בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המסיבה הNO LIMIT - ביקורת

kaly
לפני 17 שנים • 17 במרץ 2007

המסיבה הNO LIMIT - ביקורת

kaly • 17 במרץ 2007
אני רוצה להקדים ולומר שמאוד ציפיתי למסיבה,ולו מהסיבה שבפרסום שלה הובטח לנו ערב של אופנוענים ורוק.

אז היה לנו אופנוע{ואחד מרשים,אגב} ,והיה הסשן המשולש המובטח, והיו 10 שירים שאפשר לקטלג אותם כמוסיקת רוק.

אני מרגישה פשוט כועסת,מאוכזבת.

בשעה 3 הלכתי לעמדת הדי ג'י,שאלתי מתי חוזר הרוק,כי אנשים מתחילים ללכת,ושהובטח לנו מוסיקת רוק במסיבה.
הוא אמר לי ואני מצטטת:" המסיבה נגמרה,לא יהיה עוד רוק,אנחנו מחכים שאנשים ילכו הבייתה"

WHAT THE FUCK?

המסיבה רק התחילה לתפוס תאוצה לקראת השעה 1 בלילה,ובשעה 3 שולחים אותנו לישון?
מאוד מעליב.

התקליטן הזה,שייך למסיבות החילופים,הוא רגיל להרקיד חתך קהל כזה שבשעה 1 בלילה כבר לא מקשיב למוסיקה אלא עסוק בחדרים.
הוא בשום אופן לא מתאים למסיבות של יום שישי.ולא בגלל שהוא מתקלט בחילופי זוגות,אלא בגלל שהוא לא גמיש מוסיקלית ולא מסוגל לשנות את סגנון ההאוס שהוא דבק בו לאורך השבוע.
אני בטוחה שיש אנשים בקהל שהיה היום שמאוד אהב את המוסיקה.

אבל הבטחתם מוסיקת רוק, ועם שלל המסיבות שמציעים לנו,לקהל הבדס"מי באופן ספציפי,אתם צריכים לעמוד מאחורי הפירסומים שלכם.
המוסיקה שמתנגנת היא שיקול חשוב מאוד בבחירת מקום הבילוי,לפחות לי,לא אתיימר לדבר בשם אחרים.

נורא חבל לי שהמקום מפגין סוג של זלזול בקהל.
אם התקליטן אומר לי בשעה 3 שהמסיבה נגמרת ומחכים שאנשים ילכו הבייתה כדי לסגור,מה זה אמור להביע?

לא מספיק להציע מועדון עם חדרי מיטה וחדר דאנג'ן מעוצב להפליא.
המוסיקה מאוד חשובה כי גם ככה מועדון לא נועד לנהל שיחות נפש,אלא לרקוד,לבלות.

מסיבה קודמת דיברתי עם בודיגארד על המוסיקה,אבל לא היה הרבה מה להגיד.
השבוע-דווקא השבוע,שהובטח ערב רוק,המסיבה התגלתה אחרי שעה וסשן כעוד מסיבה ובחיי שלא הרגשתי הבדל בין מסיבה שרצה במועדון ביום שלישי לבין המסיבה שנערכה הלילה.

כן,עיקר אם לא כל הביקורת שלי מופנת לעמדת התקליטן.

אני מקווה שלמסיבות הבאות תשקיעו טיפה יותר ותביאו בעוד 100,200 שקל תקליטן שיודע להתחבר ליותר מסגנון מוסיקלי אחד....

אני לא חושבת שהיה כזה נעים לראות אנשים יושבים סביב הבר או על הספות,משתעממים ולאט לאט יוצאים מהמועדון...

פשוט חבל....
קטסטרופה{Adonai}

קאלי,

קטסטרופה{Adonai} • 17 במרץ 2007
את יכולה לדבר עם המארגן ההוא שמבין במוסיקה (ובסשנים) בדיוק כמו שאני מבין באסטרונומיה על מה שאת רוצה.
זו זכותך.
אבל לדבר על שינויים כאלה או אחרים יש לדבר עם הבעלים.
אני אישית דיברתי איתו לא אחת אבל נראה שהוא חושב שהוא יודע יותר טוב מאיתנו, הקהל.

זכותו. הוא כנראה יודע משהו שאנחנו לא יודעים.

אני בטוח שהוא יתעשת.

