סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אילוף הסוררת \ חלק א'

רויטל
לפני 21 שנים • 25 באוג׳ 2003

אילוף הסוררת \ חלק א'

רויטל • 25 באוג׳ 2003
האם זה יהיה כך? כמובן, הרי אני הוביל אותו אליי
אני הוביל אותו לרצון שלי
לתשוקה שאני חשה.
למצב שאני הכי רוצה להגיע.
הרי ברור לי שלבד לזה אני לא אגיע
לכן הוא כאן שייך לי? לא!
שייכת לו? אם הוא יצליח בזה כמובן

- תתפשטי!!
- לא רוצה!
- תתפשטי אמרתי!!
- כן, כן אמרת גם השכן שלי אמר סו??
- חוכמולוגית כבר לא תהיי אצלי בובה! ואני מקווה שהחיוך שלך ימחק מהר!
- יווו.. אני כולי רועדת, מה תעשה לי מותק?
- את לא באמת רוצה לדעת!
טראחחח.. הסטירה הראשונה עפה ישר לפרצופי, מרגישה את הלסת שלי כמעט זזה ממקומה.
זהו, אני מהרהרת, הוא יצליח? כן? לא? אוףף שיגמר כבר..בעצם לא!! רוצה להרגיש עוד את הטעם הזה של הפחד..
- זאת רק התחלה זונה שלי!
- אתה רואה מותק? כשאתה רוצה אתה יכול
בוםםםם סטירה שניה..זהו אני כבר ניכנסת בו ראבק הוא שובר לי את השינים..הוא ישלם על זה!!!
- רויטל את חזקה
- רויטל אל תשברי
- את גדולה מותק
- כן.. כן אני גדולה אבל הוא תכף יחטוף משלי קצת, ותפסיק לצחוק מהצד.. תתקרב אלי יוני ותחזיק את היד שלי, פליז? יאלה תן לי כמה מילות הידוד ואני בטוחה שהוא לא יצליח
- יוני!! שב בצד מהר! אתה כאן רק הצופה זה מובן לך?!
יוני חזר לשבת בצד, על הכסא שממש מולי, מביט בי ברחמים..בטח הוא אומר לעצמו מסכנה שלי..היא הולכת לחטוף בגדול..אבל יוני לא יודע שאני אולי יחטוף בגדול אבל אני אנצח..
- עכשיו אחרי כמה סטירות שהרגיעו את רוח הפרצים שבך תתפשטי!!
- טוב טוב.. מתפשטת גם ככה שברת לי חצי לסת כמעט , וזה לא אומר שתנצח אותי
חיוך ראשון של ניצחון מרוח בפניו של המורה שלי, אני רואה את זה בעינים שלו.. חיוך מוסתר
הורדתי את החולצה והמכנס שלי, ונשארתי עם סט תחתון וחזיה שחורים מתחרה.. התחתון שלי תמיד חוטיני ובמקרה הזה זה לא היה טוב בכלל, כי התחת שלי חשוף גם אם אני נשארת עם תחתונים.. שיו איך לא חשבתי על זה בכלל.. טוב ניחא כולה תחת אני מקווה שהוא יגלה קצת רחמים על התחת שלי כי אחרת הוא יתחנן להיכנס אליו..
- תסתובבי!!
- מה להסתובב? כמה בקשות יש לך איש הא?
- איש? אני?
בוםםםםםם סטירה.. מה הוא רוצה ממני? מטורף הבן אדם.. אבל שימשיך כןן..אוחח האנדרלין אצלי משתולל בגדול.
יוני ממשיך לשבת בשקט, אבל מת כל רגע לקום וללטף את פניי..ואני מצליחה להגניב לו קריצה כאילו לסימן.. בייבי אל תדאג אני בסדר הרי מי כמוך יודע שקשה לשבור אותי
- מי אני?
- אתה? אתה המורה שלי אולי?
בוםםםםםםם סטירה שוב
- מי אני?
- אתה אבי
בווםםםםםם סטירה שוב
- מי אני?
- זהו.. די אולי תגיד לי מי אתה?? אתה לא במקרה אבא שלי?
הפעם הסטירה היתה חזקה מתמיד..אפילו יוני הרגיש את משב הרוח שעף מהעוצמה של המכה בלחי שלי.
הלחי שלי כבר אדומה, ואבי נותן לי תמיד סטירה באותו מקום.. מה יש הוא לא שמע על שיויון?איזון כל שהו??
- אני אומר את זה פעם אחת!
- את מה? שאלתי בלחש, כדי לתת ללחי שלי להירגע קצת מהסטירות שלו, זה לא שלב מתאים להמשיך להתחכם איתו
- כשאני פונה אליך כלבה! את משיבה כן אדוני! זה מובן לך ביצ'?!
- כן אדוני?
צחוק ענק התגלגל על שפתיי, יוני מסמן לי לשתוק..כי אחרת אני אחטוף חזק יותר .. אבל זה חזק ממני, לא יכולה ראבק לקרוא לו אדוני, למה הוא לא מבין את זה? סימנתי ליוני שאני לא פוחדת
כן כן לא פוחדת אבל שוב סטירה חזקה
- יוני תביא מים!
או הנה הוא מתחשב קצת.. הוא מתחיל להיות גמיש סחטיקה חשבתי לעצמי
יוני קם במהירות להביא בקבוק מים קרים וכוס
- תמזוג!
- כן מאסטר אבי
יו.. תראו את החוצפן הזה, יוני מוזג לו מים ואני לתומי חשבתי בשבילי.. החוצפן שותה את המים, אבי מקרב את הכוס קרוב קרוב לפי ואז בום אחד מושך במהירות ולוקח עוד לגימה, מגרגר בגרון
- אוחח כמה המים קרים את רוצה כלבה?!!
- אמממ.. כן בטח רוצה
- תני לי את מילת הקסם ביצ'!
- אוקוס פוקוס
אבי המשיך לשתות את המים, ואני כבר עם הלשון בחוץ.. מים..מים.. איך אני יכולה לבקש ממנו מים בלי המילה המטופשת שהוא כל כך צריך?
- אז מה את אומרת זונה?!
- אני רוצה לשתות..
