לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגיור - משולט לנשלט

ברק של רוקסן
לפני 17 שנים • 18 בספט׳ 2007

הגיור - משולט לנשלט

ברק של רוקסן • 18 בספט׳ 2007
כשולט ותיק , החלטתי שהגיע הזמן לעשות צעד נוסף כדי להעמיק את הבנתי את הצד הנשלט.
ולאחר לא מעט התלבטויות והיסוסים החלטתי לעבור סשן אצל מלכה בתשלום.

חיפשתי את הטובה מכולן , דיברתי עם קולגות , תחקרתי נשלטים , והגעתי למלכה רוקסן.

תגיע לXXX בשעה 15:30 נאמר לי בטלפון ותתקשר משם, ברור ? יש לך שאלה חשובה ?

הגעתי למקום , 5 דקות קודם (אני בכל זאת הולך להפקיד את עצמי בידיה חשבתי לעצמי בחיוך ...ואולי למרות הכל לא כדאי להרגיזה כבר בהתחלה..)

האמת שהגעתי ברגשות מעורבים , עם חצי חיוך , מה כבר תוכל בחורה בת 25 לעשות לי ? איך היא תוכל באמת לשלוט בי ? אני הרי שולט ותיק , עם נסיון לא קצר, גבר חזק , ובחיים מנהל עשרות אנשים , ובחורות כמוה מטרטרות סביבי ועומדות לפקודתי במשרד בכל יום.

ב15:30 בדיוק, התקשרתי , היא תקבל אותך ב 16:00 תגיע לXXX ועוד כמה משפטים שנבלעו ברעש הרחוב אבל לא נשמעו לי חשובים. רשמתי לעצמי את הכתובת וחיכיתי , בסבלנות מתוחה.

ב 16:00 דפקתי על הדלת . הדלת נפתחה חרש , כנס ! נשמע קולה , קול קר ועיניני שהעביר בי צמרמורת של התרגשות. צעדתי פנימה לתוך חדר חשוך , הדלת נסגרה מאחוריי . הסתובבתי לאחור והיא עמדה שם ,- במלוא הדרה. יפיפייה , קרה ,עם מבט חודר בעיניים שבחן אותי מכף רגל ועד ראש.

איפה הסיגריות ? נשאלתי. ופתאום הבנתי שכנראה שלא שמעתי את בקשתה זו בגלל הרעש ברחוב.
אהה ...מילמלתי (לא זוכר מתי הפעם האחרונה שהייתי נבוך כל כך ..) צא ואל תחזור בלי הסיגריות היא אמרה בשקט קר וחודר. יצאתי החוצה ורצתי לחנות הקרובה , נדהם מההשפעה שלה עליי.

חזרתי בזריזות עם הסיגריות . היא הושיבה אותי לתחקור קצר , בוחנת ולומדת אותי ולמה אני כאן ומיד אחר כך נשלחתי למקלחת.

חזרתי , מכוסה במגבת, נעמד מולה.
תוך רגע ומבט קצר ממנה מצאתי את עצמי על 4 ,עירום, עם קולר על הצוואר ,עונה לשם – הכלבה של המלכה רוקסן.
לאחר סיבוב קצר ולפני שהספקתי להבין מה קורה איתי , הושיבה אותי המלכה רוקסן על שרפרף נמוך , צמוד לקיר. ידיי הורמו ונמתחו למעלה ונקשרו בחוזקה בלי יכולת לזוז ותוך רגע הרגשתי שאיבדתי את חירותי ושאני נתון כולי לחסדיה של המלכה היפיפייה הזו.
ושוב , לפני שהספקתי להתאושש, היא התקרבה אליי עם מצבטיים לפטמות ואני שהצמדתי כאלו רבות לשפחותיי בעבר , הצטמררתי , התכווצתי אפילו ניסיתי להשתחרר ,אבל כלום לא עזר. במיומנות ובזריזות הידקה מלכתי החדשה את המצבטים לפטמותיי שמאותו הרגע ועד לסיומו של הסשן התחילו לבעור. (אני מרגיש אותם עד עכשיו ...)

