שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

גאג

נוריתE
לפני 16 שנים • 3 בנוב׳ 2007

גאג

נוריתE • 3 בנוב׳ 2007
ברגע,ששמים לשפחה, גאג על הפה,
אז בעצם, מונעים ממנה להגיד מילת ביטחון,
איך זה, מתיישב עם כללי הזהירות הבסיסיים?
lo ba'esek
lo ba'esek • 3 בנוב׳ 2007
מילת ביטחון היא מונח. זו לא חייבת להיות מילה. זו יכולה להיות תנועה (כמו הסימן של פסק זמן בכדורסל, נניח).
נוריתE
נוריתE • 3 בנוב׳ 2007
Wild child כתב/ה:
מילת ביטחון היא מונח. זו לא חייבת להיות מילה. זו יכולה להיות תנועה (כמו הסימן של פסק זמן בכדורסל, נניח).

ונניח ותמצאי עצמך בסיטואציה די נפוצה של בונדג' עקודה וסתומת פה?תקרצי?תצרחי?מה?ניסית פעם לדבר עם גאג בפה?הבינו אותך? אולי,תרקעי שלוש פעמים בריצפה ותקווי שהוא יקלוט את הרמז תוך כדי סשן כבד?כשהדבר הכי פשוט והגיוני הוא סך הכל לאפשר לך להפסיק את זה במילה.

השאלה שלי היא לא איך עוקפים את הגאג אלא מה בכלל זה נותן לעושה או לנעשיית ולמה מלכתחילה למנוע את האופציה והרשות,הבסיסית הזאת.
נולי
נולי • 3 בנוב׳ 2007
כי זה מדליק לסתום לך את הפה
ואם אותו שולט לא משאיר באופן קבוע ובלתי משתנה 5% (במינימום!!!) מתשומת ליבו אליך, לגופך ולצרכיך - מוטב שלא תהיי איתו.
זו אחריותו המלאה של השולט (או השולטת) לשים לב בלי הפסקה לצרכיו של כנוע, בעיקר כאשר אותו כנוע מוגבל ע"י קשירות וחסימות למינהם. אז חובתו ואחריותו של השולט(שולטת) גדלים עשרות מונים.

מי שלא מבין ומיישם את זה אינו פועל על פי SSC

זה בסיסי - SSC
RIS
RIS
RIS • 3 בנוב׳ 2007
Buttercupe כתב/ה:
Wild child כתב/ה:

ונניח ותמצאי עצמך בסיטואציה די נפוצה של בונדג' עקודה וסתומת פה?תקרצי?תצרחי?מה?ניסית פעם לדבר עם גאג בפה?הבינו אותך? אולי,תרקעי שלוש פעמים בריצפה ותקווי שהוא יקלוט את הרמז תוך כדי סשן כבד?כשהדבר הכי פשוט והגיוני הוא סך הכל לאפשר לך להפסיק את זה במילה.

השאלה שלי היא לא איך עוקפים את הגאג אלא מה בכלל זה נותן לעושה או לנעשיית ולמה מלכתחילה למנוע את האופציה והרשות,הבסיסית הזאת.

סורי, השאלה שלך היתה בדיוק, אבל בדיוק, איך עוקפים את הגאג. הנה שוב השאלה שלך:
Buttercupe כתב/ה:
ברגע,ששמים לשפחה, גאג על הפה,
איך זה, מתיישב עם כללי הזהירות הבסיסיים?

ועל כך קיבלת תשובה. גם כאן וגם בפורום אחר. מותר לך, כמובן להרחיב את השאלה ולשנות אותה לכיוון של "מה זה בכלל נותן" - אם כי זו שאלה שונה לחלוטין, מתחומי דיון שונים, אבל לגבי השאלה שלך - קיבלת תשובה. אם חוסמים את הפה - יש דרכים חלופיות להביע את "מילת הבטחון". במקום "מילת בטחון" יהיה "סימן בטחון". ככל שקיימים בכלל כללי זהירות בסיסיים ומוסכמים הרי שמתן סימן מוסכם לשימוש במקרה הצורך - שבו הפה חסום, למשל, - עונה בדייקנות על כללי זהירות אלו. ומכאן ש"האופציה והרשות הבסיסית הזאת" כדברייך, כלל איננה נמנעת. ההיפך.

