שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלון בלוגים

amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 16 שנים • 6 בינו׳ 2008

שאלון בלוגים

מעניינים אותי כמה דברים לגבי דפוסי קריאת הבלוגים כאן באתר, ואני לא ממש יודעת איפה לפרסם את זה. כמובן אפשר בבלוג שלי, אבל אז לא כולם יקראוicon_smile.gif

אז יאללה- שאלון בלוגים! icon_razz.gif

* נא לא להביא לינקים לבלוגים מסויימים או לציין את שמותיהם, כדי למנוע מצב של תחרות או הכפשה.

1. מין.

2. נטיה בדס"מית (שולט, נשלט, מתחלף וכו').

3. האם אתם נוטים להעדיף בלוגים של המין כלפיו יש לכם משיכה אירוטית ו/ או בדס"מית? (למשל- גברים שולטים סטרייטים יעדיפו בלוגים של נשלטות סטרייטיות).

4. האם אתם נוטים להעדיף בלוגים הנכתבים על ידי בעלי מגדר/ נטיה בדס"מית דומה לשלכם (נשלטת- תקרא בלוגים של נשלטות אחרות וכו'). מדוע?

5. האם אתם מעדיפים בלוגים גרפיים המתארים סשנים/ חוויות מיניות לפרטיהם, או בלוגים המתארים רגשות? מדוע?

6. איזה סוג בלוגים שנוא עליכם (בגדול)?

7. איזה סוג בלוגים אהוב עליכם (בגדול)?

8. האם אתם עצמכם מנהלים בלוג? מדוע?

9. האם אתם נוטים לקרוא בלוגים של אנשים המגיבים לכם? מדוע?

10. האם אתם מרוצים ממספר הצפיות בבלוג?

11. האם אתם מרוצים מאופי התגובות בבלוג?

12. מה לדעתכם גורם לבלוג מסויים להיות פופולרי יותר מאחרים? האם תהיו מוכנים לכתוב בצורה מסויימת רק כדי לזכות ביותר צפיות?

13. האם בנוסף לבלוג אתם מנהלים גם יומן אישי? מדוע?

14. משהו להוסיף?
SPENKY{שייכת}

Re: שאלון בלוגים

SPENKY{שייכת} • 6 בינו׳ 2008
עלמה במצוקה כתב/ה:
מעניינים אותי כמה דברים לגבי דפוסי קריאת הבלוגים כאן באתר, ואני לא ממש יודעת איפה לפרסם את זה. כמובן אפשר בבלוג שלי, אבל אז לא כולם יקראוicon_smile.gif

* נא לא להביא לינקים לבלוגים מסויימים או לציין את שמותיהם, כדי למנוע מצב של תחרות או הכפשה.

1. מין.

3. האם אתם נוטים להעדיף בלוגים של המין כלפיו יש לכם משיכה אירוטית ו/ או בדס"מית? (למשל- גברים שולטים סטרייטים יעדיפו בלוגים של נשלטות סטרייטיות).

4. האם אתם נוטים להעדיף בלוגים הנכתבים על ידי בעלי מגדר/ נטיה בדס"מית דומה לשלכם (נשלטת- תקרא בלוגים של נשלטות אחרות וכו'). מדוע?

5. האם אתם מעדיפים בלוגים גרפיים המתארים סשנים/ חוויות מיניות לפרטיהם, או בלוגים המתארים רגשות? מדוע?

12. מה לדעתכם גורם לבלוג מסויים להיות פופולרי יותר מאחרים? האם תהיו מוכנים לכתוב בצורה מסויימת רק כדי לזכות ביותר צפיות?

14. משהו להוסיף?

יאללה נזרום איתך
מין- נקבה
נשלטת
העדפה לבלוגים של נשלטות בנות כי בעיני הן פשוט כותבות טוב יותר, לא בכוונה
העדפה לבלוגים המתארים רגשות- רק כי גרפיקה לא עושה לי את זה
שונאת בלוגים מהסוג שמפרסם כל שעתיים, חליק, מה יש לכם? תאחדו
אוהבת בלוגים כתובים היטב, חכמים, הומורסטים (מי אמר הלני ולא קיבל?), קודרים (פרלין וג'נט)
הבלוג שלי עוזר לי להוציא את החרא
קוראת בלוגים של אנשים שאוהבת את הכתיבה שלהם, בלי קשר למגיבים לי או לא
מרוצה ואוהבת את הצפיות והתגובות - גו ספנקי
אני חושבת שבלוגים גרפיים ומלאים מידע רכילותי מושכים קהל, כי ככה זה בכלוב. אני רוב הזמן לא כותבת בשביל הרייטנג (אבל שמחה כשהוא טוב)
אין יומן אישי, אני לא מהמתמידים בזה....
זהו איימי
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}

SPENKY כתב/ה:

[יאללה נזרום איתך
העדפה לבלוגים של נשלטות בנות כי בעיני הן פשוט כותבות טוב יותר, לא בכוונה
העדפה לבלוגים המתארים רגשות- רק כי גרפיקה לא עושה לי את זה

את חושבת שאולי זה קשור לכך שאת אישה ונשלטת? אולי נשים נשלטות מתחברות יותר לרגשות ופחות לגרפיקה?

