שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרושות נחקרות לעבודת סמינריון

היודע איך
לפני 16 שנים • 4 בינו׳ 2008

דרושות נחקרות לעבודת סמינריון

היודע איך • 4 בינו׳ 2008
שלום.
לעבודת סמינריון בנושא השפעת המציצה על מיניות האדם, על החיים, מקומה במסורת היהודית והיחס אליה בחוק הישראלי והבין לאומי, דרושות משתתפות למחקר.
שאלוני המחקר, נמצאים כרגע בתהליכי אישור אצל ועדת האתיקה ואצל מנחת הסמינריון (עניין של מספר ימים ככל הנראה).
למחקר דרושות נחקרות רבות ככל האפשר וכל מי שיש לה אוריינטציה בדסמית/קינקית/מציצתית.
התנאים להשתתפות:
גיל 18+
נשים
סטרייטיות לסביות וביסקסואליות
שולטות נשלטות מתחלפות
קיומו של פה הוא חובה, אולם מיתרי קול אינם הכרח(מיועד גם לאילמות)
המחקר ייערך באנונימיות מוחלטת והטפסים ישלחו באמצעות כתובת דואר אלקטרוני, בלי שום פרט מזהה כגון שם או ניק. לא ייעשה בחומר המתקבל כל שימוש למעט שימוש לצורכי מחקר.
המשתתפות במחקר תוכלנה לקבל את תוצאות המחקר במידה ותרצנה בכך לאחר עיבוד הנתונים והגשת הסמינריון בספטמבר 2008.
משתתפות שכבר מצצו לי בעבר בנסיבות כאלו ואחרות מתבקשות שלא לפנות מאחר ותיקיהן האישיים מאוכסנים כבר במאגר המידע.
נשים שמניעיהן אינם מדעיים מתבקשות שלא לפנות.
ההשתתפות גם לשמנות.

ניתן לשלוח אלי בקשת השתתפות בהודעה פרטית או לכתובת המייל:
hayodea@walla.com
נא לכתוב בכותרת המייל: "השתתפות במחקר".

השתתפותכן במחקר חשובה, וככל שיהיה לי מדגם גדול יותר, כך הסקת המסקנות על הנושא תהיה אמינה יותר וקרובה יותר למציאות.

בתודה מראש.
היודע איך
לפני 16 שנים • 6 בינו׳ 2008
היודע איך • 6 בינו׳ 2008
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
זקוק לעוזר מחקר בהתנדבות..?
מה לא עושים למען המדע icon_rolleyes.gif

קודם כל תודה לך.
אני מאוד מעריך אנשים שמוכנים להקריב את עצמם למען המדע.
הם תמיד מזכירים לי את עצמי...
לגופו של עניין, שלח לי קורות חיים.
לא מעניין אותי בקורות החיים באיזה בית ספר סיימת את חוק לימודייך, מעניין אותי מה לדעתך אתה יכול לתרום למחקר החשוב כל כך.

בעקבות פניות נזעמות של שתי שמנות אני חש צורך להבהיר כאן משהו:
לזו שהבינה שההשתתפות במחקר אסורה לשמנות... ההשתתפות מיועדת אפילו לנשים עם בעיות בהבנת הנקרא...
לזו שכועסת מאחר ובפרופיל שלי כתוב משהו אחר לגבי שמנות... נא לא לערבב בין הדברים, לא מדובר כאן על סקס רחמנא ליצלן, מדובר כאן אך ורק על מציצות למען המדע.
דווקא שמנות ידועות באהבתן למצוץ וביכולותיהן הגבוהות בנושא (למרות שהמוצצת מס' 1 בחיי היא רזה) אך שוב: העניין טרם נבדק מדעית ולכן השתתפותכן במחקר חשובה כל כך...
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 6 בינו׳ 2008
תודה רבה. התרומה שלי תתבטא בהגדלת אוכלוסיית המחקר. כחוקר לא תוכל לבצע יותר משלושה בדיקות ליום במשך שבוע שלם ללא פגיעה אורגנית. עם כל הכבוד, זה שהנבדקות צריכות לרדת לא אומר שגם איכות המחקר צריכה לרדת. אני משוכנע שהמחקר יינער את עולם המדע ויזקיף אותו בגאווה. אני מקווה שאנשים ידעו להעריך את התרומה של נידוב גופי למדע עוד בעודי בחיים.
היודע איך

נקודה למחשבה

היודע איך • 6 בינו׳ 2008
הסוגיה אותה אתה מעלה בהחלט ראויה למחשבה.
באופן רגיל, הייתי נוטה לחשוב כי מניעיך אינם מדעיים גרידא, אולם הצורה בה ביטאת את הדברים, נוטעת בליבי את האמונה, כי כל דאגתך הינה לאיכות המחקר ולאמיתות תוצאותיו.
הערתך מגיעה גם בזמן טוב מאחר ותאר לך מצב בו הייתי מסיים את המחקר וטענה מעין זו, לו היתה מועלית בסופו, עלולה היתה להטיל צל כבד על תוצאותיו עד כדי עריכתו מחדש על כל הסבל הכרוך בכך.
אי לכך ובהתאם לזאת, החלטתי להעלות את הצעתך בפני ועדת האתיקה ומנחת הסמינריון (עניין של מספר ימים ככל הנראה).
אגב, ממיון ראשוני של הפניות, נראה שיש קבוצה אחת שהולכת לנצל עד תום את הפתח שנפתח בפניה...
איך אתה עם שמנות?...
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 16 שנים • 7 בינו׳ 2008
פסיכו לוג​(שולט) • 7 בינו׳ 2008
שום בעיה כלל. זה טוב להרחיב את המדגם. במקרים יוצאי דופן ומערב דברים קשים פשוט ניתן לערוך ניסוי מסוג "double blind"...
Adonasuy​(שולט)

כדי להרחיב את המדגם...

Adonasuy​(שולט) • 7 בינו׳ 2008
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
שום בעיה כלל. זה טוב להרחיב את המדגם. במקרים יוצאי דופן ומערב דברים קשים פשוט ניתן לערוך ניסוי מסוג "double blind"...

רצוי עוזר מחקר כושי.
פרלין​(נשלטת){ש}

היודע איך מייצר פרובקציה זולה ואף אחד לא מתייחס?

פרלין​(נשלטת){ש} • 7 בינו׳ 2008
ממש כמו קודמו בתפקיד, עוזרד, גם היודע איך יודע (איך?), כי הדרך לכל פרובוקציה זולה עוברת בעלבונות למימדיהן של נשות הכלוב. מאחר שהוא טורח לחזור על זה שוב ושוב בשנינות מוגבלת משהו, אך לפחות ללא שגיאות כתיב, אני מציעה שמישהו כבר יתייחס אליו למען השם, או שזה לא יגמר לעולם.

דרושים:
נעלבת,
מתרעמת,
גבר אבירי,
שניים שנונים,
3 עילגים
וזאלופון.

יהיה דיסקו!