סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האדון G והאדון BS

תמונה כפרית
לפני 17 שנים • 23 ביולי 2007

האדון G והאדון BS

תמונה כפרית • 23 ביולי 2007
יצא לי בשבועיים האחרונים להתקל בשני סוגי שולטים

הראשון איתו רק ניהלתי במהלך יומיים שלוש שיחות טלפון ו SMS נקרא לו לצורך העיניין האדון G,
והשני איתו אף נפגשתי לסשן נקרא לו האדון BS.

אדון G הוא אדם בשנות הארבעים המאוחרות לחייו, נמצא בתחום מאז ומעולם, וזה פשוט נובע ממנו, חלק בלתי נפרד ממה ומי שהוא, שזה פשוט מקסים וכובש. הוא מוכר ואהוד עדין ואכפתי ובכלל אדם שלטעמי הינו משכמו ומעלה. אפשר לשמוע את השליטה פשוט זורמת מתוך הקול שלו וחודרת לתוכך.

הוא לא דורש ציות, זה ברור שתצייתי, הוא לא מבקש שתקראי לו אדון, את פשוט רוצה לקרא לו כך.
הוא מבקש ממך לעשות משהו, ואת רוצה לעשות, כי הוא בקש, כי את רוצה לענג אותו, לגרום לו אושר, פשוט לציית. ואת תלכי הכי רחוק שאת יכולה ותגרדי את הגבולות שלך עד הקצה, כי את רוצה, כי הוא ביקש, לא דרש, לא כעס לא העניש, הוא רק בקש את פשוט בטבעיות רוצה לציית.

ולכן הוא האדון G כי הוא נגע לי בנקודות הG שלי ולו רק וירטואלית בלבד.

לעומתו נתקלתי באדון BS.
האדון הנ"ל כבן גילי. הוא באמת מנסה להיות כזה, להיות קשוח, הוא דורש להקרא אדוני אך המילה הזאת אינה מגיעה איתו בטבעיות, את קוראת לו אדון כי הוא מבקש ולא כי הוא ראוי. הוא מתעקש על הדברים הקטנים, הוא חוזר על עצמו עשרות פעמים ובפשטות מתיש, ואת מנסה להבהיר לו מה את רוצה ומה לא וזה לא ממש קל, ואחרי כל משפט שני הוא שואל "ברור?", ושואל "את אוהבת את הראש של האדון?"
ואת חוסר הבטחון אפשר להריח מקילומטרים.
ואת האגו הזקוק נואשות לליטוף.
ובעיקר הצורך שלו להשמיע ולקבל הד כתשובה
ולא את האמת אלא את מה שלשמוע רצה.

ואני אוהבת את העיקרון אבל לא את הדרך.

ולכן עבורי הוא כרגע האדון BS

יש מצב לשידרוג??? לשינוי???
לרדת מהנפיחות המעושה ולהתחבר לעצמך?
להתחבר אלי?
אל מה שטוב ונכון ולא לאיזו תאוריה או מעשי דמיון???

לא יודעת הוא הרי BS

ואם זה תלוי בי עכשיו מאמצת לי את האדון G
electro-z

Re: האדון G והאדון BS

electro-z • 23 ביולי 2007
תמונה כפרית כתב/ה:

ואם זה תלוי בי עכשיו מאמצת לי את האדון G

לא יכול לדמיין נקודת זמן שזה לא תלוי בך
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 23 ביולי 2007
"הוא באמת מנסה להיות כזה"
כאן טמון הוויסקי.
LOL, את אוהבת את הראש של הגמד? (-:
גרניקה​(נשלטת)

רגע של רצינות...

גרניקה​(נשלטת) • 23 ביולי 2007
וברור לי שעוד מעט יופיעו כל מצקצקי הלשון למינהם, אבירי " זכותה" ושאר מרעין בישין (שכולם, עד האחרון שבהם, מוזמנים לנשק את ישבני הצחור).

למה בעצם עשית "סשן" (מילה איומה, לא אשתמש בה גם אם אדוני יכריח אותי לאכול גפילטע-פיש, שזה לכל הדעות- עונש בדרגה 3 ) עם "פרח האדון" בעוד את יודעת בודאות כי "אדון" הוא לא?
להיכנס לסיטואציה הזו מבלי לדעת שאת בידיים טובות?

סליחה על ההטפה, אני פשוט תמהה כאן בקול.

(ולא, לא השבתי לשאלותיך, אולי הוספתי כמה שאלות משל עצמי...)
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 23 ביולי 2007
בחירה חכמה ונכונה ,או שיש לו את זה או שאין לו , שליטה זה לא משחק של כאילו , אין הרבה אדונים כמו G , בהצלחה icon_smile.gif
Brave Dwarf

Re: רגע של רצינות...

