בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך מחפשים את הדום הנכון ?

בובונת​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 9 באוק׳ 2007

איך מחפשים את הדום הנכון ?

בובונת​(נשלטת) • 9 באוק׳ 2007
אז בשעה טובה החלטתי שאני בשלה ונרשמתי. ותוך רגע התחילו ההודעות לזרום וקיבלתי פניות מעשרות דומים נהדרים ונפלאים שיודעים לספר בשבחי עצמם רבות וכמה יותר צנועים שהסתפקו בברכות.
לאחר קצת מיון וטיפה דיבור עם כמה היכתה בי המחשבה שבדרך הזו אני אבחר לי את הדום שהוא הטוב ביותר בשיווק עצמי ובמקלדת ולשון רהוטה.
ומכיוון שסיפורי זוועה לא חסרים כאן הגעתי להבנה שזו אינה הדרך הנכונה , ואני רוצה לנסות ולהימנע ככל האפשר מדרך של ניסוי ותעייה .
ויותר מכך.מקריאת הבלוגים , מפיטפוט עם נשלטות מתקבל אצלי הרושם שהאדם שאותו אני מחפשת לא ימצא (מסיבות רבות) בראש חוצות אלא צריך לחפור ולקרוא בין השורות כדי לאתר אותו.
כצעד ראשון הכנתי לעצמי רשימה של דברים שאני מחפשת בדום (מוזמנות לתת הערות לרשימה בבלוג שלי) אבל הצעד הקשה יותר נראה לי איתור של אותו אחד.
אז אני פונה אליכן נשלטות יקרות – איך לאתר אותו ? איפה לחפש ? איך לחפש ? טכניקות שפיתחתן (מבטיחה לא לגלות אותם לדומים) ,ואחרי שאאתר אותו האם מקובל לפנות אליו? icon_redface.gif

בובונת
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
כן, מקובל לפנות אליו, תאמיני לי שאין גבר שלא ישמח שבחורה תפנה אליו- סאב או דום. יש אפילו דומים שלא פונים, רק מחכים שיפנו אליהם, מפאת שיקולי כבוד icon_biggrin.gif

לגבי איך למצוא את האחד... אין לי מושג, אבל עם הזמן פיתחתי מיומנויות סינון נפלאות שסיננו עד כה את כוללללללםםםםםם.
האיש בשחור​(שולט)
האיש בשחור​(שולט) • 9 באוק׳ 2007
חחח מסננת נפלאה מצאת לך איימי.
מי שמסננת את כולם מוצאת את עצמה...מסוננת.

במקומה של פותחת השרשור ששאלה בהחלט שאלת טעם לא היתי קונה ממך את המסננת הזאת אפילו לא בחינם.

לדעתי הדרך הנכונה היא לסמן לך מספר קנדידטים שסיקרנו אותך או אתגרו את מוחך ופשוט לנהל איתם שיחות מעמיקות. אי אפשר להעמיד פנים לנצח ובסופו של דבר יתגלה פרצופו האמיתי של בן שיחך (ובאותה מידה גם שלך).

אחר כך עברי לטלפון ובחני את צורת דיבורו והתנסחותו וכמו כן את גוון קולו והאינטונציה שלו. ניתן ללמוד המון בדרך זו על אישיותו של אדם והתנהגותו במצבים שונים.

השלב הבא יהייה פגישה במקום ציבורי נייטראלי. בחני את שפת הגוף שלו, הביטי לתוך עיניו ושימי לב לתגובותיו. אפילו כיצד מתייחס למלצרית אן לסובבים אותו.

את יכולה כמובן גם לברר אודותיו אצל סאביות אחרות אבל ויש כאן אבל גדול, לכל אחת האמת שלה ולא תמיד האמת חפה מאינטרסים אישיים ומשיקולי נקמה ולכן אל תייחסי לנאמר חשיבות עליונה אלא קחי אותו בערבון מוגבל כפיסת מידע נוספת בתוך מכלול השיקולים.

וכדאי שתדעי שכל מה שציינתי לעיל איננו תעודת ביטוח. את יכולה להכשל בבחירה גם אחרי שימוש במסננת הזאת אולם השימוש בה יקטין את הסיכויים לבחירה שגוייה.

