לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ציות

LADYSLAVE0
לפני 17 שנים • 25 בדצמ׳ 2006

ציות

LADYSLAVE0 • 25 בדצמ׳ 2006
ישבתי על הכסא כמו שאמרת לי עם הברכיים צמודות רואה אותך מזיין אותה את האישה שהבאת . אישה לא שפחה לא סאבית לא נשלטת. אישה. רואה אותה מתפתלת מתחתיך שומעת את הצעקות שלה את הקול שיוצא ממנה כשאתה נוגע בה
רוצה לעצום עיניים ואתה לא מרשה
בסוף נגשת אלי ליטפת לי את הראש נתת לי כוס של יין מלאה בנוזלים שלה ושלך שאספת ממנה עם האצבע
תשתי.

רעדה לי היד כשקירבתי את הכוס לשפתיים שלי . עזרת לי לשתות הכל .
הוא​(שולט)

אהבתי

הוא​(שולט) • 25 בדצמ׳ 2006
מאד
llulu​(נשלטת)

האמת ...

llulu​(נשלטת) • 25 בדצמ׳ 2006
קשה וחזק
ממש ...
באדי
לפני 17 שנים • 26 בדצמ׳ 2006
באדי • 26 בדצמ׳ 2006
תאור תמציתי וחזק.
גלידת לימון​(מתחלפת)
מגדלנה, אולי היא רצתה לחוות תחושות כאלה באקסטרים.
היו תאורים של שולטות שעשו הכל מול עיניהם של הנשלטים.
נשלטים לפעמים מבקשים את החוויה וזוכרים אותה כחוויה חזקה.
יש תאורים כאלה של שליטה כשהנשלט יזם את הסצינה.
יש בלוג שמספר שהוא ביקש מהשולטת להזמין גבר אחר הביתה ולעשות הכל בפניו.
השאלה מה דעתה על הכל ומה היא הרגישה.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 26 בדצמ׳ 2006
בעיני, ליידיסלייב יקרה, זה זוועה. ה-גבול שלי. לא הייתי מסכימה לדבר כזה, בשם אף ציות שבעולם. את יודעת למה? כי להסכים לזה, פירושו- לוותר על מי שאני.
לפעמים התמסרות לאחר פירושה בגידה בעצמי, וזה לדעתי אסור. אנחנו שיכים לעצמנו ומחוייבים לעצמנו מעל לכל דבר אחר, או כך צריך להיות, לדעתי.
outsider1
outsider1 • 26 בדצמ׳ 2006
מגדלנה כתב/ה:
תקראו לי איך שאתם רוצים, אבל אני הייתי יורקת לו בפרצוף ומשחררת אותו.

צודקת. את לא צריכה לציית למישהו כזה אלא לזרוק אותו ולמצוא מישהו אחר שיתן לך יחס יותר טוב, ולא של צעצוע אשר צריך לספק אותו ושאפשר להתעלם מהרגשות שלו.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 26 בדצמ׳ 2006
outsider1 כתב/ה:
מגדלנה כתב/ה:
תקראו לי איך שאתם רוצים, אבל אני הייתי יורקת לו בפרצוף ומשחררת אותו.

צודקת. את לא צריכה לציית למישהו כזה אלא לזרוק אותו ולמצוא מישהו אחר שיתן לך יחס יותר טוב, ולא של צעצוע אשר צריך לספק אותו ושאפשר להתעלם מהרגשות שלו.

רגע רגע רגע... לא לרוץ, בבקשה. אני מציעה שנסכים שבדברים כאלו א י ן נכון או לא נכון. זה מאוד תלוי בגבולות האישיים ובהסכמים בין האדון לשפחה.
אגב, זו פנטזיה ידועה של הרבה אדונים ושפחות- עניין הזיון אישה אחרת מולה.

ל י זה עושה רע מדי, וכנראה שגם למגדלנה, אבל אלו אנחנו.

חייה ותן לחיות icon_wink.gif
גלידת לימון​(מתחלפת)
איימי_ כתב/ה:
בעיני, ליידיסלייב יקרה, זה זוועה. ה-גבול שלי. לא הייתי מסכימה לדבר כזה, בשם אף ציות שבעולם. את יודעת למה? כי להסכים לזה, פירושו- לוותר על מי שאני.
לפעמים התמסרות לאחר פירושה בגידה בעצמי, וזה לדעתי אסור. אנחנו שיכים לעצמנו ומחוייבים לעצמנו מעל לכל דבר אחר, או כך צריך להיות, לדעתי.

איימי, היא לא התמסרה לאחר אלא ראתה אותו מקיים יחסים עם אחרת.
בעיני הבליעה המגעילה הזאת היא גבול אבל יש נשים שאוהבות לבלוע כל מיני נוזלים מגעילים ואומרות שהן נהנות.
קראתי בבלוג של מישו שהוא ביקש הרבה פעמים שהחברה שלו תקיים יחסים עם גבר בפניו ואפילו בחר את הגבר בעצמו. אני חושבת שכולם קראו את הבלוג שלו כי הוא כותב מעולה.
זוג אחד מונוגמי סיפר לי שעשו סוג של שלישה האישה רצתה לראות את הגבר מקיים יחסים עם אישה אחרת. הזוג ממשיך להיות מונוגמי.
זה שאני רוצה להקיא כשאני חושבת על הנוזל המגעיל הזה ולא הייתי רוצה לראות את הגבר שלי בשלישיה עם עוד אישה לא אומר שבתאור הזה היא בגדה בעצמה.