שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלות בנושא "סאדו"

Dom_Quixote
לפני 17 שנים • 21 באוג׳ 2007

שאלות בנושא "סאדו"

Dom_Quixote • 21 באוג׳ 2007
שלום,

התחלתי להתעניין בנושא ה-ס"מ הזה, כמו שאתם קוראים לזה אצלכם במבוך, לפני כמה חודשים, כשראיתי בעיתון תמונה של אשה. חקרתי קצת באתרים השונים, אך יש כמה נקודות שעדיין אינן ברורות לי, וסוף סוף אזרתי עוז להירשם ולשאול כמה שאלות. אשמח אם תוכלו לתת עליהן את הדעת, ואולי להגיב, אם יש באתר הזה אפשרות כזו (ואני מקווה שיש, אחרת כיצד ניתן יהיה לקיים דיון פורה, תרבותי, משכיל ומכובד? אני מניח, ככלות הכל, שזה מה שאתם אוהבים לעשות פה).

ובכן, אלה הן הנקודות שתהיתי לגביהן, אני מקווה שזה יעזור לספק תשובות לרבים כמוני שסקרנים לדעת, אך חוששים שמא נושאים בלתי שגרתיים כאלה עדיין נחשבים פה לטאבו יגרמו לתסיסה באתר:

1. האם לדעתם מלכות בתשלום הן זונות? האם הן יצאניות? פרוצות? פושטות ירך? עוסקות באחד המקצועות העתיקים בעולם (אם כי לא ניתן להתחייב כי הוא העתיק מכולם, שאז יבוא איזה חכמולוג ויגיד "חקלאי! חקלאי! וכולם יביאו לו כאפות, ובאתר הזה הוא עוד עלול ליהנות מכך)? שרמוטות? עולות כסטריאוטיפ עדתי מכוער אצל טובי הקומיקאים הכושלים ביותר? או שמא הן, כמו שאומרים הצעירים, "עלא כיפאק" ו"אִין"?

2. מה ההבדל בין סאבית לשפחה? בין שפחה לנשלטת? בין נשלטת לכנועה? בין כנועה לצייתנית? בין צייתנית לסתם אחת שעושה מה שאומרים לה? בין סתם אחת שעושה מה שאומרים לה לזונה? בין זונה למלכה בתשלום? (ע"ע גם סעיף 1).

3. האם בדסמ זו סטייה? האם כל מישהי כנועה היא בדסמית = סוטה? האם כל כנועה היא בהכרח סאבית (ע"ע גם סעיף 2)? האם אפשר להיות סאבית בלי להגדיר את עצמך ככזו? האם אפשר להיות סאבית אם אני גבר? האם אפשר להיות גבר אם אני דום?

4. מה לדעתכם הביא אותנו לכאן? האם אנו סוטים (ע"ע גם סעיף 3)? האם כולנו נשרטנו בנעורינו, סובלים מטראומה, הפרעה, חוסר באהבה או ליקוי בהערכה עצמית? או שמא זו נטייה מינית כמו כל נטייה מינית אחרת (הומוסקסואליות), שהיא סטייה? האם הומוסקסואליות היא סטייה? האם ארקדי גאידמק יביא ערבי הומוסקסואל לבית"ר?

5. מה דעתכם על טוטאליות? האם באמת אפשר להתמסר ולשלוט עד הסוף, או שבשורה התחתונה, זה רק משחק והעמדת פנים? האם כולנו בעצם שחקני D&D מתוסכלים (ע"ע גם סעיף4 )? האם יש מי שעבורו זה החיים ממש, ומי שעבורו זה רק משחק? האם יש תפיסות שונות בנושא? האם הן מביאות למתחים בקהילה? האם המתחים האלה היו נמנעים ע"י חלוקה צודקת יותר של משאבים שכליים ביום הבריאה? האם היתה בריאה? איך זה מסתדר עם ההוכחות המדעיות של האבולוציה? האם נוצרנו ע"י חייזרים?

6. מה דעתכם על מילת ביטחון? האם זה לא אומר שבשורה התחתונה הכל משחק (ע"ע גם סעיף 5)? מתי משתמשים בה? האם סאבית שפלג גופה העליון נאכל ע"י חומצה והיא רואה שהחומצה ממשיכה לזרום ושעוד כמה שניות היא תאכל גם את פלג גופה התחתון ואדונה לא שם לב כי אחרי שהוא שפך עליה את כל הבקבוק הוא הלך לשחק קומנד אנד קונקר במחשב והוא כבר במשימה 22 ואין סיכוי שהוא לוקח הפסקה בקרוב כי יש לו פול דוריטוס לידו והוא הלך לשירותים לפני חמש דקות ואמא שלו (כן כן הוא גר בבית של אמא, הוא בסך הכל בן 43) תחזור מחופשה רק מחר צריכה לומר מילת ביטחון? האם זה לא מעיד על חוסר אמון באדון? האם היא לא גורמת לזילות הבדסמ וקומנד אנד קונקר כאחת? ומה עם שפחה שנזרקה ממטוס פייפר בגובה 5,000 רגל ללא מצנח, אבל ללא טיפה של חומצה עליה? האם יש הקבלה בין מקרה עם חומצה למקרה נטול חומצה?

