בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום לכולם - מילים אחרונות

עוזרד​(שולט)
לפני 16 שנים • 22 באוג׳ 2007

שלום לכולם - מילים אחרונות

עוזרד​(שולט) • 22 באוג׳ 2007
היום , 22.8.2007 מחקה הנהלת הכלוב את הבלוג שלי, בעקבות כתיבת הפוסט שלי על "הדום דה-לה שמאטע " ( דום הסחבות ) . מחיקה זו באה ללא כל התרעה. אף שהפוסט התיחס לדגם כללי של דומים בדומה לסידרה הכללית על הסאביות אותה פירסמתי בסידרת הפוסטים שלי על "קווים לדמותה של הסאבית העבריה " .
אף אם היו בפוסט שלי התיחסויות יחודיות לדומים כאלו או אחרים בפוסט דנו, הם בוודאי לא היו בלשון המנאצת אותה הפגינו בעלי בלוגים אחרים כלפי, ואשר לגביהם לא נקטה הנהלת האתר פעולת מחיקה דומה.
בעקבות סתימת הפיות הנלוזה בה נקטה הנהלת האתר נגדי מעבירה את שדה הכתיבה שלי לבלוג הוותיק שלי באתר תפוז הנושא אותו שם : "הרחבה התמדת של תחום ההתנגדות ". כל מי שקרא בבלוג שלי, נהנה או לא נהנה ממנו, אך לא יכול היה בלעדיו מוזמן להגיע למקום ההתרחשות החדש בתפוז ( לינק מצוי בכרטיס שלי )
הודעה על כתיבה יחודית באתרי בי.די.ס. מ. אחרים תבוא בהמשך.
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 22 באוג׳ 2007
כל מה שנותר לאמר -
כל הכבוד כלובי.
הגיע הזמן.

אם כי משהו אומר לי שיהיו לך או בשמך עוד הרבה מאד "מילים אחרונות" שכאלה.
שהרי לא ייתכן שבאיזשהו מקום לא תנסה למשוך תשומת לב לעצמך (כל בר דעת יודע שגם תשומת לב שלילית היא תשומת לב).

ובינתיים רק - שוב - כל הכבוד לכלובי !
Afroditi

שלום

Afroditi • 22 באוג׳ 2007
שלום ולא להתראות.

devilwitch.gif
alona.
alona. • 22 באוג׳ 2007
כשאתה צודק אתה צודק מדהים שלי ואתה תמיד צודק.
}{ icon_wink.gif
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 22 באוג׳ 2007
אל דאגה עוזרד, אני מניחה שהבלוג בתפוז נשאר, ומי שירצה יגיע. חוץ מזה, כל מי שחושב, ובעיקר חושבת עליך דברים רעים- זה בטח בגלל שהיא שמנה ומבוגרת icon_wink.gif
Mass production
Mass production • 22 באוג׳ 2007
התברר לי לתדהמתי כי הפרופיל והבלוג שלי נמחקו גם הם.
אני המום!
פתוחה ל...

לא מבינה

פתוחה ל... • 22 באוג׳ 2007
על מה אתה מלין?
הרי הצהרת במפורש שאתה בא לעשות פה בלאגן.....
וזה די טבעי שבלאגן לא מתאים לנו
תצליח במקומך החדש- ישן
walking dead
walking dead • 22 באוג׳ 2007
לא חבל לך לבזבז עוד ועוד מילים (אפילו אחרונות)?

אולי תשמור אותן באמת למקום שפחות אכפת לו מאיכות הכותבים בו.

וזה:
ציטוט: היום , 22.8.2007 מחקה הנהלת הכלוב את הבלוג שלי, בעקבות כתיבת הפוסט שלי על "הדום דה-לה שמאטע " ( דום הסחבות ) . מחיקה זו באה ללא כל התרעה. אף שהפוסט התיחס לדגם כללי של דומים בדומה לסידרה הכללית על הסאביות אותה פירסמתי בסידרת הפוסטים שלי על "קווים לדמותה של הסאבית העבריה " .

פשוט שקר וכזב ואתה יודע זאת. הפוסט שלך היה כה "דגם כללי" עד כי טרחת לפתוח גם שרשור שנמחק (תודה כלובי) ובו הלנת על כך שאותו דום "דגם כללי" מתעלם ממך...

I bid you farewell.