שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איכסססס הצבועים מאתר תפוז. הצעה.

פסיכו לוג​(שולט)
לפני 17 שנים • 28 בדצמ׳ 2006

איכסססס הצבועים מאתר תפוז. הצעה.

פסיכו לוג​(שולט) • 28 בדצמ׳ 2006
כרגע ביקרתי בבלוג טיוי בתפוז. כפי שאתם יודעים הם אסרו לשדר סרטי שליטה.
אז מה כן מותר לשדר?
זואופילה icon_smile.gif
בשיחה עם אחד מהשוטרים שישב בחדר וצפה בשידור הזה הובהר לי כי "זה מותר לשידור לפי הנחיות ההנהלה".
אז התעללות בבע"ח חיים מותר. אבל משחקים בהסכמה בין בני אדם אסורים. נייס.

האמת? כל הענין של הבלוג טיוי מכעיס אותי נורא. אין שם הגבלה על הגיל, והמון ילדים ובני נוער צופים בשידורי מבוגרים, ובין היתר ביחסי מין עם בעלי חיים! באתרים ברחבי העולם נהוג שכניסה לתוכן כזה דורשת אישור כרטיס אשראי. רק אישור, ללא תשלום.

אני עצבני. עד כדי כך שמתחשק לי אפילו להגיש תביעה.
אין לי ידע בחוק, ולא יודע אם יש בכלל איסור על זואופיליה או שידור תכנים כאלה לילדים... icon_smile.gif
וגם אין כסף לעו"ד.
אבל היי, אם מישהו רוצה להרים את הכפפה... אני מוכן להצטרף.
lady @in black​(שולטת)
lady @in black​(שולטת) • 28 בדצמ׳ 2006
בעקבות זה שבעלי חיים קרובים כל כך לליבי.בעקבות זה שאני פעילה באגדות ובאופן עצמאי כבר שנים למען בעלי החיים ובעקבות זה שכל סגנון החיים שלי מושתת על האידיאולוגיה שנגד התאכזרות לבעלי חיים (לא האנושיים תירגעו),אם מישהו ירים כפפה לתבוע ,פסיכו אני איתך!
אין דבר שמכעיס אותי יותר מלהתעלל בבעלי חיים ועוד אתר תפוז שכל כך הרבה בני נוער גולשים שם,לשדר להם שזה בסדר.?!
איכס גועל נפש.
בדס"מ אסרו והתאכזרות בבעלי חיים זה בסדר?צביעות לשמה.

icon_evil.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 28 בדצמ׳ 2006
החוק מחייב כל אתר עם תכנים מיניים (אפילו אביזרי מין) להציג הודעה בכניסה עם אישור שאתה מעל גיל 18. אפילו ביוטיוב ודומיו אתה יכול לראות שסרט שמסווג כבעל תוכן מיני- גם אם קלוש של ציצים, אז צריך להירשם כדי לרקאות ולהצהיר שאתה בן 18 ומעלה.

לא ממש יודעת מה החוקים של זיאופיליה, אבל עצם עשיית האקט היא אסורה בין אם להנאה פרטית ובין אם להפקת סרטים. חוסר הידע שלי נוגע לגבי הפצת סרטים- כי אני יודעת שבחנויות סקס כן יש סרטי זיאופיליה והם מצליחים לעקוף איכשהו את החוקים, מה שנקרא "חוקי, אבל קצת מסריח".
סופגניה

ההשערה שלי שתפוז לא יודעים על הזואופיליה

סופגניה • 28 בדצמ׳ 2006
תמיד כשהתלוננו על התעללות בבעלי חיים הנהלת הפורומים של תפוז התיחסה ברצינות. תפוז מקדמים נושאים שקשורים בבע"ח ובאימוץ שלהם כי יש לנו, אוהבי בע"ח, ידידה רצינית בהנהלת הפורומים של תפוז.

מי בעל החיים ומה היה שם? אין צורך להזכיר את הבדס"מ כי המטרה שלנו היא לעצור את ההתעללות.

שלב ראשון צריך לכתוב בפורום תפוז משוב אבל יש שם ניטור וההודעה תעלה רק אחרי בדיקה. לא בטוח שתענה הידידה שלנו כי הם צוות והיא הבכירה שבהם. כמעט בטוח שהיא לא עונב שם כי עונים הזוטרים אבל אולי יעבירו לה את התלונה.
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=168

במקביל נשלח מכתב להנהלת הפורומים, הכתובת בתפוז משוב.
קודם נראה מה הם יענו.