רק למען גילוי נאות אוסיף כי בעיני עצם הדיון בטכניקה הוא דיון שמראש נידון לשקוע בהבלי פרטים טכניים המלווים במושגים של סוחרי התשוקות המשומשות ששאובים משוק הבשר המרקיב.

ביחסי שליטה כמו שאני רואה אותם אין "משחקי סאדו" ואין רשימות של כללים שתלויים על הקיר. אם במסגרת יחסי שליטה מתרחשות נגיעות כמו קשירה או חסימת פה הרי הן חלק מהזרימה, חלק ממעשה האהבה.
ואם הגברת רוצה לסמן שנרדמה לה הרגל או שאין לה אוויר, מספיק כל גילוי הכי זעיר של מצוקה.
אם ישנם מי שמעדיפים לערב בנגיעה שלהם כדורים עם פעמונים - שיבושמו, אותי זה תמיד הצחיק נוכח התמונה שברגעי העוצמה החזקים ביותר והמשמעותיים ביותר חזקה על אותו כדור שיישמט מעצמו מהיד המכושפת והמרחפת ואז אנה אנו באים......

כי היה זה צ'כוב, כמדומני, שאמר: כדור עם פעמון שמופיע במערכה הראשונה יירה מהיד במערכה הרביעית....
RIS
RIS
RIS • 3 בנוב׳ 2007
נולי כתב/ה:
כי זה מדליק לסתום לך את הפה
ואם אותו שולט לא משאיר באופן קבוע ובלתי משתנה 5% (במינימום!!!) מתשומת ליבו אליך, לגופך ולצרכיך - מוטב שלא תהיי איתו.
זו אחריותו המלאה של השולט (או השולטת) לשים לב בלי הפסקה לצרכיו של כנוע, בעיקר כאשר אותו כנוע מוגבל ע"י קשירות וחסימות למינהם. אז חובתו ואחריותו של השולט(שולטת) גדלים עשרות מונים.

מי שלא מבין ומיישם את זה אינו פועל על פי SSC

זה בסיסי - SSC

כמובן שהכיוון הוא הפוך.
SSC לא ירד מהשמיים עם עשרת הדיברות.
SSC לא מגדיר את האחריות של השולט. SSC איננו אלא הפשטה, די סתומה לפעמים, של הגדרת האחריות הזאת.

הכיוון הנכון הוא זה: SSC אינם כללי הזהירות האלמנטריים שבונים את האחריות. ההיפך: כשקיימת אחריות אפשר להסביר ולתאר אותה באמצעות ה SSC. ( אבל גם במושגים אחרים, לא רק).

אחרת לא מדובר כאן ביחסי שליטה אלא ב"משחקי סאדו" שזה משהו אחר לגמרי.
נוריתE
נוריתE • 3 בנוב׳ 2007
ריס עם כל הכבוד ויש כבוד,

השאלה שלי ברורה
איך סתימת פה מיתישבת עם כללי הבטיחות הבסיסיים
ולא איך עוקפים את הגאג בשביל לשמור על אותם כללים.
ומה זה נותן? נימצא בעצם בגוף השאלה :מניעה.(ציטטת)

ולמענך אחדד
למה גבר רואה צורך למנוע מהנישלטת שלו את האפשרות להגיד את מילת הביטחון
ואיך זה מיתיישב עם כללי הבטיחות הבסיסיים?
(אותה גברת בשינוי אדרת).

"ברגע,ששמים לשפחה, גאג על הפה,
איך זה, מתיישב עם כללי הזהירות הבסיסיים?"

תרצה ויכוח על סמנטיקה?בסדר.קטן,אבל בסדר.
______________________________________________________________-

ולגבי בידסמ לא דורש כללים...או איך ניסחת את זה?רגע......
הנה
"ביחסי שליטה כמו שאני רואה אותם אין "משחקי סאדו" ואין רשימות של כללים שתלויים על הקיר."