7. מה דעתכם על דומים מסוכנים? האם דום שלא מאפשר לסאבית שלו מילת ביטחון הוא דום מסוכן (ע"ע גם סעיף 6)? מה זה דום מסוכן? מי שמכם להחליט מי מסוכן ומי לא? האם לא לכל אחד הבדסמ שלו? האם אתם לא חבורת צבועים מתנשאים זונות טפו קליקה סגורה ודוגמטית שכל מי שלא מסכים לרקוד לצליל חלילי הקונצנזוס הקקפוני שלה אוטומטית מתוייג כמסוכן? האם לא זין עליכם על כולכם יא מזדיינים בתחת? ולמה אתם אומרים ש-5,000 רגל זה מסוכן? מה, ספנקינג לא מסוכן? אזיקים זה נורמטיבי? זה כן וחומצה לא? למה מי אתם חושבים את עצמכם? אתם חושבים את עצמכם? אתם חושבים?

8. מה דעתכם על פניות חסרות כבוד? האם אתם מודעים לכך שמישהי נרשמה לכלוב אתמול, וישר קיבלה עשרות הודעות מכל מיני גברים שבכלל לא טרחו לקרוא את הפרופיל שלה ורק רצו לשעבד אותה ו\או שתשתעבד להם? האם לדעתכם מדובר באירוע חד פעמי, או שזה קרה לעוד מישהי? האם מי שפונה כך הוא דום מסוכן (ע"ע גם סעיף 7)? האם מישהי שפונה אליה דום מסוכן צריכה עדיין לענות לו בנימוס, כי היא שפחה? ומה ההבדל בין שפחה לסאבית?

9. האם מנהל האתר אינו גרוע מסטלין ומוסוליני גם יחד? האם מדיניותו נגד אאוטינג, פרסומי זנות (האם מלכות בתשלום יכולות לפרסם? ע"ע גם סעיף 1) והסתה לרצח פוליטי מיידי מוצדקת? האם מותר לו מוסרית להעיף סתם אנשים שהוא לא אוהב באופן אישי רק משום שהם ניקבו לו את הצמיגים באוטו וכתבו "כלובי תיזהר נזיין אותך" על וילון האמבטיה שלו? האם זה לא הופך אותו לחסר כבוד כמו בסעיף 8 (ע"ע גם)? האם זה הופך אותו לדום מסוכן? האם לא כדאי שמישהו פה כבר יקים אתר מתחרה, שיהיה זהה לו בדיוק רק עם פחות אנשים ופונט יותר קטן בפורום? האם היה ראוי לשים את התמונה של האפיפיור על הלוגו לפני שנתיים?

10. האם באמת אסור לשתות מים אחרי שאוכלים אבטיח?

היתה לי גם שאלה על טיפוח חור תחת, אבל אני שמח לדווח שהיא כבר נענתה (שנאמר: צדיקים - מלאכתם נעשית בידי טחורים)

אודה לכם מאוד באם תתייחסו ברצינות הראויה, ולא תהפכו את השרשור הזה לשדה קרב רק בגלל שהעזתי לשאול כמה שאלות שהקהילה טרם מוכנה להתמודן עמן.

בכבוד רב,
עבדומענישלטחורופסוגדומינירצעלארבע26

תקציר הפוסט (C):

לא-מתעצבן-לא-מתלונן-רק-מספר-כדי-לא-לשעמם
lady inBlack
lady inBlack • 21 באוג׳ 2007
rffl.gif
זה הולך להיות מעניין! eat.gif
נוריתE

הו דון קיחוטה ,תשים את השריון בתוך תיבה...

נוריתE • 21 באוג׳ 2007
חבל שאתה ליצן
ועד היום לא יודעת איך "לאכול" אותך,בתוך פיתה או באגט או על צלחת עם חסה בצד.

אבל אני לפחות אנסה ברצינות

כי לפחות , חלק מהשאלות האלו,הן רציניות
היו מתאימות לאלפוני ויש כאלו שאת חלקן שואלות ושואלים עצמם ו עצמן עד היום

כמו הוויכוח העתיק ימים מה בין שפחה לסאבית= כנועה(שאלה אחת פתרתי icon_cool.gif ) , צייתנית,ולבין כינוי ה -PC נשלטת ,או עבד סאב כנוע נישלט וכ''וד
מה ההבדל? שפחה חיה את זה 24/7 נפשית או פיזית או שניהם יחד
סאבית באה לעשות וחוזרת לחיים שלה.פשוט מאוד.

והוויכוח העוד יותר עתיק יומין ,כימי המקצוע... על מלכות בתשלום...וגם שפחות בתשלום.
לא נכנסת לזה בכלל כי יש גם אדונים ועבדים בתשלום...ותעשו את המתמטיקה לבד.
כי בחוצ מי שמקבלת כסף על מין היא זונה וגבר שמקבל כסף על מין הוא "נער /גבר ליווי"....

BDSM זאת פראפיליה (לך לכחולית שתסבר לך מה זה) סטיה מהנורמה החברתית המקובלת בציבור
מוגדר בפסכאטריה כהפרעה מינית חברתית
מולד? נירכש מכל מיני סיבות ? גן סטוי? כשיעשו מחקר רציני ולא סקר של מינה צמח או כאן בקטן נדע.

