צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הנה אנשים שמשעמם להם בחיים

Demi
לפני 20 שנים • 30 בספט׳ 2003

הנה אנשים שמשעמם להם בחיים

Demi • 30 בספט׳ 2003
את ההודעה הזאת מצאתי בפורום של דומדומינה
ולא הגבתי שם כי המערכת עשתה לי בעיות עם הכינוי שלי ולכן אני מגיב כאן

http://www.domdomina.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=1007

מכשפה, זה פשוט לא יאמן איך שאת דוחפת את האף הגדול שלך לכל חור
קודם את מארגנת לנו ערבי קהילה במועדון, ערבים שהם גרועים ושהרוב המוחלט של הקהילה לא נהנים בהם
זה ממשיך בזה שאת קופצת ביציאות עישון במועדון - תראי לי מועדון שלא מעשנים בו.
וזה ממשיך עכשיו שאת מחפשת וחופרת אחרי לוגים במירק כדי להשמיץ

אז תשמעי משהן, עזבי אותך שטויות בואי לרחבה המרכזית ותעשי סשן, זה יהיה מעניין לראות אותך פעם בסשן לראות מה את יודעת ואיך את עושה בדסמ. (לא לא סשן את לא תעשי איתי אני סיכונים מיותרים לא לוקח).
ככה אולי תוכלי להוכיח שאת קיימת.

ולגופו של עניין - אם כל כך היית בשוק היית יכולה לפנות אלי ולשאול אותי במה מדובר ולא לעשות על זה סימפוזיון בפורום.
ה"עבד" ההוא שדיברת איתו הוא טרול, שיגע אותי וידידה שלי בפרטי כמה כמה וכמה שבועות שהוא רוצה סשן, אמרנו לו להגיע למועדון ולהפגש כבר כמה וכמה פעמים אבל הוא לעולם לא הגיע ורק שיגע אותנו בפרטי עד למצב שהוא נכנס לאיגנור.
מה עוד שעקב גילו הצעיר אני בספק בכלל אם הוא יורשה להכנס למועדון.
ואחרי שבועות (כן שבועות) שהוא מבקש סשן ומוזמן למועדון ולא מגיע וכל פעם מביא תירוץ אחר, אז אני חושב שמותר לי להגיד לו כל מה שמתחשק לי רק שיצא לי מהוריד ויחפש לעצמו אטרקציות וירטואליות אחרות - והנה הוא מצא אותך, תההי בריאה ושיהיה לך ולו עד מאה ועשרים.

ואני מרשה לעצמי להגיב כפי שהגבתי מכיוון שהוא אישר לך להעתיק את הלוג אל הפורום ובכך לקח על עצמו את הסיכון שיגיבו לדבריו.

sub_m - אם אתה מספר משהו אז תספר את כל האמת, כבר חודשיים שלא הגעת למועדון למרות שהוזמנת אז אל תשקר ותגיד שבגלל זה לא הגעת למועדון.

מכשפה - מישהי חייבת כמה וכמה התנצלויות מאוד גדולות.
המניפולציות שאת עשית בחוויות כואבות וזה כולל מחיקת הודעות עריכת הודעות ובאנים רק כדי להגדיל את האגו הנפוח שלך, ההסתות שלך על אנשים שונים בקהילה כולל על כותב שורות אלו (וכן אנשים מספרים לי כולל החברות הכי טובות שלך), הוצאת דברי מהקשרם (כמו בלוג שהבאת בפורום) והנסיון המגעיל שלך למניפולציות והרשימה עוד ארוכה ארוכה אבל עזבי.
אני מתוך גדלות נפש לפני חצי שנה ניגשתי אליך ולחצתי את ידך, שמתי את הכל מאחור למען אחדות הקהילה, אבל את לא מפסיקה עם השטויות והגועל שלך כך שבעצם ללחיצת היד ההיא לא הייתה שום משמעות וחבל.