גרניקה כתב/ה:
וברור לי שעוד מעט יופיעו כל מצקצקי הלשון למינהם, אבירי " זכותה" ושאר מרעין בישין (שכולם, עד האחרון שבהם, מוזמנים לנשק את ישבני הצחור).

למה בעצם עשית "סשן" (מילה איומה, לא אשתמש בה גם אם אדוני יכריח אותי לאכול גפילטע-פיש, שזה לכל הדעות- עונש בדרגה 3 ) עם "פרח האדון" בעוד את יודעת בודאות כי "אדון" הוא לא?

גרניקה. תמונה מתארת את שני החבריה כבחורים טובים. רק שאחד מנסה ולשני יש את זה. אין רע בלחוות (אני מניח) כדי לזכות בחוויה מצד שני ומצד אחר להיווכח.

ומצד אחד אולי פספסתי דבר מה.
גרניקה​(נשלטת)

Re: רגע של רצינות...

גרניקה​(נשלטת) • 23 ביולי 2007
Brave Dwarf כתב/ה:
גרניקה כתב/ה:

גרניקה. תמונה מתארת את שני החבריה כבחורים טובים. רק שאחד מנסה ולשני יש את זה. אין רע בלחוות (אני מניח) כדי לזכות בחוויה מצד שני ומצד אחר להיווכח.

ומצד אחד אולי פספסתי דבר מה.

לא אמרתי שרע, חלילה (למרות שזה נשמע שיפוטי להחריד, אני יודעת) - רק תמהתי בקול על הבחירה המוזרה ב"אדון" הלא נכון לעבור חוויה המכונה בלשונכם "סשן".

(החזק לי את היד, היא באוויר כבר שעה וחצי)
נוריתE
נוריתE • 23 ביולי 2007
ישנן כאלו שצריכות את ה"פרחי אדון האלו" BS וכן כולם יודעים מה הכוונה בר''ת
ומי שלא שילך למדרש.
כי אם כל הנפיחות החשיבותית הם לרוב אדונים light
טובים למתחילות לא מנוסות וכאלו שרוצות את השואו הראשני אבל לא את מה שבא אחר כך
את הדברים הרציניים, אבל תמיד יש להללו תיקווה, אם יסירו קורה מבין עיניינהם וינסו באמת לעבור לשלב הבא

והוא
ה"טיפוס" G שלך, שגם לי נוגע בנקודת G שמה בין הרגליים אבל יותר חשוב, בנקודת ה" G, של הלב. והנשמה שלי(אדון ברוך, האדון שלי)

זה בדיוק הטיפוס לכאלו שלא חוששות ללכת עד הסוף וזה שיתן תמיד יד ויעזור להגיע למקומות שלו ושלך ביחד ו..פה אני כבר ניהיית רגשנית וחוזרת לישון.

מיועץ ממני להתחיל עם הצעיר וטפסנה לאט לאט בקצב שלכן בשלבי הסולם הבידסמי שלכן עד שהתיינה מסגולת לקבל מרות של "G," של אדון אמיתי.
וזה לא מתאים כל אחת ולא כולנו חייבות להגיע לפיסגה הזאתי
אבל...
מי שבאמת רוצה היגיעה ותגיע

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי יול' 24, 2007 2:57 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Brave Dwarf
גרניקה כתב/ה:

לא אמרתי שרע, חלילה (למרות שזה נשמע שיפוטי להחריד, אני יודעת) - רק תמהתי בקול על הבחירה המוזרה ב"אדון" הלא נכון לעבור חוויה המכונה בלשונכם "סשן".

כל העומד מאחוריי ומצדדיי הוא המתכווץ ונופל. לא מכירים פה בסשן אפטר קייר או אפטר שייב.
(ההיא מימין, בעלת היד הענוגה והפשוטה לחשה שגם מי קולון לא משהו)

ואולי דווקא מכיוון שמדובר ב"סשן" שאינו טומן בחובו משמעויות מרחיקות לכת, אין בכך פסול?
גרניקה​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 24 ביולי 2007
גרניקה​(נשלטת) • 24 ביולי 2007
[quote="Brave Dwarf"]
גרניקה כתב/ה:

כל העומד מאחוריי ומצדדיי הוא המתכווץ ונופל. לא מכירים פה בסשן אפטר קייר או אפטר שייב.
(ההיא מימין, בעלת היד הפשוטה לחשה שגם מי קולון לא משהו)

ואולי דווקא מכיוון שמדובר ב"סשן" שאינו טומן בחובו משמעויות מרחיקות לכת, אין בכך פסול?[/

quote]

לא הבנתי מילה ממה שאמרת, עד שהילדה לא נוחתת אני מרשה לעצמי לאמץ IQ דו ספרתי.

(אולי אני מגזימה בחרדת הקודש כבדת הראש שבה אני מתייחסת למילה "אדון" . אולי אני מגזימה ב"מבחני האמון" לפני שאני נותנת למישהו לגעת בי... לך תדע...)