בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אולי תשב ושליטה מלמטה

IvoryDom
לפני 16 שנים • 13 בנוב׳ 2007

אולי תשב ושליטה מלמטה

IvoryDom • 13 בנוב׳ 2007
מעשה שהיה כך היה

סאבית שלא נאמר את שמה

אמרה לי

"נו אולי תשב קצת"

ואז איך שאני מתיישב היא מתיישבת עלי

האם לזאת יקרא שליטה מלמטה ?

למה זאת מילה כלכך גסה פה ?

למה דומים נלחצים כלכך מקצת שליטה מלמטה ?
Diz
Diz
Diz • 13 בנוב׳ 2007
שליטה מלמטה זה לא שליטה פיזית..זה בעיקר שליטה נפשית..עמוקה!
דומים אוהבים להרגיש בידיים שלהם עוצמה ושליטה...דאאאההה... אבל מה שקורה בשליטה מלמטה זה שיש לך את כל השליטה שבעולם..ואת כל העוצמה שבעולם... ואתה לא יכול לעשות עם זה כלום...כי אתה בעצמך מתחיל להרגיש שייך לסאב ואפילו בכח שלך...ובעוצמה שלך..הוא יכול לשלוט! עם המבטים שלו...עם הדמעות שלו...עם הכאב שלו!!... צריך להרגיש את זה בשביל להגדיר את זה!
לדעתי זה הדבר הכי מגניב שיש! ואם יש בעולם הזה סאב שיכול לגרום לי להרגיש ככה-זאת באמת התחושה...מדאפאאאאקה!!!!

נא לא לצטט אותי! רק נתתי דעה אישית.
לא רוצה ביקורת...עזבו אותי
חחחחחחחח
SPENKY{שייכת}
SPENKY{שייכת} • 13 בנוב׳ 2007
ואם היא רצתה שתנוח? ואם היא רצתה לעשות לך נעים בזה שתשב עליך?
ואם היא התיישבה לרגליך זו גם מניפולציה זולה?
ושליטה מלמטה היא מילה גסה רק בקרב מיני שולטים או שולטים שחושבים שהם שולטים, שולטים צעצוע, שמפחדים מנשים חזקות, נשים עם דעה . הן מאיימות עליו אז הוא רק בצרחות אימה "היא שולטת מלמטה" , גבר בטוח בעצמו יהנה מהעובדה שהנשלטת שלו אדם חזק ולא חסרות כאן כאלה: נילי ונילי, אמילי . אז מי שאומר לי את שולטת מלמטה, בד"כ זוכה לנחירה של בוז, ובוז לא מסתדר עם להשלט.. זו גם מניפולציה די זולה להגיד "את שולטת מלמטה " והיא תגיד " הו אדוני לא נכון אני צייתנית תראה". אז חבריי, לפני שאתם מרימים את נס "שולטת מלמטה" תבחנו את עצמכם, למה זה מפריע לכם שהנשלטת שלכם היא לא סמרטוט ויש לה מוח?
הא? אייב וספנקי מספקים חומר למחשבה?
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 13 בנוב׳ 2007
SPENKY כתב/ה:
ושליטה מלמטה היא מילה גסה רק בקרב מיני שולטים או שולטים שחושבים שהם שולטים, שולטים צעצוע, שמפחדים מנשים חזקות, נשים עם דעה . הן מאיימות עליו אז הוא רק בצרחות אימה "היא שולטת מלמטה" , גבר בטוח בעצמו יהנה מהעובדה שהנשלטת שלו אדם חזק ולא חסרות כאן כאלה: נילי ונילי, אמילי . אז מי שאומר לי את שולטת מלמטה, בד"כ זוכה לנחירה של בוז, ובוז לא מסתדר עם להשלט.. זו גם מניפולציה די זולה להגיד "את שולטת מלמטה " והיא תגיד " הו אדוני לא נכון אני צייתנית תראה". אז חבריי, לפני שאתם מרימים את נס "שולטת מלמטה" תבחנו את עצמכם, למה זה מפריע לכם שהנשלטת שלכם היא לא סמרטוט ויש לה מוח?

cheer.gif cheer.gif cheer.gif
*מנגינה*{התווים שלו}

לא חייב

*מנגינה*{התווים שלו} • 13 בנוב׳ 2007
מי אמר שאם הוא למטה והיא למעלה זו שליטה מלמטה
את יודעת כמה יכולה להיות מרתק המצב הזה שהיא למעלה הוא למטה והשליטה לגמרי שלו.... icon_wink.gif
תופס גלי הגובה
תופס גלי הגובה • 13 בנוב׳ 2007
קצת שליטה מלמטה לא תזיק, כל עוד רוב השליטה היא אצל השולט.

אם רוב השליטה היא מלמטה, היא לא תאהב את התוצאה והשולט לא אוהב את התוצאה.

cheer.gif אחלה נושא למחשבה.
IvoryDom
IvoryDom • 13 בנוב׳ 2007
SPENKY כתב/ה:

כה אמרה השולטת מלמטה המופלאה ספנקוש
שהיא הכי סאבית והכי מקסימה
IvoryDom

Re: לא חייב

IvoryDom • 13 בנוב׳ 2007
*מנגינה* כתב/ה:
את יודעת כמה יכולה להיות מרתק המצב הזה שהיא למעלה הוא למטה והשליטה לגמרי שלו.... icon_wink.gif

אולי תתני לנו כמה טיפים לשולטות מלמטה

שנוכל להתענג
Nymphaea​(נשלטת){זיעויה}

Nymphaea​(נשלטת){זיעויה} • 13 בנוב׳ 2007
IvoryDom כתב/ה:
*מנגינה* כתב/ה:

שנוכל להתענג

אייב יקירי, אתה מוזמן לקורס בנושא שליטה מלמטה. הרי ידוע לך שיש לי מוניטין בענין icon_rolleyes.gif
אדון האש

אדון האש • 13 בנוב׳ 2007
Nymphaea כתב/ה:
IvoryDom כתב/ה:
*מנגינה* כתב/ה:

שנוכל להתענג

אייב יקירי, אתה מוזמן לקורס בנושא שליטה מלמטה. הרי ידוע לך שיש לי מוניטין בענין icon_rolleyes.gif

נשמע מעניין
אולי זה יהיה קורס משותף? icon_lol.gif