טוטאליות היא עיניין אישי רגשי נפשי

בידסמ זה מישחק,נקודה. יש את החיים ויש את הבידסמ ומי שלא יודע לעשות הבדלה ולהפריד
והופך את המשחק לחיים אמיתיים, יש לו או לה בעיה רצינית.

אדם שלא מאפשר מילת ביטחון או שלא מקשיב לה
ואדם שלא דורש מילת ביטחון ומשתמש בה בפאם דום ומייל דום
אין לה או לה ,משני צידי השוט מה לעשות כאן .

כל אחת לעצמה מחליטה אם הדום מסוכן לה או לא על פי ההגדרות האישית שלה בדיוק כמו שעבדסאבנשלט מחליט מי היא מלכהדומינה מסוכנת.

בגדול זה אחד שלא מכבד את זאת שמולו על מה שהיא עושה ומעניקה לו ומסכן את נפשה ובריאותה, ביודעין ובכוונה תחילה תוך כדי זלזול מוחלט.או מתוך טימטום גרידא.

פניות חסרות כבוד יש משני הצדדים, אם אדם ישלח לי הודעת PM בנוסח "חתכת כלבה מהיום את הזונה שלי"או שכזה
הוא יועף במיידי לפינת החסומים שלי!
אם מישהי תפנה לאדון בצורה לא מנומסת בעיניו שיעשה מה שבא לו.
(כנ'ל לעולם הפאםדום)

ובאשר לשאר השאלות
צריך לפתוח פה פורום נוסח המחלקה הסגורה בדומדומינה
ולעשות אותך המנהל.

ואם עזרתי פה למישהו ברצינות
עשיתי את שלי.
בכוח המוח-אשה

אין אין אין...

בכוח המוח-אשה • 21 באוג׳ 2007
כולנו חיכינו לתגובה שלך בפוסט על חור התחת,
ואתה אוכל אבטיח, שותה מים, ויורק לבאר שכולם משתינים בה.

ולעניין עצמו - מאחר שלילה ענתה על כל השאלות (ע"ע צדיקים מלאכתם נעשית בידי אחרים),
לא נותר לי אלא לומר -

רבותי, גילינו כולנו תגלית רועשת וחשובה לעולם הבדס"ם :

יש קרם מבהיר לחורי תחת!

ועכשיו, כך אני מקווה, יהפך העולם האפל הזה לקצת יותר בהיר.

תקציר:
קיחוט-אוהבת-אותך-הרבה-אני-לא-שכחתי-אף-פעם-שאתה-האדון-הכי-שווה-בכלוב!
מUחדת

תשובות בנושא "מאזו"

מUחדת • 21 באוג׳ 2007
שאלותייך ראויות ומרתקות, קיחוט.
מזה זמן אני תוהה מתי יעז מישהו מתוכנו לקום ולהציב מראה של שאלות פתלתלות ופילוסופיות מול פני הקהילה המתבוללת, שאלות אשר יכריחו כל איש ואישה מתוכינו, כל שפחה ושפח ,צייתנית ודום מסעיר, לחפור בעצמו, בתוך הים המטונף והדלוח של הוניליות המאיים להשמידנו, ולדלות תשובות אשר תספקנה את הכר עליו יושתתו ערכי עולם הסאדו בעידן שאחרי הפוסטקולוניאליזם.

כל זה היה לפני שצ'יטה הגיע, ורגע אחרי שגיליתי לשמחתי את השרשור הזה, שענה על רוב תהיותיי:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=10049

כיוון שיודעת אני כי אין הארתו של האחד יכולה להשליך על חברו, הרמתי בזאת את הקורה שניטלה מבין עיניך בקורקטיות המאפיינת את שכמותי, המכורים ללונדון וקירשנבאום ול"אלפוני", ולענות לך על חלק מהשאלות אותן אני חשה כי ניסית להעלות.

Dom_Quixote כתב/ה:
שלום,

1. כמו שאומרים הצעירים, "עלא כיפאק" ו"אִין"?

חד משמעית, כן.

2. מה ההבדל בין כנועה לצייתנית?

כנועה הינה סאבית שאינה סוטה ואילו הצייתנית אינה בדסמית, אך נוטה לפתח מחלות ריאה בגיל 65.

3. אני דום?

מתחלף טראנסג'נדרי הולם אותך יותר.

4. האם ארקדי גאידמק יביא ערבי הומוסקסואל לבית"ר?

רק אם באחד מסעיפי החוזה יצויין במפורש כי הוא רכוש הקבוצה עד אשר תוכח צידקתו ושבשום פנים ואופן לא יצור בתקופת שיוכו לקבוצה כל קשר (גורדי, כימי, משפחתי, ישיר או עקיף) עם שמואל פלאטו-שרון ועולם המאזו, גם אם הם יפנו אליו בהודעות אדומות מפתות.

5. האם יש תפיסות שונות בנושא?

לא.

