בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכלוב- דו''ח מצב.

aka BODYGUARD
לפני 16 שנים • 17 בינו׳ 2008

הכלוב- דו''ח מצב.

aka BODYGUARD • 17 בינו׳ 2008
כשאדם מעיד וכותב על עצמו נאצי

כשאישה כותבת שחבל שרק הומלס אחד קפא למוות

כשרוב האנשים כאן דומם מול המילים ,

כשהנהלת הכלוב שבעבר נקטה לפחות בהתערבות לפני מחיקה-

וכעת היא דוממת.

באופן אישי אין לי תלונה, כך אנו ניראים וכך אנו נשמעים.

אובדן חמלה אנושית והצהרתה בריש גלי לא הופך אותנו למשהו טוב יותר

מחיות המשאירות את החלשים מאחור למות או משסעות אותם בעצמן.

פעם היציאות המכוערות הללו היו מביאות אולי רייטינג, היום הן מביאות עווית הקאה.

היום, במיוחד הכלוב ,כאתר הגדול בישראל לקהילת הבדס''מ, החשוף לכלל האוכלוסיה

מתוך מודעות ופירסום, חשוב שישמור על הציביון הנכון. מי שנכנס מהעולם החיצוני

ורואה מה קורה כאן נאחז באימה פעמיים. פעם אחת בשל היותנו "סוטים" ופעם אחת בשל

מה שאנו מביעים כאן.

מילים של כאב.לא יותר.

דו''ח מצב.
Madame T​(שולטת)

עגום מה שאתה מתאר

Madame T​(שולטת) • 17 בינו׳ 2008
כאן בודי, אבל לצערי אני נאלצת להסכים איתך. אנשים לפעמים עוברים את הגבול בהתבטאויות שלהם (לפחות ככה זה מרגיש גם לי). העצוב הוא שהם כנראה באמת חושבים כך. אבל אולי אנשים כאן 'התעיפו' מלהגיב ולזעוק חמס למשמע התבטאויות מזעזעות שכאלה ואיכשהו עוברים על כך לסדר היום... חבל מאד שכך הם פני הדברים.
אליסיה
אליסיה • 17 בינו׳ 2008
היי,

אני זוכרת שלפני כמה שנים, כתבה כאן מישהי על מסיבת "נאצים" (היה לה לזה שם מקצועי, אך קטונתי) אני זוכרת שרבים וגם אני ביניהם הרמנו קול צעקה וכל אחד הוציא את הסבא שלו מהנפטלין.
אני זוכרת שאז באמת האמנו שאנחנו חברי האתר ו"החוג" מוביליי דעת קהל,היה לנו כל כך חשוב שמי שמגיע לאתרנו החביב יקבל בית חם,סל קליטה, לחמנייה ושוקו.

אני משוכנעת שמי שמגיע לאתר, ברור לו שדובוני כ'פת לי כבר מזמן חותמים אבטלה באיזו לשכה נדחת בדרום ובטח לא אנחנו אלה שנפריח לו את השממה.

השאלה שלי, האם אנחנו לא נבהלים מעצמנו? האם אנחנו רוצים להיות שייכים למקום בו לא עומדים דום לצלילי "עמוד האש" כל פעם שאומרים "נאצי"?

זהו אתר בדס"מ, אתר עם מטרות מאוד מסויימות, נכון נוצרות כאן חברויות אמת, זוגיות ושיחה טובה לתוך הליל, אך בסופו של יום... תתעורר ותריח את הקפה!

עם עניבת הצופים מזמן ניקיתי אבק מהטלויזיה, את הערכים שלי אני מבטאת במקום אחר, אני חושבת שלכאן מגיעים מהצד היותר אפל של הירח וטוב שזה קורה כאן, זה המקום.

אני יכולה להבטיח לך שביום השואה כולנו עומדים בצפירה ומרכינים ראש.

יום טוב

אליסיה
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 17 בינו׳ 2008
אותי אישית היה מפחיד להכנס לאתר שיושביו סבורים שרק הדברים "הנכונים" צריכים להאמר ולהשמע, ועוד מציגים זאת, למרבה האירוניה, כניגוד לנאציזם.