אוהבת בלוגים כתובים היטב, חכמים, הומורסטים (מי אמר הלני ולא קיבל?), קודרים (פרלין וג'נט)

תודה על ההמלצות, אבל עדיף לא לומר שמות בלוגים מסויימים. תחרות/ הכפשות יו סי... icon_confused.gif

אני חושבת שבלוגים גרפיים ומלאים מידע רכילותי מושכים קהל, כי ככה זה בכלוב.

נראה לי שככה זה בכל מקום...

אין יומן אישי, אני לא מהמתמידים בזה....

אז למה בבלוג את כן מתמידה? זהו איימי
פרלין​(נשלטת){ש}

פרלין​(נשלטת){ש} • 6 בינו׳ 2008
עלמה במצוקה כתב/ה:

1. מין.

14. משהו להוסיף?

גם אני זורמת, כידוע.
אשה ונשלטת.
מעדיפה בלוגים כתובים היטב, לא ממש משנה לי המין.
וגרפייםicon_smile.gif שיהיה מעניין. (רגשות יש לי מספיק משל עצמי.)
שונאת בלוגים עילגים וכאלה ששמים רק לינקים. אוהבת בלוגים כתובים היטב ומשעשעים. אבל הכי חשובה לי הכנות. ספרות טובה אני יכולה לקרוא במקומות אחרים.
מנהלת בלוג גם כתרפיה וגם כאימון. מנסה להשתפר כל הזמן.
אני קוראת בלוגים של מי שמגיב לי, כי המגיבים שלי הם העידית שבכלוב, כמובן. הם הכותבים הכי מעניינים ומוכשרים שיש.
לא מרוצה ממספר הצפיות, אני כלבה של תשומת לב. רוצה עוד.
לא מנהלת יומן אישי. זה ה-יומן שלי. לראשונה בחיי.

איימי, עוד אחד. זה היה ממש כיףicon_smile.gif
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}

פרלין כתב/ה:

מעדיפה בלוגים כתובים היטב, לא ממש משנה לי המין.

מה זה "כתוב היטב" בעיניך?

וגרפייםicon_smile.gif שיהיה מעניין. (רגשות יש לי מספיק משל עצמי.)

יפהה. בכך את כנראה שונה בקרב הבנות הנשלטות.

מנהלת בלוג גם כתרפיה וגם כאימון. מנסה להשתפר כל הזמן.

מאוד יפה עניין האימון בכתיבה, בעיני.

אני קוראת בלוגים של מי שמגיב לי, כי המגיבים שלי הם העידית שבכלוב, כמובן. הם הכותבים הכי מעניינים ומוכשרים שיש.

חנפנית icon_biggrin.gif

איימי, עוד אחד. זה היה ממש כיףicon_smile.gif

חחח! את אוהבת שאלונים, אה? icon_smile.gif את יכולה להוסיף מה שבא לך לספר. למשל- האם את מרגישה שהבלוג שלך השתנה מהזמן שהתחלת אותו ועד היום? למה וכיצד? האם אי פעם חשבת להפסיק לכתוב בבלוג? מה גרם לך להמשיך, אם בכלל? מתי יצא לך להתחרט שאת מנהלת בלוג? למה?
Queeny​(מתחלפת){being}

Queeny​(מתחלפת){being} • 6 בינו׳ 2008
אני קוויני, נקבה מתחלפת, מכריזה בזאת:
אני מעדיפה בלוגים של אנשים שכותבים טוב (או, להבדיל, מעניין). המין לא משנה.
בתחילת דרכי בכלוב חיפשתי בלוגים של זכרים מתחלפים, אבל עד מהרה הבנתי שסצינת ההכרויות אינה דווקא עולה בקנה אחד עם סצינת הבלוגים וגם לא עם סצינת הפורומים.
מה מתואר בבלוג לא ממש חשוב, כל עוד זה כתוב טוב ו/או מעניין. אם את מוסיפה ושואלת מה מעניין אותי יותר, מין או רגשות, הרי שתשובתי היא מין עם רגשות .
שנואים עלי בלוגים שכתובים רע (אני חוזרת על עצמי?), שיש בהם תובנות רדודות, שנכתבים רק לשם ההקפצה, שמדווחים על דברים ממש לא מעניינים (נגיד, שהם לא מין ולא רגשות), שהפונט שלהם קטן מדי, או גדול מדי, או צבעוני מדי, שכתובים בצורה מסתורית וברור שהם מכוונים רק לאיזו ישות מסתורית שהיא לא אני... אני שונאת מלא דברים. icon_twisted.gif
אני אוהבת בלוגים שכתובים היטב ומעניינים (אני חוזרת על עצמי?).
אני מנהלת בלוג - בהתחלה מסקרנות (לא באמת היה לי מה לכתוב בו), אחר כך בגלל הפאן, אחר כך בגלל ההרגל, ועכשיו זו סתם התמכרות. אני קוראת באדיקות בלוגים של אנשים שמגיבים לי - חייבים לדעת מי התחרות! icon_wink.gif
אני לא מרוצה ממספר התגובות בבלוג. כל מספר פחות מ-10,000 שולי בעיני. icon_cool.gif
כל תגובה מתקבלת על ידי בדמעות שמחה ואושר (מכירים בי! קוראים אותי! יוּ!), אני לא מרגישה שאני במעמד שמאפשר לי להתלונן על תגובות icon_confused.gif
אין לי מושג מה הופך בלוג לפופולרי. אם הייתי יודעת, כבר היו לי 10,000 צפיות. הניחוש האינטילינטי שלי הוא שזה שילוב של לכתוב טוב, לכתוב כנה, על דברים מעניינים, שכוללים מין icon_exclaim.gif ורגשות, לכתוב בתדירות גבוהה ושיהיו לך חברים קוראים רבים מחוץ לוירטואליה. הכתיבה בבלוג שינתה את הסגנון שלי והוא הותאם למה שאני מכנה "בלוגיסטי" - קצר, קולע, שגיאות כתיב, סימני קריאה!
אני מנהלת מערכת יומנים מסועפת תחת הכותרת "יומן אישי", כולל שלושה בלוגים נוספים ולא-פופולריים (הה! לא מגלה איפה!) עונה על שאלונים ארוכים בפורום בהשקעה מוגזמת ואז מקטרת שכבר כמעט עשר בלילה ויש לי עוד מלא עבודה. ככה זה.
גון קונור מקלאוד​(נשלט)