אענה בהשאלה
כל בנאדם יודע שבכדי להמנע מדריסת הולכי רגל או היכנסות בעמוד או רכב אחר עליו להזהר בנהיגה בכביש
וכל בר דעת מבין שאם הוא לא רוצה למצא עצמו בבית חולים או בבית קברות מהצד הלא נכון של המצבה הוא צריך להזהר בכביש
נכון? היגיוני.זורם,מה שלא יהיה.
אז למה ישנם חוקי תנועה ותעבורה אם הכל ברור?

כי תמיד יהיו כאלו יוצאים מהכלל,בכל כלל ברור(חוק או הגיון פשוט)
ואם בנאדם בא בהנחה מראש שכללים וחוקים,הם לא בשבילו ועוד או ש נוקט באמצאים לעקוף אותם במכוון
אני אישית,לא אתקרב אליו.וכל אחרת כמותי עם טיפה הגיון תעשה כך.בדיוק כמו שהיא לא תרוץ לכביש מתחת אוטובוס שעובר מעבר חציה בלי לעצור.
והנה הסיבה לשאלה שלי בעצם.

למה גבר רואה צורך למנוע מהנישלטת שלו את האפשרות להגיד את מילת הביטחון
ואיך זה מיתיישב עם כללי הבטיחות הבסיסיים?ולא מכוונת ל עשרים עיצות איך לעקוף במידה ו...

ולגבי התשובה שלך ש "סתימת פה" היא סך הכל חלק מהזרימה הבילתי נימענת שאין צורך ואסור למנוע אותה, אני רוצה להאמין שאתה מאמין בזה באמת.
נוריתE
נוריתE • 3 בנוב׳ 2007
ומעבר לזה,(אין לי כבר אופ' עריכה)
למה לפעמים אישה במכוון רוצה שיסתמו לה את הפה בלי אפשרות להפסקת הסשן?.
ופה, באות התשובות מהפורום השני (ששם שמתי גם כי לא כולם נימצאים כמונו אנחנו בכולם)
צורך באיבוד שליטה?
צורך בהשפלה אולמטיבית?
רצון ל,מה זה היה להיות חסרת אונים?

ובאשר ל "כולנו יודעים שבידסמ עלול להיות מסוכן אז מה שונה הצלפה חסרת אחריות מסתימת פה?"
יש ואין שוני,הצלפה חסרת אחריות יכולה לבוא מהסחפות ברוח הרגע גרידא או מתוך כוונה שבהמנעות והתעלמות מחוקים בסיסיים,ורק לזה יש לי תשובה כוללנית.

השלוש שאלות או התשובות הראשונות הן כבר "סטייט אוף מיינד"אישי.
ואין לי וויכוח על זה חוצ מאשר, ומה לגבי הביטחון האישי שלך שרק את בלבד אחראית עליו ואסור לך אף פעם למסור אותו כליל בידיים אחרות. בדיוק כמו שלא תרדי לכביש כשיש מכונית במרחק אפילו של עשרה מטרים ממך.תוך כדי ביטחון מלא שהנהג באמת יעצור במעבר החציה ויניח לך לעבור.כי,אין לך כזה ביטחון.
Mooooon
Mooooon • 3 בנוב׳ 2007
הגאג הוא אכן אמצעי ליצירת מצב של חוסר אונים, פחד והתרגשות. מי שמצבים אלו מהווים פטיש עבורו, יצרף את הגאג לסל האביזרים לשימוש בסשן. בעיניי הגאג הוא פטיש אדיר.
לעומת זאת, מי שאינו מגורה מגאג, יראה בו אביזר מסוכן.

הגאג אינו מונע יכולת להתראות על מצוקת הנשלט. אפשר לצרוח מהאף ומהגרון, עד שהדום יבין שקיימת הבעיה, ועם דום נורמלי זה לא צריך לקחת יותר מכמה שניות. ככה שבאמת אין שום בעיה של מניעת מלת בטחון על ידי הגאג.