- לשתות מה?!
- מים, אני רוצה לשתות מים
- לשתות מה?
- לשתות מים אדוני.. אוקיי? טוב לך? אז הנה.. לשתות מים אדונייייייייייייייייייייייייייייייייייי
יוני הביט בי מהצד..ספק חיוך ספק כישלון, אבל היה לו מבט מוזר..
- יוני בחייאת אל תביט בי ככה טוב?? צעקתי לעבר יוני מתסכול ממש
אבי לקח את הבקבוק מים...
- פתחי את הפה כלבה!
ואני פותחת והוא משקה אותי..אוחח ממזמן לא יצא לי לברך את המים, כמה אני מעריכה אותם עכשיו אלוהים..ואני שותה.. עוד.. ועוד.. ועוד.. טוב הבנתי אני כבר לא צמאה..והוא ממשיך..עוד עוד עוד
הזזתי את ראשי הצידה מעט והוא הפסיק
- תסתובבי!!
הסתובבתי, ועכשיו כבר לא יכולתי לראות את יוני שיושב שם בצד ומתוסכל שהוא לא יכול לעזור לי
אבי החזיק את ידי וקשר אותם לצלב שעמד שם.. כל יד אחרת קשורה בשרשרת מברזל,ואף גם רגלי קשורות בברזלים ואני חושבת שעכשיו זהו גם אם רציתי לברוח אין לאן..חייבת להמשיך.
אבי החל ללטף את גופי, ישבני, בעדינות..זהו הוא רך עכשיו, כמה זה נעים
סלאששששששששששששש ידו החזקה נחתה ישר על הישבן שלי..
- אייייייייייייייייייייייייייייייייי צעקתי
- כואב?!
- לא לא כואב זה ממש מדגדג
סלאששששששששששששששששששש שוב
- אייייייייייייייייייייייייייי
- כואב?
- נו מה אתה חושב בטח כואב..התחת שלי עשוי מאבן?
סלאשששששששששששששששש חזק יותר
- נו מה ניסגר איתך?? אמרתי כואב
- כואב מה?
- כואב לי התחת אלא מה אתה חושב?
סלאשששששששששששששששש חזק יותר
- איייייייייייייייייייייייייי
- כואב כלבה?!!
- כואבבבבבבבבב צעקתי
- כואב מה זונה?!
- כואב אדוני לחשתי
והנה בא ליטוף עדין, וטיפטוף של מים קרים מהבקבוק ישר על התחת שלי, זה היה מרגיע.. נושמת חזק, נושפת, שואפת, נושמת, מתנשפת..אבל אני יודעת שזאת רק ההתחלה..
אבי שיחרר את ידי ואת רגלי הכבולים.
- יוני?!
- כן מאסטר
- תרים את הכלבה!!
- לאן מאסטר?
- לחדר השינה!!
יוני הרים אותי על ידיו, יד אחת עטפה את ראשו חזק חזק, שלא יעזוב אותי, הצלחתי לנשק את יוני על שפתיו..ורמזתי לו שהכל בסדר שלא ידאג לי.. אני חזקה, אני שורדת
הוא השכיב אותי על המיטה, ואבי הגיע לחדר אחרי רבע שעה, עם ציוד בידים שלו, אין לי מושג מה היה לו שם, אבל אני יודעת שאני הולכת להרגיש כל אחד מהם טוב טוב ובטח אחרי זה לא אשכח אף אחד מהם לעולם.
- על 4 כלבה!!
טוב התחלתי להבין את הרעיון, ואמרתי לעצמי.. רויטל תהיי גמישה, אל תהיי קשוחה יותר מידי זה לא לטובתך. עמדתי על 4 כשהתחת שלי מופנה אליו, עדין עם התחתון החוטיני שלי.
- יוני!
- כן מאסטר
- אתה רואה? ככה מחנכים את הכלבה!!
- רואה מאסטר
מהר הסתובבתי בחזרה..
- אתה חושב שאתה תצליח לחנך סוררת ומורדת כמוני?
- אני לא חושב אני בטוח ביצ'!!
קמתי מהר על רגליי
- על 4 כלבה!!
- אין מצב
- אין מצב?!!
אבי התקרב אליי תפס בשיער שלי והוריד אותי בכוח ארצה
- איייייייייייייייייייי צעקתי
- כשאני אומר על 4 כלבה!! זה יהיה על 4!
אני בשלי עדין עומדת, ואבי עדין מוריד אותי חזק חזק תוך כדי הסנטר שלי נדבק צמוד לגופו, ונגע אפילו קלות בזין שלו..
- הא כלבה שלי, את בטח מתה למצוץ זין!!
- כמו שאני מתה לרקוד טנגו השבתי לו
הוא הגביר את העוצמה במשיכת השיער שלי, ואני אשקר אם אגיד שזה לא כאב לי, ועוד שניה הראש שלי דבוק למגף שלו.
- תסגדי לי זונה!
- מה אני אמורה לעשות? להתפלל?
סטירהההההההההההההההה עפה ישר לפרצופי
- את כנראה לומדת בדרך הקשה כלבה!! אבל את תלמדי בטוב או ברע אבל את תלמדי ביצ'!!
- הייתי אומרת לך משהו, אבל בשלב זה אשתוק
- אכן, תשתקי כלבה!! ותסגדי למגפים שלי, לאדון שלך, תסגדי לי כלבה!!
- יודע מה? לא אשתוק.. אתה בן זונה!!
בווםםםםםםםםםםםםםםםם הפעם ירד לי דם מהשפה התחתונה..יוני קם מהר להביא לי מים
- שב בשקט!
- מישהו הרשה לך לזוז??!!
- לא מאסטר אבל...
- שום אבל!! שתוק!!
- כן מאסטר
- תקשיבי טוב! אבל תקשיבי טוב כלבה!! כשאני אומר לך לסגוד לי, את מתחילה לצחצח את מגפיי עם הלשון שלך, אני רוצה שתגידי שאני הנאור! שאני אדונך! שאת הזונה שלי! הכלבה! שאת שייך ליייייייי!
הוא הרים את קולו, והטון דיבור שלו הפך להיות קשוח מרגע לרגע
- אתה... אתה..
- אני מה?! ביצ'
- אתה אדוני, אני שייכת לך!

