שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אהבה למלכה

כלבה של נשים
לפני 17 שנים • 23 בפבר׳ 2007

אהבה למלכה

כלבה של נשים • 23 בפבר׳ 2007
היי בנות יקרות ................. מה הוכל לספר לכם. יושבת מול המחשב וכותבת......יש לי בעיה אתהבתי במלכה? שהיא אישה זהב ואני מאוד אוהבת אותה............ הבעיה שיש לי בת זוג שלא יודעת כלום על משי איתי בעבר. כוונה שפחה, כי עכשיו אני לא ....... המלכה הזאת שנתה לי את החיים בסכותה הבנתי מזה חיים אמיתים אתהבתי בא בלי לראות אותה רק לשמועה את קולה הסקסי והמטריף היא מלכה אמיתית ................ ממני מירן שפחה לשעבר.............. icon_razz.gif icon_cool.gif icon_razz.gif
צייתנית עלל​(אחרת)
לפני 17 שנים • 24 בפבר׳ 2007
צייתנית עלל​(אחרת) • 24 בפבר׳ 2007
מישום נראה יש לי את התחושה שאת מאוהבת באשלית אהבה לא ראית רק שמעת דיי מוזר....
התאהבת בקול לא בבן אדם ...אבל שיהיה בהצלחה. icon_razz.gif
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 24 בפבר׳ 2007
מצחיק,
אני הייתי בטוחה כשראיתי את ההודעה הראשונה שצייתנית פתחה לעצמה ניק חדש icon_smile.gif
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 24 בפבר׳ 2007
השליטה כתב/ה:
מצחיק,
אני הייתי בטוחה כשראיתי את ההודעה הראשונה שצייתנית פתחה לעצמה ניק חדש icon_smile.gif

לא ייתכן! צייתנית עלל יש רק אחת! icon_chickkiss.gif
כלבה של נשים

אהבה לסנדרה

כלבה של נשים • 24 בפבר׳ 2007
היי בנות זה לא צייתנית ....זאת מירן! זאת אני שאוהבת את סנדרה הגדולה מאוד ??????????? איתי שפחה לשעבר. ובסכות סנדרה הבנתי את משמעות השליטה ....... ועל כך אני מודה לה ותמיד אוהב אותה אפילו שלא ראיתי אותה ........... אנחנו בקשר טלפונים עד היום ................ ותודה לכם בנות על התגובה ................ ותודה לך סנדרה יקרה על אהבה .....
alona.
alona. • 24 בפבר׳ 2007
זו ...............עותה........................ הילגות. ????????????????
גם אני אייתי ............
.................................בטוחה כמוך, אור........................ icon_smile.gif

גמני תודה.....לך..אור ...ואוהבתתותך..אפילו ..........................שלא ...
...........ראיתי...אותך
כלבה של נשים
לפני 17 שנים • 25 בפבר׳ 2007

סבבה

כלבה של נשים • 25 בפבר׳ 2007
נעמה26 כתב/ה:
איזו מוזרה...
icon_twisted.gif icon_razz.gif [B] עם אני מוזרה סבבה לפחות אני אומרת את האמת מה שאני מרגישה על הלב ................... icon_wink.gif icon_cool.gif icon_razz.gif icon_rolleyes.gif
כלבה של נשים
לפני 17 שנים • 25 בפבר׳ 2007

תודה אור

כלבה של נשים • 25 בפבר׳ 2007
השליטה כתב/ה:
בהצלחה מותק icon_smile.gif
icon_cool.gif icon_wink.gif תודה אור. גם לך הצלחה גדולה מאחלת לך מירן ? icon_razz.gif icon_smile.gif icon_cool.gif