וישנה גם את הקיצוניות השניה שאני הכי אוהב להשתמש בה-הכימייה והאינטואיציה.
כשהכימיה קיימת חשים בה מכה בעוצמה בבטן כבר לאחר מספר משפטים מועט ואם גם האינטואיציה נותנת אור ירוק אז במקומך היתי נותן לעצמי להסחף וללכת אחרים-זה מרתק ומסעיר. ואם טעית גם זה לא סוף העולם. מתחילים מהתחלה.
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
מציעה לך לקרוא בפורומים ובבלוגים, זה בהחלט נותן איזה פתח לעולמו של אדם ומאפשר לדעת פחות או יותר מי האדם הנמצא מאחורי המסך.
כמו קודמי, בהחלט כדאי לשוחח אבל בהחלט כדאי גם להכיר פנים אל פנים, במועדון, במפגשים שמתארגנים ולנקוט בכללי הזהירות בפגישות ראשונות.
שאלי על מי שמעניין אותך חברים ותיקים מהאתר (ניתן לראות ותק באתר בחיפוש ברשימת חברים)וקחי את דבריהם בחשבון אם כי במידה של ערבון מוגבל ובעיקר עשי מה שאת מרגישה אם האינטואיציות שלך בריאות. אחד שיוגדר "דום צעצוע" יכול להיות נפלא עבורך, ואחד שאחרת סוברת שהוא מסוכן יכול לענות בדיוק על הצרכים שלך - רק בזהירות עם האינטואיציותicon_smile.gif.

בהצלחה icon_smile.gif
bambit​(נשלטת)
bambit​(נשלטת) • 9 באוק׳ 2007
בובונת ,
אני ממש מבינה אותך. קוראת את הפוסט שלך ורואה את עצמי בתחילת הדרך (אם כי קצת פחות מוחצנת ממך icon_smile.gif )
גם אני ייחסתי חשיבות גבוהה מאוד למציאת האדם הנכון ואני יכולה לספר לך מה אני עשיתי בשביל זה ולי זה הצליח.

המסקנות שהגעתי אליהם היו:
ישנם טובים שלא מרבים לדבר או להתרועע בכלוב מסיבות שונות.
ישנם טובים שלא פונים לכל אחת ואולי לאף אחת גם הם מסיבות שונות.
בין הפונים ישנם גם טובים ובגלל ריבוי הפניות לא תמיד קל לאתר אותם.

ולכן, לקחתי לי כמה ימי חופש ושקעתי בקריאת פרופילים ,קריאת בלוגים , פניות לסאביות שהיו שייכות בעבר לאדונים שעוררו את תשומת ליבי. ניסיתי גם להגיע לפרופילים של אדונים שלא מסתובבים פה קבוע (כי אולי דווקא אלו העסוקים בעבודה הם המעניינים).

הכנתי רשימה של מה אני מחפשת באדון (די דומה לשלך...) השוויתי לפרופילים , לסיפורים , לבלוגים ומצאתי כמה אדונים מעניינים שנראו לי מתאימים.

לא התביישתי ופניתי (טוב , כן התביישתי ופניתי) שוחחתי עם כמה , שחלקם החליטו שאני לא בשבילם ואת חלקם אני ניפיתי, שתיתי קפה עם עוד שניים שלושה ולבסוף בחרתי.

יכולה לומר לך שלזה שבחרתי ובחר אותי בסופו של דבר לא הייתי מגיעה אלמלא כל הטרחה מכיוון שהוא בדרך כלל עסוק מאוד במהלך היום בעבודתו , אינו נמצא דרך קבע בכלוב ולכן קשה להגיע לפרופיל שלו והוא ממעט לכתוב כדי לשמור על דיסקרטיות. (וכל השאר סופר בספר דברי הבלוג שלי... icon_wink.gif )

אז אני מצדיעה לך על החלטתך ליוזמה מאחלת לך בהצלחה ועומדת לשירותך לכל סוג של עיצה.

במבית
שמנמונת סקסית​(אחרת)

מתוך הבלוג שלי

מתוך הבלוג שלי

איך בוחרים דום
באתר דומדומינה מישהי שאלה "איך בוחרים דום?"
להלן תגובתי,
אין ספק, ניכרת כאן השפעה חזקה של מלכת המלכות , המלכה האם, האורים והתומים, גודיסא'פימייל
בהשראתה:

"אני יכולה להסביר לך איך לבחור דום

צאו למסעדה, תני לו לבחור אותה
אם הוא ייקח אותך למסעדה עלובה - תעיפי אותו.
אם הוא ייתן לך לשלם חצי- תעיפי אותו
זה סימן שהוא קמצן ולא ג'נטלמן