6. האם סאבית שפלג גופה העליון נאכל ע"י חומצה והיא רואה שהחומצה ממשיכה לזרום ושעוד כמה שניות היא תאכל גם את פלג גופה התחתון ואדונה לא שם לב כי אחרי שהוא שפך עליה את כל הבקבוק הוא הלך לשחק קומנד אנד קונקר במחשב והוא כבר במשימה 22 ואין סיכוי שהוא לוקח הפסקה בקרוב כי יש לו פול דוריטוס לידו והוא הלך לשירותים לפני חמש דקות ואמא שלו (כן כן הוא גר בבית של אמא, הוא בסך הכל בן 43) תחזור מחופשה רק מחר צריכה לומר מילת ביטחון?

זה תלוי אם הסאבית שפחה וקטינה או קטינה וצייתנית מתחלפת-סוויצ'ית. אשמח אם תרחיב בנושא.

7. למה אתם אומרים ש-5,000 רגל זה מסוכן? מה, ספנקינג לא מסוכן? אזיקים זה נורמטיבי? זה כן וחומצה לא?

זהו, שרובנו לא יגיד לך את זה. אם יש הסכם חתום בין כנועה למאסטר שלה והיא בעצם רכוש, ניתן להרחיב גבולותיה, לבתק בתולייה ולשלשלה ממטוס בגובה 5000 רגל, קשורה בקרסים משחלותיה כחלק מסשן פומבי במופע של קפטן האודי. קצת אלכוהול ומעט הסכמה, זה כל מה שצריך. (כל עוד שתיית אלכוהול וצריכת קוקטיילים של מרגיעים-ממריצים בזמן הסשן מקובלת על שני הצדדים (או לכל הפחות בצד אחד, שולט, העוסק ברפואה אלטרנטיבית).

8. מה דעתכם על פניות חסרות כבוד?

המחשבה שבשנת 2007 אנחנו עדיין נאלצים לדון בשאלה הזאת- כאילו נינט עדיין לא הוציאה תקליט, כאילו לא ידענו שהיא הפרידה בין אפרת ויודה, כאילו לא מלמלנו כל העונה החולפת של כוכב נולד "זהבית פסי, זהבית פסי", כאילו לא התפרסמו (**כוכבית לאזרח כלובי: זהירות, איזכור פוליטי**) מסקנות ועדת וינוגרד, כאילו לא דפקו אותנו עם שביתת הרכבות וזה-
המחשבה הזו פרחה לי
.

9. האם מדיניותו נגד אאוטינג, פרסומי זנות והסתה לרצח פוליטי מיידי מוצדקת?

סתימת פיות בדסמית מקורה בבעיה תחילה, שכן עליה להיות מעוגנת בחוקי מילת הביטחון-רכוש המקדשת בבסיסה בדס"מ חף ממשחק=אקסטרימי הקורא לתת דרור ליצרים הכמוסים והסאדיסטיים-מאנימדיפרסיבים-מזוכיסטים-ניהליסטים אשר אנו הסוטים נושאים בתוכינו.
זרע הפורענות פוזר כמלח בעיניינו מיד עם התברר כי מדיניות הפוסט-אווטינג דוחקת את חלקנו לשוליים הצרים של פורומים אחרים, בעלי פונט קטן ומעיין כותבים דלוח המעריץ את דידי מנוסי ורוני ידידיה, רק על מנת לפרסם תמונה של ביבי בפורום "ברוכים הבאים".

יש דברים נסתרים. לא נבין? לא נדע.

(שנאמר: צדיקים - מלאכתם נעשית בידי טחורים)

בתודה מראש,
ל, יו"ר קבלת "ברוכים הבאים" בפורום "צייתנית-סאבית-שולטטתתת-חרדים בבוגרת65" ב'דבקה'.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

Re: שאלות בנושא "סאדו"

Dom_Quixote כתב/ה:
שלום,

התחלתי להתעניין בנושא ה-ס"מ הזה, כמו שאתם קוראים לזה אצלכם במבוך, לפני כמה חודשים, כשראיתי בעיתון תמונה של אשה. חקרתי קצת באתרים השונים, אך יש כמה נקודות שעדיין אינן ברורות לי, וסוף סוף אזרתי עוז להירשם ולשאול כמה שאלות. אשמח אם תוכלו לתת עליהן את הדעת, ואולי להגיב, אם יש באתר הזה אפשרות כזו (ואני מקווה שיש, אחרת כיצד ניתן יהיה לקיים דיון פורה, תרבותי, משכיל ומכובד? אני מניח, ככלות הכל, שזה מה שאתם אוהבים לעשות פה).

ובכן, אלה הן הנקודות שתהיתי לגביהן, אני מקווה שזה יעזור לספק תשובות לרבים כמוני שסקרנים לדעת, אך חוששים שמא נושאים בלתי שגרתיים כאלה עדיין נחשבים פה לטאבו יגרמו לתסיסה באתר:

1. האם לדעתם מלכות בתשלום הן זונות? האם הן יצאניות? פרוצות? פושטות ירך? עוסקות באחד המקצועות העתיקים בעולם (אם כי לא ניתן להתחייב כי הוא העתיק מכולם, שאז יבוא איזה חכמולוג ויגיד "חקלאי! חקלאי! וכולם יביאו לו כאפות, ובאתר הזה הוא עוד עלול ליהנות מכך)? שרמוטות? עולות כסטריאוטיפ עדתי מכוער אצל טובי הקומיקאים הכושלים ביותר? או שמא הן, כמו שאומרים הצעירים, "עלא כיפאק" ו"אִין"?

