ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדש ולא מבין.

רק מזל
לפני 16 שנים • 5 בדצמ׳ 2007

חדש ולא מבין.

רק מזל • 5 בדצמ׳ 2007
שלום לכולם אני שי ואני כבר בתחום השליטה מגיל 16, כשהייתי בן 20 עשיתי סרט עלילתי על הנושא, (סרט די גרוע כמו רוב סרטי הסטודנטים אבל לא בזה העניין) כחלק מהתחקיר לסרט מצאתי את אתר הכלוב, ונרשמתי אליו כחבר אפור (רציתי יותר לראות במה מדובר ולא למצוא כאן חברים).
באותה תקופה היתה לי חברה והיינו מאושרים יחד באהבתנו, בסטיותינו להתחלף ולעשות בכל פעם משהו אחר. הקשר בינינו פורק - ברוח טובה לאחר ששנינו הבנו שאחרי שנתיים אנחנו רוצים לפגוש גם אנשים אחרים ולבדוק אופציות, לא ברור אם זה היה צעד נבון מצידינו או לא (היא נמצאת היום עם איזה פלוץ ונילי שלא מבין בסקס ואני מצידי די בודד רוב הזמן). אגב אותה הכרתי בתור חברה לכיתה בתיכון ואת קשר השליטה בינינו פיתחנו יחד, אני כבר ידעתי מה אני אוהב והיא גילתה לי שאני אוהב יותר ממה שחשבתי.
כמה חודשים אחרי שניפרדנו נזכרתי פה בכלוב והחלטתי להירשם הפעם בתור חבר זהב, התחלתי לסייר פה באתר שוב, לחפש בלוחות, בצ'אט וסתם ככה בין החברות הרשומות.
יש כמה דברים שנורא איכזבו אותי - לדוגמה העובדה שרוב הנשים השולטות כאן (שממילא הן מעוטות) בכלל לא מחפשות מישהו לקשר או אפילו סתם לסקס, מדובר על נשים שמחפשות אשכרה ניצול, אני בספק אם מישהי מהבנות שמחפשות נהגים, שוטפי כלים או גברים שיקנו להן, הן באמת מלכות שמרגישות צורך בשליטה ונראה יותר כאילו הן נשים וניליות או אפילו סאביות שפשוט נקלעו למצב כלכלי קשה או משהו. אני לא מבין איך אישה יכולה לקבל איזשהו סיפוק מכזו סיטואציה של ניקיון או מה שלא יהיה ללא מגע מיני, אפילו אם מלקקים לה את הרגליים ולכן אני חושב שכל הנשים הללו הן סתם שקרניות נצלניות...
עוד דבר שמאוד מוזר לי וכנראה שהבעיה פה היא גם אצלי זה שרוב הבנות בכלל לא יענו להודעות שנשלחו אליהן, אני לא חושב שההודעות שלי היו כל כך יבשות ואני לא חושב שהפרופיל שלי מעיד על אישיות מחורבנת ועדיין רוב הנשים אפילו לא יכבדו אותך אפילו בתשובה כמו - "אתה צעיר מידי זה לא מתאים לי" או "אתה לא יפה מספיק" מה שלא יהיה אני לא מבין מה הקטע הזה של ההתעלמות, אז נגיד שאני לא יודע איך להתחיל, נגיד שלדרוש לשלומכן, לאמר מילה טובה, אולי לנסות להצחיק ולשאול כמה שאלות זה לא מספיק. אז מה כן? למה בכלל ישר להתעלם, אולי הבנאדם שעומד מולכן הוא אינטליגנט ומצחיק בצורה לא רגילה או כל תכונה אחרת שאתן מחפשות איך אפשר לפי הודעה אחת כושלת יותר או פחות להחליט שזהו הבנאדם הזה הוא לא בשבילי.
כנ"ל לגבי הצ'אטים - כאילו מה אתן מצפות שיהיה למישהו לאמר כשכל מה שהוא רואה זה את הכינוי שלכן? מה רע ב"שלום, מה שלומך?" בתור התחלה לשיחה שיכולה להיות מאוד שנונה ומעניינת?
אז בבקשה חבר'ה תעזרו לי להבין את פשר הדברים, מדוע הנשים נמנעות מתשובה, איפה אני כנראה טועה ואיך אני גורם לבנות האתר היפות לשים אלי לב.