אחריי טיפול קצר שכלל הצלפות , יריקות , השפלות , ואחרות ... הרגשתי שמשחררים לי את הידיים , לרגע הוקל לי אך תוך רגע נוסף מצאתי את עצמי כבול בחוזקה עם ידיים מאחורי הגב.
מלכתי החלה לקשור אותי ,מלפפת את החבל במיומנות סביב גופי , קושרת בין השאר את איברי . ופתאום אני מוצא את עצמי קשור כולי , אבל כולי ! ביד אמן או יותר נכון – ביד אמנית.

ניצלתי הזדמנות שמלכתי הסתובבה והצצתי על עצמי במראה , קשור כך בלי יכולת לזוז , ומתוך הקשירות עומד לו בגאון ידידי הטוב שמשום מה כנראה החליט שטוב לו שמשפילים אותי כך , הבוגד!

תוך רגע נוסף מצאתי את עצמי כורע עם הידיים קשורות בחוזקה לאחור , כשלפניי, על הרצפה, מונח זין גדול .
תמצצי כלבה ! באה ההוראה. עשיתי את הטעות והשתהיתי לרגע , חושב איך אני יוצא מזה , וטראח חטפתי סטירה מצלצלת והצלפה בישבני העדין שגם כך כבר בער לו מההצלפות הקודמות שחווה. הבנתי שעדיף לציית והתחלתי למצוץ ולמצוץ היטיב , כדי שמלכתי תהיה מרוצה וקצת רחמנית.
ואז ... בעודי כורע ומוצץ , בתנוחה כואבת ולא נוחה אני מרגיש את מלכתי מאחוריי וללא אזהרה מוקדמת אני מרגיש את אצבעה המלכותית חודרת לתוכי, לישבני !!! כמעט נחנקתי , דופקים אותי בתחת ! אותי !!?
מעולם לא חשבתי שאחווה כזה דבר שאסכים לכזה דבר והנה זה קורה.

ועכשיו כלבה יקרה תראי מה הולך להכנס לך לתחת ! היא מרימה לי את הראש ומראה לי זין גדול !
לא אני אומר, בבקשה לא ! ונאבק להשתחרר . שתי סטירות ומשיכה במצבטיי הפטמות מבהירות לי שכדאי שאציית ואני נרגע , רועד מפחד אבל נרגע.

עוד רגע עובר ואני מוצא את עצמי עם זין אחד בפה וזין אחד בתחת, נאבק לשמור על נשימה מצד אחד ועל שיווי משקל מצד שני.

ואני , בשלב הזה אני כבר לא רואה כלום ולא שומע כלום , רק מרגיש . מרגיש את החדירה , מרגיש את הפטמות הצורבות , מרגיש את הגוף הכואב. וכולי ממוקד בלהרגיש. חסר שליטה על עצמי, על גורלי, נתון כולי בידי אחרת , מדהים , הרגשה מדהימה.

ולבסוף קיבלתי גם הוראה לגמור, עם זין תקוע לי בישבן גמרתי. ולא, לא סתם גמרתי ,התפוצצתי.

ורק אחריי שטבלה את פניי בזרע הסמיך ופקדה עליי לנקות את השאריות מהרצפה , קיבלתי אישור לקום.

אז למלכתי החדשה , רוקסן , תודה.
תודה על חוויה מדהימה , אינטנסיבית ומוטרפת, תודה על שיעור בצניעות וענווה, תודה.
בובונת​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 19 בספט׳ 2007

חזק

בובונת​(נשלטת) • 19 בספט׳ 2007
וואו חזק , אינטנסיבי !

נדרשים הרבה אומץ ובטחון עצמי לשולט כדי לנסות את הצד השני.

אז מה קורה עכשיו ? החלפת צד או שזו היתה חוויה מלמדת שתשתמש בה כשולט ?
שפיץ רציני
לפני 17 שנים • 21 בספט׳ 2007

עצה קלה

שפיץ רציני • 21 בספט׳ 2007
אם את רוצה לקוחות מקרב הדומים
אז לא יותר פשוט ואפקטיבי להציע שירותי שפחה בתשלום
במקום לנסות ולתחמן תחת כינויים בדויים?

