צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אכלו לי, שתו לי

Afroditi
לפני 17 שנים • 9 במרץ 2007

אכלו לי, שתו לי

Afroditi • 9 במרץ 2007
לאחרונה, החלו פורמים בנוסח"אכלו לי, שתו לי".

כל עבד, אשר מרגיש קצת מנוצל, או שחושב שעומדים לנצל אותו, פותח פורם ובוכה.

ראשית, חלקם הגדול מתחננים(מניסיון שלי) ושולחים מליון בקשות ותחינות לניצול. ואחר כך בוכים.

שנית, אתם ילדים גדולים. המילה " לא " היא לא מילה גסה. אם לא מתאים לכם, תגידו לא וזהו.

תפסיקו לבכות ולילל כמו ילדים.

תגדלו. devilwitch.gif
הייתי כאן
הייתי כאן • 9 במרץ 2007
ירדנוש מאמי
זה לא אכלו לי שתו לי
זה נקרא ניצול !
Afroditi

הם ילדים גדולים

Afroditi • 9 במרץ 2007
אני לא בעד ניצול חולשות של אנשים, אבל אותם "מנוצלים" , שיחשבו טוב טוב לפני שהם מתחננים לניצול. ומעבר לזה ,שיבדקו עם מי יש להם עסק.

אני פשוט נגד הבכי שלהם .

ומה עם ה"אדונים" שמנצלים את השפחות לצרכים אגואיסטיים שלהם? כאלו שהשליטה באה מתוך
רוע ותיסכול והם מוציאים את זה על השפחות שרק רוצות מעט תשומת לב וחושבות שכך הן יזכו לזה? icon_redface.gif
הייתי כאן
הייתי כאן • 9 במרץ 2007
גם זה סוג של ניצול "האדונים " אבל על כך דובר רבות.
ויש כאלו שנהנות מכך, אז מי אני שאשפוט .
אבל כאן מדובר בנושא חומרי
חמדנות ...
תקנה לי , תביא לי .
ולא אני לא רואה כאן בכי ,שיתוף זאת המילה הנכונה.
Afroditi

הם בוכים

Afroditi • 9 במרץ 2007
ומעבר לזה, הניצול המיני או הרגשי של אותם "אדונים " כביכול, הוא ,לדעתי, יותר מסוכן.
huan
לפני 17 שנים • 10 במרץ 2007
huan • 10 במרץ 2007
יש שני טיעונים מפגרים שאני שומע כאן
1. "הם הביאו את זה על עצמם אז שלא יבכו"
2. יש דברים יותר גרועים מניצול זה"

את יודעת זה שאדונים מנצלים שפחות ואת חושבת שזה יותר גרוע לא אומר שניצול כספי הוא בסדר, אני אישית מגנה ניצול של סאביות ובין היתר ניסיתי לעשות משהו בשביל להתמודד עם הבעיה.
אך אין זה אומר שסאבים צריכים לסתום את הפה כשמנצלים אותם רק בגלל שאונס והתעללות נפשית זה יותר גרוע סחיטת כסף.
זה שלמישהו רצחו את כל המשפחה לא אומר שזה שרצחו לו רק את הכלב צריך לשבת בשקט כי איך אפשר כבר להשוות???

הטיעון השני הוא מטומטם גם כן. והוא כמו שכתבתי שווה ערך לטיעונים ששומעים מכל מיני חארות בכל הקשור לנשים שנפגעו בצורה זו או אחרת "היא הסתובבה בחברה גרועה, אז למה היא מתלוננת שאנסו/הרביצו לה?", "היא לבשה חצאית מיני, זו הזמנה ישירה לסקס! אף אחד לא לובשת חצאית מיני אלה עם כן היא רוצה שכל גרב ברחוב יזיין אותה בברוטאליות!", "היא זונה להזדיין זו העבודה שלה, איך היא יכולה להאנס?"

אז במקום להוציא את עצמך מטומטמת כמו כל אותם בורים שאנחנו כל כך אוהבים לגנות ולצחוק על טיפשותם, תעצרי ותחשבי קצת למה את מציגה יש לך בדיוק את אותם עמדות בשינוי אדרת.
Anan-Sagol​(שולט)

משל הקפה והיונים

Anan-Sagol​(שולט) • 10 במרץ 2007
לפני כחמישים שנה פורסם מערכון/בדיחה ארוכה על מבריח קפה שטען כי זהו אוכל ליונים, על תהייתו של המוכס אמר ירצו חאכלו לא ירצו לא יוכלו.
לפיכך מי שרצה יכול לילל אבל כך הוא מציג עצמו כבעל יכולת שפיטה גרועה.
שיהיה לכם יום נפלא
ענן סגול
Afroditi

זו בדיוק טענתי

Afroditi • 10 במרץ 2007
מי שרוצה, שיאכל ומי שלא, שלא. אבל שיפסיקו לילל.

אגב, בפעם האחרונה שבדקתי, אנחנו נמצאים בארץ דמוקרטית וזה אומר כמה דברים:

קודם כל, כל אחד רשאי לומר את דעתו ואם דעה כלשהי לא נראית, זו לא סיבה להגיד

שהשני אידיוט או מטומטם.(אני מגיבה לאחד העונים פה).

שנית, המילה "לא " איננה מילה גסה ומי שלא מתאים לא , שילמד להגיד אותה ושלא יבכה. icon_razz.gif
The Shield​(שולט)

רוע וניצול לא לגיטימיים

The Shield​(שולט) • 10 במרץ 2007
ירדן קראתי את הפרופיל שלך ואת בפרוש כותבת שאת מעוניינת בעבד שמעניק פינוקים כלכליים. בעיני את מציגה את הדברים בדרך ישירה ישרה ולגיטימית.
אבל זה דבר שונה לחלוטין להבטיח פגישה או סשן תמורת תמורה כלכלית ולא להתכוון אפילו לקיים את ההבטחה. זה כבר מעבר לניצול זו רמאות. ולמחות כגד זה זו לא התבכיינות אלא מחאה לגיטימית שפלות ואי צדק. וירדן גם אנשים חכמים לפעמים טועים ונופלים בפח על ידי נוכלים. ואנחנו כקהילה להתנגד למעשים נצלניים כאלו
.
Afroditi

גם אני

Afroditi • 10 במרץ 2007
גם אני נגד ניצול . ברור . אבל מי שחושש מזה, שיחשוב טוב טוב למי להתחבר.

בשביל זה קיבלנו (רובנו) שכל וראש............ icon_rolleyes.gif