2. מה ההבדל בין סאבית לשפחה? בין שפחה לנשלטת? בין נשלטת לכנועה? בין כנועה לצייתנית? בין צייתנית לסתם אחת שעושה מה שאומרים לה? בין סתם אחת שעושה מה שאומרים לה לזונה? בין זונה למלכה בתשלום? (ע"ע גם סעיף 1).

3. האם בדסמ זו סטייה? האם כל מישהי כנועה היא בדסמית = סוטה? האם כל כנועה היא בהכרח סאבית (ע"ע גם סעיף 2)? האם אפשר להיות סאבית בלי להגדיר את עצמך ככזו? האם אפשר להיות סאבית אם אני גבר? האם אפשר להיות גבר אם אני דום?

4. מה לדעתכם הביא אותנו לכאן? האם אנו סוטים (ע"ע גם סעיף 3)? האם כולנו נשרטנו בנעורינו, סובלים מטראומה, הפרעה, חוסר באהבה או ליקוי בהערכה עצמית? או שמא זו נטייה מינית כמו כל נטייה מינית אחרת (הומוסקסואליות), שהיא סטייה? האם הומוסקסואליות היא סטייה? האם ארקדי גאידמק יביא ערבי הומוסקסואל לבית"ר?

5. מה דעתכם על טוטאליות? האם באמת אפשר להתמסר ולשלוט עד הסוף, או שבשורה התחתונה, זה רק משחק והעמדת פנים? האם כולנו בעצם שחקני D&D מתוסכלים (ע"ע גם סעיף4 )? האם יש מי שעבורו זה החיים ממש, ומי שעבורו זה רק משחק? האם יש תפיסות שונות בנושא? האם הן מביאות למתחים בקהילה? האם המתחים האלה היו נמנעים ע"י חלוקה צודקת יותר של משאבים שכליים ביום הבריאה? האם היתה בריאה? איך זה מסתדר עם ההוכחות המדעיות של האבולוציה? האם נוצרנו ע"י חייזרים?

6. מה דעתכם על מילת ביטחון? האם זה לא אומר שבשורה התחתונה הכל משחק (ע"ע גם סעיף 5)? מתי משתמשים בה? האם סאבית שפלג גופה העליון נאכל ע"י חומצה והיא רואה שהחומצה ממשיכה לזרום ושעוד כמה שניות היא תאכל גם את פלג גופה התחתון ואדונה לא שם לב כי אחרי שהוא שפך עליה את כל הבקבוק הוא הלך לשחק קומנד אנד קונקר במחשב והוא כבר במשימה 22 ואין סיכוי שהוא לוקח הפסקה בקרוב כי יש לו פול דוריטוס לידו והוא הלך לשירותים לפני חמש דקות ואמא שלו (כן כן הוא גר בבית של אמא, הוא בסך הכל בן 43) תחזור מחופשה רק מחר צריכה לומר מילת ביטחון? האם זה לא מעיד על חוסר אמון באדון? האם היא לא גורמת לזילות הבדסמ וקומנד אנד קונקר כאחת? ומה עם שפחה שנזרקה ממטוס פייפר בגובה 5,000 רגל ללא מצנח, אבל ללא טיפה של חומצה עליה? האם יש הקבלה בין מקרה עם חומצה למקרה נטול חומצה?

7. מה דעתכם על דומים מסוכנים? האם דום שלא מאפשר לסאבית שלו מילת ביטחון הוא דום מסוכן (ע"ע גם סעיף 6)? מה זה דום מסוכן? מי שמכם להחליט מי מסוכן ומי לא? האם לא לכל אחד הבדסמ שלו? האם אתם לא חבורת צבועים מתנשאים זונות טפו קליקה סגורה ודוגמטית שכל מי שלא מסכים לרקוד לצליל חלילי הקונצנזוס הקקפוני שלה אוטומטית מתוייג כמסוכן? האם לא זין עליכם על כולכם יא מזדיינים בתחת? ולמה אתם אומרים ש-5,000 רגל זה מסוכן? מה, ספנקינג לא מסוכן? אזיקים זה נורמטיבי? זה כן וחומצה לא? למה מי אתם חושבים את עצמכם? אתם חושבים את עצמכם? אתם חושבים?

8. מה דעתכם על פניות חסרות כבוד? האם אתם מודעים לכך שמישהי נרשמה לכלוב אתמול, וישר קיבלה עשרות הודעות מכל מיני גברים שבכלל לא טרחו לקרוא את הפרופיל שלה ורק רצו לשעבד אותה ו\או שתשתעבד להם? האם לדעתכם מדובר באירוע חד פעמי, או שזה קרה לעוד מישהי? האם מי שפונה כך הוא דום מסוכן (ע"ע גם סעיף 7)? האם מישהי שפונה אליה דום מסוכן צריכה עדיין לענות לו בנימוס, כי היא שפחה? ומה ההבדל בין שפחה לסאבית?

