סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הרשות השנייה נגד סאדו- מאזו

תהום​(מתחלפת)
לפני 17 שנים • 4 בפבר׳ 2007

הרשות השנייה נגד סאדו- מאזו

תהום​(מתחלפת) • 4 בפבר׳ 2007
כתבה שפורסמה במוסף "המגזין" היום במעריב:

גרנט שוב מסתבכת
הרשות השנייה פתחת בהליך הפרה מול ערוץ 10, בעקבות שידורו של אייטם העוסק בסאדו- מאזו בתוכניתה של צופית גרנט

בשבוע שעבר שודר בתוכניתה של צופית גרנט בערוץ 10 אייטם שבו ראיינה המנחה אורח שהציג את העדפותיו המיניות- סאדו- מאזו. במהלך הראיון הציג האורח אבזרים הקשורים בנושא, ואף השתמש בשוט והלקה בו את המנחה. נוסף על כך, הצגו במהלך האייטם גם תמונות המציגות אותו קשור, כולל תיאורים מפורטים, והכול קצת אחרי השעה תשע בערב.
בעיקבות שידור האייטם הבוטה בשעה כה מוקדמת, ובתוכנית המיועדת לכל המשפחה, החליטו ברשות השנייה לפתוח בהליך מול ערוץ 10, כשבסופו עשוי הערוץ להיקנס. גרנט, שהופתעה לשמוע על החלטת הרשות, אמרה "אני לא מבינה אותם ועצוב לי נורא לשמוע על ההחלטה הזאת. אני חושבת שהשתדלנו להיות מעודנים מאד ולנסות להבין מה מסתתר מאוחרי הבן אדם הזה, ולא להיכנס לצד הפסיכדלי לכאורה של העסק, מה גם שהאורח היה עדין מאד ונעים"
מהרשות השניה נמסר בתגובה כי "הרשות השנייה הודיעה לערוץ 10 על הפרה לכאורה שבוצעה בתוכנית של צופית גרנט. לאור העובדה שמדובר בתוכנית לכל המשפחה ובשעת שידור לכל המשפחה, לאור העובדה כי ערוץ 10 לא סיווג את התוכנית כפי שנדרש במקרים אלו, פתחה הרשות בהליך הפרה לכאורה מול הערוץ"
מערוץ 10 נמסר כי הפנייה של הרשות טרם התקבלה. יש לציין כי לפני שבועות אחדים כבר עלתה צופית לכותרות כשניסתה לחולל "נס" ולהקים נכה על רגליו, על אף שכלל לא הייה מדובר בנכה. במקביל טען ארגון הכאב כי התחקירנית של התוכנית הונתה את יו"ר הארגון.

ערן סויסה "המגזין מעריב"
walking dead
walking dead • 4 בפבר׳ 2007
קודם כל שהרשות השניה תבדוק לעצמה היטב בציציות מה פתאום היא הסכימה לשידור של ביזיון תרבותי וטלוויזיוני כמו "אורי גלר מחפש את היורש".

חוצפה של אנשים קטנים מאוד וחשוכים. תקשורת ישראלית בחסות האייטולות של איראן, זה מה שנהיה כאן icon_evil.gif
Venus in Furs​(מתחלף)
Venus in Furs​(מתחלף) • 4 בפבר׳ 2007
זונות. icon_evil.gif

ואפילו לא כתבו את השם שלי. icon_cry.gif

תודה לתהום על שמצאה את הידיעה... iloveu.gif

הנה לינק לאותה כתבה בNRG :

http://www.nrg.co.il/online/4/ART1/539/206.html
Toxic Princess
Toxic Princess • 4 בפבר׳ 2007
הם בני זונות. לא סתם זונות!!!
איזה מניאקים!??!?!?!?!

כאילו, מצד אחד זה באמת אולי קצת לא יאה אם ילדים רואים את זה.
אבל בכל זאת, הם מגזימים כי לא היה שם משהו כזהההה פרובוקטיבי או לא נורמלי.
חצופים!

מתי יקבלו גם אותנו כשווים בין שווים במיניותנו?!?!
בואו נצא להפגנה מול הכנסת.
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 4 בפבר׳ 2007
באמת לא יאה שילדים יראו את זה, ועוד אחרי החדשות שם הראו את השר (לשעבר) שתקף מינית חיילת, ונשיא המדינה שחשוד באונס...
בושה וחרפה שהראו קשר בין מין ואלימות שהוא בהסכמה!
מה ילדינו הרכים ילמדו מזה?
כן, חתולה פסיכית, בואי באמת נפגין מול הכנסת...
icon_rolleyes.gif
dragon fly
dragon fly • 4 בפבר׳ 2007
אני הייתי ממליץ לשיר

עוד לא אבדה תקוותנו

הכלוב בסך הכל בן ארבע

תנו לזמן לעשות את שלו

והכל יהיה בסדר.................