אגב בנוגע לדיון הקודם שהיה פה על מלכות בתשלום וניצול אני דווקא חושב שאם מישהו רוצה ללכת לזונה ולזונה אין סרסור שמנצל אותה אז אין בעיה ושלקנות למישהי "מנוי זהב" זה אחלה מחווה, הבעיה היחידה זה שהרבה נשים יבקשו ממך לקנות להן אחד וכשתעשה כך הן יחזרו למנהג ההתעלמות האהוב שלהן.

יום טוב.
שי.
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 5 בדצמ׳ 2007
אני אומר תתעלם מהן - אתה תראה איך הן יבואו אליך על 4...

או שלא.

כמו רבים אחרים גם אתה נופל קורבן לבעיית ההיצע והביקוש. לצערך שוק העבדים הוא כזה שמאפשר למלכות להתנהג כך ולא לסבול מזה בשום צורה.
אגב, פעם יזמתי ועד עבדים שפעל בהצלחה עצומה כמעט שבוע. אולי עכשיו זה הזמן להקים אותו מחדש ולהתחיל לפעול למען זכויות העבדים!
שיהיה בהצלחה,

מוש
cow.gif
Cynthia

ברוך הבא שי.

Cynthia • 5 בדצמ׳ 2007

בנוגע לחלק מהדברים שהזכרת:

1. אני חושבת שיש כאן המון שולטות שמחפשות קשר, להגיד שרוב השולטות לא מעוניינות באהבה או סקס זו שטות. אתה חדש ולא מנסה למצוא מזה זמן רב, לעומת זאת אני די ותיקה פה ויכולה להגיד לך שלמרות שיש כאן המון כנועים שמחפשים קשר, לי קשה למצוא פה מישהו שבאמת מתאים לי בתור בן-זוג.

2. אין לך זכות בעולם להגיד שמישהו שמחפש דבר שלא תואם את מה שאתה רוצה להציע, הוא נצלן ולא אמיתי. אולי מבחינתו הנאה בנויה מדברים שאתה לא רוצה. תנסה להשאר עם ראש פתוח בעניין.

3. הרבה מהאנשים שלא מעוניינים בך לא ישקיעו בך את הזמן לתשובה. זה לא ככה רק בכלוב, זה ככה גם בהרבה אספקטים אחרים בחיים. אין על מה להתלונן.

4. אין מתכון קסם ללהשיג תשומת ליבה של בחורה, אבל הרבה בנות פתחו פה שירשורי עצות בנושא זה, תעיין בפורום הבנות על הבנים.

5. המון בהצלחה.
הבוסית​(שולטת)

אהמ...

הבוסית​(שולטת) • 5 בדצמ׳ 2007
אני פשוט מציעה לך להמשיך לנסות למצוא מישהי שתקבל אותך כמו שאתה ואתה תמצא את עצמך משתוקק לשרת אותה
DanaDomme​(שולטת)

יופי של גילוי לב

DanaDomme​(שולטת) • 5 בדצמ׳ 2007
אני מסכימה עם רוב דבריך, אני מודה שאני גם מתעלמת לפעמים מפניות במסרים ובצ'אט, אין דרך להסביר את זה ככה שתבין, להיות נחמדה לכל אחד ולהסביר לכל אחד למה לא זה גם לא פשוט, קח בחשבון שהרבה רוצים תשובה כלשהי אבל כשהיא ניתנת הם עדיין לא מרפים אז לפעמים אנחנו או לפחות אני מעדיפה לא לענות ולא להיכנס לזה, אני יודעת שזה לא הפיתרון הכי נפלא שיש אבל לאור כל האמור לעיל הגעתי למסקנה שזה הדבר שגוזל ממני הכי פחות אנרגיות וזה מה שמתאים לי.

לגבי ניצול - שטיפת כלים ונהג לא נכנס לקטגוריה של ניצול כספי לטעמי, אלא אם כן אתה מדבר על הסעות מחיפה לאילת למשל.....ואם זה מה שהן רוצות וזה מה שהנשלט רוצה שיבושם להם. זה עדיין עדיף על לבקש תשלום כספי.

עוד משהו, צריך להסתכל על המטבע משני צדדיו, כבר נתקלתי בעבדים שרצו לנקות, להיות משרתים וכו' וכו' אבל כשאמרתי להם כן הם עשו אחורה פנה, כך שלא רק ציבור השולטות לא רציני כאן.