אני כותב את שורות אלו לא כדי לפגוע במכשפה או בסאב-מ אלא כדי לטהר את שמי ממניפולציות ומהוצאת הדברים מהקשרם ומציע שלא יגיבו כאן אנשים שלא ראו את כל הלוג כפי שהיה בכללי.
009​(אחר)
009​(אחר) • 30 בספט׳ 2003
לאחרונה מסתמנת ההרגשה שהודעותיה של המכשפה נועדו לפגוע במועדון ולהלן מספר דוגמאות:

שרשור האישון במועדון מטרתו היחידה היתה לפגוע במועדון ולא יותר מזה.

אילו טובת המועדון היתה לנגד עיניה של המכשפה היתה פונה לעמוס בארבע עיניים

(בכל מקרה הבעיה מטופלת על ידי עמוס גם בלי התערבותה של המכשפה)

בהודעתה של המכשפה נאמר שהיא עדיין לא החליטה אם המופע של הזוג בזיון בשידור חי זה בדס"מ ומנוסח הדברים אנו למדים שהמכפשה לא אהבה את אשר ראו עיניה.

ולבסוף המניפולציה הנמוכה עם דמי שבודאי אינו חשוד בכך שאינו רוצה בהצלחת המועדון.

הגיע הזמן שתראי לכולנו מהו כוחך בדבר האמיתי

די עם התככנות וההתעסקות בזוטות בזויות ובצ'טים עלומים .

הדברים האמיתיים מתרחשים להם במועדון והמועדון הגיע לנקודת השיא שלו אך ור ק בזכות העבודה הקשה והמפרכת התעוזה ואומץ הלב והאישיות יוצאת הדופן של עמוס.

אל תייחסי לעצמך קרדיטים שלא קיימים ושלא שייכים לך.

009
חצי אדון
חצי אדון • 30 בספט׳ 2003
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
אז ככה................

ראיתי לנכון להגיב כאן כמו שהגבתי אצל דומדומינה כאשר קראתי את ההודעה-אין אני נוהגת בדרך כלל להוריד את עצמי לרמה של הכפשות, מריבות וויכוחים שוליים, אך הפעם חורה לי שדברים הוצאו מהקשרם.

מכשפה, אני אותה ידידה של דמי ש- sab m שיגע אותנו בפרטי ובכללי בשקריו ומשחקיו-לא אחת שמנו אותו באיגנור שכן הצקותיו גבלו באובססייה.
לא אחת הזמנו אותו למועדון, שיצא ממעטה הוירטואליות, אך למותר לציין שהוא לא הגיע בתירוצים שונים ומשונים..
sab m ידוע בצ'אטים כאחד אשר מנדנד ומתקרץ ללא הפוגה לכל דומית או סאבית ואף לחלק מהדומים ברמה שעוברת כל גבול ונימוס אלמנטרי!!!.
לדעתי? הוא הינו טרול מושלם שכן אינו מתכוון לצאת ממסך הוירטואילות.
ולגופו של השרשור, אף אני הייתי נוכחת באותו יום, ועוד ידיד שלנו משותף ושלושתנו צחקנו איתו ואף לא הסתרנו זאת, ביחוד את קטע הגילוח והעירום.
sab m ידע לבסוף כי צחקנו איתו, אך בלהיטותו הרבה לנסות למצוא מישהי שתאמין לכל שקריו ומשחקיו בחר כמובן להעלות רק חלק מהלוג!!!
ד"א המשך הלוג היה לא פחות מעניין , כאשר אותו סאב התחנן בפני בכללי שאראה את תמונתו בעירום ואף לא התבייש לתאר בפרוטרוט את גופו-כל זאת רק כדי שאקח אותו מתחתי.

אני תוהה, למי מגיעה כאן ההתנצלות.

ולהבא, כל מי שממהר להעלות נושא כלשהו שמעורב בו לוג משיחות בצ'אט, עיצה לי עבורו, שלא ימהר כל כך בטרם בדק את הדברים לאשורם.

שוב מכשפה, תשובתי לא אישית אליך, אלא יותר להבהיר מי שהוא אותו טרול שכנראה שם לו למטרה לסכסך בין אנשי הקהילה כשסיבותיו התמוהות שמורות עימו.
אשמח להסביר לך יותר בפרוטרוט בפגישתנו הבאה במועדון או בצ'אט באופן אישי.

בברכת שנה טובה ונקייה מטרולים למינהם.

