בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתחלפים- עד איפה?

איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 10 בדצמ׳ 2006

מתחלפים- עד איפה?

איימי_​(נשלטת) • 10 בדצמ׳ 2006
תגידו, אתם חושבים שאם מתחלף נהנה מלהיות נשלט במיטה, ההסתברות עולה שגם מחוץ למיטה יש לו תשוקות להיות נשלט? האם זה מוריד מיכולת השליטה שלו/ רצונו לשלוט מחוץ למיטה?
dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}

Re: מתחלפים- עד איפה?

איימי_ כתב/ה:
תגידו, אתם חושבים שאם מתחלף נהנה מלהיות נשלט במיטה, ההסתברות עולה שגם מחוץ למיטה יש לו תשוקות להיות נשלט? האם זה מוריד מיכולת השליטה שלו/ רצונו לשלוט מחוץ למיטה?

אני חושב שיש מספיק שאוהבים להשלט במיטה אך לשלוט בחיים וביום-יום.
אוהבים לחטוא בין הסדינים ולעשות דברים שמנוגדים לאופי שלהם... פחות או יותר כמו מערכת היחסים שהיתה בתחילת הסרט ירח-מר.
ביום-יום היא היתה הבחורה הקלולס העדינה והמרחפת, והוא זה שהיה בשליטה. הוא גם היה ציני, ושובינסט אפילו בין היתר... אבל בחדר המיטות אהב "לחטוא" icon_smile.gif
shuki boy​(נשלט)

shuki boy​(נשלט) • 10 בדצמ׳ 2006
איימי_ כתב/ה:

לדעתי עדיין לא עשו סטטיסטיקות על תשוקות של מתחלפים.

לדעתי שאלות כמו "האם X מוריד מיכולת השליטה", או קישורים בין מה אדם עושה במיטה לבין מה שהוא עושה מחוץ למיטה, הן שאלות ממש מעצבנות, מכלילות, ובונות על דעות קדומות.

אני שונא שאלות כאלה.

http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=61249&blog_id=13289
איימי_​(נשלטת)

dr jekyll and MASTER hyde כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:

אוהבים לחטוא בין הסדינים, לעשות דברים שמנוגדים לאופי שלהם... פחות או יותר כמו מערכת היחסים שהיתה בתחילת הסרט ירח-מר.
ביום-יום היא היתה הבחורה הקלולס העדינה והמרחפת, והוא זה שהיה בשליטה. הוא גם היה ציני, ושובינסט אפילו בין היתר... אבל בחדר המיטות אהב "לחטוא" icon_smile.gif

כן, אני זוכרת את ירח מר. סרט זוועתי, על התעללות אמיתית... הוא ממש התעלל בה (זו לא הייתה שליטה, זו הייתה התעללות), והיא- "החזירה לו".
יש אולי דוגמה אחרת? icon_smile.gif
dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}

איימי_ כתב/ה:
dr jekyll and MASTER hyde כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:

אוהבים לחטוא בין הסדינים, לעשות דברים שמנוגדים לאופי שלהם... פחות או יותר כמו מערכת היחסים שהיתה בתחילת הסרט ירח-מר.

כן, אני זוכרת את ירח מר. סרט זוועתי, על התעללות אמיתית... הוא ממש התעלל בה (זו לא הייתה שליטה, זו הייתה התעללות), והיא- "החזירה לו".
יש אולי דוגמה אחרת? icon_smile.gif

אני לא חושב שזו היתה התעללות.
זה היה אולי קצת אקסטרימי (עניין של טעם)...
אבל זה נעשה בהסכמה. בשורה התחתונה אף אחד לא כפה עצמו על השני ולא סחט באיומים.
כל אחד היה חופשי לעזוב מתי שרצה.
זה לא היה בריא במיוחד, זה כן.
בכל אופן, את לא חייבת להתייחס להתעללות. רק למכלול ולרעיון הכללי.
זה א'.
ב' - זה שזו התעללות, זה מה שמפריע לך? ומה לגבי שבכלל מדובר בסרט? icon_wink.gif
איימי_​(נשלטת)

מאונן מקלדת כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:

לדעתי עדיין לא עשו סטטיסטיקות על תשוקות של מתחלפים.

לדעתי שאלות כמו "האם X מוריד מיכולת השליטה", או קישורים בין מה אדם עושה במיטה לבין מה שהוא עושה מחוץ למיטה, הן שאלות ממש מעצבנות, מכלילות, ובונות על דעות קדומות.

אני שונא שאלות כאלה.

http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=61249&blog_id=13289

כל אחד צריך לשנוא משהו בחיים. אני, למשל, שונאת דרדסים. אני גם שונאת שאנשים שאין להם דבר מפרה באמת לתרום לשירשור, נכנסים רק כדי לכתוב ששאלה מסויימת (או סוג שאלות מסויים) מעצבן אותם. לא ביקשתי סטטיסטיקות, ביקשתי דיעה.
shuki boy​(נשלט)

shuki boy​(נשלט) • 10 בדצמ׳ 2006
איימי_ כתב/ה:
כל אחד צריך לשנוא משהו בחיים. אני, למשל, שונאת דרדסים. אני גם שונאת שאנשים שאין להם דבר מפרה באמת לתרום לשירשור, נכנסים רק כדי לכתוב ששאלה מסויימת (או סוג שאלות מסויים) מעצבן אותם. לא ביקשתי סטטיסטיקות, ביקשתי דיעה.