לחלופין את יכולה לנסות להיות יותר יצירתית.
עובדה שכל השטיקים הלעוסים לעייפה שתיארת
לא מביאים מספיק לקוחות.
SIVAN​(אחרת)
לפני 17 שנים • 22 בספט׳ 2007
SIVAN​(אחרת) • 22 בספט׳ 2007
גם אם זהו לצורך יח"צ- זה עדין נשמע מעולה!!!
לדעתי. icon_lol.gif
bambit​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 23 בספט׳ 2007

זאב! זאב!

bambit​(נשלטת) • 23 בספט׳ 2007
The Big Bad Wolf כתב/ה:
אם את רוצה לקוחות מקרב הדומים
אז לא יותר פשוט ואפקטיבי להציע שירותי שפחה בתשלום
במקום לנסות ולתחמן תחת כינויים בדויים?

לחלופין את יכולה לנסות להיות יותר יצירתית.
עובדה שכל השטיקים הלעוסים לעייפה שתיארת
לא מביאים מספיק לקוחות.

זאביק יקר - תגובות מהסוג הזה הן שהופכות את המקום הזה לביצתי יותר וחבל.
אז אני מכירה את ברק באופן אישי כמו עוד כמה אחרים פה והאמן לי - הוא ממש אבל ממש לא נראה כמו מלכה icon_smile.gif .
שפיץ רציני
לפני 17 שנים • 24 בספט׳ 2007

כמה טוב שיש חברות ...

שפיץ רציני • 24 בספט׳ 2007
א' כל, אני יודע לזהות סגנון כתיבה נשי כשאני נתקל באחד.

ב', כל בר דעת יודע לזהות נכלוליות מתחכמת
שרחוקה מלהיות חכמה.

ג', אני מניח שקיים שולט מוכר בשם ברק
שעל שמו הטוב מנסים להתלבש כאן
וזה לא הוגן כלפיו.

ד', אני לא מתעמת עם אף אחד
אני מחנך
ויש הבדל icon_cool.gif

ה', לילה טוב וחלומות פז.
Josephin​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 24 בספט׳ 2007
Josephin​(לא בעסק) • 24 בספט׳ 2007
The Big Bad Wolf

אכן יש מישהו בכינוי ברק (אפילו כמה) ,אינך חושב שאילו הבחור היה חושב שמשתמשים בשמו "לרעה" הוא לא היה מקים קול וצעקה? ,למה להטיל ספק בכתביו של אדם שאינך מכיר .

יש לי כמה "לקוחות" שזקוקים לחינוך, אפשר לשלוח אותך אליהם? עם מדברים על חינוך.
ותגובתך אינה קשורה כלל לחינוך .
aka BODYGUARD
לפני 17 שנים • 25 בספט׳ 2007
aka BODYGUARD • 25 בספט׳ 2007
במבית..

נאלץ לחלוק עליך. מי כמוני זועק לביצתיות בזמן האחרון ואולם יש כאן

אלמנטים שעל פניו מרימים גבה..

נתחיל בזה שזה שייך לבנות על הבנים, ושולט ותיק דוגמת מר ברק היה יודע

היכן לכתוב זאת...

שולט ותיק לא היה נותן לעצמו ניק כזה אלא היה מכניס את הכינוי של אותה

מדהימה לקולר, כמובן לאחר הסכמתה..

לא יודע כמה "ברק" יש כאן ולכן אין סיבה שמי מהם ירים קול זעקה על שימוש

ציני בשמו.

באופן אישי אני ממש שמח עבור מר ברק על הגילוי מחדש שלו אולם לכל דבר

עת ומקום , וכל הפוסט הזה ,על כל היופי שבו, לא עונה לשום קריטריון למעט יחסי

ציבור ,מהסוג שהכלוב בדרך כלל לא נותן שיהיו ..

לסיום- לא מריח טוב וחבל..

eat.gif