שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האנושות במיטבה!

Diz
Diz
לפני 16 שנים • 13 בנוב׳ 2007

מס משקל?

Diz • 13 בנוב׳ 2007
אנשים רזים מקבלים הנחה 50%?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 13 בנוב׳ 2007
אחד הטוקבקים שם קולע פחות או יותר לדעתי וחוסך לי לנסח בעצמי:

"הבעיה היא בצורה בה הוצגו הדברים בכתבה - אין סיבה להעניש אדם ולקנוס אותו על כך שהוא סובל מעודף משקל. עם זאת, יש מקום למצוא סידור מיוחד לאנשים התופסים גם את המושב של היושב לצידם! אף אחד (גם לא שמנים!) לא נהנה מלשבת צמוד ולחוץ אל היושב לידו. זה לא נעים!!! הפתרון הוא במושבים רחבים יותר לסובלים מעודף משקל, ואם עליהם לשלם יותר... אז שישלמו..."
Diz
Diz

זאלופון

Diz • 13 בנוב׳ 2007
אפשר להצביע לך ב-2008?
זאלופון​(שולט)

Re: זאלופון

זאלופון​(שולט) • 13 בנוב׳ 2007
Rabinya כתב/ה:
אפשר להצביע לך ב-2008?

בהחלט. גם תרומות למימון הקמפיין יתקבלו בברכה.
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 13 בנוב׳ 2007
אני זוכרת שפעם קראתי שחלק מחברות התפופה מתייחסות להשמנת יתר כמו כל בעייה פיזית אחרת. כמו למשל למישהו נכה/מוגבל שזקוק לכסא רחב יותר.
פשוט מושיבים אותם במחלקה ראשונה.

אני לא יודעת האם זו התייחסות נכונה בעיניי.
כי זה כמו להגיד שאדם עם עודף משקל אינו אשם במצבו, כמו שאדם נכה אינו אשם בבעייה הפיזית שגורמת לו להיות מוגבל.
וזה בעיניי התייחסות לא נכונה.

אולי צריך לגבות יותר מאנשים שסובלים מעודף משקל קיצוני, ולאפשר להם לשבת במקומות המרווחים יותר.
אני לא חושבת שהם צריכים לשלם על מחלקה ראשונה. אבל אולי משהו באמצע.
venus in our blood​(שולטת)

אכן, האנושות במיטבה..

venus in our blood​(שולטת) • 13 בנוב׳ 2007
במיטב כיעורה.

אם החברה רואה בבעיית המשקל, דבר שיש לטפל בו, או לעזור במניעתו, היה נכון יותר, לעניות דעתי הבלתי נחשבת והבלתי קובעת בעליל, להציע תוכניות טיפולים, הרזייה, ומאמני כושר\ פעילות גופנית ללא תשלום, מאשר ''להעניש '' את האוכלוסייה הסובלת מעודף משקל.

לי, אישית, זה צורם.
מאוד.

בהתחלה יבקשו לגבות מאנשים בעלי עודף משקל, תוספת תשלום. לאחר מכן, אנשים ממגזר\ לאום\ עדה מסויימת וכ'ו.

אין לזה סוף, בעצם.
במקום לטפל עניינית בבעיות שאחוז גדול מהאוכלוסייה המערבית סובלת מהן, ''מענישים ''.
daniel222
daniel222 • 13 בנוב׳ 2007
שחברות הג'אנק פוד יממנו את ההפרש בין מחיר כרטיס רגיל למחיר חדש שיקבע לאנשים בעלי משקל עודף
עבור ישיבה במושבים רחבים יותר.
מקבי​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 14 בנוב׳ 2007
מקבי​(מתחלף) • 14 בנוב׳ 2007
לא ששמנים ישלמו יותר - שכל השאר ישלמו פחות! icon_lol.gif

וכן, זה מעצבן, ובעיקר באוטובוס. כבר יצא לי פעמים רבות להתלבט בין ישיבה ליד הזקן ה'ריחני' או בהמת-היאור... שניהם היו דוחקים אותי לצד השני. לא אוהב כשנכנסים לי למרחב - לא באמצעות ריח חריף ולא באמצעות משמנים עודפים. אני גם לא אשב ליד בודי-בילדרים, או סתם אנשים גדולים. אני מהמניאקים האלה שמתפרסים בכוונה על שני מושבים, בתקווה שמי שעובר יעדיף לשבת ליד מישהו אחר... icon_razz.gif

אני לא רואה סיבה ששמנים ישלמו יותר על מקום ישיבה אחד. שישלמו מחיר רגיל על שני מקומות ישיבה, או יותר. להחלטות בחיים יש מחיר.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 16 שנים • 14 בנוב׳ 2007
פרלין​(נשלטת){ש} • 14 בנוב׳ 2007
מקבי כתב/ה:
לא ששמנים ישלמו יותר - שכל השאר ישלמו פחות! icon_lol.gif

וכן, זה מעצבן, ובעיקר באוטובוס. כבר יצא לי פעמים רבות להתלבט בין ישיבה ליד הזקן ה'ריחני' או בהמת-היאור... שניהם היו דוחקים אותי לצד השני. לא אוהב כשנכנסים לי למרחב - לא באמצעות ריח חריף ולא באמצעות משמנים עודפים. אני גם לא אשב ליד בודי-בילדרים, או סתם אנשים גדולים. אני מהמניאקים האלה שמתפרסים בכוונה על שני מושבים, בתקווה שמי שעובר יעדיף לשבת ליד מישהו אחר... icon_razz.gif

אני לא רואה סיבה ששמנים ישלמו יותר על מקום ישיבה אחד. שישלמו מחיר רגיל על שני מקומות ישיבה, או יותר. להחלטות בחיים יש מחיר.

להחלטות בחיים יש מחיר? אני לא חושבת ששמעתי משפט אידיוטי ומתנשא כזה כבר הרבה זמן!
אתה חושב שאנשים שסובלים מעודף משקל קיצוני החליטו להגיע למצב הזה? איזו החלטה בדיוק הם החליטו? "אהמממ.. באמת חיי קלים מדי כרזה, אולי אשמין מעט ואהפוך את החיים שלי בעולם הגזעני הזה לגיהנום? איזה כיף יהיה! הרי אנשים כמו מקבי יעזרו לי להבין כמה דוחה ונחות אני. הידד לי!"