יוני היה בהלם, אני הייתי בהלם, אבי היה בהלם, התחלתי ללקק את המגפים שלו, צחצחתי אותם למופת
- אפשר לקבל מים אדוני?
- יוני!
- כן מאסטר
- מים לשפחה!
- מיד מאסטר
- תודה אדוני לחשתי לעברו , שבמוחי עברה רק המחשבה איך להתנקם בו
יוני הביא מים, ורצה לתת לי לשתות, אך אבי עצר אותו מיד
- אני אתן לך לשתות יקירתי
- תודה אדוני
אבי השקה אותי מים עד אשר אמרתי די
- עכשיו על 4!
- כן אדוני
הוא ליטף את ישבני את הלחי שלי, את כולי
- עכשיו נתחיל בספירה!
- ספירה אדוני?
- בדיוק! כל הצלפה שתקבלי תספרי אותה ותבקשי עוד
אני לא מאמינה חשבתי לעצמי, הוא ממש הולך להשבית אותי ולהכניע, אני הולכת להפסיד ראבק
סלאששששששששששששששששששששששש
- 1 אדוני, עוד אחד בבקשה
- 2 אדוני, עוד אחד בבקשה
- 7 אדוני, עוד אחד בבקשה
- 10 אדוני, עוד אחד בבקשה
- אין עוד כלבה!! לא עכשיו תסתפקי בזה
- כן אדוני
- עכשיו תנוחי לך יקירתי, אני חוזר עוד רבע שעה
שכבתי על המיטה שיוני ישב לידי מלטף את ראשי ללא הפסקה, ומנשק בלי ערף..ונרדמתי

תחכו לפרק הבא ... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 25 באוג׳ 2003
גדולללללללל !!!!! מצחיק , מהנה , עוד עוד .......

