בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פורום ההתבכיינות.

GREEK​(אחר)
לפני 16 שנים • 6 בדצמ׳ 2007

פורום ההתבכיינות.

GREEK​(אחר) • 6 בדצמ׳ 2007
אני נכנס לכאן כל יום במטרה לקרוא דברים חדשים מחרמנים מעניינים להעשיר את הידע וכל מה שאני מוצא זה שרשורים שנמשכים ונמשכים ונמתחים כמו מסטיק אז אם יורשה לי לבקש בקשה...

כלוביייייייייייי! פתח בבקשה פורום התבכיינות ותעביר את כל השרשורים האלה לשם נמאס!!!!
זה פורום "הבנות על הבנים" ולא "בנים מתבכיינים"

בתודה מראש GREEK
Madame T​(שולטת)

Re: פורום ההתבכיינות.

Madame T​(שולטת) • 6 בדצמ׳ 2007
GREEK כתב/ה:
אני נכנס לכאן כל יום במטרה לקרוא דברים חדשים מחרמנים מעניינים להעשיר את הידע וכל מה שאני מוצא זה שרשורים שנמשכים ונמשכים ונמתחים כמו מסטיק אז אם יורשה לי לבקש בקשה...

כלוביייייייייייי! פתח בבקשה פורום התבכיינות ותעביר את כל השרשורים האלה לשם נמאס!!!!
זה פורום "הבנות על הבנים" ולא "בנים מתבכיינים"

בתודה מראש GREEK

אני איתך, יווני, מצטרפת להצעתך לסדר-היום icon_exclaim.gif

cheer.gif cheer.gif cheer.gif
zboy{זאתי}
zboy{זאתי} • 6 בדצמ׳ 2007
אויאויאוי
ומה בדיוק אתה עשית בתגובה הזאת שלך אם לא להתבכיין?
רוצה פורום מעניין? תעיר אותו,
יש משהו מיוחד שאתה רוצה לדבר עליו? אז תעלה נושא,
GREEK​(אחר)
zboy כתב/ה:
אויאויאוי
ומה בדיוק אתה עשית בתגובה הזאת שלך אם לא להתבכיין?
רוצה פורום מעניין? תעיר אותו,
יש משהו מיוחד שאתה רוצה לדבר עליו? אז תעלה נושא,

בדיוק על טיפוסים כמוך אני מדבר .
גם כשיש כבר דברים מעניינים הם נבלעים בשרשורי שטויות שמקומם לא כאן.
ואם אתה רוצה להמשיך ולהתבכיין בשרשורים המדוברים, עשה זאת בשמחה מבחינתי אבל לא בפורום הבנות על הבנים .
אתה יודע מה, אולי אני אפילו אבוא להציץ שם אבל מקומם לא כאן!
וגם אם אני ואחרים לא בדיוק ממעלי הנושאים המעניינים אני בטוח שיש כאלה שנרתעים לפרסם כאן בגלל כל השרשורים האלה.

ועשה טובה אם אתה בעד תגיד אני בעד אם אתה נגד תגיד אני נגד. אל תזיין תמוח
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 6 בדצמ׳ 2007
וואלה גם אני כאן בשביל להתחרמן, הא ותו לא!

מספיק עם כל המתבכיינים, כל המתפלספים כל אלה שמחשיבים את עצמם וכיו"ב,

אני מציע שהחל מהראשון לינואר 2008 יהיה פורום התבכיינות - התפלספות - התדיינות - ובשאר הפורומים יפורסמו רק תמונות וסיפורים מחרמנים (ושאף אחד לא ינצל את זכות הסיפור כדי להביע איזו ביקורת מרומזת חלילה).

יחי זיקפת מדינת ישראל ! יחי ! יחי! יחי!

ציטוט: וואלה גם אני כאן בשביל להתחרמן, הא ותו לא!

וזכותך וזכותם של אחרים כמוך המלאה להיות כאן בדיוק לשם מטרה נעלה זאת, יש כמובן לציין שהחרמנים למינהם הם הנושא, המושא והסיבה לפיתחתם של כל "שירשורי ההתבכינויות" האלה שכן לרוב הם מדברים בדיוק על המצבים בהם הזין עומד ושום דבר אחר לא חשוב ותוצאותיהם העגומות.
\תרומתם וערכם של שירשורים אלא לפי דעתי הצנועה גדולים בהרבה מאוד שירשור של סיפור זימה עם שובל ארוך של התלקקויות (התלקקויות ולא מחמאות שכן חלק גדול מסיפורי הסקס הם פורנו גס וחד גווני וחסרי כל מעוף או ערך מוסף שיצדיק מתן הערכה מצד הקורא) או שירשור עם שאלה ממש אבל ממש מפגרת שכולם עונים אליה בצורה הלקקנית ביותר שניתן.
huan
huan • 6 בדצמ׳ 2007
אני אכן לא מבין ציניות כשרוב האנשים פה חושבים כך במציאות. ולכן תודה על ההבהרה
GREEK​(אחר)
Tom. כתב/ה:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=2781&postdays=0&postorder=asc&highlight=%E4%FA%E1%EB%E9%F0%E5%FA&start=0

השירשור ישן אבל עדיין תקף.

TOM כל הכבוד זה בדיוק למה אני מתכון פורום לא קשור לשם שייכים כל הבכיינים והציניים מהתגובות מעליי

ערך לשרשורי התבכיינות ערך? על איזה ערך אתה מדבר
תרומה איזה תרומה יש לשירשורי התבכיינות חוץ ממידע עבור השולטות לאיזה בכיין לא לפנות ולא להחזיר תשובות להודעות פרטיות.
עשו טובה כל הבכיינים עברו לפורום לא קשור לשרשור של טום ושם תבכו על מר גורלכם. בבקשה crying.gif