למקרה שזה לא הובן - הדבר המפרה שבאתי לתרום לשירשור, הוא שאני לא רואה קורלציה בין להיות "שפוט" בחיים לבין להיות נשלט בבדס"מ, כמו שאני לא רואה קורלציה בין התעללות באנשים בחיים לבין בדס"מ במיטה.

והדבר הנוסף הוא שנסיונות כאלה, למצוא איזשהי התנהגות דומה אצל כל או רוב הנשלטים (או שולטים, או מתחלפים) זה סוג של נסיונות לקבע סטיגמות ודעות קדומות. "עד כמה זה נכון שנשלטים הם רכרוכיים בחייהם, שרוב השולטות הן מנהלות בעבודתן, שרוב הערבים הם טרוריסטים, שלרוב הלסביות יש משאית, שרוב הנשים הן זונות במיטה, שרוב המרוקאים אלימים, ורוב ההומואים הם נשיים".

אני מאמין ששחרור מהצורך לשאול (ולענות) על שאלות כאלה, והבנה שסטיגמות כאלה או אחרות "שמורידות מערך השליטה" הן לא בהכרח כאלה - הוא קריטי בתוך הקהילה הבדס"מית.

שפיטה של בני אדם על סמך מה שאתה רואה שהם עושים במיטה, או לחילופין הסקת מסקנות על ההתנהגות המינית של אדם ע"פ המגדר שלו, ע"פ העדה שלו, או ע"פ הלאום שלו, ואפילו ע"פ הנטיה המינית שלו - מסוכנת בעיני.

ביקשת את דעתי, וקיבלת אותה.
איימי_​(נשלטת)

מאונן מקלדת כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:

למקרה שזה לא הובן - הדבר המפרה שבאתי לתרום לשירשור, הוא שאני לא רואה קורלציה בין להיות "שפוט" בחיים לבין להיות נשלט בבדס"מ.

והדבר הנוסף הוא שנסיונות כאלה, למצוא איזשהי התנהגות דומה אצל כל או רוב הנשלטים (או שולטים, או מתחלפים) זה סוג של נסיונות לקבע סטיגמות ודעות קדומות. "עד כמה זה נכון שנשלטים הם רכרוכיים בחייהם, שרוב השולטות הן מנהלות בעבודתן, שרוב הערבים הם טרוריסטים, שלרוב הלסביות יש משאית, שרוב הנשים הן זונות במיטה, שרוב המרוקאים אלימים, ורוב ההומואים הם נשיים".

אני מאמין ששחרור מהצורך לשאול (ולענות) על שאלות כאלה, והבנה שסטיגמות כאלה או אחרות "שמורידות מערך השליטה" הן לא בהכרח כאלה - הוא קריטי בתוך הקהילה הבדס"מית.

שפיטה של בני אדם על סמך מה שאתה רואה שהם עושים במיטה, או לחילופין הסקת מסקנות על ההתנהגות המינית של אדם ע"פ המגדר שלו, ע"פ העדה שלו, או ע"פ הלאום שלו, ואפילו ע"פ הנטיה המינית שלו - מסוכנת בעיני.

ביקשת את דעתי, וקיבלת אותה.

מנוסחת כך, המסר אכן נקלט. תודה icon_smile.gif

אני כן מאמינה בהכללות, תוך הבנה שלכל כלל יש יוצאים מן הכלל. חושבת שהכללות הן ח י ו ניות לצורך הבנתנו את החברה ותיפקוד בה.
דום כתום
לפני 17 שנים • 15 בדצמ׳ 2006

דעתי הכנה

דום כתום • 15 בדצמ׳ 2006
לדעתי,לא תמיד יש קשר בין התשוקות שלנו במיטה לבין הדרך שבה אנחנו מתנהלים בחיים ולכן לא כל מי שנשלט\ת במיטה רוצה לחוש כך גם בחיי היום יום.
עינבר
לפני 17 שנים • 20 בדצמ׳ 2006

סוויץ' כגורם מאזן

עינבר • 20 בדצמ׳ 2006
לפעמים הדברים הפשוטים ביותר הם הנכונים ביותר.

אני חושבת שמי שמתחלף ב BDSM יוצר איזון כלשהוא.
אני חושבת שהאיזון הוא גם בתוך הקשר וגם התוך הנפש.

אני לא מתיימרת לכתוב שכולם חייבים להתחלף, אבל.
מי שיש בו תשוקה גדולה ל BDSM, קצת ניסיון ופתיחות,
לדעתי יכול למצוא כאן פוטנציאל ליצור איזון.

כאנשים מורכבים, יש לנו באישיות חלקים דומיננטיים,
חלקים וניליים וגם חלקים סאבמיסיביים והכל זה אנחנו.
אני מוצאת את זה נפלא שאני יכולה לבטא את כל אלו,
גם בתוך המיניות שלי, שתיתן ביטוי לכל מי שאני.

זה גם מחדד את הבחירה שלי בתפקיד.