בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שותפים לדירה בידיאסאמית

מידאס'
לפני 17 שנים • 4 בינו׳ 2007

שותפים לדירה בידיאסאמית

מידאס' • 4 בינו׳ 2007
כן, זהו החלטתי!
אני רוצה שותפים לדירה, בת"א, ואם כבר שותפים אז לפחות שיהיו שותפות.

פלאשבק קצרצר: כשהייתי בן 16, בתור בידיאסאמיסט צעיר דמיינתי לעצמי אין אני גר עם שותפות שמגלות את את כל הסרטים והתמונות ששמרתי לי על הקשיח, מכאן ועד "מצב שטיח, אפס!" (לפחות בדמיוני) הדרך היא קצרה מאוד.

אם נעזוב רגע את הפורום, נתעלם מהכינוי הלא מוצלח במיוחד שלי ונסתכל על החיים במציאות - כשאתה בן 23 ומרוויח לא רע אתה רוצה להנות מהחיים, אז (החיים = ת"א) && (הנאה = מימוש פנטסיות מכאן ועד החלון האדום האחרון שיש על הכוכב המצוקמק הזה) היא נשים, מיניות וסקס.

כעת, השאלה האמיתית היא האם זה כדאי שיהיו לך שותפות לדירה שהן מלכות? (אפשר אפילו שלישיה, מה שהופך את זה לאף מעניין עוד יותר "מלכה, סאבית, ועבדכן הנאמן").

היתרונות ברורים : אתה יכול לזרום עם הסיישן חופשי בכל הדירה, ללא פחד מהשותפים; וגם אין צורך להסתיר את המחשב שלך מכל העולם, או את האנשים שבאים אליך הביתה. מלבד זאת, ישנו "פאן" מזדמן גם עם השותפות עצמן-- האם יש יותר טוב מכך???

החסרונות : האם ישנם? הרי ברור לכולנו שזאת רק פנטסיה, ברור גם שאת כל המטלות הרוטיניות של הדירה כולנו נעשה שווה בשווה, כנ"ל גם חשבונות, אוכל במקרר וכו' - שותפות רגילה לכל דבר. (אלא אם כן הגברת תמצא לה עבד ניקיון ייעודי- ואם כן, אזי כבודך). חסרונות נוספים?

בקיצור, מה דעתכם על הסטראט-אפ החדש שלי?
אגב, התשובה היא כן- אני בהחלט רציני, ואם זה נשמע לך מדליק באותה מידה שזה נראה לי אני אשמח לקבל פניות.
בתור "שוחד" מקדים: התשלום והחיבור לאינטרנט -- עלי.
התקציב הוא עד 400$ מכל אחד.

תודה שקראתן/ם,
סופ"ש פרוע, רגוע.

מ.
Toxic Princess
Toxic Princess • 4 בינו׳ 2007
לזה אני קוראת עיתוי טוב icon_biggrin.gif

אני וחברה שלי בדיוק מחפשות דירה במרכז.... וגם עבודה למען האמת.

העיניין הואאא... 400 דולר מכל אחד זה די הרבה שתדע.

(מאוד אהבתי את הרעיון.)
שפיץ רציני
שפיץ רציני • 4 בינו׳ 2007
קח בחשבון שבסופו של דבר
שכ"ד במלואו יהיה עליך

וזוהי רק ההתחלה לה לה ...
lady @in black​(שולטת)
lady @in black​(שולטת) • 4 בינו׳ 2007
אני משערת שאם דומיות ישתלטו על הבית לא רק את שכר הדירה הוא יאלץ לשלם במלואה לה לה ..גם את האוכל ואספקת הטמפונים נים נים .. icon_lol.gif
מידאס'
מידאס' • 4 בינו׳ 2007
לא מסכים, זה חלק מהעניין (שלי לפחות) של לחיות בסטייל.