תודה נשמההההההההה

עלמה במצוקה כתב/ה:
WIZARD נטול נישלטת כתב/ה:
או בבלוג שלך?

כאן, ברור שכאן icon_smile.gif

. מין. - מיגדר

: זכר

חובב שליטה ומה שבה עימה

מעדיף של נישלטות ויש לי גם מועדף של שולטת אחת

כן - מישום שהיא או האחרת כותבת על דברים שיש לי נגיעה בהם
נושא משוצ ף לדיבור ועשייה בדסמי"ת

לגבי מיגדר - ובכן אני אישית חובב שני מיגדרים [ נשים וטרנסקסואליות - גרררררררר]
רצוי שיהיו נישלטות

אני מוצא עצמי נמשל לבלוגים
גרפיים - אמיתיים ושמתארים רגשות

שמתארים את מה שעל ליבו/ליבה של הכותב/ת

חוויות ותחושות שאיתן אני מיזדהה

כן - מקום שבו ניתן להיתבטא בחופשיות

להיות אני הפנימי להסיר הגנות ולחשוף רגשות

כן -סקרנות רצון לראות איך ניראת נקודת המבט של הצד השני.

בעיקרון כן לפחות השבוע הזה
ובאופן חריג ביותר יום העצמאות שהיה

בתכלס - לא ממש מזיז לי

רוצים יקראו לא רוצים ...... זבש"ם

על פי רוב כן

את מה שלא נראה לי אני מוחק ומצנזר את המגיבים

לא נחוץ לי את ענייני הפרטיים אני שומר לצמי בשל קנאות לפרטיות.

14. משהו להוסיף

הזכות להבעה עצמית היא היסוד לחופש הדיבור של כולנו

אנחנו חיים במדינה מערבית ולא במקום כמו איראן

אין כאן מישטרת מחשבות ואו צנזורה קפדנית

מילבד של אילו ששמו עצמם לאלוהי הפורום

מותר לכול אחד להביע דעתו גם כשלעיתים היא מנוגדת לאחרים

ואו מפריעה להם עד שהם או הן מתפוצצים מעצבים.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}

Queeny כתב/ה:

בתחילת דרכי בכלוב חיפשתי בלוגים של זכרים מתחלפים, אבל עד מהרה הבנתי שסצינת ההכרויות אינה דווקא עולה בקנה אחד עם סצינת הבלוגים וגם לא עם סצינת הפורומים.

תוכלי להסביר את כוונתך כאן?

מה מתואר בבלוג לא ממש חשוב, כל עוד זה כתוב טוב ו/או מעניין. אם את מוסיפה ושואלת מה מעניין אותי יותר, מין או רגשות, הרי שתשובתי היא מין עם רגשות .

הכי שווה! icon_razz.gif

שכתובים בצורה מסתורית וברור שהם מכוונים רק לאיזו ישות מסתורית שהיא לא אני...

זה גם אני שונאת icon_smile.gif

אני מנהלת בלוג - בהתחלה מסקרנות (לא באמת היה לי מה לכתוב בו),

מה זאת אומרת "סקרנות"?

הכתיבה בבלוג שינתה את הסגנון שלי והוא הותאם למה שאני מכנה "בלוגיסטי" - קצר, קולע, שגיאות כתיב, סימני קריאה!

icon_confused.gif

אני מנהלת מערכת יומנים מסועפת תחת הכותרת "יומן אישי", כולל שלושה בלוגים נוספים ולא-פופולריים (הה! לא מגלה איפה!)

למה בעצם את מנהלת בלוגים נוספים? ולמה יומן אישי?