לעומת זאת, אני מופתע שאף אחד לא ציין שגאג יוצר בעיות נשימה. אני לא מתכוון לגאגים המצועצעים עם רצועת עור יחידה, אלא לגאגים האמיתיים, שנראים כמו ריתמת פוני. אלה דוחפים את הלשון חזק אחורה וגם גורמים ליצירת המון רוק שהנשלט לרוב אינו מסוגל לבלוע. לכן, אסור בשום אופן:
1. להשאיר את הנשלט ללא השגחה
2. לשלב שימוש בגאג עם כל אמצעי או מצב המקשה על הנשימה, לרבות: תליה במהופך, השכבה על הבטן על שמיכה או כרית ולחץ על צוואר. ניתן כמובן קצת להגמיש את התנאים במידה שההתנהגות הנשלט והגאג כבר נבדקה קודם.
Tיפוס​(שולט)
Tיפוס​(שולט) • 3 בנוב׳ 2007
אני מביא את התשובות מהדיון המקביל- אמנם שם ניסחת את השאלה המקורית אותו דבר , אבל פה שינית כמה ניסוחים .

1)שמים לה ביד פעמון קטן,
או כדור שבמכה מהבהב,
או חפץ כלשהו ששמיטה של אותו חפץ משמשת כמילת ביטחון.

וכמובן - הרבה קשב ותקשורת .

2)נורית,
שאלת שאלה טכנית על נושא של מילת ביטחון כששמים גאג, עניתי לך בצורה טכנית.

גאג כדור חוסם את דרכי האויר בצורה זו או אחרת , גאג טבעת או מפשק לא חוסמים,
אבל עדיין במשותף לכולם יש את אפקט הריור שלדעתי האישית משפיל בצורה מקסימה , ריור מוגבר יכול לגרום להשתנקות ולחנק,
ואני רואה מקום לאלמנט שיעיד על מצוקה בעניין .

נורית כתב:
אם באמת מחפשים תקשורת,טיפוס,אז למה מלכתחילה לסתום לה את הפה ולגרום לה להתנהג כמו כלב ים מאולף?

והסיטואציות הנפוצות הן בונדג' עוקד וסתימת פה עם גאג, להביא לכזה חוסר אונים מוחלט,בעצם
ואז מה, קריצה בעין ימין, שלוש טפיחות על הריצפה עם כף הרגל?

ואם תגיד שזה "חלק מהמישחק" תסביר לי גם למה?
יש לי תשובה ותקן אותי בבקשה?אם אני טועה?
זה הכל הקטע הזה של האמון המוחלט?

אני לא יודע באילו חוגים את מסתובבת , אבל אני לא חושב שיש משהו " נפוץ" ( למעט אנשים שמנסים לחקות תמונות מהנט בלי להבין מה הם עושים) בסיבות לפעילויות שונות.

לגאג יש אפקט של חוסר אונים, אי נוחות והשפלה , יש כאלו ( ואני סבור שXXXX קפצה ) שזה פשוט מדליק אותן ואם זה מדליק את השולט , אז יאללה , לעסק. ( כמובן שיש גם את אפקט עמעום הרעשים וזה תלוי בסוג הגאג, אבל לדעתי זה משני , שהרי עם גאג טבעת או מפשק לא ממש מעמעמים קולות).

סתימת הפה אינה גורמת לאף אחת להתנהג כמו כלב ים מאולף, התקשורת בין הצד השולט לצד הנשלט זה תהליך אותו עברו יחד וממנו נובעת ההתמסרות.
התקשורת הזו היא משהו אחד, לעומת דרך טכנית שבה הנשלטת תציין שהיא במצוקה ( למקרה הקלוש שהשולט האדיר וקורא המחשבות לא ראה זאת בעצמו )
אבל עדיין אין סיבה לא לנקוט באמצעי בטיחות וזהירות מינימלית.

3)נורית,
שאלת בהתחלה שאלה "פשוטה" וקיבלת תשובה "פשוטה"

עכשיו את שואלת למה לקחת את היכולת לומר מילת ביטחון ע'י חסימת הפה בגאג,

חסימת הפה בגאג לא לוקחת את היכולת הזו .
ואם את חושבת שכן, תנסחי שוב את השאלה או התהיה ותחשבי על מה שאת שואלת קצת.