.
pam
pam
pam • 25 באוג׳ 2003
סחטיין עלייך, אחותי.

הייתי מוותרת שם על הדם בשפתיים, אבל מעבר לזה - תראי להם מאיזה חומר אנחנו עשויות... icon_mad.gif
רויטל
רויטל • 25 באוג׳ 2003
עיניי היו כבודות, והרגשתי איך הן נעצמות ונחות להם
בשבילי זה היה נראה כאילו חלפה שניה אך כעבור רבע שעה חזר אבי ושפך עליי מים
- תתעוררי כלבה! נחת מספיק!
רק הוא היה חסר לי עכשיו, חשבתי לעצמי, הוא התקרב אליי, נשק את שפתיי והלביש לי קולר לצוואר
- הולכים לעשות סיבוב!
- סיבוב? מה זאת אומרת לחשתי אליו
- כלבה! עדין לא למדת איך לפנות אליי? השיעור הזה את תלמדי ועוד איך!
הוא גרר אותי מהלולאה שהיתה בקולר לריצפה, הריצפה היתה קרירה במקצת לכן זה היה נעים באיזה שהו מקום, פתח את מכנס הוציא את הזין שלו החוצה
- תמצצי מהר!!
הנה הרגע לו חיכיתי חשבתי לעצמי, הוא ישלם על כך, תפסתי את הזין שלו בתוך פי ונשכתי אותו די חזק
- אייייייייייייייי הוא צעק וניער אותי ממנו
ואז החטיף לי את הסטירה של הלייף, חשבתי שעוד שניה אני הולכת לבכות, אבל חייכתי את החיוך המרוצה שלי ולא היה לי אכפת כבר מכלום.
והוא התחיל לגרור אותי כשאני על הריצפה ומטיילת בכל הדירה שלו
- אתה הולכת עכשיו לזחול תוך כדי שהזין שלי בפה שלך! ועוד ניסיון אחד כזה שלך את תצטערי על הרגע!
הייתי תשושה, ולא היה לי כוח נפשי לדבר יותר, הגוף כאב לי, יוני מסתכל עליי מהצד והעיניים שלו אומרות לי " רויטל זהו תוותרתי" ואז החלטתי לקחת משפט חכם שלי ולישם אותו " אם אין דבר חכם להגיד עדיף לשתוק" הפכתי בשניה אחת לאילמת כלפיו. לא כן אדוני, לא לא אדוני, שום דבר, שתיקה, דממה מוחלטת.
אבי ניסה שוב לגרור אותי בדירה שלו תוך כדי שהזין שלו בפי, ואני הולכת עד הסוף, לא מצייצת אפילו ציוץ אחד התהליך הזה נמשך למעלה מ 10 דקות וכנראה אבי הרגיש שאני משחקת משחק חדש איתו
צד אחד היה מרוצה שאני כבר לא פותחת ת'פה שלי, ובצד שני מה הכייף? איך אני יאלף אותה אם היא שותקת תמיד.
אבי הורה לי לקום, ואני נעמדת בשאר אסיפת כוחות שלי הפעם הייתי קשורה לצלב שהפנים שלי שלי כלפי אבי, אבל מהר סובבתי מבט, לא יכולתי להסתכל בעיניו והבטתי ביוני, ודימעה בודדה אחת זלגה מעיני. אבי היה ידוע במיומנות של קשירות הוא קשר את גופי, ואת החזה שלי. ואז לחץ נוסף הופעל על החזה שלי כשהוא שם את מצבטי הפיטמות עם המשקולות, הכרתי את זה, לכן ידעתי שכל תזוזה שלי גורמת ללחץ המשיכה להכאיב לי יותר. השתדלתי לא לזוז ובמיוחד לא לצייץ
- את אוהבת את זה כלבה!
שקט מצידי, לא מגיבה בכלל
- ככה אני אוהב אותך, כנועה שלי, שפחה שלי!
ואז הוא החל עם המחטים, וזה היה החלק הקל, כי לא הרגשתי כאב, אולי התרגלתי כבר, אולי עבדתי כבר פסיכולוגית על המוח שלי, אולי הרבה דברים, אבל לא כאב בכלל.
במיומנות רבה תקע את המחטים בחזה שלי אחת.. ועוד אחת.. ועוד אחת.. ועוד.. ועוד.. כמו קיפוד הרגשתי והייתי מתה לצחוק לו בפנים, אבל שתקתי ונתנתי לו שירגיש אבל שרק ירגיש שהוא ניצח אותי!