שבוע טוב.
Reaper
Reaper • 17 במרץ 2007
קאלי,
לגבי הביקורת שלך :
1) למטה חיכה עוד אופנוע לעלייה , ולא רצינו להקטין את גודל הרחבה עקב הכנסת שני אופנועים, שכידוע לך תופסים מקום.
2) לגבי המוסיקה : קאל, אני רוקר לא פחות ממך , והטעם המוזיקאלי שלנו דומה . שבוע שעבר בודי ואורלי ביקשו ממני להעביר להם פלייליסט מלא של שירי רוק . היו קרוב ל-120 שירים בפלייליסט הזה. לאחר כמה שירים , הקהל ביקש מבודי ומאורלי ומבעל הבית, רוני, לשנות את המוזיקה חזרה למוזיקה הרגילה. אין מה לעשות חמודה, הרוב קובע.
ולפחות בשירים שכן שמנו נהנית.
כל מה שבודי ואורלי הבטיחו לנו , התקיים. עובדה, שאנחנו היינו שם עד שש בפליירום ואף אחד לא שלח אותנו הביתה .
אני מבין את הכעס שלך אבל רובנו לא מבלים בנו לימיט בימים של החילופים. אנחנו יותר בקטע של בדס"מ מאשר של זיונים. אז אנחנו לא שומעים את אותו תקליטן 3 פעמים בשבוע.
ואם זכור לך התקליטן הקודם , התקליטן הזה הוא שיפור משמעותי כי על הקודם כולם התלוננו.
ודין, נותן לקהל מה שהם רוצים , ורוב הקהל אתמול ביקשו מוזיקת דאנס לא פעם ולא פעמיים בזמן שהיה רוק. ואם שמת לב , אני השתוללתי לא פחות ממך , אבל אחותי , אין מה לעשות .. כמו הדינוזאורים, גם אנחנו הרוקרים בדרך להכחדה.
לפחות נהננו מעשר שירים מגניבים.
ושתדעי, היה בפלייליסט rage against the mechine, megadeath , metalica, ועוד דברים קלאסיים ואהובים.
אם תרצי בכל מקרה אני מוכן להעביר לך דיסק אוסף של הכל.
זאת הביקורת על הביקורת שלך.

REAPER
Ladytron
Ladytron • 17 במרץ 2007
הרוב קובע???

בדרך כלל אני ממש מסכימה שבמסיבה יש להתחשב ברצון הרוב
אבל כאשר מפרסמים מסיבה בסגנון ספציפי ומיידעים מראש מה הולך לקרות שם ודורשים על ההבטחה הזו 60 ש"ח בכניסה. האנשים אותם צריך לספק הם אלו שבאו למטרה הספציפית הזו בלבד. אנשים שמתלוננים על מוזיקת רוק במסיבה שהוגדרה כמסיבת רוק חיים קצת בסרט!!!!!
ואם המארגנים מתכופפים ומשנים את תוכן המסיבה יש לזה שם "הטעיה בפרסום" ויש לפצות את האנשים שהגיעו בגלל הפרסום שקראו ולא נהנו במסיבה.

אם הייתה עולה על שייט לקריבים ובאמצע המסולל היו אומרים לך "הרוב מעדיף טורקיה" זו היתה בעיה!!! אומנם זו דוגמא קיצונית אבל זה אותו רעיון. אנשים משלמים בכניסה כי הבטיחו להם משהו מסויים ואל תבטיחו הבטחות שאתם לא מסוגלים מעוניינים או מתכננים לעמוד בהן!
jem's
jem's • 17 במרץ 2007
רנה כתב/ה:

ואם המארגנים מתכופפים ומשנים את תוכן המסיבה יש לזה שם "הטעיה בפרסום" ויש לפצות את האנשים שהגיעו בגלל הפרסום שקראו ולא נהנו במסיבה.

רנה יקירתי
תרשי לי לחלוק עלייך
אין כאן הטעיה לציבור כי מה לעשות שבפירסומים קודמים בקשר למסיבה נאמר שתהיה שם מוסיקת רוק , ואכן הייתה מוסיקה כזו , ונאמר שיהיה מופעה , ואכן היה גם נאמר שיהיה ערב נושא של אופנועים , ואכן היה
וזה שלא הייתה מוסיקת רוק כל הערב אין בכך כדי להחשב להטעיה מכיווון שלא נאמר שתהיה רק מוסיקה רוק אלא נאמר שתהיה מוסיקת רוק , אז פיצוי אין כאן סיבה לתת
שנית אני חושב שמטרת הערב בכללותו הייתה להנות ואם מטרטנו להנות אין כל סיבה להפעיל רחבת ריקודים לאדם אחד שעדיין מעוניין ברוק וששאר האנשים או ישבו ויצפו בו רוקד או שילכו הבייתה
אז בהנחה כי דבריו של ריפר נכונים ורוב האנשים דרשו לשנות מוסיקה ולא קמה התנגדות אלא רק ב3 אני לא רואה כאן את הבעיה
בקשר לתשובתו של הDJ זאת בעיה אחרת שאותה מחובתם של מארגני המסיבה לפתור
momi​(שולט)