בשורה התחתונה, אני באמת חושבת שהדבר הכי טוב שנשלט יכול לעשות כדי לקדם את עצמו כאן זה לכתוב בפורומים, להביע את דעתו כמה שיותר, בצורה מכובדת, מכבדת ואינטליגנטית, שלא יהיה סמרטוטי מידי ואולי מידי פעם יקפוץ לארוע של הקהילה.

תצטייד בהרבה סבלנות והתמדה. בהצלחה.
זאלופון​(שולט)

הסבר פניך לחדש

זאלופון​(שולט) • 5 בדצמ׳ 2007
ציטוט: אגב בנוגע לדיון הקודם שהיה פה על מלכות בתשלום וניצול אני דווקא חושב שאם מישהו רוצה ללכת לזונה ולזונה אין סרסור שמנצל אותה אז אין בעיה ושלקנות למישהי "מנוי זהב" זה אחלה מחווה

אני אצטט לך ממילותיה של אישה נבונה אחת, שבמקרה היא גם זו שגונבת לי את השמיכה בלילה:

נתקלתי בפרופילים של מלכות שמבקשות מעבדים לקנות להן חבר זהב. אז מילא שמוסד המלוכה פשט את הרגל, המלכה מכרה את הטירות ובכסף שנשאר קנתה נעלי שפיץ מזעזעות ואת פרוטותיה האחרונות היא שומרת לאורתופד שיטפל לה בכאבי גב ובעיוות בכפות רגליים שיווצר מהנעל, ואין לה לפיכך כסף לקנות לעצמה חבר זהב. אבל מה האינטרס של העבד לקנות לה חבר זהב? הרי אם לו יש חבר זהב הוא יכול לפנות אליה בניגוד לעבדים אחרים שאין להם חבר זהב. יש לו יתרון על אחרים, שאותו הוא מבטל במו כרטיס האשראי שלו ע"י קניית חבר זהב למלכה. ולכן ע"פ תיאוריות של כלכלת שוק הריני מציעה לעבדים שלא להתפתות ולקנות חבר זהב לדומיות אלא לעצמם. העצות הבאות כבר יהיו בתשלום icon_wink.gif

(מתוך: http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=75634&blog_id=2215 )
רק מזל
רק מזל • 5 בדצמ׳ 2007
ובכן, היו כאלו שאמרו שיצלבו אותי ושכבר יש מליון פוסטים כמו שלי, הציעו לי גם להרשם בניק פיקטיבי בתור אישה שולטת ולראות איך זה... אני שמח שלא צלבתם אותי עדיין ושדברי התקבלו בהבנה.
בכל זאת אני רוצה להגיב על מה שנאמר פה...

אין ספק שציבור הגברים יהיה לפחות לא רציני כמו ציבור הנשים... רוב הגברים הם סתם חרמנים שיגידו הכל אם הם חושבים שזה יעזור להם להיכנס בין הרגליים בגלל זה הם סתם אומרים שבא להם לשתוף כלים, לנהוג או מה שלא יהיה.
לא התכוונתי לפגוע בכל אותם גברים שעושים את זה... אבל עכשיו אני מתכוון: אתם פטתיים מאוד, אין לכן עמוד שדרה ולא עקרונות, אם נדמה לכם שאתם עובדים על מישהו כשאתם אומרים שבא לכם "רק לנקות" או "רק לשרת" בלי שום תמורה מינית אז חבל כי בסופו של דבר עובדה שאתם בורחים. מלכות יקרות אל תופתעו כשגבר כזה שאומר שהוא מוכן רק לנקות פתאום מתאייד כשאתן מבקשות ממנו לעשות כן. ואתן מצידכן... מה אתן בכלל מוצאות במישהו כזה? יש כאן מישהי שמקבלת מזה סיפוק מיני? או שבכנות זה פשוט נוח? כן יש לי ראש פתוח אבל אני חושב שהאנשים שלוקחים בדבר כזה חלק הם או נצלנים (מצד המלכות) או שיש להם בעיה קצת יותר קשה (אם הם עבדים) אם מישהו לא מסכים איתי זה יותר מזכותו ואשמח לשמוע למה הוא חושב שספונג'ה זה סקסי או מחליף סקס...

מוש היקר... אין צורך לצאת במצעדים להקים מפלגות אני חושב שדיונים מהסוג הזה הם דווקא דרך מצוינת להשיג מטרות, אולי אני מפספס פה משהו אז אם יש סיבה מיוחדת להכים ועד הזוי מהסוג הזה אשמח לשמוע. מה שכן... בטוח שהן לא יבואו על ארבע אם אני אתעלם מהן והן ממני icon_smile.gif

ותודה מיוחדת לדנה שחשפה בפני את נפשה של המלכה הלא עונה.