כל עוד נשמרת הזכות של ההמון לבצע לינץ' וירטואלי בכל מי שאומר את הדברים הלא-מקובלים, וכל עוד יש לו זכות לנסות להסביר מדוע הוא חושב שדווקא עמדתו היא הנכונה וההמון טועה, אני לא חושב שדרושה רגולציה כלשהי. מי שלא מסוגל להתמודד עם העובדה שאנשים חושבים אחרת ממנו, אין לי בעיה שייבהל ויילך לאתר בדסמ אחר, למרות שלא ברור לי איזה.
אין על מה
אין על מה • 17 בינו׳ 2008
לי זה מרגיש קצת כמו ילדים צעירים מאוד, גילאי 5 /6 שאומרים לסבתא כשהיא באה לבקר "את קקי"! ומסתכלים מסביב לראות אם השמים נפלו... ( זה חוזר להם בורסיות נוספות בגיל ההתבגרות, המילים משתנות, העקרון נשאר )
מדי פעם גם כאן יש מקרים כאלה - זה לא "אומר" על האתר או על יושביו כלום. זה רק אומר שמישהו שוב אומר לסבתא שהיא קקי ומחכה לראות מה יקרה.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
זאלופון כתב/ה:

מי שלא מסוגל להתמודד עם העובדה שאנשים חושבים אחרת ממנו, אין לי בעיה שייבהל ויילך לאתר בדסמ אחר, למרות שלא ברור לי איזה.

היידה שרה. הולכים icon_smile.gif
ג'ולי​(לא בעסק)

ואני,

ג'ולי​(לא בעסק) • 17 בינו׳ 2008
מאבדת את חוש ההומור והסובלנות, בדיוק כשמגיעים לנאציזם.

ערכים, הם לא דבר שמשתנה, בהתאם למיקום שאני נמצאת בו באותו רגע.

ערכים שקבלתי על עצמי, מנחים אותי, לאורך כל החיים. גם בכלוב.

ובדיוק כשם שבדס"מ, הוא קביל בעיני, תחת מגבלות SSC,

חופש הביטוי, הוא ערך בעיני, עד השימוש בנאציזם.

ד"א, נאציזם, למיטב ידיעתי

(ואני משוכנעת שאנשי החוק באתר יתקנו אותי אם אני טועה,),

הוא לא חוקי במדינה שלנו.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 17 בינו׳ 2008
ציטוט: כשאדם מעיד וכותב על עצמו נאצי

אני קצת מרחם על מי שפספס את האירוניה במשפט ההוא... icon_rolleyes.gif

בכל מקרה, אני כרגיל מסכים עם זאלופון.
בובית של הוד מעלתה

חופש הביטוי

בובית של הוד מעלתה • 17 בינו׳ 2008
על הפרבילגיה הזו מתו ומתים אנשים רבים .
במידה ויש רצון לדמוקרטיה שלא למראית עין , השתמשו בחובה שלכם להוקיע את אותם הוגי דעות בעלי הזכות הנגדית ...
morgause​(מתחלפת){מ}
morgause​(מתחלפת){מ} • 17 בינו׳ 2008
כשאדם מעיד וכותב על עצמו נאצי

מי בדיוק אמר שהוא נאצי? לא ראיתי דבר כזה בשום מקום. מה שכן ראיתי, היה משפט אירוני שבא בתגובה לעליהום שעושים על בן אדם שמביע את דעתו, שלמרבה הצער איננה פוליטיקלי-קורקט במיוחד, ופורטת על נימי ההתחסדות של רבים פה.

אם בן אדם חושב כי לא לכל מי שמבקש עליו לעזור, אלא עוזר (והרבה, אגב) לאנשים שראויים בעיניו, האם זה הופך אותו לחסר לב? האם מישהו שטוען שלא יעזור לנרקומן צעיר ומכל בחינה אחרת בריא שהוציא את עצמו לרחוב (וכן, הוא הוציא.), אך יעזור בחפץ לב למשפחה שירדה מנכסיה ונמצאת במצוקה, הוא נאצי? אם כך, אתם ממהרים מאוד לשפוט, וסביר להניח שגם על חוסר ראיות...

מותר להפעיל שיקול דעת. מותר לי להחליט מי ראוי לעזרה שלי ומי לא. עזרה לזולת היא אמנם דבר טוב, אך זו לא טובה מוחלטת. לא כל מי שמבקש שקל ברחוב באמת צריך לקבל אותו.