9. האם מנהל האתר אינו גרוע מסטלין ומוסוליני גם יחד? האם מדיניותו נגד אאוטינג, פרסומי זנות (האם מלכות בתשלום יכולות לפרסם? ע"ע גם סעיף 1) והסתה לרצח פוליטי מיידי מוצדקת? האם מותר לו מוסרית להעיף סתם אנשים שהוא לא אוהב באופן אישי רק משום שהם ניקבו לו את הצמיגים באוטו וכתבו "כלובי תיזהר נזיין אותך" על וילון האמבטיה שלו? האם זה לא הופך אותו לחסר כבוד כמו בסעיף 8 (ע"ע גם)? האם זה הופך אותו לדום מסוכן? האם לא כדאי שמישהו פה כבר יקים אתר מתחרה, שיהיה זהה לו בדיוק רק עם פחות אנשים ופונט יותר קטן בפורום? האם היה ראוי לשים את התמונה של האפיפיור על הלוגו לפני שנתיים?

היתה לי גם שאלה על טיפוח חור תחת, אבל אני שמח לדווח שהיא כבר נענתה (שנאמר: צדיקים - מלאכתם נעשית בידי טחורים)

אודה לכם מאוד באם תתייחסו ברצינות הראויה, ולא תהפכו את השרשור הזה לשדה קרב רק בגלל שהעזתי לשאול כמה שאלות שהקהילה טרם מוכנה להתמודן עמן.

בכבוד רב,
עבדומענישלטחורופסוגדומינירצעלארבע26

תקציר הפוסט (C):

לא-מתעצבן-לא-מתלונן-רק-מספר-כדי-לא-לשעמם

rffl.gif rffl.gif rffl.gif
חשבת לרשום על עצמך פטנט??
אגב, אולי כדאי שבפעם הבאה תעלה את נושא ה- א(סאדו)
על כל צורות העשייה שלו. icon_lol.gif
רפאל

רפאל • 21 באוג׳ 2007
קודם כל - כל הכבוד לך שאתה שאתה שאול את השאלות החשובות האלו. צריך בשביל זה הרבה אומץ. וזה רק מוכיח שאתה דום אמיתי. אני שמח במיוחד שאתה שואל על משימה 22 בקומנד אנד קונקר. זו משימה שדומים מתחילים רבים נתקעים בה, ומתביישים לשאול אחרים שמנוסים יותר. בשביל זה הקמנו את הפורום הסגור של הדומים , ושם תוכל למצוא טיפים שונים שקשורים במשימה זו ובמשימות אחרות . ובכל מקרה, גם אם טיפים אלו אינם עוזרים לך - זכור שלא אתה אשם.

Dom_Quixote כתב/ה:

בנושא הזה אני רק יכול להמליץ לך לחכות עם השאלות. כלובי מתכנן דיון מעמיק בנושא ההגבלה על תכנים פוליטים, ובמסגרתו בוודאי שתוכל להעלות גם את השאלות האלו. מתי בדיוק יתקיים דיון זה וכמה זמן תצטרך לחכות - אינני יודע. אבל אני יכול להגיד לך שהדיון הזה הולך להיות משהו מיוחד במינו, שעוד לא ראית. זה יהיה מוצלח יותר מכוכב נולד 5, ויותר מאשר ההפנינג של גידמאק. בקיצור - לא משהו שתרצה להפסיד. אז תכין את כלי הכתיבה שלך, ותצטייד במעט סבלנות.
Dom_Quixote

Dom_Quixote • 21 באוג׳ 2007
רפאל כתב/ה:
בשביל זה הקמנו את הפורום הסגור של הדומים , ושם תוכל למצוא טיפים שונים שקשורים במשימה זו ובמשימות אחרות . ובכל מקרה, גם אם טיפים אלו אינם עוזרים לך - זכור שלא אתה אשם.

מיוחדת. כתב/ה:

ל, יו"ר קבלת "ברוכים הבאים" בפורום "צייתנית-סאבית-שולטטתתת-חרדים בבוגרת65" ב'דבקה'.

האם הפורום וועדת "ברוכים הבאים" הם חלק ממערך החניכה שגובש פה לפני זמן מה, ואשר תרתי אחריו רבות אך לשווא? איך אני יכול לקבל חונך? האם גם הנלקקת שלי (מתשובותיכם הבנתי כי זה המושג המגדיר אותה באופן המדוייק ביותר) צריכה חונך נפרד, או שזה חונך לזוג? ואם כך, האם גם התעריף זוגי, או שכל אחד משלם בנפרד, מתוך הנחה שממילא ניפרד תוך יום-יומיים?
מלך הארץ​(לא בעסק)

מלך הארץ​(לא בעסק) • 21 באוג׳ 2007
ספק אם נוכח ניסיוני המועט בתחום יש ביכולתי לענות על כל השאלות המעניינות הנ"ל, אבל בכל זאת אנסה להרים את הכפפה (ובבקשה לא לנצל את העובדה שאני מתכופף), ולהביע את דעתי בעניין. אני כמובן שומר על זכותי לשנות את דעתי, להתכחש לה, להגיד שדברים הוצאו מהקשרם וכיו"ב.

Dom_Quixote כתב/ה:
שלום,

1. האם לדעתם מלכות בתשלום הן זונות? האם הן יצאניות? פרוצות? פושטות ירך?

