006
אני מאד מקווה שפירסומים כאלו עוזרים. אני הייתי מפרסם בכל מקרה - בלי לחשוב אם זה יעזור או לא, אם "כדאי" לפרסם או לא. אני חושב שכאדם אני חייב את זה לאחי ואחיותי בני/בנות האדם, לפרסם אדם כזה ומעלליו. כך נהגתי בעבר כאשר נתקלתי בחלאה אנושית וכך אנהג גם בעתיד.
אני מחזק את ידי כל מי שאוזר/ת עוז ומוציא/ה לאוויר העולם את שאצלו/ה בבטן. זה חשוב עבור/ה וחשוב עבור עבורנו - בני האדם.
נאיבית
נאיבית • 21 באוג׳ 2006
TooT כתב/ה:

אני חושבת שהמילים "יותר אמפתיה" לא אומרות "חוסר אמפתיה" לסאביות שידעו.
אני יודעת שתהיה לי אמפתיה גם להן.
מה שכתבת על מישהי שנכנסת לקשר כי היא חושבת שתצליח לשנות את הדום נכון.
במקרה שאנחנו מדברים עליו מכרה שלי סיפרה שהיא מחפשת דרך ליצור קשר עם אותו דום שכולם מדברים עליו.
שאלתי למה? והיא הסבירה שהיא תצליח להשפיע עליו והיא תשנה הכל שם לטובה ותפקח על הכל.
שאלתי איך היא מתכננת לשנות כשכל האחרים לא הצליחו והיא אמרה שהיא מלכה והיא יכולה להשתתף בסשנים כמלכה ואז להכנס לחבורה כמלכה וישמעו כל מה שהיא אומרת.
אולי להשתתף כמלכה באותה קבוצה היה פחות מסוכן מההשתתפות כסאבית אבל ראשית חשבתי שהיא יכולה להתחיל כמלכה ולסיים כסאבית ושנית גם מלכה לא נראה לי.
היתה לי אמפתיה אליה יותר מאשר לכל זרה שתקבל את האזהרה ולא תכנס לכל הסיפור הזה כי אני מכירה אותה ולא נכון שאין לנו אמפתיה לבנות שבמכוון רוצות להכנס למקומות מסוכנים בתקווה לשנות אותם.
חשבתי איך לשכנע לרדת מהרעיון ולולא פרסמו והיה לחץ של כולם לא הייתי יכולה לשכנע.
אמרתי לה שנקח את המקרה הטוב ביותר והיא תהפוך למלכה מכובדת בקבוצה ותשתתף בסשנים שבמסיבות.
מה יחשבו עליה בחוץ? האם יחשבו שהיא "מלכה" מכובדת או יחשבו שהיא "מתעללת"?
היא ירדה מהרעיון להצטרף לקבוצה כמלכה.
לולא היו הפרסומים והלחץ של הקבוצה היא היתה מצטרפת.
הפרסומים עוזרים לחברים לשכנע.