צעד אחרי צעד הבדסם מקבל לגיטימציה אומנם לפעמים בדרך הקשה שמעידה על טמטום אבל זה העולם
הוא קצת מטומטם לפעמים
אנחנו צריכים להיות חכמים
Queeny​(מתחלפת){being}

Re: הרשות השנייה נגד סאדו- מאזו

Queeny​(מתחלפת){being} • 4 בפבר׳ 2007
תהום כתב/ה:
כתבה שפורסמה במוסף "המגזין" היום במעריב:[b]

...במקביל טען ארגון הכאב כי התחקירנית של התוכנית הונתה את יו"ר הארגון.

ערן סויסה "המגזין מעריב"

סליחה, אבל מה זה "ארגון הכאב"? האם אגודת הבדסמ הגישה תלונה רשמית? icon_eek.gif
walking dead
walking dead • 4 בפבר׳ 2007
האמת שעם כל הזעם שאנו חשים כרגע... אי אפשר להתעלם מכך שלאחרונה הייתה פריצת דרך אדירה בכל הקשור לבדס"מ בתקשורת בישראל, הודות לחברים מהקהילה שהלכו ונחשפו באומץ לב בכל צורות המדיה כמעט.

אז יש כאלו שעוד עושים שרירים, שחלילה לא נרגיש שמקבלים אותנו בלב שלם... אבל אני כן מרגישה שינוי לטובה (גם אם פצפון) ביחס של התקשורת ושל החברה בישראל בכלל לנושא, למרות נסיונות עלובים של עיתונאים קטנים לקלקל (בוקי, לא נשכח ולא נסלח! icon_twisted.gif ).
לא קשורה

מספיק לכשכש בכלב

לא קשורה • 4 בפבר׳ 2007
הרשות השניה בודקת הפרת תנאי שידור.
זה הכל.
לא נאמר דבר או חצי דבר על בדסמ. לא הובעה שום עמדה כלפי אף אחד.
אם היו משדרים אחרי 22:30 / 23:30 (יש מדרוג סוגי תכנים) או בערוץ נישה לא הייתה שום בעיה.

הרשות השניה מעמידה את הערוצים המסחריים ואת ספקיות התוכן לדין משמעתי על הפרות תנאי שידור, כמעט כל יום.
סאונד גבוה בפרסמות, אי עמידה בהיקפי תכנים מקומיים ויצירה מקורית, אי כיבוד צווי איסור פרסום, חוסר התאמה בין תכנים לשעות שידור.
אז הפעם זה בגלל איטם שתוכנו אינו תואם את השעה, זה הכל.
גם אם זו הייתה סקסולוגית שמסבירה את חשיבות השימוש בחומר מסכך או כימאי שהמציא סם שלטענתו אינו מסוכן, היו מעמידים לדין.

החוק מגדיר שעות צפיה שנחשבות משפחתיות, כלומר, סבירוּת לנוכחות ילדים מול המסך,
ודורש שבשעות אלו יהיו תכנים ממודרים או שיעשה שימוש בכתוביות אזהרה.

וכן, בחדשות יש אלימות לא פחותה, זו עדיין לא סיבה לחשוף ילדים לתכנים בעייתיים נוספים.
וירימו כאן ידיים אלו שמעוניינים בפרופילים של בני 13 בכלוב,
או אלו שמלמדים את ילדיהם להשתמש בשוט על אמא,
אלו שמסבירים לילדה שממיפיקציה יכולה להוביל להתייבשות
או כאלו שרוצים שהחברים של הילד בכיתה יצביעו עליו בגלל שאבא אוהב ללבוש תחתוני תחרה ורודים.
Venus in Furs​(מתחלף)

ל'לא קשורה'

Venus in Furs​(מתחלף) • 4 בפבר׳ 2007
יש מידה לא מבוטלת של דמגוגיה באמירה הרהוטה והמנומקת שלך.

אני דווקא לא חושב שהיו קונסים אותם על סקסולוגית שהיתה מדברת על חומרי סיכה. כאלו מופיעות גם בתכניות בוקר למיניהן. האביזרים והתמונות שהוצגו היו מאוד בסיסיים, שוט ומצבטים. התמונות לא הציגו אותי 'קשור' כפי שהם אומרים אלא מולך ברצועה. ללא עירום, וגם ממש לא בצורה מפחידה או מאיימת. ההצלפות היו תוך כדי ציחקוק ולשם התנסות, ומיותר לציין שבבגדים.

השאלה איפה עובר הקו. ממש לא נראה לי שילדים יתחילו להצליף באימותיהם. כמו שהם לא הולכים לרצוח ולאנוס אחרי שהם צופים בחדשות. כמו שהם לא הולכים ועושים הרבה דברים שקשורים לסקס ולאלימות, שמוצגים ישירות בתכניות שהם צופים בהם, ובמשחקים שהם משחקים בהם. שלא לדבר על זה שיש לילדים בימינו נגישות לכל מידע שהם חפצים בו דרך הרשת, ללא שום קשר למה שהם רואים בטיוי ב21:30.

אני דווקא כן חושב שיש כאן שיפוט ערכי כנגד הבדסם. אני גם לא רואה מה בעייתי לילדים במה ששודר. דובר שם על רומנטיקה, ועל אהבה, מתוך גישה מכבדת. האם את חושבת שבדסם זה דבר רע ואפל, או 'בעייתי'? את משווה את זה לסמים?