לא כל כך אוהב להגיב לביקורות אבל.....

momi​(שולט) • 17 במרץ 2007
אני מסכים אם כל מילה שריפר כתב!
לא חושב שהייתה הטעייה של אף אחד,
הנו-לימיט הוא בית של הרבה מאיתנו, ולשמחתי דואג לרצות את כולנו.
אני לא הבנתי מהפרסומים שהערב כולו יוקדש למוסיקת רוק , מה ההטעייה?
וציינתי כבר שאני מאוד נהנתי?
kaly
kaly • 17 במרץ 2007
reaper כתב/ה:
קאלי,
לגבי הביקורת שלך :
1) למטה חיכה עוד אופנוע לעלייה , ולא רצינו להקטין את גודל הרחבה עקב הכנסת שני אופנועים, שכידוע לך תופסים מקום.
2) לגבי המוסיקה : קאל, אני רוקר לא פחות ממך , והטעם המוזיקאלי שלנו דומה . שבוע שעבר בודי ואורלי ביקשו ממני להעביר להם פלייליסט מלא של שירי רוק . היו קרוב ל-120 שירים בפלייליסט הזה. לאחר כמה שירים , הקהל ביקש מבודי ומאורלי ומבעל הבית, רוני, לשנות את המוזיקה חזרה למוזיקה הרגילה. אין מה לעשות חמודה, הרוב קובע.
ולפחות בשירים שכן שמנו נהנית.
כל מה שבודי ואורלי הבטיחו לנו , התקיים. עובדה, שאנחנו היינו שם עד שש בפליירום ואף אחד לא שלח אותנו הביתה .
אני מבין את הכעס שלך אבל רובנו לא מבלים בנו לימיט בימים של החילופים. אנחנו יותר בקטע של בדס"מ מאשר של זיונים. אז אנחנו לא שומעים את אותו תקליטן 3 פעמים בשבוע.
ואם זכור לך התקליטן הקודם , התקליטן הזה הוא שיפור משמעותי כי על הקודם כולם התלוננו.
ודין, נותן לקהל מה שהם רוצים , ורוב הקהל אתמול ביקשו מוזיקת דאנס לא פעם ולא פעמיים בזמן שהיה רוק. ואם שמת לב , אני השתוללתי לא פחות ממך , אבל אחותי , אין מה לעשות .. כמו הדינוזאורים, גם אנחנו הרוקרים בדרך להכחדה.
לפחות נהננו מעשר שירים מגניבים.
ושתדעי, היה בפלייליסט rage against the mechine, megadeath , metalica, ועוד דברים קלאסיים ואהובים.
אם תרצי בכל מקרה אני מוכן להעביר לך דיסק אוסף של הכל.
זאת הביקורת על הביקורת שלך.

REAPER

ריפר,נשמה....
לא התלוננתי על האופנועים.
מכעיס אותי שמסיבת רוק הופכת למסיבת האוס.
מעניין שאתה אומר שהקהל ביקש החלפת מוסיקה כי אתמול מי שדיבר איתי על המוסיקה אמר לי שהיא מבאסת. ואתה יודע שמכירים אותי אחד או 2 אנשים...
ונגיד שהקהל ביקש החלפת מוסיקה-אז מגוונים,משחקים עם סגנונות.

ושלומי קאופמן ואלון היו עדיפים על דין פי עשרת מונים.

אף אחד לא גירש אותי מהמועדון,ואם נשארתם עד 6 בפלי רום זה בגלל שהמסושנים שלך לא הצליחו לספור כמו שצריך icon_wink.gif
אני לא רוצה שתקחו את הביקורת שלי למקום שלילי.
תכלס זה מה שהתקליטן אמר.
תכלס,הייתה אמורה להיות מסיבת רוק, והתקליטן היה צריך לדעת להגמיש את עצמו לכל הסגנונות

אתה מכיר תקליטן שצריך להביא לו פליי ליסט?!?

