סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה קורה אחים שלי?

מקגריידי5
לפני 17 שנים • 16 במרץ 2007

מה קורה אחים שלי?

מקגריידי5 • 16 במרץ 2007
אחים שלי מה קורה?...הכול טובבב?...שתהיו לי בריאים ותאכלו לי הרבה פירות(מנסה לומר את כל זה במבטא פרסי כבד- איך לעזעזל עושים מבטא פרסי בוירטואלית??. )
בכל אופן אחים שלי ושלהם מה רציתי לספר לכם icon_confused.gif ובכן כך...
מכירים את פודפוד, נו זה... ליאב....הבחור החמוד הזה שמשגע את כל הבנות פה בפורומים. בכל אופן האיש גיטריסט מזה גיטריסט לא סתם, משהו גראנדיוזי! יענו האיש נותן בראש במטאל לא שירי ארץ ישרואל היפה אשכרה במטאל(כאן עברתי למבטא אידיש) ...
תשאלו מה אני מחנטרש לכם בענין- נו תשאלו, למה אתם לא שואלים?! i'm waiting... icon_evil.gif
טוב לא חשוב לענינינו - ובכן עלה לי רעיון להקים איתו להקה היות ואני מתופף ולא סתם להקה אלא להקה שתופיע מאחורי מלכות שעושות סשן יענו הן יתנו בסשן ואנחנו ניתן מאחור בראש ולא סתם בראש נביא אותה במטאל yeh baby icon_twisted.gif
אז מה החלפתי כמה הודעות בפרטי עם האיש ונדברנו להיפגש אצלו בבית להתחיל להזיז את הענינים....
אבל מה בסוף לא יצא לנו להיפגש למה האיש (יענו פודפוד) הפחיד אותי שקשה להיכנס אליו הביתה כי הדלת נפתחת רק קצת בגלל כל המגברים שיש לו בחדר ואני שמן שמן והתחילו לרוץ לי סרטים בראש שאני אבוא אליו ויתקע שם בדלת ויתחילו להזעיק את השכנים ואחרי זה מכבי אש יבואו לחלץ אותי מהדלת של פודפוד שלא נפתחת.. icon_razz.gif
הקיצר...בסוף השתפנתי והלכתי במקום זה לסשן אצל המלכה ג'וליה שקרעה לי את הביצים ...אשכרה הסתובב לי אשך אצלה icon_mad.gif
הקיצר מה רציתי להגיד אה...כן רציתי לומר/לשאול ...מה דעתכם על מופע רוק מולטימדיה כזה עם מלכות שמשסנות עבדים מקדימה? יכול לתפוס??
1
1
1 • 16 במרץ 2007
יש לי רעיון יותר טוב...
מה דעתכם על מופע של מלכות שמסשנות עבדים תוך כדי משחק עם ברווז גומי צהוב באמבטיה...

נשמע מדליק!
(כמובן נכתב ברמה של הפוסט המקורי....ציני..אידיוט...)
מקגריידי5
מקגריידי5 • 16 במרץ 2007
אממ...ברווז גומי צהוב באמבטיה אתה אומר...נשמע מענין icon_idea.gif

(ו- 1 החמוד אתה לא ציני ואידיוט... טוב נו אולי קצת, אבל אל תחמיר כל-כך עם עצמך icon_wink.gif )
dragon fly

פשששששששששששששש

dragon fly • 16 במרץ 2007
אם יש לנו כאלה במאים ותסריטאים מעולים
איך זה שאנחנו לא זוכים באוסקר?
לחלום זה תמיד בריא
להתעורר מהחלום זה יותר בריא
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 16 במרץ 2007
דעתי היא שעליך להתגבר על הפחד ממגברים ולהקים את להקת הפפודפודים.
אני מבטיחה להיות בשורה הראשונה, צוות, מושכת שערות וזורקת תחתונים (של אוש)

אני כבר מעכשיו פותחת מועדון מעריצים!
כל נרשם מקבל פוסטר של ליאב המטליסט מסושן ע"י 3 נמרות סלביות.
kaly
kaly • 16 במרץ 2007
אתה אח הזוי,ואני מתכחשת אליך.

אתה לא אח שלי icon_cool.gif
T O M​(שולט)

Re: מה קורה אחים שלי?

T O M​(שולט) • 16 במרץ 2007
מקגריידי5 כתב/ה:
הקיצר מה רציתי להגיד אה...כן רציתי לומר/לשאול ...מה דעתכם על מופע רוק מולטימדיה כזה עם מלכות שמשסנות עבדים מקדימה? יכול לתפוס??

לא.
איימי_​(נשלטת)

Re: מה קורה אחים שלי?

איימי_​(נשלטת) • 16 במרץ 2007
Tom. כתב/ה:
מקגריידי5 כתב/ה:

לא.

מה עם אדונים שמסשנים שפחות? icon_razz.gif
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 16 במרץ 2007
זה גם לא יעבוד עבור שמשון ויובב.