רציתי לעשן סיגריה, וידעתי שזה יהיה הקטע הכי קשה, אבל פתחתי את פי אחרי תקופה די ארוכה שלא הוצאתי הגה
- אבי?
סלאששש סטירה
- עדין, עדין לא למדת!!
- אדוני?
- כן!
- אפשר לבקש משהו אדוני?
- כן כלבה!
- אפשר לקבל סיגריה אדוני?
לרגע חשבתי שהוא הולך לסרב לי, הוא התקרב אליי שיחרר יד אחת מהצלב, הדליק סיגריה ומסר לי אותה, חשבתי אני בסרט פתאום.. קשה היה לי להאמין שהוא הסכים לי לעשן.
התחלתי לקחת שחטות ענקיות ואותו רגע הרגשתי הכי מאושרת, יוני חייך אליי והיה נראה שהוא מרוצה.
כל הערב בקושי הוא הצליח להשחיל לי מילה פה מילה שם, כי הוא קיבל הוראה מאבי.
סיימתי את הסיגריה ואבי שיחרר אותי והורה לי לרדת על 4 . ירדתי על 4 והיה לי חם בטירוף. שני המאווררים עבדו אחד מכוון אל אבי, אחד אליי אבל לא עזר. בועות של מים היו במצח שלי.
תוך כדי שאני על 4 נוזל חם שטף את ראשי, שיערי, גופי. שתן חם.. הקטע הכי משפיל מצידי מקלחת זהב.
אחרי שאבי סיים, הוא הרים אותי בידיו, ולקח אותי למקלחת.. מים קרים שטפו את גופי, והרגיעו כאשר כבר הייתי יותר יציבה הוא עזב אותי להתקלח לבד. וזה הרגע שפרצתי בבכי ענק, לעצמי בלבד.
נחנקתי מהבכי, התישבתי על הריצפה המים המשיכו לזרום חזק, ואני בוכה..ובוכה כאילו אין מחר.

התנגבתי במגבת כרכתי אותה סביב גופי ויצאתי החוצה, נשכבתי על המיטה יוני עדין יושב באותו כסא
סיגריה בידו ואבי משוחח איתו ושניהם חיוכים. הייתי סקרנית לדעת על מה שוחחו השנים אבל לא דיברתי..נשכבתי ונתנתי לגופי להרגע.

אבי נשכב לידי במיטה ומידי פעם מעביר לי שחטה, מנשק אותי, מלטף, ואז לחש לי באוזן
- תכנעי לי יקירתי
התקרבתי אליו צמוד יותר שפתיי נגעו בשפתיו
- אני לא יכולה
לחשתי לו
- אני אוהבת אותך הכי , אני סומכת עליך הכי הרבה, אבל תבין אני לא יכולה לקרוא לך אדוני מרצון.
- קבינימט איתך, תראי מה את עוברת, תסתכלי על עצמך, את סמרטוט ממש, את יכולה להפסיק הכל בזה הרגע, את יכולה להרגיש מלכה, רק תכנעי לי!! רק תגידי אדוני!
- אני לא יכולה
ונישקתי אותו על שפתיו תוך כדי שאני לוחשת לו שאני אוהבת אותו.
אבי זרק אותי ממנו, סובב אותי על 4 תפס את ישבני חזק, והחל לחדור לתוכי חזק..
הוא התחיל לזיין אותי בקצב מטורף, וכאשר התחלתי להרגיש רטובה קצת, הוא הוציא את הזין שלו ובמכה אחת החדיר אותו לישבן שלי שעדין היה שורף מההצלפות שלו
- אייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי צעקה ענקית יצאה מגרוני
- תכנעי לי כלבה!
- אייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי צעקתי שוב
- תכנעי לי כלבה עכשיו!
- אייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי צעקתי בשלישית
- את יכולה להפסיק הכל, עכשיו בזה הרגע, רק תכנעי לי! הוא הרים את קולו
- אני נכנעת אדוני
ודמעות החלו לרדת מעיני, נשברתי, זהו, אני כנועה, אני שייכת לו..
אבי יצא מתוכי נישק אותי בטירוף לחש לי שהוא אוהב אותי, ועשינו סקס מטורף.

גם אני אוהבת אותך אדוני!
lihi
lihi • 25 באוג׳ 2003
מעניין.אהבתי.
רויטל
רויטל • 25 באוג׳ 2003
תודה לכם
icon_lol.gif
נוי