בעיה? פתרון - לוקחים משהו מסובך הופכים אותו לפשוט ופותרים.
השותפים לא עומדים בתשלום? *שפוט נוקש באצבעותיו המוזיקליות* עושים סטוף להצגה, חוזרים למציאות, מוציאים את החוזה מהקלסר ומבהירים לכל הנוגעים לדבר שאף אחד פה לא פראייר, ואם לא מתאים למישהו אני אשמח לסמן לו את הדלת ב X אדום בולט בדרכו החוצה.

כמובן, שאם תוך כדי סיישן / התערבות / השד יודע (או ידע עוד מעט) מה אני אחוייב לשלם לגברת - אשמח להיות ג'נטלמן ולמלא אחר משימתי בכבוד.

בכלל, המוטו הוא "ג'נטלמן לאורך כל הדרך", גבירתי
מידאס'
מידאס' • 4 בינו׳ 2007
חתולה פסיכית כתב/ה:
לזה אני קוראת עיתוי טוב icon_biggrin.gif

אני וחברה שלי בדיוק מחפשות דירה במרכז.... וגם עבודה למען האמת.

העיניין הואאא... 400 דולר מכל אחד זה די הרבה שתדע.

(מאוד אהבתי את הרעיון.)

Welcome aboard, care "To join the black parade?"

400 דולר, כלומר 1200 יכולים לשכור מקום נפלא בצפון ת"א עם ריהוט, סלון והדובדבן שבקצפת : שירותים שבאמת עובדים icon_razz.gif

אמרתי "עד" 400$, ואני בטח שיכול להתפשר גם על 300 - אם נמצא מקום שנראה טוב לכולם.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 4 בינו׳ 2007
ציטוט: שירותים שבאמת עובדים

איכשהו נראה לי שגם אם השירותים לא יעבדו, יימצא פתרון יצירתי לעניין.. icon_wink.gif

(סשן אינסטלציה! על מה חשבתם, יא סוטים?!)
ניקי666 niki
לפני 17 שנים • 5 בינו׳ 2007
ניקי666 niki • 5 בינו׳ 2007
lady @in black כתב/ה:
אני משערת שאם דומיות ישתלטו על הבית לא רק את שכר הדירה הוא יאלץ לשלם במלואה לה לה ..גם את האוכל ואספקת הטמפונים נים נים .. icon_lol.gif

מסכים ,

לככן ידידי קח סאבית ,היא תכבס ,תגהץ,תנקה, תשלם את שכר הדירה ובסוף ......אולי תתחלף
לשעה ביום ....
מידאס'
מידאס' • 5 בינו׳ 2007
תודה לנביאי הזעם, אני מעריך את כנותכם ודאגתכם.

דווקא מבחינת היחסים בין השותפים (גם אם כולם עושים אהבה בידיאסאמית) אין לי חשש - שוב, אם העניינים יצאו מכלל שליטה אין לי שום בעיה לבעוט בטוסיק המלכותי של אף אחת מהנוכחות.

אני גם לא רואה את הדברים כמוכם בשחור ולבן טוטאלירטי - אז מה שאנחנו באתר סאדו, עדיין כולנו בני אדם עם חיים מלאים מסביב. אם ישנם אכן אנשים ריקים שזהו כל עולמם, סבבה, גם כבודם במקומם מונח רק ש - איתכם, הסיכוי שארצה ליצור קשר הוא קלוש ביותר; שלא לדבר על הסיכוי האפסי של לשכור דירה ביחד.

בקיצור, אם אתם רוצים לעזור לי "נא הפיצו את השמועה לגבי חיפוש שותפות / שותפים".

תודה, (גשום לי קצת)
DanaDomme​(שולטת)

פנטזיה נחמדה

DanaDomme​(שולטת) • 5 בינו׳ 2007
תשאיר את זה בגדר פנטזיה, שזה לא יתנצפץ לך בפנים, החיים הם לא סרט כחול.
מצד שני, אני תמיד אמרתי לאמא שלי: "אמא, אני לא רוצה ללמוד מהנסיון שלך, אני רוצה לטעות בעצמי"...

לפעמים צריך ללכת על משהו, דבילי ככל שיהיה, כדי להבין שזה פשוט לא עובד ככה, זה הדבר הזה שקוראים לו "ללמוד מהנסיון".