אז זהו בינתיים.
אשמח כמובן לעוד תגובות.
Shimmy​(נשלט){Vents}
Shimmy​(נשלט){Vents} • 5 בדצמ׳ 2007
במובן מסויים זה דומה לחיפוש עבודה .
מעסיקים מקבלים עשרות אם לא מאות קורות חיים ביום, חלק מהעניין הוא להרשים אותם ולעניין אותם על מנת שיחשבו לראיין אותך...

בשביל לעניין דומיות באמת שרצוי לכתוב יותר בפורומים, אולי בלוגים, ככה שכשתציע את עצמך יכול להיות שכבר עניינת בעבר ואז סיכוי גדול שלא ידפדפו הלאה.
ככל שאתה נשמע יותר נואש ככה אתה פחות אטרקטיבי , אנשים אומרים שאם אף אחד לא לקח כנראה שיש סיבה, לפעמים זה נכון הרבה פעמים לא אבל זה לא משנה כי זה תמיד יקרה.

כמו שברור שכל מעסיק מפספס עשרות עובדים איכותיםובוחר להעסיק לא פחות שאינם מתאימים ככה דומיות מפספסות עבדים איכותים.
מצד שני אילו אופציות יש להן?

בעניין "הניצול".
אם הדברים נהירים וברורים מההתחלה אין פה שום עניין של ניצול, יש פה עניין של דברים שהיא דורשת ושלהם אתה מסכים או שלא, אם אתה מסכים למשהו על מנת "להנות" לפחות אל תבכה אח"כ על מחיר.
אם אתה לא מוכן לפחות תדע שהמחיר של לא לשלם הוא בכך שזה לא יקרה...
גוזל הברזל
גוזל הברזל • 5 בדצמ׳ 2007
שי - מזדהה לחלוטין עם התחושה והסיטואציה.
אני מבין את הצד של המלכות. לדוגמא, ברגע שחברתי/מלכתי לשעבר הצטרפה לאתר, התחילה לקבל מיליון הודעות, הצעות, הזמנות לאירועים ומה לא, למרות שכתבה בפרופיל שלה בגדול ובאדום בוהק לא לפנות אליה בהצעות כאלה.
אבל למרות זאת, אני חושב שלפחות לענות פעם אחת, אפילו אם זה "תתחפף", זה נימוס מינימלי. אני, לפחות, לא פונה לאף אחת סתם. ואפשר די בקלות להבדיל בין הודעה כללית שנכתבה סתם והודעה עניינית שמתייחסת לפרופיל. אכן, חוש הסינון של גבירותינו נשגב מבינתי.

בכל מקרה, נראה לי שלהתאזר בסבלנות (והרבה) זה פתרון יותר יעיל משרשורים בפורום (למרות קריאתו הנרגשת של מוש להניף את נס המרד)

נ.ב.
לא הייתי מקנא במלכה שאעשה אצלה ספונג'ה (מסכנה הדירה... icon_smile.gif )
SIVAN​(אחרת)

כנראה שצריך...

SIVAN​(אחרת) • 5 בדצמ׳ 2007

* למה אי אפשר לענות לכולם?
משהו חמוד שעבר אלי במייל - ומשקף לדעתי את המסר שלי:

מעסיק write.gif של חברה מכובדת קיבל פניות מעשרות אם לא מאות דורשי עבודה.
ביקש המעסיק ממזכירתו להביא את כל כמות קורות החיים שהגיעו.

לקח המעסיק רק 3 קורות חיים והגיש אותם למזכירתו ואמר:
"תזמני לי אותם לראיון, כמה שיותר מהר".

שאלה המזכירה את המעסיק בפליאה: icon_eek.gif
"למה רק את ה- 3 icon_question.gif , בטח יש בכל הכמות שלפניך לא מעט אנשים איכותיים ומוכשרים,
איך החלטת שדווקא את ה- 3 תזמן"?

ענה לה המעסיק:
"אני רוצה את אלו שיש להם גם . . . . מ - ז - ל ".

מאחלת לך הצלחה ....
ועכשיו שעשית לעצמך קצת פרסום ...computer.gif
לפחות חלק יכירו אותך.