אם הוא משחק אותה שולט עאלק מהרגע שנפגשתם..
מתנהג בברוטאליות ובחוסר כבוד כלפייך- תעיפי אותו
סימן שהוא לא מבין כלום בבדס"מ
המפתח לכל הוא בניית אמון וכבוד הדדי

אחר כך,
תראי איך הוא במיטה, לגודל אין שום משמעות בהקשר הזה(למרות שכמה שיותר גדול- עדיף)
אם הוא משקיע בך, קשוב לגופך, אך יכול גם ללמדך דברים חדשים זה סבבה
אם הוא לא מוכן ללקק לך את התות- תעיפי אותו לכל הרוחות

סיכום
אם הוא ג'נטלמן ולא קמצן
אם יש לו כבוד עצמי אבל גם כבוד כלפיך
אם הוא מביא לך את הפינוק של הלייף במיטה ומחוצה לה
ואוהב ללקק אפילו שעות

מה איכפת לך שיקרא לעצמו דום עד שנה הבאה
הרי הוא עושה ממך מלכה!!! "

*** למען הסר ספק, אינני נשלטת icon_smile.gif

http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=99360&blog_id=10472
huan
huan • 9 באוק׳ 2007
קודם כל אל "תבחרי דום" אלה תבחרי בן זוג/בחור ופעלי בדיוק באותה הדרך כפי שהיית מכירה בחור בכל פורום/את הכרויות אחר ברשת. תשתמשי בדיוק באותם הקרטריונים ואל תתני לכל מיני אידיוטים להגיד לך שהכללים פה שונים ולשכנע אותך לפעול אחרת מאשר היית פועלת בסיטואציה וונילית מקבילה.

כמו שלא היית נפגשת בביתו של אדם זר לחלוטין ללא שיחה מעמיקה ובירורים שלא מדובר באנס פסיכופט או לחליפין לא מחכה לו עירומה על 4 עם הגב לדלת בדירה שלך כך תפעלי גם כאן.

ההיגיון הבריא שמנע מימך להיכלא לצרות עד עכשיו יוכל לשמש לך לכלי מצויין גם כאן כל עוד תביני שמדובר בעולם עם בדיוק אותם חוקים ואנשים כמו העולם ה"וונילי". אל תזרקי את ההיגיון בהשמע המילה "בדסמ".
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 9 באוק׳ 2007
קודם כל אל "תבחרי בן זוג וונילי" אלא תבחרי דום. פעלי לגמרי לא באותה הדרך כפי שהיית מכירה בחור בכל פורום/את הכרויות אחר ברשת. אל תשתמשי בדיוק באותם הקרטריונים ואל תתני לכל מיני אידיוטים להגיד לך שהכללים פה אותו דבר ולשכנע אותך לפעול כמו שהיית פועלת בסיטואציה וונילית מקבילה.

חואן יקירי.
הפכתי את דבריך, ולא רק כדי להמחיש לך איך הם נשמעים.

פעם היה הרבה יותר כיף להתווכח איתך. היית משמיע טיעונים הגיוניים ומתווכח באופן ראוי.
אח אח אח.... היו ימים.

צא ולמד.
walking dead
walking dead • 9 באוק׳ 2007
huan כתב/ה:
קודם כל אל "תבחרי דום" אלה תבחרי בן זוג/בחור ופעלי בדיוק באותה הדרך כפי שהיית מכירה בחור בכל פורום/את הכרויות אחר ברשת. תשתמשי בדיוק באותם הקרטריונים ואל תתני לכל מיני אידיוטים להגיד לך שהכללים פה שונים ולשכנע אותך לפעול אחרת מאשר היית פועלת בסיטואציה וונילית מקבילה.

כמו שלא היית נפגשת בביתו של אדם זר לחלוטין ללא שיחה מעמיקה ובירורים שלא מדובר באנס פסיכופט או לחליפין לא מחכה לו עירומה על 4 עם הגב לדלת בדירה שלך כך תפעלי גם כאן.

ההיגיון הבריא שמנע מימך להיכלא לצרות עד עכשיו יוכל לשמש לך לכלי מצויין גם כאן כל עוד תביני שמדובר בעולם עם בדיוק אותם חוקים ואנשים כמו העולם ה"וונילי". אל תזרקי את ההיגיון בהשמע המילה "בדסמ".

לא יכולתי לנסח טוב יותר... כל מילה בסלע.
walking dead
walking dead • 9 באוק׳ 2007
צ'יטה כתב/ה:
צא ולמד.

ממי בדיוק...?