לא. אלא אם כן מוסכם מראש שהסשן יכלול גם מין תמורת תשלום.

ציטוט: עוסקות באחד המקצועות העתיקים בעולם

כן. או בערך עפ"י הידוע למדע. קין היכה את הבל - כנראה שהוא היה דום בתשלום והעסק יצא מכלל שליטה. מאז ועד ועדת לנדוי הכאות, הצלפות ועינויים היו דבר שבשגרה במקומותינו. שמעתי, וזו רק שמועה, שנוכח קיצוצים שנעשו בתקציב הבטחון בשנות השמונים, גורמים שונים האמונים על אכיפת החוק וסיקול פיגועים פיטרו את המענים הקבועים והשתמשו במלכות בתשלום כפרי - לנסריות.

ציטוט: שרמוטות? עולות כסטריאוטיפ עדתי מכוער אצל טובי הקומיקאים הכושלים ביותר? או שמא הן, כמו שאומרים הצעירים, "עלא כיפאק" ו"אִין"?

כל אחת שתעשה עם גופה כרצונה, ואם היא רוצה לקבל תשלום על דברים שהיא נהנית ויודעת לעשות אז שיהיה לה סבבה בין אם היא מוכרת סשנים, מין, מאסג'ים יעוץ פסיכולוגי או כל דבר חוקי אחר.

ציטוט: 2. מה ההבדל בין סאבית לשפחה?

שפחה - משרתת בשליטת אחר (אינה חופשיה) - כמו בזמן העתיק ובכמה ארצות שלא התקדמו מאז.

סאבית - כפופה למישהו/הי

ציטוט: בין שפחה לנשלטת?

שפחה - משרתת, עושה כל מני עבודות לאחר/ים וזאת מעצם השליטה בה.

נשלטת - מישהו שולט בה ועושה בה כרצונו. לא בהכרח שהיא גם עושה עבודות כלשהן.

היינו - כל שפחה היא נשלטת אבל לא כל נשלטת היא שפחה

ציטוט: בין נשלטת לכנועה?

יכול להיות שהיא נשלטת מתוך אילוץ לא בגלל שהיא כנועה.

ציטוט: בין כנועה לצייתנית?

יכול להיות שהיא כנועה אדישה, לא מעניין אותה מכלום והיא לא בהכרח צייטנית.

צייתנית- לא בהכרח כנועה. בטח יש בצבא הצפון קוריאני חיילות/מפקדות שהן צייתניות וממושמעות כלפי אלו שמעליהן אבל קשוחות עם אלו שתחתיהן. הציוט נובע מהמערכת ו/או מהתרבות. כך גם באירגוני פשע וכיו"ב.

ציטוט: בין צייתנית לסתם אחת שעושה מה שאומרים לה?

אתה מתכוון בין צייתנית לבין סתם צייתנית?

ציטוט: בין סתם אחת שעושה מה שאומרים לה לזונה?

זונה לא בהכרח עושה מה שאומרים לה (אלא אם כן זו זונה בישראל מהסוג שנחטפו/אולצו לעסוק בכך עקב סחר בבני אדם, והיא עושה מה שאומרים לה מפחד ו/או משום שהזריקו לה יותר מדי סמים).
מי שסתם עושה מה שאומרים לה לא בהכרח מקבלת/דורשת עבור זה כסף.

ציטוט: בין זונה למלכה בתשלום? (ע"ע גם סעיף 1).
- התשובה בגוף השאלה.

ציטוט: 3. האם בדסמ זו סטייה?

סטיה - לא, אין כאן משהו שמנוגד לטבע, משהו שימנע מהמין האנושי להתקדם ולהתפתח.

חריג - כן לדעתי, אם כי דברים משתנים ולא כל אחד חושף את נטיותיו כך שקשה להעריך עד כמה העניין חריג (אם סקרים היו משקפים מציאות אז פרס....)

5
ציטוט: . מה דעתכם על טוטאליות? האם באמת אפשר להתמסר ולשלוט עד הסוף, או שבשורה התחתונה, זה רק משחק והעמדת פנים? האם כולנו בעצם שחקני D&D מתוסכלים (ע"ע גם סעיף4 )? האם יש מי שעבורו זה החיים ממש, ומי שעבורו זה רק משחק? האם יש תפיסות שונות בנושא?

הכל יחסי והכל אפשרי, אין אמת מוחלטת.

ציטוט: האם הן מביאות למתחים בקהילה? האם המתחים האלה היו נמנעים ע"י חלוקה צודקת יותר של משאבים שכליים ביום הבריאה?

אם אתה מתכוון שחלוקה צודקת זו חלוקה שוויונית אז זה הבסיס לבעיה - כי אם החלוקה הייתה יותר ברורה ולא שוויונית אז כל אחד היה יודע את מקומו ולא היו ריבים (כמו החלוקה לקאסטות בהודו).

ציטוט: האם היתה בריאה? איך זה מסתדר עם ההוכחות המדעיות של האבולוציה? האם נוצרנו ע"י חייזרים?