ותאמין לי ריפר,ורוני הבעלים יגבה אותי,אני מכירה את המועדון הרבה לפני שהפמיליה נכנסה לשם עם מסיבות, רוני והנו לימיט זו המשפחה שלי ואני אוהבת אותם מאוד.

בגלל זה לא חשבתי שהביקורת שלי תתקבל בצורה שלילית.

סתם לידע כללי-אני בחיים לא שמעתי על זה שקהל ישנה סגנון מוסיקלי למסיבה שנקבע לאותו ערב באף מועדון שאני מכירה או שמעתי עליו.
אם לקהל היה קשה עם המוסיקה אז התקליטן יכל לשחק איתה ולשים שנות ה80 שהם פחות כבדים ממגה ד'ת או מטליקה, רוק קלאסי, וכו'

ועוד מילה- הרוק לא מת icon_rolleyes.gif
אורלי​(שולטת)
אורלי​(שולטת) • 17 במרץ 2007
קאלי יקרה,
ראשית אני רוצה להבהיר שביקורת זה לא דבר שלילי, ההיפך.
מכל ביקורת אנחנו בונים עצמנו מחדש ולומדים הרבה יותר.
מעבר לזה, שמכירים אותך לא מהיום ומעריכים מאוד.
עשית נכון שכתבת את הביקורת שלך.

בנוגע למוזיקה, ריפר כתב לך - ואני מחזקת אותו, היתה מוזיקת רוק בהתחלה, הרחבה התרוקנה והמון אנשים ביקשו לחזור למוזיקת האווס.
לצערנו לא תמיד מצליחים לרצות את כולם, אולי זו היתה טעות להחליף מוזיקה ואולי לא, בכל אופן הכוונה היתה טובה ומנסים תמיד להתגמש לפי בקשות הקהל.

בנוגע לתשובתו של דין אלייך, תודה על שיידעת אותנו, אנחנו מתנצלים על התגובה הזו.
מבטיחה לך שהנושא הזה יטופל עד הסוף.
קליבר​(שולט)

הרוב ומוסיקה

קליבר​(שולט) • 17 במרץ 2007
אני אישית לא מגיע למסיבות גם בנו לימיט וגם בדאנג'ן , אלא אם זה ארוע מיוחד [B][size=24]בגלל המוזיקה [/B], אני לא כ"כ יודע מה זה האוס , אבל כנראה זו המוזיקה שמגרשת אותי מרחבת הריקודים .
לגבי הרוב : נראה לי שהרוב זה אלה שניגשים לדי -ג'י ואומרים את דעתם , כמו ש-"הרוב " ניגש לבעל הבית ומבקש להפסיק או להפעיל את המזגן כי קר או חם לו , "המיעוט" עשוי שלא לדעת מי בכלל בעל הבית , או המנהלים ולסבול בשקט , וגם לא להגיע בפעם הבאה .
די-ג'י חכם , מסתכל על הרחבה ורואה אם היא זזה , מתמלאת או מתרוקנת ואם האנשים נהנים , אם הוא שקוע בקומבינות ובאנשים שלו , בפעם הבא לא יבואו , בעל הבית חייב לדעת את זה .
[/size]
ניקי666 niki

Re: קאלי,

ניקי666 niki • 17 במרץ 2007
קטסטרופה כתב/ה:
את יכולה לדבר עם המארגן ההוא שמבין במוסיקה (ובסשנים) בדיוק כמו שאני מבין באסטרונומיה על מה שאת רוצה.
זו זכותך.
אבל לדבר על שינויים כאלה או אחרים יש לדבר עם הבעלים.
אני אישית דיברתי איתו לא אחת אבל נראה שהוא חושב שהוא יודע יותר טוב מאיתנו, הקהל.

זכותו. הוא כנראה יודע משהו שאנחנו לא יודעים.

אני בטוח שהוא יתעשת.

שבוע טוב.

כל שבוע ביקורת על נושא אחר ...
וכל שבוע התשובה והפתרון זהים...

חברי קטסטרופה מיטיב להגדיר זאת והשבוע אף בחר להציג זאת בליווי מטפאורה ...
הכל בכדי שהדברים לא יפלו על אוזניים ערלות ונוכל להמשיך ולבלות במועדון בעל סטנדרטים אירופאיים .

שבוע טוב .