רחפנית-הדומית המרחפת.]
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 30 בספט׳ 2003
הכל היה יותר פשוט, אם כמה אנשים לא היו קופצים כל פעם שנראה להם שיש להם הזדמנות להכנס במישהו.

נושא העישון כפי שראיתם הוא נושא שמפריע להרבה אנשים. זאת לא פרובוקציה למעשנים. להעלות הצעות לשיפור זה בוודאי לא לרעת המועדון.

והמכשפה קרוב לוודאי לא ידעה שהבחור הוא טרול.

מצד שני, די ברור (אפילו בלי לבדוק) שדמי לא סיפר לו את הדברים על מנת להרחיק אותו מהמועדון, כך שהיה הרבה יותר סביר להניח שדמי התלוצץ והוא לא הבין. לא צריך להחפז ולהכריז על בגידה במפעל הציוני (סליחה, המועדוני).

דרך אגב, ביום חמישי האחרון הייתי במועדון, ולמרות שבהתחלה היתה מוזיקת טראנס (או משהו דומה) מעצבנת למדי, המוסיקה השתפרה מאוד בזמן הסשנים. בחלקים מסוימים של המועדון היה אפילו אפשרי לדבר!
כל הכבוד על השיפור, מקווה שתמשיכו ככה.
Artemis^
Artemis^ • 30 בספט׳ 2003
ואולי באמת זו הדרך הטובה כבר שהסאב אמ הזה יעלם.
אצלי במירק למשל הוא ברשימת האיגנור.
הבחור קרציה בלתי נלאית עם זיכרון של זבוב ברוורס.

רבים כאן מכירים אותי ויודעים שאני לא אדבר סתם כך על אנשים. אבל אדם שבסבלנות רבה אומרים לו שאין בו ענין והוא כל פעם נדחף לפרטי בצ'ט שואל שוב ושוב את אותן שאלות (הוא סקלרוטי על בטוח) ואני לא מדברת על פעם או פעמיים אלא על לפחות עשר פעמיים ואפילו באותו כינוי (למרות שהוא משתמש גם בעבד ניקיון). ומילא הוא מנדנד לאחת אבל הוא בו זמנית בחמישה פרטיים מנדנד את אותם נדנודים, אז נו באמת אני הייתי אומרת לו שצולים אנשים על אש קטנה במועדון ולו רק כדי שלא לראות את זיו פניו.

icon_twisted.gif [/b]
זיקית

העבד נקיון הזה...

זיקית • 30 בספט׳ 2003
חלאה אמיתית.
מציקן אמיתי..ואני לא נכנסת בכלל לנושא הראשוני של השירשור.
icon_evil.gif
גם אצלי הוא באיגנור.
Demi
לפני 20 שנים • 1 באוק׳ 2003
Demi • 1 באוק׳ 2003
ניובוי, זה לא שאני לא יכול להגיב שם, זה שהייתה בעיה עם הססמה וברגע שהיא נפתרה גם הגבתי שם.
וחוץ מיזה לא יזיק שעוד אנשים (בעצם כמה שיותר) יראו במה מדובר ואולי זה יעשה סוף לטרוליזציה וסוף להשמצות מניפולציות והוצאת דברים מהקשרם ע"י אנשים מסויימים מהקהילה מכיוון שאלו יראו שתגובות לשטויות שלהם מתפרסמות באתרים שונים וגם זוכים לחשיפה.
לצערי אינני יכול להגיב באתרים אחרים מסויימים מכיוון ששם אסור לשים לינקים לאתרים אחרים ומכיוון שבכלוב הדבר אפשרי זה הופך אותו לאתר מרכזי וחשוב בהווית הבדסמ ובקהילה בכלל, איננו עוד מנועים מלהתיחס למקרים שפורסמו במקומות אחרים ואיננו סגורים בתוך ה"כלוב" שיצרנו לעצמינו, וזה פותח בפנינו אפשרויות נוספות ועל כך אני מברך את כלובי.
אז שוב תודה שעניינים גם כגון אלו זוכים לחשיפה מעל גבי הכלוב ושאנחנו יכולים לחשוף את הדברים כפי שהם ובלי לחשוש מצינזורים וכדומה.