יש דברים שהתפתחו עם הזמן, ויש דברים שנוצרו או כוונו ע"י ישויות מפותחות יותר. חלק מאותן ישויות אפילו המשיכו לכוון ולדאוג למה שיצרו גם לאחר שהיצורים הנבראים כבר התחילו לפתח מודעות למה שקורה ואף ראו ביוצריהם/מעצביהם כוחות על שיש לסגוד להם.
אפשר גם להגיד חייזרים אבל הם לא כל כך זרים.
זה כמו שנפתח משהו על הירח בעוד 200 שנים. נפתח ואז נעבור ונעלם למקום טוב יותר.

6
ציטוט: . מה דעתכם על מילת ביטחון? האם זה לא אומר שבשורה התחתונה הכל משחק (ע"ע גם סעיף 5)? מתי משתמשים בה?

הרעיוןהוא לא לגרום נזק. סבל שהצד השני לא יכול לעמוד בו - אמור להוות אינדיקציה שמשהו לא בסדר - שמערכת העצבים נפגעת יותר מדי. ובכלל סבל שהצד השני לא יכול לעמוד בו יכול לגרום לנזק נפשי.

ציטוט: האם סאבית שפלג גופה העליון נאכל ע"י חומצה והיא רואה שהחומצה ממשיכה לזרום ושעוד כמה שניות היא תאכל גם את פלג גופה התחתון ואדונה לא שם לב כי אחרי שהוא שפך עליה את כל הבקבוק הוא הלך לשחק קומנד אנד קונקר במחשב והוא כבר במשימה 22 ואין סיכוי שהוא לוקח הפסקה בקרוב כי יש לו פול דוריטוס לידו והוא הלך לשירותים לפני חמש דקות ואמא שלו (כן כן הוא גר בבית של אמא, הוא בסך הכל בן 43) תחזור מחופשה רק מחר צריכה לומר מילת ביטחון? האם זה לא מעיד על חוסר אמון באדון? האם היא לא גורמת לזילות הבדסמ וקומנד אנד קונקר כאחת? ומה עם שפחה שנזרקה ממטוס פייפר בגובה 5,000 רגל ללא מצנח, אבל ללא טיפה של חומצה עליה? האם יש הקבלה בין מקרה עם חומצה למקרה נטול חומצה?

אתה מסתלבט?

7
ציטוט: . מה דעתכם על דומים מסוכנים? האם דום שלא מאפשר לסאבית שלו מילת ביטחון הוא דום מסוכן (ע"ע גם סעיף 6)? מה זה דום מסוכן? מי שמכם להחליט מי מסוכן ומי לא? האם לא לכל אחד הבדסמ שלו? האם אתם לא חבורת צבועים מתנשאים זונות טפו קליקה סגורה ודוגמטית שכל מי שלא מסכים לרקוד לצליל חלילי הקונצנזוס הקקפוני שלה אוטומטית מתוייג כמסוכן? האם לא זין עליכם על כולכם יא מזדיינים בתחת? ולמה אתם אומרים ש-5,000 רגל זה מסוכן? מה, ספנקינג לא מסוכן? אזיקים זה נורמטיבי? זה כן וחומצה לא? למה מי אתם חושבים את עצמכם? אתם חושבים את עצמכם? אתם חושבים?

כמו בספורט, אדם רשאי לקחת על עצמו סיכון. אבל צריכה להיות סבירות. מי שגורם נזק צריך לקחת בחשבון שבסופו של יום יישא בתוצאות, זה שהצד השני הסכים או אפילו רצה לא תמיד יהווה הגנה/תירוץ.

8.
ציטוט: מה דעתכם על פניות חסרות כבוד? האם אתם מודעים לכך שמישהי נרשמה לכלוב אתמול, וישר קיבלה עשרות הודעות מכל מיני גברים שבכלל לא טרחו לקרוא את הפרופיל שלה ורק רצו לשעבד אותה ו\או שתשתעבד להם? האם לדעתכם מדובר באירוע חד פעמי, או שזה קרה לעוד מישהי? האם מי שפונה כך הוא דום מסוכן (ע"ע גם סעיף 7)? האם מישהי שפונה אליה דום מסוכן צריכה עדיין לענות לו בנימוס, כי היא שפחה? ומה ההבדל בין שפחה לסאבית?

למה היא חיכתה עד אתמול? אין לה אלא להלין על עצמה שהתמהמה יותר מדי ולבסוף נרשמה בשיא עונת הקיץ שטופת הזימה.

9.
ציטוט: האם מנהל האתר אינו גרוע מסטלין ומוסוליני גם יחד?

בשביל להיות סטלין ומוסלוני ביחד הוא צריך להיות קירח ומשופם, אחרת השאלה לא רלוונטית, ובכלל זה עניין של טעם.

רפאל כתב:
ציטוט: כלובי מתכנן דיון מעמיק בנושא ההגבלה על תכנים פוליטים, ובמסגרתו בוודאי שתוכל להעלות גם את השאלות האלו.

אני מציע להבדיל בין פוליטיקה לבין מפלגתיות.

דיון על שאלות פוליטיות זה דבר ראוי לדעתי - בארה"ב הפלות למשל זה הכי פוליטי שיש. כמעט כל דבר יכול להחשב פוליטי.

מפלגתיות - לדעתי מיותר.

אם הייתי מעשן הייתי מדליק עכשיו סיגריה

smoking.gif