השומרים הם סתם גולשים מתנדבים שקיבלו כמה סמכויות ולא ההנהלה.
פסיכו לוג​(שולט)
אותו שוטר אמר לי בפירוש שלצערו הרב זה מותר.
בשוטר כמובן אני מתכוון ל"שוטרי תפוז".
סופגניה
סופגניה • 28 בדצמ׳ 2006
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
אותו שוטר אמר לי בפירוש שלצערו הרב זה מותר.
בשוטר כמובן אני מתכוון ל"שוטרי תפוז".

השוטרים הם לא מההנהלה אלא רק קיבלו סמכויות.
תפוז משנים מדיניות כשהם רוצים ולא היה מקרה שתלונה על התעללות בבע"ח לא נענתה.
התעללות בבע"ח תמיד נעצרה אצל שתי נשים מהבכירות בהנהלת הפורומים. אני חושבת שאחת עזבה אבל השניה נשארה. צריך להגיע אליה אבל כדאי להתחיל בצינורות המקובלים והם תלונה בפורום משוב על התעללות בבע"ח שנעשית בתפוז ומכתב להנהלת הפורומים.
נסה ותראה. מה יש לך להפסיד? אתה ראית את ההתעללות. נסח משהו ונשלח להם.
פסיכו לוג​(שולט)

זוהי לשון ההודעה ששלחתי לפורום משוב:

היום וגם בפעמים קודמות נתקלתי בשידורי זואופיליה בבלוג טיוי. בין הצופים היו קטינים רבים. ניתן לדעת זאת למשל ע"י הצצה בפרופיל שלהם או ע"י השפה שלהם.
הבעיה בבלוג טיוי הינה כפולה:
1) תפוז לא מונעים מקטינים לצפות בחומר פורנוגרפי קל או קשה, ואף לא מסוגלים למנוע מקטינים לשדר עצמם בעירום.
באתר פופולארי שנמצאים בו צעירים רבים כמו תפוז הייתי מצפה למערכת שתבדוק את גילאי הנכנסים לשידורי המבוגרים, למשל ע"י בדיקת פרטי כרטיס אשראי (ללא חיוב) כמקובל באתרים למבוגרים.
2) שידורי זואופיליה הינם בעייתים מאוד, מבחינת נזק נפשי ובעיקר מבחינת התעללות בבעלי חיים!
לתדהמתי שוטר ששהה באותו בלוג וצפה בשידור טען כשפניתי אליו בהודעה פרטית כי "ההנהלה מתירה שידורים מסוג זה".

אני מקווה שתפוז יגלו אחריות, ימנעו שידורים כאלו, ויקדישו מחשבה להתקנת מערכת שתמנע מקטינים לשוטט בחופשיות היכן שהם אינם צריכים להיות. כן. גם במחיר של פחות רייטינג וכסף מפרסומות.
אין לי ספק שתפוז אינם מעוניינים להרוויח את לחמם ע"י חשיפה של קטינים לפורנורגפיה קשה.
כולי תקווה שלא יהיה צורך בהתערבות משפטית.
בברכה, פסיכולוג בספת עור
סופגניה
לפני 17 שנים • 29 בדצמ׳ 2006
סופגניה • 29 בדצמ׳ 2006
מניסיון הם לא קוראים הודעות ארוכות. כדאי לקצר.
לדעתי ההתחלה צריכה להיות בהדגשה שצריך להוריד מיד את השידורים ולהדגיש את נושא הקטינים רק אח"כ. זאת התעללות בבע"ח לפי חוק צב"ח וההתעללות הזאת לא חוקית.
נתחיל בזה.
אנחנו לא רוצים רק שימנעו מקטינים לראות. אנחנו רוצים להעיף את הדבר המזעזע הזה.
על הקטינים הייתי כותבת אחרי שהייתי מנסה להעיף הכל: התופעה חמורה שבעתיים כאשר קטינים נחשפים להתעללות ולפורנוגרפיה הגסה, כאשר החוק מחייב בדיקה שקטין לא יחשף לתכנים הלא חוקיים הללו.
נלך על התעללות בבע"ח. לפי התאור שלך התעללו בבע"ח.
אם כבר שלחת ספר לי מה קרה שם ואשלח גם הודעה או אעלה משהו לפה עם דגש על ההתעללות וחוק צב"ח.
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 17 שנים • 29 בדצמ׳ 2006
פסיכו לוג​(שולט) • 29 בדצמ׳ 2006
מה ששלחתי לא מפורסם אוטומטית, אלא דורש אישור. לכן מי שזה לא יהיה, יקרא את זה בטוח. ובטח כשהכותרת היא "שידורי זואופיליה לילדים" icon_smile.gif
אני אשמח אם מישהו יוכל למצוא סעיפי חוק הקשורים בהגבלת גיל לשידורים ולזואופיליה.
לאן נעלמו כל עורכי הדין בכלוב?